Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2011., 11:20   #1
Facebook

Problem kod otvaranja pocetne stranice "novosti" na facebooku od sinoc.
Dugo treba da otvori, a nekada i nece, pise ucitavanje i tako stalno vrti.
Kako je kod ostalih, ako netko koristi aplikaciju da javi svoje iskustvo.
selk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 11:30   #2
Ma i kod mene isto nakon updatea.
Probaj se odlogirati i ponovno logirati,meni je pomoglo.
__________________
Što ga više lome to ga volim jače..HŽV
acer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 12:02   #3
Ja imam isti problem na m.facebooku (preko browsera). Nekoristim više službenu Facebook aplikaciju.
Kada otvorim prečac sa home screena otvori mi m.facebook ali nepokazuje nikakve vijesti, nego moram na profil pa natrag na novosti.
Nekima na "dummy" mobitelima izbacuje sistemsku grešku.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 13:15   #4
Evo sada je proradilo, sada se ucita dosta brzo, vidjet cemo kasnije.
selk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 22:50   #5
Imam problem u svezi s face aplikacijom.Logirao sam se na face i pokusao uploadati jedan video u full Hd nekih 500mb trajanja oko cetiri i pol minute.Posto mi nije uploadalo pokusao sam drugi put koji je uspio na 20% a onda i treci na 60% i sve tako stoji cijeli dan ne.mice se.Probao sam nekako ova dva prva izbrisati misleci da bi se mogao pokrenuti ovaj koji je stao na 60% al nista.Ne znam kako izbrisati pokusao sam na sve nacine al ne ide.Unaprijed hvala na svakoj pomoci.
shevchenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 19:40   #6
Kad kliknem neki link koji me vodi na neku web stranicu tad me trazi da potvrdim napuštanje fb i kad ga kliknem za potvrditi vrati me na početak i tako uvik. Jel ima neko riješenje za to?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
__________________
imam čvrsto razvijenu slabu volju
Eppur si muove is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 22:00   #7
Jel to samo meni tako ili svima.. svako malo mi je facebook aplikacija spora da otvara po pola minute nesto.. preko WIFI-a jos i zna radit ok tu i tamo.. ali direktno preko mobilne mreze katastrofa.. citao sam po netu dosta da je fejs nesto zeznuo s aplikacijom i da je mnogim korisnicima spora..

Da cujem vase komentare?
qutip is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 16:58   #8
Quote:
qutip kaže: Pogledaj post
Jel to samo meni tako ili svima.. svako malo mi je facebook aplikacija spora da otvara po pola minute nesto.. preko WIFI-a jos i zna radit ok tu i tamo.. ali direktno preko mobilne mreze katastrofa.. citao sam po netu dosta da je fejs nesto zeznuo s aplikacijom i da je mnogim korisnicima spora..

Da cujem vase komentare?
Meni ne dosta brzo mi se otvori, ali onda ponekad zna cim ude izbacit me i onda moram ponovo ulazit?!

Dali jos koga tako izbacuje?
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 20:15   #9
Meni se jako sporo učitava i često me izbaci.

Onda opet probam pa radi normalno. Ali živcira me to izbacivanje, iz 3 pokušaja uspijem uć u aplikaciju
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 13:17   #10
meni užasno radi i na htc g2 i na sgs.u ... uvijek me je zae*avao taj fejs ... uzas
bees is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 19:43   #11
Na facebooku (na kompu) drugi vide kraj mojeg imena na chatu znalić mobitela, iako sam ja odlogiran i n afb aplikaciji i na go chatu. Ima li način da se makne taj znakić mobitela? ili se mora svaki put odlogirati na mobitelu???
__________________
And the truth is there is something terribly wrong with this country, isnt it?
rasheed is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 10:39   #12
Ja sam isto nezadovoljan radom fejs aplikacije. Svaka čast na dizajnu i mogućnostima, prelijepo izgleda al je spora.

