Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Pogledaj rezultate ankete: Radio 101 je...
gospodar svih valova 523 46.74%
prosječna radio stanica 232 20.73%
ništa ne valja 170 15.19%
ne slušam Radio 101 194 17.34%
Glasovatelji: 1119. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2005., 18:00   #81
radio 101

e jel nekom ide na zivce onaj zagorac kaj pokusava bit smjesan na stojedinici
mislim ono........... frajer je katastrofa ...... nek na radio krapini isfurava one poludebilne fore ....... presto slusat otkad taj wannabe pametnjakovic radi tam .......... steta bio dobar radio
__________________
- ThEre Iz nOthiNg gOoD oR baD buT ThinKinG mAKes iT sO -
je sad bi svi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2005., 07:47   #82
Re: radio 101

Quote:
je sad bi svi kaže:
e jel nekom ide na zivce onaj zagorac kaj pokusava bit smjesan na stojedinici
mislim ono........... frajer je katastrofa ...... nek na radio krapini isfurava one poludebilne fore ....... presto slusat otkad taj wannabe pametnjakovic radi tam .......... steta bio dobar radio
meni je najjadniji kad svaki četvrtak ujutro zove nekakvu birtiju i naračuje kave za sebe i ekipu i to mu je highlite programa
jaffar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 04:54   #83
Re: Re: radio 101

Ne kužim zašto svi pizde na "preurbanu" i "nekomercijalnu" muziku koja se tamo pušta....niti je urbana ni nekomercijalna, usual top 40 commercial shit i sve ono što domaći distributeri dilaju po par bijednih CD shopova u gradu.... 101 je prije diktirao glazbene trendove i mogle su se čuti rijetke stvari...danas je to podružnica Dallasa, Aquariusa, Menarta i Dancing Beara...katastrofa
cachorro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2005., 12:50   #84
Re: radio 101

Quote:
je sad bi svi kaže:
e jel nekom ide na zivce onaj zagorac kaj pokusava bit smjesan na stojedinici
mislim ono........... frajer je katastrofa ...... nek na radio krapini isfurava one poludebilne fore ....... presto slusat otkad taj wannabe pametnjakovic radi tam .......... steta bio dobar radio
Sad ljepo povuci riječ i ispričaj se gospodinu gradskom zastupniku Zaboka, koji propagira nacional komunizam, jedan vrlo urbani tip sa sela, koji još k tome prijeti Bandiću ubojstvom (Sve ima u Juratnjem Listu o tome)
Mr. I am M is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 05:59   #85
Radio 101 je (bio) ZAKON!!!
Maillot Jaune is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 11:29   #86
Radio 101

...da je Radio 101 nekad bio zakon, sada to više nije. Meni su se sviđali početkom 90-ih, no onda se uplela strana politika i umjesto hrvatskog nezavisnog radia dobili smo hrvatsko-američko- srpko-židovski radio. Sve to dakako mogu i argumentirat. Ali mislim kako to nije potrebno jer se sve zna...

Pozdrav!
__________________
Ako ti je dosadno i nešto ti fali...
Radio 24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 16:51   #87
Re: Re: Re: radio 101

Quote:
cachorro kaže:
Ne kužim zašto svi pizde na "preurbanu" i "nekomercijalnu" muziku koja se tamo pušta....niti je urbana ni nekomercijalna, usual top 40 commercial shit i sve ono što domaći distributeri dilaju po par bijednih CD shopova u gradu.... 101 je prije diktirao glazbene trendove i mogle su se čuti rijetke stvari...danas je to podružnica Dallasa, Aquariusa, Menarta i Dancing Beara...katastrofa
..slažem se s ovim gore navedenim mišljenjem..


