Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2012., 01:09   #41
Quote:
šarmantna21 kaže: Pogledaj post
ne fotografu nego gradu zagrebu. na žalost je istina i na maksimiru se naplaćuje a za jarun nisam čula.kao nekom čuvaru jer te naganja po bundeku.katastrofa.to sam i ja rekla kome plaćam i za kaj.kaj zato kaj sam u vjenčanici pa ono ajmo ih oderat.kaj mi ovaj kkreten od čuvara da uplatnicu.ne razumijem...a slikamo se svaki dan tamo bez veze i kupaju se ljudi.kaj njima kupanje ne naplati.ak je to stvarno istina ja ću to dat objavit u novine.pa nisu zbilja normalni.kaj se boje da ću im oštetit travnjak.umjesto da budu sretni kaj se koristi za tak neke lijepe prigode oni fino calen bitte
Meni u Maksimiru nisu... netko te mulja...
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 20:44   #42
parada žbira

U zadnjih nekoliko tjedana non-stop vidim mlade policajke i policajce kako u grupama šeću po našem gradu.
Kaj je to?
Pwnage is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 22:28   #43
to se mladići i djevojke uče poslu, nešto k'o praksa...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 16:09   #44
Ljeto na Bundeku 2012 (13.7.-11.8.)

danas idem, nakon godinu dana. vidimo se!

(i da, na vatrometu je bilo odlicno!)
nela2910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 18:42   #45
Quote:
z_k kaže: Pogledaj post
Meni u Maksimiru nisu... netko te mulja...
unazad godinu dana je tako.ali doznala sam ja točne informacije.maksimir i medvedgrad se plaća. a bundek i jarun moraš tražit potvrdu za korištenje i to u zagr,holdingu u uprav.sportskim objektima
šarmantna21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 00:13   #46
lol, kako da ne...potvrdu...ma soli na rep.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 21:28   #47
Tajne Griča - jel netko išao?

Pozdrav, imam pitanje - da li je netko od vas išao na kazališnu noćnu turu - Tajne Griča? Planiramo ovaj petak s djetetom, pa me zanima da li ste vi išli, jeste li vodili djecu, kako vam se svidjelo?
Ja volim Zagorku i povijest Zagreba, pa mi se čini zgodno. Karte su prilično skupe (150 kn), ali ako je dobro napravljeno vjerujem da se ispati.



Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
Na prijedlog forumaša @Xaphan otvaram ovu temu kako bismo na jednom mjestu malo otvorenije, chatu slično razglabali o aktualnim gradskim događajima i pojavama, najšire sfere.

Pravila i ovdje vrijede što se reklamiranja, vređanja i ad hominem nivoa rasprave tiče, a što se tiče offtopica/spama/trollanja tiče bit ćemo blaži , no molim da se ipak svakako koliko je maksimalno moguće suzdržite od istog.


Uživajte!
Bella I is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 10:28   #48
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
a Miramarska spoj, Lučićeva spoj, proširenje Radničke, Slavonske itd. to niš?

pa onda ona Jarunska uz obalu i južno od novog naselja Vrbani III? ili spoj Vatikanske s Horvaćanskom, preko nikad izgrađenog limenog, hrđavog kazališta sjeverno od Sloboštine?
to je najjadnije, kad Grad ne radi ni one prometnice koje su pod livadom i bez građevina na njima i ne pate od nekog značajnijeg materijalnog imovinsko-pravnog procesa otkupa zemlje...a privat investitori davno izgradili svoje (zgrade i sl.) i uplatili komunalni doprinos...
Gdje točno bi se boldane dvije spojile?! Holjevćeva možda umjesto Horvaćanske?
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 11:19   #49
ah, djelomično si u pravu naime, da, u tom izdovjenom, trenutnom kontekstu odgovora na post i jesam stvarno mislio na av. v. holjevca, zapadno od vatikanske, no kad uzmeš gup i planove onda bi se ta ista produžena vatikanska jednog lijepog dana (hoćemo li ga dočekati? nekako iskreno sumnjam...) dalje zapadno trebala nastaviti na budući jarunski most i produženom/novom vrapčanskom spojiti i na horvaćansku.
a istočno bi pak vatikanska presjekla sarajevsku i nastavila se na također jedan most kojim bi prek jezera na savici šanci, istočno od toplane, izašla na vrtni put i tram-okretište na žitnjaku....pa bi time dobili praktično jedan novi ring, prsten oko grada...

