Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2017., 11:12   #1101
Quote:
vetma kaže: Pogledaj post
T-comu, da. Sigurno prenose još ovu sezonu, a nakon toga ovisi hoće li u nove pregovore ili ne.
Znači za nadati se da će netko drugi ugrabiti (čitaj SportKlub) koji je ipak dostupan na svim platformama.

Jer ovo je apsolutna sramota što se kod nas dešava.

AZTN šuti već više od 5 godina i odgovaraju samo da je postupak u tijeku, a naravno propisanog roka nema, naravno da nema, jer se čeka da istekne ekskluziva arene i max tv-a.

Nadam se da Ameri neće potpisivati ovakve pohlepne ugovore.

I na kraju što se dogodi, umjesto legalnog gledanja mora se priskakati raznoraznim kombinacijma.

Al dobro, ako je još samo ovu godinu, stprit ću se (snaći ću se za još ovu sezonu).
WPLumia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 11:28   #1102
Ak imaš T-com mobitel na pretplatu samo aktiviraj Max TV to Go paket, isti je free u hrpi raznih pretplata...
A na njemu ti radi Arena 2 HD barem ako imaš sportski plus ko ja, radi i na PC-u i na raznim android boxevima sa MaxTV addonom za kodi
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 13:45   #1103
Nemački rtl prenosi i ovu sezonu?
Zabranjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 22:16   #1104
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ček malo iz koje li je to godine ?
nije to valjda najava za sezonu 2014

Alonso favorit jel Vettel ima problema sa bolidom
S čim pobogu, ne valjda sa McLaren-Hondom .
Da, najava je iz 2014. kad je T-Com dobio prava, tad je RB tj. Renaultov PU bio u banani, a s obzirom da sezona nije počela, činilo se da Ferrari ima nekakve šanse
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 13:27   #1105
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post

to ti je standardno kod imgur.com linkova
obavezno ga na svim forumima pretvori u i.imgur.com, i onda samo moraš u browseru obrisat ovo boldano, pa onda radi...
Hvala, tek sam sada ovo ubro
WPLumia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 22:59   #1106
Quote:
Zabranjeni kaže: Pogledaj post
Nemački rtl prenosi i ovu sezonu?
Ja, naturlich.
Franem is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 21:07   #1107
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ak imaš T-com mobitel na pretplatu samo aktiviraj Max TV to Go paket, isti je free u hrpi raznih pretplata...
A na njemu ti radi Arena 2 HD barem ako imaš sportski plus ko ja, radi i na PC-u i na raznim android boxevima sa MaxTV addonom za kodi
E super.

Uspio sam pribaviti MaxTV to Go sa Arenama HD

Osim android boxeva ima li koja app za lg SmartTV?

Probat ću preko browsera TV-a, ali mislim da to nije neko rješenje.

Možda pribaviti neki jeftini android box pa u miru gledati F1, umjesto onih IPTV điđa koje kupio ne kupio baš ima problem kada bude F1, zvuk se razdvoji od slike . . . tako je bilo prošle sezone.
WPLumia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 22:00   #1108
Quote:
WPLumia kaže: Pogledaj post
E super.

Uspio sam pribaviti MaxTV to Go sa Arenama HD

Osim android boxeva ima li koja app za lg SmartTV?

Probat ću preko browsera TV-a, ali mislim da to nije neko rješenje.

Možda pribaviti neki jeftini android box pa u miru gledati F1, umjesto onih IPTV điđa koje kupio ne kupio baš ima problem kada bude F1, zvuk se razdvoji od slike . . . tako je bilo prošle sezone.
Trebala bi bit...
za Samsung znam da ima i radi
zove se naravno MaxTV to go aplikacija...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 22:20   #1109
Nažalost nema još.
Možda bude do početka F1 sezone, a ako ne, budem već nešto skemijao.
WPLumia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 10:52   #1110
Quote:
WPLumia kaže: Pogledaj post
Nažalost nema još.
Možda bude do početka F1 sezone, a ako ne, budem već nešto skemijao.
Čudno da je nema, pa kvragu MaxTV to go postoji odavno...
Al ak je nema onda je vjerojatno ni nebu tak skoro, da ju je moguće napisat onda bi već ziher postojala...

Al ak ništ drugo ima sigurno neka fora tipa da ju pokreneš na androidu (mob, tablet) pa s njega šalješ na TV...
A ak nema onda nabavi neki jeftilen android box (gađaj amlogic 905/905X) pa onda preko njega...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 16:14   #1111
http://www.autosport.com/news/report...net-broadcasts

Znači sve je spremno za pravi oficijelni F1 stream, jedini problem su TV prava u pojedinim zemljama...

E sad kod nas ga ziher nebu jel T-com ima prava, no možda Ameri odmah krenu s tim u zemljama u kojima nitko nema prava

E sad ak je vjerovat wikkipediji ove sezone izgleda nema prijenosa u Sloveniji, uopće osim na radiu
Moguće da će Slovenci (slovenski IP) imat mogućnost tog streama ak se fakat i pojavi
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 18:23   #1112
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Čudno da je nema, pa kvragu MaxTV to go postoji odavno...
Al ak je nema onda je vjerojatno ni nebu tak skoro, da ju je moguće napisat onda bi već ziher postojala...

Al ak ništ drugo ima sigurno neka fora tipa da ju pokreneš na androidu (mob, tablet) pa s njega šalješ na TV...
A ak nema onda nabavi neki jeftilen android box (gađaj amlogic 905/905X) pa onda preko njega...
Hvala.

Ako ništa, za prvu ću spojiti laptop preko HDMI-a pa puštat na TV.

