Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2010., 21:48   #1
Radio Sunce u Splitu

Bio dva dana u Splitu i u autu slušao ovu postaju. Odlična glazba i čini mi se
da nema vijesti Je li tko češće sluša i je li stalno tako?
antracit is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 15:01   #2
http://www.slobodnadalmacija.hr/Spli...6/Default.aspx

Stvarno nema vijesti, i koliko ja uspijem slušat radio, muzika je stvarno dobra.
__________________
Buduća je postala sadašnja...
buduća is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 18:54   #3
Slušan stalno, to ti sve govori.
kaić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 20:59   #4
Omiljena stanica...
nella_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 21:48   #5
Hvala Ivici Ursiću i svima drugima koji su zaslužni što se emitira Radio Sunce. Ovo radio uistinu ima dušu,emitira divnu muziku,nema reklama ćitaju se duhovne poruke a od prije nekoliko dana puno se bolje čuje .Posebna hvala Ivici za emisiju Uvjek Nedjeljom koju redovito slušam ,a koja meni a mislim i drugima služi kao duhovna hrana. Još jednom velika HVALA.
bruno srinjine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 17:23   #6
Pozdrav svima od male ali slozne ekipe radio Sunca http://www.smileyshut.com/smileys/ne...miles (90).jpg
__________________
Najsuncaniji na svitu i okolici
Radio_Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 09:11   #7
Najbolja radio stanica na svijetu!

Ali ovako nesto je moguce jedino konceptom koji ovaj radio ima - bez marketinga (utrka za reklamama) nego se financira donacijama.

A ideja o pokretanju iz bolnice je jedinstvena!

Svaka cast ekipo i nastavite tako i dalje. Slusa vas cili Split, a ove druge kerumovske stanice - ajme meni, zaliboze frekvencije!
__________________
by geza (c): Ako si ti pametan, a ja dva puta polupametan budi siguran da smo prividno isto, no ja sam ipak nešto pametniji od tebe. Dvije polovine su uvijek pametnije od JEDAN!
DonF is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 20:34   #8
Županijska liga protiv raka i radio Sunce pozivaju vas da se odazovete proljetnoj akciji koja ce se odrzati na rivi u subotu 26.03.2011 od 10 sati! Prodavati ce se razno cvijece. Dodjite i pomozite kupnjom makar jednog cvijeta te na taj nacin podrzite akciju. Hvala, vidimo se na rivi!
__________________
Najsuncaniji na svitu i okolici
Radio_Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 16:06   #9
Otvoren je humanitarni broj 060 800 445 za potporu Radio Suncu i Zupanijskoj ligi protiv raka. Cijena poziva iz fiksne mreže je 3,00 Kn + Pdv, a iz mobilne mreže 4,04 Kn + Pdv.
Nazovite i pomozite daljnji rad Radio Sunca i Zupanijske lige protvi raka. Od sunca HVALA!
__________________
Najsuncaniji na svitu i okolici
Radio_Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 05:01   #10
Odlična muzika na radio Suncu. Nadam se da će organizirat svoju facebook stranicu da mogu postati ponosni član.
KvaziProvokator is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 14:08   #11
Hvala!
inace stranica postoji al triba upisat Radiosunce Split....mala greska inace velikih umova danasnjice
__________________
Najsuncaniji na svitu i okolici
Radio_Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 06:58   #12
Postoji li stream za slušanje Radio Sunca?
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 19:10   #13
posto smo ipak smjesteni u bolnici jos rjesavamo nekakve zapreke u smislu propusnosti mreze iz bolnice prema vanka al to bi trebalo bit uskoro sredjeno, isto kao i internet stranica http://www.radiosunce.com.hr/ na kojoj ce biti linkovi za streaming. Strpite se jos malo, obecajemo prije cemo mi sa streamingom nego Hrvatska u Europu
__________________
Najsuncaniji na svitu i okolici
Radio_Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 20:41   #14
Radio Sunce poziva sve koji su zainteresirani za suradnju, bilo u vidu voditeljstva, terenskog javljanja ili neceg treceg da se jave na mail [email protected], na facebook stranicu Radiosunce , tel 571 445 , 556 637 , 556 476 ili da osobno dodju kod nas na odjel onkologije 2 kat, bolnica Firule!
http://www.my-smileys.de/smileys3/070.gif
__________________
Najsuncaniji na svitu i okolici
Radio_Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 17:37   #15
Evo gaaaaaa konacno.. ....odsad Radio Sunce slusajte i putem interneta, link za streaming je na stranici www.radiosunce.com.hr
Stranica je doduse jos u fazi popunjavanja al i to ce brzo....pozdrav od ekipe Radio Sunca!!!
__________________
Najsuncaniji na svitu i okolici
Radio_Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 16:52   #16
Odlična stanica, imate dobru muziku, svaki put kad sam u Splitu slušam vas. Samo postoji jedan problemčić, po ljeti u nekim dijelovima grada se loše čujete zbog smetnji od talijanskog radija Studio 5 Abruzzo koji je na frekvenciji 93.0 MHz. Jeli vam u planu možda pojačavanje snage emitiranja? lijepi pozdrav
KanalA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 21:02   #17
Hvala lipa.... pa imamo namjeru u skoro vrime postavit jos jedan odasiljac na Bracu tako da bi pokrivenost trebala bit puno bolja, a sta se tice signala nemamo dozvolu mada postoje takodjer stanice koje imaju dozvolu samo za sire podrucje Splita a cuju se npr na Pasmanu, tako je to.... kod nas je jednakost i pravednost nepoznat pojam....al necemo o losim stvarima. Postojala je i mogucnost za dodatne dvije frekvencije al i to je zasad iz istih razloga na cekanju )),.....u svakom slucaju mozete nas slusat i kad niste u Splitu putem http://www.radiosunce.com.hr/ suncani pozdrav od ekipe Radio Sunca!!!
__________________
Najsuncaniji na svitu i okolici
Radio_Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 10:52   #18
Sve pohvale Radio Suncu....slušamo vas stalno, odlični ste!
Maaryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 20:27   #19
http://radiosunce.com.hr/default.asp
__________________
Najsuncaniji na svitu i okolici
Radio_Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 23:03   #20
Sa malim zakašnjenjem Radio Sunce svim forumašicama i forumašima želi čestit Božić i sve najbolje u ovoj 2013 godini!!!
__________________
Najsuncaniji na svitu i okolici
Radio_Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:36.