Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2012., 13:32   #41
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Jebote ,a ja se polomim kad idem po stepenicama.
Practice Makes Perfect
__________________
This is just my opinion so don't get all butt hurt.
adidasclimacool is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 09:42   #42
Sažetak serijala

http://www.youtube.com/watch?v=Rnfg1rDmNIw

IGN je objavio sažetak cijelog serijala uključujući Assassin's Creed, Assassin's Creed 2, Brotherhood i Revelations. Ako želite vidjeti radnju filma, pogledajte video (dio o Altairu), ali ako još niste, a planirate igrati igre, nemojte gledati, jer ima hrpa spoilera.
Night_raven26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 00:10   #43
Evo konačno nešto konkretno o filmu i koji lik bi Fassy trebao glumiti!
http://www.imdb.com/title/tt2094766/
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 17:26   #44
http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Assassin's_Creed_(film)

Planirani release date: 2014.
Night_raven26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 09:49   #45
O MOGUĆOJ filmskoj verziji video igre "Assassin's Creed" govori se već neko vrijeme, a napokon je stigla i službena potvrda.

Ubisoft je otkrio da je film ušao u fazu produkcije, a u kinima bi se trebao pojaviti 21. prosinca 2016.

Iza filma stoji poznati studio New Regency koji je u posljednje vrijeme imao hitove kao što su "12 Years a Slave", "Birdman" i "Gone Girl".

"Užitak nam je najaviti da je New Regency dao zeleno svjetlo i da je produkcija počela. Ovo je važan korak za projekt i tim koji radi na 'Assassin's Creedu'", rekao je izvršni direktor Ubisofta Yves Guillemot.

Podsjetimo, o mogućem filmu govori se od 2011. kada je tvrtka pokrenula Ubisoft Motion Pictures, a u glavnoj bi se ulozi trebao pojaviti Michael Fassbender dok će se za režiju pobrinuti Justin Kurzel.

Uzmemo li u obzir ostala uprizorenja video igara, ne treba očekivati čuda, a dodatni bi problem mogao izazvati i prvi spin-off "Star Warsa" koji će se u kinima pojaviti samo tjedan dana ranije.
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 17:49   #46
Iskreno se nadam da će napraviti film kako Bog zapovijeda.

E i da, Marion Cotillard će biti glavna ženska uloga.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 10:49   #47
Krajem ljeta pocinje snimanje - Michael Fassbender: Assassin's Creed movie begins filming in September
Quote:
The long-anticipated Assassin's Creed movie will start shooting in September, according to Michael Fassbender, who stars in the film.

Speaking to ComingSoon.net, Fassbender (Hunger, Inglorious Basterds) was more than a little coy about the story of the movie or even who from the Assassin's Creed universe he'll be playing, but confirmed that film production starts this year.

"You say it's a long time but what I've found — it's all new to me but starting to develop scripts and work on them, they take time," he said in response to the movie's delays. "It just takes time to get a good story together and we really want to do it right. It's exciting. It's going to start this year, we'll be filming in September."

Fassbender added that the complexity and density of the source games has made it a challenge to decide what bits to put into a movie.

"... trying to translate that to an audience, you have to pick key things," he said. "So yes, that is part of it, getting through the density of it and paring down and engaging a simple story."
Prema IMDb, ovo bi trebao biti synopsis:
Quote:
A bartender named Desmond Miles, is abducted by a company called "Abstergo Industries" to explore the mind of his ancestor, Altaïr Ibn La'Ahad, in order to recover a sacred artifact.
Nadam se da nije istina za pricu jer mi djeluje bezveze.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 13:34   #48
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post



Nadam se da nije istina za pricu jer mi djeluje bezveze.

Po ovome što piše, priča je doslovno ista kao i u igrici. Tamo to sjajno funkcionira. Ne znam jesi igrao igru, ali stvar je u tome da počinje u sadašnjosti, a kad ga ta ekipa otme, priča se potpuno prebacuje u srednji vijek, odnosno, glavni lik nije oteti konobar nego njegov daleki predak koji je srednjovijekovni ubojica.
Da nisam igrao igru i meni bi djelovalo idiotski, ovako znam da ima ogroman potencijal. A sad, kakav će film oni od toga napravit, teško je predvidjeti.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 13:36   #49
Igrao AC3, Black Flag, Unity, a sad ocekujem i Syndicate.