Svaki puta kad uđem, zaglavi i izbaci ono Prisilno zatvaranje i Čekaj. Ja stisnem čekaj i nakon nekog vremena se učita aplikacija i onda loada i loada naslovnicu i onda odem recimo na poruke prvo pa se vratim nazad na naslovnicu i onda proradi tek. I sve skupa je sporo, stisnem notifikacije i onda loada.

Mislim, sorry, ali cilj korištenja svake aplikacije je da bude brže i jednostavnije od korištenja stranice direktno kroz browser. Trebali bi je maksimalno optimizirati da bez loadanja, instantno otvara, barem poruke i notifikacije.

Veliki plus dizajnu ali još veći minus optimizaciji i brzini
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 12:30   #13
Friendcaster....sva facebook funkcionalnost, a nekoliko puta veća brzina
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 20:40   #14
Quote:
raliSHA kaže: Pogledaj post
Friendcaster....sva facebook funkcionalnost, a nekoliko puta veća brzina
Dobra aplikacija, samo mi smetaju reklama sto se ubacuju. Jel se moze nekako zabraniti to pojavljivanje reklama.
selk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 23:34   #15
Quote:
raliSHA kaže: Pogledaj post
Friendcaster....sva facebook funkcionalnost, a nekoliko puta veća brzina
Aplikacija lijepo izgleda, isto je malo spora za ucitavanje naslovnice al bolja od sluzbene. Jako mi se svida sta baci notifikacije bas onako na ekran. Tako da samo upalis internet, i ako nesto ubaci ides pogledati a ako ne, nema potrebe ni da pokreces app. Neke stvari su mi preglednije na originalnoj aplikaciji ali i ova ima punu funkcionalnost i dobro izgleda.

Imam jedino jedan problem: a to su poruke... Znaci dode mi notifikacija i mob zazvoni da sam primio poruku, otvorim, procitam i kad napisem odgovor i stisnem onaj znak poruke za send, loada i zavrsi loadat ali ne posalje poruku jer sam probao refreshat i pogledat na kompjuteru i nista.
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 23:53   #16
hmm, neznam, meni većinom radi ok, ponekad zna zaštekati al puno manje nego službena..isto to s porukama..a čuj, ovisi i o modelu moba, verziji androida, verzijij aplikacije, a i postavkama tako da je teško reći gdje je točno problem

@selk: ili kupiš verziju bez reklama ili root pa instaliraš ovo: https://play.google.com/store/apps/d...ZC5hZGZyZWUiXQ.. što ubija sve adove na svim aplikacijama na cijelom mobu
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 12:01   #17
Quote:
raliSHA kaže: Pogledaj post
hmm, neznam, meni većinom radi ok, ponekad zna zaštekati al puno manje nego službena..isto to s porukama..a čuj, ovisi i o modelu moba, verziji androida, verzijij aplikacije, a i postavkama tako da je teško reći gdje je točno problem
Sad kombiniram friendcaster za obavijesti/naslovnicu i sluzbenu za poruke

Sent from my X10i using Tapatalk 2 Beta-5
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 17:32   #18
Meni zna službena fb aplikacija drainat bateriju pa sam je skroz maknuo.

Dat ću šansu friendcasteru. Fora je što ima push notifikacije, ali nisu instant već mogu kasniti do 5 min. Gmail aplikacija ima instant push koliko sam skužio.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 20:31   #19
...izbjegavajte korištenje Facebook aplikacije
na jailbreakiranim i rotanim mobitelima...
Quote:
A new security hole has been found in Facebook’s native mobile applications, as reported by zdnet, that allow hackers to steal personal information for you. This security hole was discovered by an app developer who goes by the name of Gareth Wright, and effects both Android and iOS smartphones. The problem stems from Facebook not encrypting your login credentials, and storing them in a plain text file
izvor
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 19:13   #20
Dali jos nekome se Facebook stalno ucitava, a nikad da se ucita?
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:14.