Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2012., 19:43   #1
Pomoć oko tetovaže?

Dobar dan!

Kao što vidite iz naslova meni bi trebala pomoć oko crtanja tetovaže koju bih htio staviti pošto ja nisam toliko umjetnički obdren.

Moja tetovaža bi trebala biti Da Vinci-jev leteći stroj ali da izgleda kao nacrt na starom pergamentu ili slično i da je u steampunk stilu.

Bio bih zahvalan za svaku pomoć pa i ako me možete uputiti na neke stranice na internetu gdje bih to mogao naći ili čak neki tattoo studio gdje bi se to dalo izraditi.

Unaprijed hvala!
yoyomu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 22:37   #2
Quote:
yoyomu kaže: Pogledaj post
Dobar dan!

Kao što vidite iz naslova meni bi trebala pomoć oko crtanja tetovaže koju bih htio staviti pošto ja nisam toliko umjetnički obdren.

Moja tetovaža bi trebala biti Da Vinci-jev leteći stroj ali da izgleda kao nacrt na starom pergamentu ili slično i da je u steampunk stilu.

Bio bih zahvalan za svaku pomoć pa i ako me možete uputiti na neke stranice na internetu gdje bih to mogao naći ili čak neki tattoo studio gdje bi se to dalo izraditi.

Unaprijed hvala!

Sve ce biti dobro,
samo se kloni amatera ,jer ne zelis zmajeve,kineska slova i sl. !


Zanimljivo!
A,zasto bas taj motiv?
__________________
'Everything you imagine is real.' Picasso
ArtisticDreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 15:11   #3
Quote:
yoyomu kaže: Pogledaj post
Dobar dan!

Kao što vidite iz naslova meni bi trebala pomoć oko crtanja tetovaže koju bih htio staviti pošto ja nisam toliko umjetnički obdren.

Moja tetovaža bi trebala biti Da Vinci-jev leteći stroj ali da izgleda kao nacrt na starom pergamentu ili slično i da je u steampunk stilu.

Bio bih zahvalan za svaku pomoć pa i ako me možete uputiti na neke stranice na internetu gdje bih to mogao naći ili čak neki tattoo studio gdje bi se to dalo izraditi.

Unaprijed hvala!
Pozdrav,

mozes pogledati na ovoj stranici,umjetnik ima puno preporuka i radi odlicne motive,pa checkiraj

www.sobart.net
Mariela834 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 19:20   #4
pozdrav!

više manje imam isto pitanje kao u prvom postu ovog topica.
trebao bi mi netko tko bi mi nacrtao tetovažu jer ja sam antitalent za to.

znam da mi mogu tattoo majstori to napraviti,ali ne bi se htio prije nego što vidim sliku ajmo reć odrediti di ću je i radit već želim s gotovom slikom ispitat ponude.
pa eto,ako netko zna?
tuks is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 12:23   #5
Radije pronađite 2-3 slike koje bi željeli u jednoj pa se lakše sastavi nego iz nova, da ne dođe crtanje skuplje od tetovaže.
Treba veči talent za crtanje nego samo tetoviranje preko nacrtanog.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 15:48   #6
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Radije pronađite 2-3 slike koje bi željeli u jednoj pa se lakše sastavi nego iz nova, da ne dođe crtanje skuplje od tetovaže.
Treba veči talent za crtanje nego samo tetoviranje preko nacrtanog.
pa to i imam. dve slike koje treba ukomponirat u jednu u određenim dimenzijama.
ne znam kolko skupo to može bit.
tuks is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 19:31   #7
Quote:
dve slike koje treba ukomponirat u jednu u određenim dimenzijama
To ti tattoo majstor sastavi bar je meni.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 12:35   #8
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
To ti tattoo majstor sastavi bar je meni.
ma znam,al ne znam još kak točno bi ih htio ukomponirat zajedno,volio bi vidit par ideja prvo.
a ne želim se odlučit za tattoo majstora prije nego ću imat gotovu sliku.

svejedno,nema veze,imam sad par opcija u igri.
tuks is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 13:48   #9
Kako vidim ovdje imaš kolega koji posjeduju dar vjernog precrtavanja fotografije na papir/ctrež...Stoga,dogovori s njima suradnju.
Oni ti mogu pretvoriti ulatra fotografiju u crtež sa detaljima koji odgovoraju ukusu dobre tetovaže...
Blyde Key is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:05.