Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2011., 18:25   #81
meni i dalje nije jasno, a tu objašnjenje nisam našla. ekonomska računica. dakle, postoji nekav softver, netko je napisao kod za ovaj forum, kod kojeg je (valjda) potrebno kupiti. i treba imati mašine na kojima se vrti. nekakav krš sa čestim erorima
ok, to i nije toliko bitno.
nego, smisao i razlog postojanja; samo i isključivo ekonomska računica?
oglašavanje. a sve ostalo ljudi, (moderatori, sm, admini) rade besplatno??

jel postoji neko istraživanje koliko je učinkovito reklamiranje na forumu? pitam jer ja ne mogu se sjetiti maltene niti jedne reklame koju sam tu vidjela. jednom slučajno kliknula na bebivita hranu za bebe. eto, jedino to. kad dođem, dođem ciljano, gledam samo u ono što tražim. ako su svi ko ja..onda stvarno.. rekla bi da je reklama na forumu- bačen novac.

nadalje, kako to da ljudi rade besplatno? (nije da nisam čula za pojam volontiranja, al za to trebaš biti hebeno dokon. ili student. )

da li forum.hr ima još nekakav razlog postojanja osim prihoda od reklama?
da li se odavde dade očitati puls nacije, da li neki marketinški, PR stručnjaci, sociolozi,..i ini čupaju neke zaključke? mislim, bilo bi logično da je tako..

nadalje, pitanje potaknuto događanjima na RiDu kojima sam bila svjedokom; pitam se tko je i zašto odlučio "počistiti forum". ono, pa što ako je začetan? nikome ni u džep ni iz džepa? poanta je da ako želite da ljudi tuda cirkuliraju, potrebno je da je vesela atmosfera i da se vraćaju i dolaze radi izmjene iskustva i druženja. začetavanje je neminovna pojava.

ako je računica takva da je pdf zaspeman pa novi ljudi (nove tržišne niše) neće rado tu doći, te je potrebno krenuti od početka, onda razumijem.
iako ne razumijem čime su modovi motivirani to učiniti ako ne dobivaju lovu, a nadređeni im ne dahću za vrat prijeteći otkazom?

1000 zašto
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 19:14   #82
Previše pitanja za odgovarati na poslu.

Ako nitko drugi ne reagira, javim ti se sutra.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 22:23   #83
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Previše pitanja za odgovarati na poslu.

Ako nitko drugi ne reagira, javim ti se sutra.
sutra je bilo jučer.
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 22:27   #84
Previše pitanja dok odmaram mozak preko vikenda.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 12:04   #85
i tako prođe tjedan e uhvatili nas praznici, ha? a onda još go, pa velika gospe pa mala..

a odgovora ni.

nego, imam ja još jedno pitanje, dugo me muči. ovo gore lijevo pri vrhu stranice gdje piše forum.hr je neka sličica. izgleda ko križanac printera i zgrade ako je printer, zašto ima vrata i prozore? a ako je zgrada zašto ima vodilicu papira i ovo za hlađenje.

pa me zanima što je to?

__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 12:19   #86
RJ-11

https://www.forum.hr/showthread.php?t=580058

Odgovor na veliki post sam napisao, no onda se misteriozno izgubio. Tako da ukratko:
1. Modovi i admini "rade" besplatno, u svoje slobodno vrijeme.
2. Forum.hr je među top 5 hrvatskih sajtova, oglašivači nisu slijepi na tu činjenicu.
3. Forum koristi vBulletin Version 3.8.4, vrti se na nekoliko servera. Sve to košta. Do ~2008. Forum nije bio profitabilan.
4. Trenutno je zamjetan problem zakrčenost Foruma starim postovima, chatovima i sl. Pa se odlučilo ga malo pročistiti.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 12:28   #87
aaaaa zakon, vrh kabela