..a sad dodajem i ovo

...nemojte me krivo shvatiti, ali meni je ovo bedasto. Ne znam u kojem kontekstu je puštena pjesma, ali na 101 su puštali i gore stvari od ove pa nikome ništa...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 22:42   #88
Re: Re: Re: Re: radio 101

Quote:
mirrorball kaže:
..a sad dodajem i ovo
opa, nisam ni bila svjesna da tamo postoji neka "glazbena koncepcija". toliko zastarjelo zvuče, tako ne prepoznaju trendove u smislu na koji su to nekada prepoznavali (elektronika se tamo skoro nikada ne može čuti) da ih je to proljeće zaista valjda osvježilo.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 19:29   #89
Re: Re: Re: Re: radio 101

Quote:
mirrorball kaže:
..slažem se s ovim gore navedenim mišljenjem..


..a sad dodajem i ovo

...nemojte me krivo shvatiti, ali meni je ovo bedasto. Ne znam u kojem kontekstu je puštena pjesma, ali na 101 su puštali i gore stvari od ove pa nikome ništa...
Da gore, bio je jedan period kad nisi mogao cut na radiju skoro nista osim mexickih narodnjaka, raznoraznih Joze-Hose Feliciana i tome slicnog. Kad ovakve stvari rade, slobodno se mogu objesit. Svaka cast miljac, al ovo je kretenizam..
flint is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 01:32   #90
Ne znam zbog cega sva ova halabuka. Za one koji ne znaju, Stojedinica je privatna, komercijalna radio postaja, koja ima svoje vlasnike koji odlucuju o tome kakav program ce doticna stanica imati. I kao da je rijec o nekom vrhunskom pjevacu i savrsenoj pjesmi koja je pustena. Rijec je o sund kuruzi koju ce za mjesec dana svi zaboraviti. Jedan narodni radio pusta muziku koju ja ne mogu smisliti pa zbog toga nikad nisam pisao po forumu. Sto mislite sto bi se desilo kad bi netko na narodnom radiju pustio Bacha ili Mozarta? Bi li dobio pohvalu, ili bi ga zbog bjesnih poziva unezvjerenih kucanica brzo poslali da potrazi drugi posao? Ljudi, na svom radio prijemniku imate gumbic "search" pa potrazite drugu postaju ako vam se ova ne svidja...
Palle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 12:03   #91
Radio Croatia

Eto sad čitam i vijest o tom glazbenom uredniku na web portalu i kako na Radiu 101 sjede metuzalemi, kako ne dozvoljavaju da se pljuje po aktualnom predsjedniku i sl. No znate recimo koja je razlika između Radia 101 i Narodnog? Radio 101 očito nema svoju koncepciju za razliku od Narodnog koji vozi po svome (sviđalo se to nekome ili ne) i ima 1 000 000 slušatelja što je odlično. Dok su ljudi sa Radia 101 isfrsutrirani, netolerantni i pljuvački raspoloženi. Na Narodnom radiu vi nikad nećete čuti da se sprdaju sa Radiom 101 i njihovim programom ili bilo čim drugim. Kažem sprdnja a ne konstruktivna kritika. I zato su slušani...

Najlakše je pljuvat po nekome...
__________________
Ako ti je dosadno i nešto ti fali...
Radio 24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 12:11   #92
Ima koncepciju, samo sto nije jasno odredjena. Koncepcija se zove "necemo kuruzu", ali cini se da se to odnosi samo na domacu jer im se strana provlaci bez problema.

A na uzasnom Narodnom sam, na svoje megaiznenadjenje, znala cut i dobrih domacih bendova (dug je put Zg-St, posebno kad ti riknu baterije za discman). I nisam cula da je netko zbgo toga dobio otkaz.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 17:46   #93
..ovdje sa d dobro paše post kojeg je napisao Kozz

Quote:
kozz kaže:


