Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2014., 13:40   #41
Quote:
podv011 kaže: Pogledaj post
zanima me da li je tko bio u turskoj popravljati zube ? gledao sam nedavno tv reportazu o tom dentalnom turizmu pa mene osobno interesira.

vidim ima puno web stranica i ponuda ali me konkretno interesira da li je netko kontaktirao i mozda bio u turskoj popravljat zube.

pregledao sam malo forum ali ne nalazim nista o ovoj temi ali ako sam "falio" samo mi posaljite link na temu/post.
Cijene u ozbiljnoj klinici (tipa Gurel) su vrlo slične našima (tek nešto niže) te se načelno ne isplati ići tamo jer ti put i smještaj pojedu razliku; npr
http://www.turkeydental.co/turkey-dentists-prices

Bugarsku, Rumunjsku, Makedoniju te Bosnu bih također generalno izbjegavao (uz svo dužno poštovanje i čast iznimkama).

Dobre klinike u Mađarskoj i Srbiji također imaju vrlo slične cijene našima (Jovanovic, Urban itd).
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 22:35   #42
Jel itko radio implantate u srbiji?
preporuke(i cijene)?
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 20:11   #43
imate li preporuke za ortodonta u Srbiji, negdje bliže našoj granici, čula sam da u Apatinu ima neki, možda netko ima adresu ili broj telefona
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 04:37   #44
Molim vas ako netko zna dobrog stomatologa na području Ljubuškog ili okolici. Hvala unaprijed
Beba39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 14:52   #45
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
imate li preporuke za ortodonta u Srbiji, negdje bliže našoj granici, čula sam da u Apatinu ima neki, možda netko ima adresu ili broj telefona
I mene zanima.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2018., 18:29   #46
Ako moze nekome koristiti kao info.
Radio sam zube u BiH, u Banjaluci. Cijenom su dosta povoljniji, ali sumnjam u kvalitetu materijala koje koriste. Isao sam u poznatiju i vecu ordinaciju, cijena je 330 KM za cirkonij. Vizualno sam prilicno zadovoljan, ali funkcionalno bas i ne. Od toga da mi ostaju ostaci hrane, da mi je osjecaj zagriza previse tvrd i umjetan. Prethodni most sto sam imao 10ak godina mi je djelovao kvalitetniji i prirodniji.
nalet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2018., 16:58   #47
ima li netko preporuku za dobrog zubara u srbiji, novi sad ili sombor
hvala
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2018., 11:12   #48
Quote:
nalet kaže: Pogledaj post
Ako moze nekome koristiti kao info.
Radio sam zube u BiH, u Banjaluci. Cijenom su dosta povoljniji, ali sumnjam u kvalitetu materijala koje koriste. Isao sam u poznatiju i vecu ordinaciju, cijena je 330 KM za cirkonij. Vizualno sam prilicno zadovoljan, ali funkcionalno bas i ne. Od toga da mi ostaju ostaci hrane, da mi je osjecaj zagriza previse tvrd i umjetan. Prethodni most sto sam imao 10ak godina mi je djelovao kvalitetniji i prirodniji.
330km je oko 1300kn, što je mnogo povoljnije od ovog što sam dobio ponudu (2500kn, s popustom 2000kn), jer bi ih radio skoro sve. Zubar je naveo 21 cirkon, treba radit apikotomiju itd.. što bi me ispalo skoro 50.000kn. Nisam se raspitivao baš za bih jer sam skeptičan, samo mi je poznanik rekao da je on otišao i da su cirkoni isti i tu nema razlike (cirkon ne brusi zubni tehničar, već stroj pa su isti u Hr i Bih, Srbiji itd..). Da računam samo cirkone, 21kom, u BIH bi došli 27300kn, u Hr 42000kn.
Markonni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2019., 18:04   #49
I ja sam isao zbog cijene. Cijene su skoro 50% nize. Vrlo lako moze biti da je do izvedbe tj. postavljanja u ordinaciji. Sladoled niti bilo sto hladno ne mogu pojesti normalno. Mozda nije dobro sjelo do zubnog mesa.
nalet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2019., 19:41   #50
Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
ima li netko preporuku za dobrog zubara u srbiji, novi sad ili sombor
hvala
imas pp

ordinacija, stomatolozi generacijama, sada mama, tata, sin

besplatni apartman u sklopu ordinacije ( za radove iznad 2000 €)

vozac ceka i odvozi na/sa aerodroma bg, takodjer u cijeni.

najmanje dvostruko do trostruko povoljnije od npr. stimca u zg
dsvbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2019., 20:19   #51
Napiši u grupi, tome i služi.
Markonni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2022., 01:36   #52
Da li može preporuke za nekog zubara u Srbiji, BiH ili čak Makedoniji koji su povoljni? Radila bih krunice i vjerovatno nadogradnju 2-4 zuba. Cijene u Hvratskoj su strašne, a još sam iz manjeg mijesta

Poslano sa mog M2007J20CG koristeći Tapatalk
__________________
Neka ti sad druga kuha i jaja muti, a to nisam ja.
Miss.K is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.