ahhh, daleka, nedosanjana (nerealna?) budućnost.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 13:47   #50
Quote:
šarmantna21 kaže: Pogledaj post
....kaj mi ovaj kkreten od čuvara da uplatnicu.ne razumijem...a slikamo se svaki dan tamo bez veze i kupaju se ljudi.kaj njima kupanje ne naplati.ak je to stvarno istina ja ću to dat objavit u novine.pa nisu zbilja normalni....
Kakvu uplatnicu na koga glasi, kome ide uplata, koja svrha uplate
moš mislit kak bi to platio
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 13:08   #51
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
U jutarnjem je objavljeno da obnova trga dr franje tuđmana kreće iduće godine
Evo opet ja kao prdac u guzici, ali opet sam negdje pročitala da ta rekonstrukcija Zapadnog kolodvora - Doma sportova kreće iduće godine. A davim iz razloga što smo se polovica i ja odlučili na kupnju stana u neko dogledno vrijeme. Jako volim taj dio grada, dragi ga pljuca zato kaj to tamo stvarno trenutno izgleda bezveze, i onda sam mu kao protuargument izvlekla spomenute novinske članke i najave. Ne mogu čekati još 1000 godina da se ta ideja konačno provede u djelo, a kakve sam općenito posrane sreće kupit ću stan negdje drugdje i onda će se ovo izgraditi u rekordnom roku.

Uglavnom, ne znam kaj da delam, koga da pitam stoji li ta priča ili ne, hoće li to biti provedeno ili ne, luda sam ko kupus

Poruka DeeJay-u: znam da ovo nije forumska ispovjedaonica, al' imaj milosti prema budućim dizaocima 30-godišnjih stambenih kredita
Caprice is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 14:45   #52
evo, imam milosti , al samo prebacih u bolje odgovarajuću temu.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 12:16   #53
Quote:
Caprice kaže: Pogledaj post
Evo opet ja kao prdac u guzici, ali opet sam negdje pročitala da ta rekonstrukcija Zapadnog kolodvora - Doma sportova kreće iduće godine. A davim iz razloga što smo se polovica i ja odlučili na kupnju stana u neko dogledno vrijeme. Jako volim taj dio grada, dragi ga pljuca zato kaj to tamo stvarno trenutno izgleda bezveze, i onda sam mu kao protuargument izvlekla spomenute novinske članke i najave. Ne mogu čekati još 1000 godina da se ta ideja konačno provede u djelo, a kakve sam općenito posrane sreće kupit ću stan negdje drugdje i onda će se ovo izgraditi u rekordnom roku.

Uglavnom, ne znam kaj da delam, koga da pitam stoji li ta priča ili ne, hoće li to biti provedeno ili ne, luda sam ko kupus

Poruka DeeJay-u: znam da ovo nije forumska ispovjedaonica, al' imaj milosti prema budućim dizaocima 30-godišnjih stambenih kredita
Mislim da ti je svjejedno, jer su cijene nekretnina u tom dijelu grada visoke sa ili bez projekta obnove..
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 16:23   #54
Jakuševac

S obzirom na trenutnu situaciju s odvozom otpada, tj. da je 150 čistoćinih kamiona punih smeća dva dana blokirano na ulazu u ilegalno (već godinu i pol) odlagalište smeća na Jakuševcu, postoji mogućnost da ćemo za koji dan i u Zagrebu imati ovakve scene:


Zbog neodgovornosti svih uključenih (od gradskog poglavarstva, preko gradonačelnika i njegovih podređenih, do Ministarstva zaštite okoliša koji već godinama ignoriraju situaciju s Jakuševcem i nadaju se da će se problem riješiti sam od sebe), ispašta stotine tisuća ljudi koji su direktno izloženi smradu i raznim otrovima koji se šire, a njihova kvaliteta života za vrijeme ljetnih mjeseci ovisi isključivo o smjeru vjetra.
I tako se već dva dana prebacuje loptica odgovornosti s gradonačelnika na skupštinu i ministarstvo i obrnuto. Npr. Zmajlović je izjavio da je smeće Bandićev problem, a ne njegov, a Bandiću su pak krivi novinari.

