Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2011., 23:02   #81
jel naručivanje sa vision directa ide bez problema? mislim što se tiče raspoloživosti leća.... hamerlik je u banani.
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 09:20   #82
Quote:
Faint kaže: Pogledaj post
kontaktirala sam već lika sa stranice di sam naručila,. platila sam karticom, a ne paypalom pa me malo strah kak ide to sa refundom,. :/
ali rekao mi je on da je pokrenut proces i da čekam,.
ugl,. vjerojatno ću ovih dana i dobiti obavijest od carine,. koja se plaća, jel?,.
pa me zanima, s obzirom da znam da ne mogu ništa riješiti da dobijem leće jer nemam dozvolu, moram li ja uopće primiti to pismo? ili da ga jednostavno odbijem?,. oni će pošiljku svejedno vratiti, ne?
Dobit ćeš samo obavijest iz carine da su ti pošiljku poslali nazad, po članu zakona tog i tog, bla bla... Ništa za to ne trebaš platit.
Koji grad si? Da stavimo na popis...
Ako se ne varam, do sad su vraćali u Varaždinu, Osijeku i Rijeci.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 09:45   #83
Inače se one obavijesti da treba doći platiti carinu plaćaju, ne? Zato sam mislila da se i ovo plaća.
Uglavnom, da, Varaždin.
Ali jednom mi je prošlo nakon donošenja tog novog zakona pa sam se nadala da će opet.
Faint is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 10:39   #84
Čisto jedan info, naručila leće opet preko lensplaneta i sve 5
merder is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 10:48   #85
Quote:
Faint kaže: Pogledaj post
Inače se one obavijesti da treba doći platiti carinu plaćaju, ne? Zato sam mislila da se i ovo plaća.
Uglavnom, da, Varaždin.
Ali jednom mi je prošlo nakon donošenja tog novog zakona pa sam se nadala da će opet.
Niti to se ne plaća, plaćaš tek kad odeš do špeditera i tako to...

Sve ti ovisi o onom cariniku-krelcu koji radi u pošti. Očito se u VŽ dosađuje, pa otvara svaku pošiljku. Možda jedino pali preko lensplaneta, zato jer oni ne napišu da su leće unutra, nego na carinskoj deklaraciji piše: optical media.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 10:52   #86
A ne znam. Meni je par ljudi reklo da su morali platiti pismo koje su dobili s carine jer ga oni pošalju tako da ne plate poštarinu pa ti moraš platiti ako ga hoćeš primiti.
A dobro, kak god. Leće se vraćaju nazad, a nadam se da će se meni vratiti lova.
Faint is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 22:24   #87
Jel bi meni tko htio pomoci i uzeti lece preko neta...nemam paypal?

Itko
_slatk_i is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 07:21   #88
Quote:
_slatk_i kaže: Pogledaj post
Jel bi meni tko htio pomoci i uzeti lece preko neta...nemam paypal?

Itko
ja sam naručivala preko jednog forumaša - khideg, nađi ga i kontaktiraj. meni se pokazao kap brz i pošten dečko, a naručiva bez provizije.

je li netko probao Bio True otopinu, novu od Bausch & Lomba? pojavila se prije nekih par mjeseci, kao navodno puno je ugodnija nego ostale. ja jesam, ali ne koristim je više, imam osjećaj da ne pere dobro, a i ne sviđa mi se što je na principu "trljajte leće 20ak sekundi".
možda je do mene....
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 07:28   #89
Za naručivanje preko interneta ne treba paypal nego kreditna kartica. A i to se da lako sredit, ode se u Hypo banku, i uzme prepaid MasterCard. Ko da imaš pravi Mastercard s jednom razlikom - koliko love uplatiš, toliko imaš za trošit. Vrlo sigurna stvar za plaćanje preko neta.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 13:06   #90
Quote:
merder kaže: Pogledaj post
Čisto jedan info, naručila leće opet preko lensplaneta i sve 5
Ja čekam svoju dostavu
Piše da su poslane 26.10.
Budemo vidjeli
Kurtis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 11:15   #91
Uspoređujem malo cijene na aalensu i ostalim stranicama- kako je moguće da su tamo leće toliko jeftinije?
Jel netko naručivao od njih nedavno? Jel to ok stranica?
Naime ja u jednoj optici plaćam 6 komada Air Optix Aqua 450 KN i sad sam skužila da mogu proći jefitnije pa bi ih naručila
Zeta83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 15:19   #92
Stigle su mi leće sa Lensplaneta
Bez carine
Kurtis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 12:46   #93
Ako nekoga zanimaju jeftinije leće pogledajte ovu stranicu http://gbp.getlenses.nl/. Ja stalno naručujem kod njih bez problema, i leće i tekućine i brzo mi dođu. Platiti se može kreditnim karticama. A također postoji popust ako nekoga preporučiš, i za tebe i za tu osobu. Ako je netko zainteresiran mogu ga preporučiti.
boobooloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 21:25   #94
Kupovina kontaktnih leća na internetu

Pozdrav ekipi, moze par brzinskih informacija gdje kupiti leće, na kojoj stranici.

Ako se ne varam negdje prije sam vidio da se pricalo o nekoj Poljskoj stranici kao dobroj i pouzdanoj.

Ugl. koristim Precision UV koje kod nas placam cca 350 kn, na nekakvim americanskim stranicama sam nasao za 19.99 dolara, ali bih volio naruciti od nekoga provjerenog.

I nadam se da carina nece praviti probleme.

Eto, fala unaprijed na informaciji.
IvanMadjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 07:57   #95
Zaboravi poljake, postali su nepouzdani.
Trenutno pouzdani su aalens i lensplanet.
Carina ovisi o mjestu gdje živiš, Mislim da smo za VŽ, OS i RI već utvrdili da leće ne prolaze više.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 10:12   #96
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Zaboravi poljake, postali su nepouzdani.
Trenutno pouzdani su aalens i lensplanet.
Carina ovisi o mjestu gdje živiš, Mislim da smo za VŽ, OS i RI već utvrdili da leće ne prolaze više.

sjajno, zivio mi Osijek....a sta je sa Hrvatima? ima li kod nas kakav internet prodavac? odbijam otici u Oculus i platiti cca350 kn za nesta sta ameri prodaju za 20 dolara
IvanMadjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 16:34   #97
Quote:
IvanMadjar kaže: Pogledaj post
sjajno, zivio mi Osijek....a sta je sa Hrvatima? ima li kod nas kakav internet prodavac? odbijam otici u Oculus i platiti cca350 kn za nesta sta ameri prodaju za 20 dolara
Ima optika online.
Lent11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 18:57   #98
možeš pogledati na www.optikaonline.hr oni ih prodaju po 260kn ili imaš www.optotim.com kod njih je cijena na netu 255kn plus gratis dostava.
white wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 09:21   #99
Quote:
white wolf kaže: Pogledaj post
možeš pogledati na www.optikaonline.hr oni ih prodaju po 260kn ili imaš www.optotim.com kod njih je cijena na netu 255kn plus gratis dostava.
fala!
IvanMadjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 09:36   #100
Meni danas stigle lece sa Lensplaneta bez ikakvih problema. Bojala sam se carine ali sve je ok prošlo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zeta83 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:18.