Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2012., 20:44   #21
Velia i Nica, dobre moderatorice.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 21:10   #22
Slazem se za Vasimota, mnogo dobar covjek i ljudina, steta sto sve svoje kvalitete nije upotrijebio na nekom pozitivnijem i manje mracnijem mjestu..ali sta je tu je
emily80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 22:04   #23
Za Manchilda je nesumnjiv njegov iskaz.....mislim....
The Edge i ZgSash moj pozdrav!
minael is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:15   #24
Pa kad se već hvali, onda da se i ja pridružim.

Ak se smije hvaliti ove koji su pobojani u plavo, onda hvalim Sasha.

A da budem ontopic, ja mislim da su moji kolege sumodovi stvarno zaslužili pohvalu, posebice El Gato. I ovo ne pišem kao moderator već kao forumaš, čovjek mi je bolje objasnio neke stvari nego moji doktori i ima strpljenja mi odgovarati na bezbroj mojih uplašenih pitanja. Zato El Gato
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:22   #25
Quote:
Čive kaže: Pogledaj post
Herp rastura
Ne prežeš ni od čega, jelda
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:40   #26
pohvala moderatorima sa televizije(i supermodu) i moderatorima sa muškog kutka(momci bolji ste od viceva- doza smijeha za svakodnevno zdravlje) ečepite:
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 00:32   #27
Pohvala moderatoru
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 02:04   #28
Cuka je moj igrač...
svi kartoni koje sam dobio su od njega
ali u ovo malo staža neznam dali moje tvrdnje imaju ikakvu težinu, no, svejedno

za Cuku...
matovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 02:22   #29
Ja povaljujem 'eklaricu
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 07:31   #30
mandy i Nica
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 14:04   #31
Neki od vas su samo nabacali imena, a poželjno je ostaviti i obrazloženje.
Silvery - uvijek ažurno i temeljito obilazi podforume;
dile - ne posjećujem "njegov" podforum, no zamijetila sam njegov trud na Glazbi;
Nica - uvijek je tu kadgod treba;
Fish_1968 - bez nje pdf Astrologija ne bi bio to što jest;
Vojky - jako su mi pomogli njegovi sažeci pravilnika.
Dinah is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 14:17   #32
Quote:
Dinah kaže: Pogledaj post
Neki od vas su samo nabacali imena, a poželjno je ostaviti i obrazloženje.
Slažem se. Isto kao što i prilikom pokude i žalbe na nekoga treba imati argumente, tako bih i ovdje bilo lijepo vidjeti razloge za pohvalu.


@ lojzek
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 14:43   #33
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Slažem se. Isto kao što i prilikom pokude i žalbe na nekoga treba imati argumente, tako bih i ovdje bilo lijepo vidjeti razloge za pohvalu.


@ lojzek
Ako bas treba objasnjavat kaj da velim,valsimot i ZM su na topicu navijaci napravili preporod,moze se normalno komunicirat bez da automatski popijes karton,da ti se brise post i slicno,STINGer je korektan i super lik,a ti iako sam imao cak sukob s tobom si isto korektan i dobro moderiras,kaj da velim
loysyb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 19:11   #34
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Pa kad se već hvali, onda da se i ja pridružim.

Ak se smije hvaliti ove koji su pobojani u plavo, onda hvalim Sasha.

A da budem ontopic, ja mislim da su moji kolege sumodovi stvarno zaslužili pohvalu, posebice El Gato. I ovo ne pišem kao moderator već kao forumaš, čovjek mi je bolje objasnio neke stvari nego moji doktori i ima strpljenja mi odgovarati na bezbroj mojih uplašenih pitanja. Zato El Gato
Pridružujem se pohvalama El Gatu. Nije pomogao samo tebi kao kolegici, nego se i svakodnevno trudi da forumašima strpljivo i u detalje odgovori na pitanja koja ih muče, i to na laiku najrazumljiviji način. Zbog njegove volje, strpljivosti, truda, uljudnosti i razine znanja, kao kolega iskreno mu se divim. I zavidim.
Termination is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 21:58   #35
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
pohvala moderatorima sa televizije(i supermodu) i moderatorima sa muškog kutka(momci bolji ste od viceva- doza smijeha za svakodnevno zdravlje) ečepite:
Quote:
Ben Marshall kaže: Pogledaj post
Ja povaljujem 'eklaricu




zahvaljujem u osobno, a prije svega u ime tima!
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 22:30   #36
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Pa kad se već hvali, onda da se i ja pridružim.

Ak se smije hvaliti ove koji su pobojani u plavo, onda hvalim Sasha.

A da budem ontopic, ja mislim da su moji kolege sumodovi stvarno zaslužili pohvalu, posebice El Gato. I ovo ne pišem kao moderator već kao forumaš, čovjek mi je bolje objasnio neke stvari nego moji doktori i ima strpljenja mi odgovarati na bezbroj mojih uplašenih pitanja. Zato El Gato
Quote:
Termination kaže: Pogledaj post
Pridružujem se pohvalama El Gatu. Nije pomogao samo tebi kao kolegici, nego se i svakodnevno trudi da forumašima strpljivo i u detalje odgovori na pitanja koja ih muče, i to na laiku najrazumljiviji način. Zbog njegove volje, strpljivosti, truda, uljudnosti i razine znanja, kao kolega iskreno mu se divim. I zavidim.
Zahvaljujem leeloo i Terminationu na ovako lijepim riječima. Mogu samo reći da sam počašćen komentarima jer oni dolaze od osoba koje izuzetno cijenim i poštujem.