Kak' rekoh već prije 101-ica je za mene bastion urbane zatucanosti.
Kvazialternativa kulturno-medijskoj gerijatriji koja drma Hrvatskom.
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 19:58   #94
Quote:
Palle kaže:
Ne znam zbog cega sva ova halabuka. Za one koji ne znaju, Stojedinica je ...
Bas zato sto volim stojedinicu i slusam je vec 15 godina, zato mi ovakve stvari dizu tlak. To sto ovaj dobije mjesec dana suspenzije zbog jedne jebene pjesme, a u petak u tjelovjezbi, na primjer, kao najavu utakmice puste tri bugarska turbo narodnjaka, i nikom nista, ponavljam, kretenizam. Jebalo vas luka nizetic i vasa kuruza. Islo se dzonom jer je netko nadrkan bio. A taj netko je kreten. Fala.
flint is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 23:42   #95
Re: Radio 101

Quote:
Radio 24 kaže:
...no onda se uplela strana politika i umjesto hrvatskog nezavisnog radia dobili smo hrvatsko-američko- srpko-židovski radio. Sve to dakako mogu i argumentirat. Ali mislim kako to nije potrebno jer se sve zna...
ajde pliz pojasni. nisam baš shvatila ovaj dio sa hr-usa-srb-jew
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 02:04   #96
Re: Radio Croatia

Quote:
Radio 24 kaže:
Eto sad čitam i vijest o tom glazbenom uredniku na web portalu i kako na Radiu 101 sjede metuzalemi, kako ne dozvoljavaju da se pljuje po aktualnom predsjedniku i sl. No znate recimo koja je razlika između Radia 101 i Narodnog? Radio 101 očito nema svoju koncepciju za razliku od Narodnog koji vozi po svome (sviđalo se to nekome ili ne) i ima 1 000 000 slušatelja što je odlično. Dok su ljudi sa Radia 101 isfrsutrirani, netolerantni i pljuvački raspoloženi. Na Narodnom radiu vi nikad nećete čuti da se sprdaju sa Radiom 101 i njihovim programom ili bilo čim drugim. Kažem sprdnja a ne konstruktivna kritika. I zato su slušani...

Najlakše je pljuvat po nekome...
A koja je to koncepcija jednog narodnog radija? Muzika, reklame, zelje i pozdravi, i svaki puni sat vijesti preuzete od medija servisa, vlasnika medijskog maga Hrvačića. To je zaista komplicirano do jaja. Trebas jedan komp. dvije tel. linije i dva-tri voditelja... To sto imaju toliko slusatelja samo govori koja nam je obrazovna struktura stanovnistva u zemlji. Jesi li ikad cuo da se sotjedinica spradala sa narodnim radiom? I jesi li na narodnm radiju ikad cuo program koji se bavi problemima obicnih ljudi i stanjem u zemlji ili bilo kakvu govornu emisiju? Ili ipak na narodnom radiju tek mozes pozdraviti susjeda u pozeljeti mu sretan rodjendan. I ne mozas usporedjivati slusanost jedne stanice koja ima nacionalnu koncesiju i druge koja jedva ima lokalnu koncesiju.
Palle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 09:15   #97
Quote:
roberta carlos kaže:
takva vrsta žestokog otpora danas više nije potrebna
e u tome je i meni big dil 101. oni su metafora otpora, urbazina blablabla. nekad bilo sad se spominjalo...
iako muzika koju pustaju cesto je neslusljiva. npr tehno u nedjelju ujutro u pola 8
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 10:19   #98
Re: Re: Radio Croatia

