Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2012., 03:30   #1
Post Vaše facebook grupe i stranice

Nisam našao mjesto di bi korisnici fejsa mogli stavit i reklamirat svoje stranice (ima opčenito o fejsu i o zaradi na fejsu) pa eto, otvaram ovaj topic u nadi da adminima ne smeta (ak se mora brisat ok, al nadam se da će ostat).
Znači, bit ovog topica je da ak imate neku svoju FB stranicu ili grupu, ovdje stavite link do nje i ukratko napišete čime se bavi i zakaj da ljudi posjete baš vašu stranicu (znamo d aih je cijelo more). Ovaj topic bi bio nešto kao topic za blogove sa blog.hr-a sam kaj se ovdje radi o fejsu.

da predstavim svoju grupu:
Grupa Zakaj volim Zagreb okuplja sve zaljubljenike u Zagreb. Nebitno odakle dolazite i koliko ste stari sve dok poštujete, cijenite i volite grad Zagreb. Trenutno brojimo 6300 članova te svaki dan primamo nove zahtjeve i jedna smo od najaktivnijih grupa na temu Zagreb.
Nekoliko smo puta bili u novinama (večernji list, city tjednik), bili na radiu (radio sljeme) i televiziji (dva puta zagrebancija.tv).
Imamo i nagradne igre koju sponzoriraju Turistička zajednica grada Zagreba, Muzej grada Zagreba, Hrvatski državni arhiv, ZOO vrt, Kazalište Trešnja, NK Zagreb, Kraljevi ulica, Studio smijeha, Radio Sljeme, časopis Zagreb moj grad. A čekam odgovor za još neke dosta jake i važne sponzore.
Dakle, po onima koji nas prate i sudjeluju vide da smo ozbiljna grupa koja se bavi promocijom grada. Nismo grupa di samo dođete ostavite neki sliku, komentar i samo lajkate, tu možete puno toga naučiti o gradu pa smo ujedno i edukativna grupa. Imamo puno ljubitelja i znalaca ovog grada. Mogu reći kako je grupa zaslužna i za popravak polomljenog stupa u Kamenitoj ulici. Naime, u grupi sam objavio slike polomljenog stupa na što se javila novinakrka večernjeg te napisala članak o njemu nakon čega su institucije uredile da se to popravi.
Uz druženje na fejsu, imamo druženja i izvan interneta, znači, ne samo virtualno druženje.
Eto, to bio bio opis grupe koju predstavljam. Svi oni koji žele slobodno neka nam se pridruže. ne volimo politikanstvo, svađe i one koji objavljuju kaj nema veze sa temom. Dakle, tamo ćete naći isključivo stvari vezane za Zagreb. Veselimo se vašem dolasku u našu grupu. Srdačan pozdrav i kak bi rekli zagrepčanci, serbus i najte kaj zamerit
zmayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 05:30   #2
Sad tek vidjeh ovaj topic, al' ajde, ako je modovi do sada nisu izbrisali valjda si prešutno odobren. Uglavnom, ime grupe je Portable Gaming Region, a trenutačno meni i nekoliko kolega služi kao službena grupa stranice navedene u mom potpisu. Sama stranica je još u beti i vlastitu domenu uzimamo tek tijekom 12. mjeseca, no stranica će se baviti mobilnom igraćom industrijom (smartphoneovi, tableti, prijenosne konzole...), točnije člancima i vijestima iz iste i recenzijama igara. Puni sajt će vjerojatno sadržavati i sekciju intervjua s raznim indie developerima (dobar dio njih se mora realizirati idući tjedan), a nadam se da ću stupiti i u kontakt s nekim iz hrvatske ili regije tko se bavi developmentom za gore navedene platforme (na kraju krajeva, stranica i je prvenstveno pisana na Hrvatskom jeziku i namijenjena za regionalno čitateljstvo, a engleska verzija se naknadno prevodi).

To je to ukratko, živjeli.
yesse is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 15:54   #3
Modovi nisu reagirali jer su tek sada vidjeli temu
Ne znam za ostale modove, ali znam za sebe.

Što se tiče ideje, nije loše.
Za web stranice imamo poseban podforum, za facebook možemo isto napraviti jedan, ako se svi slažu.
Najmanji problem.