Moj doprinos forumu ipak je mnogo manji od onog mojih kolega koji samozatajno i marljivo rade kako bi pdf Zdravlje bio takav kakav jest: uređen i organiziran pdf na kojem na ozbiljan, ali opušten način pristupamo raznolikim problemima, katkad i vrlo složenim i teškim.

Stoga bih iskoristio ovu prigodu da pohvalim njihov rad, kao i rad još dviju moderatorica, jer mislim da su oni to uistinu zaslužili.

Krenut ću abecednim redom njihovih nickova:

leeloo27 - I usprkos mnogobrojnim zdravstvenim problemima koji joj otežavaju i zagorčavaju svakodnevicu, uvijek pronalazi vremena za forum, čak i kada se ne osjeća dobro, kako bi pomogla savjetom i podrškom i kako bi iznimno pedantno, pazeći na detalje koji bi mnogima promaknuli, ispunila svoju moderatorsku dužnost. Vrlo visoko je podigla standarde u moderiranju pdf-a i mogu reći da joj se divim odakle joj toliko snage, volje i želje da se istinski posveti ovom poslu u kojem forumaši mnogo toga ne vide i ne znaju koliko je truda uloženo da bi stvari funkcionirale na ovakav način.

Nica - Uistinu nova zvijezda ovog foruma jer se zaista trudi kako bi pomogla svima i približila se korisnicima pokazujući kako lijepa riječ otvara sva vrata a pritom njezina staloženost, strpljivost, blagost kojom zrače njezini upisi, razumijevanje, iskrenost i predanost poslu kojeg obavlja zaslužuju pohvalu i duboki naklon.

Sashica - Uvijek spremna podijeliti svoja iskustva s drugima a kada je potrebno, napravit će skicu/crtež kako doći do neke bolnice ili laboratorija i objaviti je u svojem odgovoru forumašima kako bi im pomogla da uspješno stignu do odredišta. Vrlo samozatajna, marljiva, brižna i puna razumijevanja za druge. Tu je kada je potrebna podrška, kada je nas sumoderatore ali i ostale forumaše potrebno oraspoložiti i motivirati da nastavimo dalje.

Silvery - Kolegica koja iznimno uspješno moderira dva pdf-a i čije je doprinos golem, a osobito na Ženskom zdravlju, gdje se forumašice mogu s povjerenjem pouzdati u njezine savjete iz kojih se uvijek može nešto novo naučiti. Iznimno kreativna, s posebnim pristupom moderaturi te kvalitetnim, novim i svježim idejama u svezi unapređenja i organizacije pdf-a. Njezin trud da učini pdf boljim zaslužuje poštovanje i divljenje.

Termination - Forumaš kojeg ću uvijek smatrati sumoderatorom iako, nažalost, više ne obnaša tu funkciju ali se svi nadamo da će jednog dana opet biti u našim redovima jer se osjeti da nedostaje. Kolega iznimno bogatog i širokog medicinskog znanja ali i iskustva u moderiranju i uređivanju pdf-a koji uvijek pronađe vremena kako bi pomogao savjetom i pružio podršku. Njegovi savjeti su dragocjeni, kako nama na moderatorskom kutku, tako i forumašima u rješavanju njihovih problema.

Teta2U - Kolegica koju mi je drago vidjeti na Zdravlju i na našem moderatorskom kutku. Zahvaljujem joj na pomoći, brizi i angažmanu oko rješavanja tehničkih problema s forumom koje sam imao te korisnim i praktičnim savjetima kojima mi je pritom pomogla. Također joj zahvaljujem na postovima podrške na našem moderatorskom kutku, kao i na temama Zdravlja.

trebor - Uvijek u pravo vrijeme na pravom mjestu, kolega koji daje konkretne odgovore na najzahtjevnija pitanja, kada su vrlo složeni, a nerijetko i po život opasni zdravstveni problemi u pitanju, a s vrlo praktičnim i efikasnim pristupom u moderiranju pdf-a iz kojeg se vidi njegovo bogato moderatorsko iskustvo i umijeće da brzo i kvalitetno rješava probleme.

Uistinu je privilegija raditi s ovako kvalitetnim, predanim, marljivim i brižnim ljudima kao što su leeloo27, Nica, Sashica, Silvery, Termination, Teta2U i trebor.
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 21:24   #37
Nimoy, ŽUTI MRAVI, the edge...
st sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 00:37   #38
pohvaljujem sebe!

ja bi bila odlična moderator politike i duhovnosti, ali vi nikako da vidite moj potencijal!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 09:48   #39
dost ti je jedan forum..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 10:56   #40
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
dost ti je jedan forum..
dijr lord, pa i ti znaš?

to su vas na moderatorskom upozorili da sam postala mod negdje, pa možda sjašim s forumhaera i želje za moderiranjem ovdje?

ne, nikad!

imam potencijal, uzmite meeeeeeee

velia, sorry! ali ovo ja radim za tebe! ako postanem mod, moći ću više poduzet da nam daju 10+ smajlića!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:01.