Quote:
Palle kaže:
A koja je to koncepcija jednog narodnog radija? Muzika, reklame, zelje i pozdravi, i svaki puni sat vijesti preuzete od medija servisa, vlasnika medijskog maga Hrvačića. To je zaista komplicirano do jaja. Trebas jedan komp. dvije tel. linije i dva-tri voditelja... To sto imaju toliko slusatelja samo govori koja nam je obrazovna struktura stanovnistva u zemlji. Jesi li ikad cuo da se sotjedinica spradala sa narodnim radiom? I jesi li na narodnm radiju ikad cuo program koji se bavi problemima obicnih ljudi i stanjem u zemlji ili bilo kakvu govornu emisiju? Ili ipak na narodnom radiju tek mozes pozdraviti susjeda u pozeljeti mu sretan rodjendan. I ne mozas usporedjivati slusanost jedne stanice koja ima nacionalnu koncesiju i druge koja jedva ima lokalnu koncesiju.
Kakva god koncepcija bila ona je po slušanosti dobitna koncepcija. I obrazovanje te struktura obrazovanja nema nikakve veze sa onim šta slušaš, to je tvoja diskriminacija. Npr. ja završavam fakultet i volim poslušat sve, od Narodnog Radia, preko Plavog do 101-ce ako imaju šta pametnog za reći! A uostalom glazba je stvar ukusa. A pogotovo si pokazao svoje neznanje kad si rekao da je radio 101 lokalna radiopostaja. Oni i kad su bili gradski radio imali su snagu odašiljača kao Obiteljski. Jamčim to. A sada imaju regionalnu koncesiju.
__________________
Ako ti je dosadno i nešto ti fali...
Radio 24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 10:23   #99
Re: Re: Radio 101

Quote:
kokakoka kaže:
ajde pliz pojasni. nisam baš shvatila ovaj dio sa hr-usa-srb-jew :confusedZrinka Vrabec Mojzeš Amerikancima:

"Zar Radio 101 nije dovoljno prosrpski?"


Radio 101 doživio je vrhunac svog vazalnog odnosa prema američkoj vladinoj Udruzi za međunarodni razvoj (USAID) u trenutku velikog mitinga podrške u Zagrebu 1996. Stojedinica je potom uredno morala dostavljati vrpce USAID-u, ali kako programski nije zadovoljavala smjernice svojih američkih gospodara, tako je počela izostajati financijska potpora. Potom je došlo do dioničarskih sukoba u Radiju 101. Tadašnja urednica Zrinka Vrabec-Mojzeš požalila se USAID-u da dobiva premalo novca, a na drugoj ih strani samo hvale. Ona je ljutito zapitala: "U čemu je problem? Je li to zato što Radio 101 nije dovoljno prosrpski orijentiran?"

:
__________________
Ako ti je dosadno i nešto ti fali...
Radio 24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 11:54   #100
Re: Re: Re: Radio Croatia

Quote:
Radio 24 kaže:
Kakva god koncepcija bila ona je po slušanosti dobitna koncepcija. I obrazovanje te struktura obrazovanja nema nikakve veze sa onim šta slušaš, to je tvoja diskriminacija. Npr. ja završavam fakultet i volim poslušat sve, od Narodnog Radia, preko Plavog do 101-ce ako imaju šta pametnog za reći! A uostalom glazba je stvar ukusa. A pogotovo si pokazao svoje neznanje kad si rekao da je radio 101 lokalna radiopostaja. Oni i kad su bili gradski radio imali su snagu odašiljača kao Obiteljski. Jamčim to. A sada imaju regionalnu koncesiju.
Pronadji onda negdje ispitivanja slusanosti pojedinih postaja prema obrazovnoj ili nekoj drugoj strukturi, i vidjet ces da te ista opovrgavaju. Narodni slusaju vecinom zene, kucanice, srednjih godina, sa nizom strucnom spremom ili osnovnom skolom. To sto si fakultetski obrazovan i slusas narodni radio ne znaci da si ti sad mjerilo da je nesto sto ti slusas dobro. Ja bi se na tvom mjestu zapitao u sto si utrosio silne godine svog skolovanja. I sotjedinica je tek prije par godina dobila regionalnu koncesiju a prije si je jedva mogao cuti na rubu Zagreba. To znam jer stojedinicu slusam od njezinih pocetaka dok si ti jos bio u svom Splitu i sanjao kako ces jednog dana doci u metropolu pokazati purgerima tko je glavni u tvom selu...
Palle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.