al ja bi onaj opširni odgovor, nisam zadovoljna s mrvicama

i savjet dana: vrijeme je da naplatite svoj rad, tražite pare. čovjek na vama ipak zarađuje
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 22:24   #88
savjet i tebi: primi se forumasenja i pusti brige koje nisu tvoje
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 02:27   #89
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
savjet i tebi: primi se forumasenja i pusti brige koje nisu tvoje
Kad smo već kod toga, mene zanima kako je moguće da je ova tema poživjela ovako dugo te ima ovoliko postova? Ipak se radi o zabadanju nosa u stvari koje se običnog puka ne tiču.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 10:14   #90
Mogli bi staviti i noviji skin...
Malo promjene nebi škodilo ...
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 10:21   #91
općenito, malo promjene na bolje u svakom segmentu ne bi škodilo
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 10:56   #92
Quote:
Chiro23 kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod toga, mene zanima kako je moguće da je ova tema poživjela ovako dugo te ima ovoliko postova? Ipak se radi o zabadanju nosa u stvari koje se običnog puka ne tiču.
Mene su uvijek učili da je transparentnost dobra stvar. Nije Forum.hr neka prevarantska firma koja treba skrivati kako funkcionira, poput naših telekom operatera.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 11:04   #93
Quote:
Chiro23 kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod toga, mene zanima kako je moguće da je ova tema poživjela ovako dugo te ima ovoliko postova? Ipak se radi o zabadanju nosa u stvari koje se običnog puka ne tiču.
nema nista lose u pitanju, nego mislim da da sam vlasnik , da mi ne bi bilo drago da mi netko dode s pitanjima "a kako ti zaradujes" "a koliko ti zaradujes" ...
tim prije sto se ta ista rulje uvrijedi kad dobiju odgovor "ne tice te se"
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 20:42   #94
a zakaj meni miješa slova i preskaču slova tjst kad pišeš ona se jednostavno izmiješaju i nisu po redu(evo naprimjer pišem sada da vidim kako će to opmiješati) i kursor jako bilnka, Opet to mi se dešava samo na ovom forumu i ne svaki put . zna bit dana kad je dobro.kad pišem
slova moram kad udarim slovo malo pričekat pa onda drugo ._ ZAkaj.......
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 21:16   #95
Ti si fakat unikat, nitko drugi nema takav problem
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 21:41   #96
ha ha više ne smiješ ni reć da imaš probelm , jbt pa vi ste idealni .pa ukinite onda ovaj dio foruma. ma napravil bum ono kaj sam već napravil ...........
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 22:05   #97
A nije ti palo na pamet da si pokupio neko smeće negdje i da nije do foruma?
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 08:05   #98
pa ako mi na ostalim forumima ne miješa slova , logika pitanja . Postavljate se ovdje kao da je sve ok ida kod vas nema grešaka
još nasim naišao na odogvor: dobro provjerit ćemo ako je do nas ispravljamo ako nije vidite svoj komp. Držite se ovdje okda ste bogom postavljeni.....
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 11:38   #99
Ne znam gdje si u mojem postu pročitao da ne smiješ napisat da imaš problem
Samo komentiram da si prva i jedina osoba s takvim smiješnim poteškoćama.

Kaj se tiće testiranja, ne mogu ništ napravit, tak da jedino što mogu napraviti je - smijati se.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 12:03   #100
Quote:
sfar kaže: Pogledaj post
pa ako mi na ostalim forumima ne miješa slova , logika pitanja . Postavljate se ovdje kao da je sve ok ida kod vas nema grešaka
još nasim naišao na odogvor: dobro provjerit ćemo ako je do nas ispravljamo ako nije vidite svoj komp. Držite se ovdje okda ste bogom postavljeni.....
Ne bi inače komentirao, pošto većinom samo čitam teme, ali bez uvrede, na ovaj "pametni" post sam morao odgovoriti.

koji web browser koristiš? Firefox, Internet Explorer, Opera, Chrome ? Probaj s drugim. Delete cache, refresh.

Prije nego tražiš rješenje problema, prvo moraš dati neke informacije što imaš.

Ponukan s iskustvom, 99.9999% je do tebe, bez uvrede.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.