Znam da ce bit time travel, logicno, samo kaj mi ta prica suplja iz proslosti.
Iako je Brotherhood mnogima dobar, a ovo djeluje kao ekranizacija toga, nisam previse odusevljen ali vidit cemo.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 13:37   #50
Quote:
R1982;53295970E kaže:
i da, Marion Cotillard će biti glavna ženska uloga.
Super, imat ćemo priliku vidjeti kako ona i Fassbender funkcioniraju u Macbethu ove jeseni
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 08:12   #51
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
:Nadam se da nije istina za pricu jer mi djeluje bezveze.
Priča zapravo iznenađujuće dobro funkcionira. Abstergo je (barem u igri) svjetski mega koncern koji ima pristup tehnologiji koja se bazira na teoriji da se sva ljudska sjećanja spremaju u DNA, prenose na potomke zajedno s tom DNA i da ih čovjek može ponovno proživjeti. Zato i otimaju Desmonda Milesa čiji su preci bili članovi reda asasina od srednjeg vijeka naovamo i koji su skrili artifakte s poprilično velikim moćima.

Znam da zvuči bezveze, ali ako se budu držali tematike, scenografije i kostimografije kao što je u igri, očekuje nas vrhunski spektakl.

A ako na red dođe i Black Flag...
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 09:40   #52
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
A ako na red dođe i Black Flag...
Onda će za koju godinu doći i Pirates of the Caribbean vs Assassin's Creed..
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 13:08   #53
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Priča zapravo iznenađujuće dobro funkcionira. Abstergo je (barem u igri) svjetski mega koncern koji ima pristup tehnologiji koja se bazira na teoriji da se sva ljudska sjećanja spremaju u DNA, prenose na potomke zajedno s tom DNA i da ih čovjek može ponovno proživjeti. Zato i otimaju Desmonda Milesa čiji su preci bili članovi reda asasina od srednjeg vijeka naovamo i koji su skrili artifakte s poprilično velikim moćima.
Prica jako dobro funkcionira u igri koja traje X sati. Upitno je koliko to kvalitetno mogu prebaciti na film.

Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Znam da zvuči bezveze, ali ako se budu držali tematike, scenografije i kostimografije kao što je u igri, očekuje nas vrhunski spektakl.
Bez kvalitetne i dobre price, ovo gore navedeno nece pomoc.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 13:40   #54
Pa budući da je 70% jedinice radnja totalno istih stvari, ne vidim zašto u filmu to ne bi mogli malo sažeti.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 23:08   #55
Navodno da ipak neće bit Altair nego neki asasin u doba španjolske inkvizicije, a u današnje doba zatvorenik il nešto? zvuči kao loš fanfiction

http://movieweb.com/assassins-creed-...-ariane-labed/
Night_raven26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 14:39   #56
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
A ako na red dođe i Black Flag...
meh... nisam igro black flag. Nisam pretjerani fan piratske tematike, a vožnja broda mi je bila najgori dio AC3 (skoro sam odustao od igre kolko sam puta fejlo tu misiju). Tak da... Unity mi je bio solidan jer sam nabavio novi komp s gtx 970, al osim što izgleda nevjerojatno, priča je bila tak-tak do samog kraja, zbog kojeg sam poželio da nisam ni igrao igru. Spoiler: Odnos s Elise je imao toliko potencijala za nastavak...

A film bi mogao biti dobar... vidjet ćemo još
RogueTanuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 22:30   #57
evo slika fassbendera u kostimu



odavde

tako bih volio da film bude dobar, ali iskustvo kaže da su filmovi po video igrama obično užas
RogueTanuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 11:49   #58
Glumačka ekipa se širi i sve je kvalitetnija. Jeremy Irons i Brendan Gleeson dobili uloge u filmu.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 08:37   #59
Assassin's Creed Official Movie Trailer #1 (2016)


https://www.youtube.com/watch?v=C2e6Oruy_fA

Izgledaa brutalnooo
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 10:42   #60
Parcour paradise

Jedino me brine onaj loš CGI kod prikaza srednjovjekovnih vojnika u trku. A i politička korektnost u filmu općenito
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:34.