Parking pred Poglavarstvom je dovoljno velik, pa dok se ne dogovore tko je kriv i zašto već dvije godine grad baca otpad na ilegalno odlagalište, čistoćini kamioni bi lijepo mogli smeće odlagati pred gradskim poglavarstvom. Kad im malo bude smrdilo pod prozorom kao stanovnicima Dugava, Travnog i okolnih sela, možda malo ubrzaju rješavanje problema.
C-blok is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 16:51   #55
nemoj, onda će reć da nitko neće ić u Lisinski na koncerte..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 09:08   #56
Quote:
C-blok kaže: Pogledaj post
Parking pred Poglavarstvom je dovoljno velik, pa dok se ne dogovore tko je kriv i zašto već dvije godine grad baca otpad na ilegalno odlagalište, čistoćini kamioni bi lijepo mogli smeće odlagati pred gradskim poglavarstvom. Kad im malo bude smrdilo pod prozorom kao stanovnicima Dugava, Travnog i okolnih sela, možda malo ubrzaju rješavanje problema.
Hehe ne trebaju čistoćini kamioni, ne treba ništ nasilu samo da svako donese vrečicu smeća u kontejner kod poglavarstva umjesto da baci u svoj pred kuću, mislim da bi se riješilo po brzom postupku
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 11:55   #57
Nego, da li netko zna da li ja kao građanin mogu prijaviti prosvjednike da blokadom ugrožavaju moje (naše) zdravlje, i kome ide prijava, HZJZ, ZJZGZ "Andrija Štampar", PUZG ili netkom trećem?

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 24.08.2012. at 14:43.
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 14:07   #58
i evo opet je bandic rijesio problem
http://www.vecernji.hr/zagreb/bandic...-clanak-445098

i onda nek jakusevcani seru da im nije samo do love (sve sto im je "gazda" "oprostio" je, naravno, na nas racun)

bagra!
trebalo im je poslat policiju
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 15:31   #59
fakat su jadni... svi skup... i bandić i jakuševčani... koja su to mutna posla...
Quote:
- isplata ekološke naknade do zatvaranja odlagališta i dovršetka monitoringa o posljedicama zatvaranja odlagališta svim građanima koji su do sada bili obuhvaćeni isplatom naknade za umanjenu vrijednost nekretnina;
- legalizacija nezakonito izgrađenih zgrada bez plaćanja komunalnog doprinosa i naknade za zadržavanje nezakonito izgrađenih zgrada;
- izuzeća u odnosu na okolnost držanja domaćih životinja na prostorima u neposrednoj blizini odlagališta otpada.
dobili su pare i legalizirali divlje objekte, plus će moć uzgajat svinje kaj smrede još gore od jakuševca... sve zajedno, velika sramota!
__________________
We are only limited in life by the limitations, we set upon ourselves

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 24.08.2012. at 16:05. Reason: Q
Dega76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 12:45   #60
Nisu oni još ništa dobili. Jedino je Banditić dobio par glasova ovih inbreedova iz Jakuševca. Prijedlog kao takav je potpuno neprihvatljiv i neprovediv jer je nezakonit. Vjerojatno će Skupština donijeti nekakve deklarativne zaključke koji u praksi ništa ne znače. Kada će ovi gramzivici s Jakuševca opet htjeti blokirati smetlište će policija uredovati, a Banditić će oprati ruke kao Poncije Pilat i svaliti sve na Skupštinu koja tobože blokira njegovu politiku..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.