Uglavnom hvala na savjetima i preporukama.

Što se tiče LG-a, probat ću saznati u čemu je problem, iako bih rekao da je stvar oko nekih prava. Znam da je tako bilo isto za HRTi aplikaciju, koja je stigla kasnije nego na Samsung. Iako je ovdje znatno više vremena proteklo.

I da, samo još jedno pitanje, da li se onda na tom android boxu može skinuti baš MaxTV to GO app, ili se mora govnati sa kodijem?

Wind 10 ima baš MaxTV to Go aplikaciju i radi OK. Samo još moram isprobati kada sve spojim na TV.
WPLumia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 18:31   #1113
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
http://www.autosport.com/news/report...net-broadcasts

Znači sve je spremno za pravi oficijelni F1 stream, jedini problem su TV prava u pojedinim zemljama...

E sad kod nas ga ziher nebu jel T-com ima prava, no možda Ameri odmah krenu s tim u zemljama u kojima nitko nema prava

E sad ak je vjerovat wikkipediji ove sezone izgleda nema prijenosa u Sloveniji, uopće osim na radiu
Moguće da će Slovenci (slovenski IP) imat mogućnost tog streama ak se fakat i pojavi
U članku se navodi samo da tehnologija postoji, ali da nije ništa u kratkoročnom planu. Tako da slobodno možemo zaboraviti na to ove sezone.
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 19:44   #1114
tv box?

kaj je to i kaj se može s njim?
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 19:50   #1115
Nek puste pristojan stream koji mogu izravno platiti i vjerojatno ću biti spreman platiti tu uslugu. Ako ga utrpaju u razne pakete sa srać-truć neželjenim uslugama, gledat ću loše streamove kao i do sada.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 20:12   #1116
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Nek puste pristojan stream koji mogu izravno platiti i vjerojatno ću biti spreman platiti tu uslugu. Ako ga utrpaju u razne pakete sa srać-truć neželjenim uslugama, gledat ću loše streamove kao i do sada.
Potpis.
sagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 20:27   #1117
Quote:
WPLumia kaže: Pogledaj post
I da, samo još jedno pitanje, da li se onda na tom android boxu može skinuti baš MaxTV to GO app, ili se mora govnati sa kodijem?

Wind 10 ima baš MaxTV to Go aplikaciju i radi OK. Samo još moram isprobati kada sve spojim na TV.
Postoje obije varijante...
Postoji MaxTV to go aplikacija za android, dakle ta radi na bilo čemu kaj ima android, mob, tablet, TV, android TV stick/box i.t.d.

A postoji i MaxTV to go addon za Kodi, dakle opet može radit na bilo čemu kaj ima Kodi...

a koliko znam postoji i win10 aplikacija, al to eto još nisam isprobal...


I kaj fali Kodiu
Imaš caku da kanal iz aplikacije postaviš kao favorit, tak da uopće ne moraš ni palit aplikaciju kroz kodi, pa se kretat kroz nju, nego samo klik na Arenu2 HD

To u kodiu radi i više nego dobro, i ne samo to nego u kombinaciji sa VPN-om pod libreELEC-om uredno u kodiu radi MaxTV to go, oficijelni BBC iplayer (dakle live BBC stream i to fakat vrhunski kvalitetan stream...), a radi i ITV player kao i Channel4
Sve fercera, jedino još nisam probal Amere jel rade i oni, nekaj me zajebava sa registracijom na onom USTVnow, al inače bi trebalo šljakat čak i to...


Kodi radi fenomenalno, dokle god ne kreneš instalirat one razne buildove na kojima rade svi kanali svijeta, sve serije i svi filmovi...jer svi ti streamovi naravno krepavaju ko i svaki drugi na PC-u, a i normalno i da tu ima raznih pizdarija koje roštaju po tom uređaju pa nekaj i pod obavezno i zajebu...

No ak ga posložiš sam i ideš na šemu sa ovim legalnim streamovima to radi odlično
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 20:31   #1118
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
U članku se navodi samo da tehnologija postoji, ali da nije ništa u kratkoročnom planu. Tako da slobodno možemo zaboraviti na to ove sezone.
Nebi se ja baš kladil u to...
Ameri se definitivno pripremaju na ovaj način streama, i nebi me uopće začudilo da odaberu neke zemlje koje nemaju TV prava za probnu fazu čisto da to mogu testirat u realnim uvjetima i vidjet jel to zbilja šljaka ili ne,
te kak sve skupa funkcionira i kakav je feedback publike...

U biti bi im bila idealna šema da to testiraju u nekoj maloj zemlji ala Sloveniji, pa onda malo po malo dodaju one koje mogu (di nema problema sa postojećim TV pravima...) da vide kak sve skupa šljaka...
Ovo kaj se testirali ovi iz Tata komunikacija nije bilo kakav stream, to je bio prvi F1 UHD stream ili ti ga famozni 4K...
e sad to kod njih šljaka što i nije neko čudo s obzirom da im je internet svemirski brz, no kaj bu u ostatku svijeta to je pitanje...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 22:55   #1119
Pa u ostatku svijeta bu 1080p i kaj mu fali? To je sasvim dovoljno, taj 4K je ionak drek prek mreže, nemre to bit dobro, pa taj 1080p je diskutabilne kvalitete, kamoli 4K

Inače, ovo kaj si pisao za kodi i BBC, to mora prek VPNa? Jel?
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 10:01   #1120
Ili nama sretnicima na optici koji imamo 100/100

Inače, jel bi mogao pribaviti raspberry pi 3 i na to metnuti kodi?

ili je bolje neki android box?
WPLumia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.