Ili, možemo sve zadržati unutar jedne teme.

U svakom slučaju, bolje da imamo jedno mjesto predviđeno za to nego da se svako malo pojavljuju neki padobranci koji svuda pokušavaju reklamirati nešto
__________________
Toliko mi se svidio logo koji mi je napravila da je od srca preporučujem.
LudaPtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 23:47   #4
upravo sam zato i napravio ovo - nije web a opet ljudi imaju svoje starnice i grupe. pa bi zato bilo zgodno da bude odvojeno. tak da ljudi imaju jedan topic za ovakve stvari a da se ne mješaju sa web stranicama i portalima.
zmayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 16:41   #5
Dakle, odlučeno je?

Ovaj topic će biti naš mali bastijon spam...ovaj, dijeljenja linkova?
yesse is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 17:36   #6
ja imam dvije glupe stranice i pitam se kako bi ih obrisala, a ne reklamirala

ali sviđa mi se ova tema (uvjek sam u potrazi za lajkanjem nećega pametnog) i ova stranica iz uvodnog posta će dobiti moj lajk ako se ikad ponovno preselim u Zagreb. živjela sam tamo 2 godine i ostao mi je u samo ljepom sjećanju.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 01:26   #7
https://www.facebook.com/pages/Downl...45197958848234

Mislim da nemam što dodatno reći o opisu od onoga što se vidi kada uđete u samu stranicu. Dakle, znate čime se stranica bavi itd... Osnovana je prije pola godine, ali sam tek sad zapravo počeo aktivno raditi na njoj. Molim bih da uđete ako nije problem
Piccy997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 23:58   #8
Dire..slobodno se pridružiš jer su u grupu dobrodošli svi koji vole,cijene i poštuju grad bez obzira odakle dolazi.
zmayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 01:23   #9
Lady Gaga is the best -> fan stranica o Lady Gagi

Petra Martic -> fan stranica o tenisacici Petri Martic

Croatian Tennis -> sve o nasem tenisu

Breaking News:Huligani iz gimnazije OPET lomili krede -> gluposti

Dinamo ZG

Imao sam i o tenisacu Ljubicicu, ali kada je on zavrsio karijeru, morao sam i ja ugasiti stranicu
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 16:48   #10
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Imao sam i o tenisacu Ljubicicu, ali kada je on zavrsio karijeru, morao sam i ja ugasiti stranicu
jel se može stranica kako izbrisati ili si ju jednostavno prestao koristiti?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 23:16   #11
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
jel se može stranica kako izbrisati ili si ju jednostavno prestao koristiti?
Moze se izbrisati

Ovako pa ovako
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 23:17   #12
Facebook stranica posvećena skladnoj zajednici radnih ljudi u jednoj maloj sredini. Stranica obiluje sa pregršt vrhunskih autentičnih slika, odličnim komentarima, statistikama, grafikonima i komentarima posjetitelja. Nalazi se na adresi facebook.com/Meterize10A.
Meterize 10A is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 23:43   #13
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Moze se izbrisati

Ovako pa ovako
hvala ti do neba
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 02:14   #14
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Lady Gaga is the best -> fan stranica o Lady Gagi

Petra Martic -> fan stranica o tenisacici Petri Martic

Croatian Tennis -> sve o nasem tenisu

Breaking News:Huligani iz gimnazije OPET lomili krede -> gluposti

Dinamo ZG

Imao sam i o tenisacu Ljubicicu, ali kada je on zavrsio karijeru, morao sam i ja ugasiti stranicu
Tenis stranica definitivno ima lajk moje stranice.
yesse is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 15:39   #15
Internet game grupa http://www.facebook.com/pages/Intern...99151456886719 koja predstavlja i objavljuje nove vijesti web stranice robo tower. Ako tko želi razmijeniti lajkove sa svojih web stranica na facebooku, neka se javi na PM.
__________________
Free robo tower games.
Robo Tower is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 21:51   #16
Evo ja sam stranicu napravila prije nekih tjedan dana, malo više, neznam ni ja....
Uglavnom obožavam fotografiju, prije sam sve fotke trpala na svoj profil, ali toliko fotkam da mi jednostavno nastaje nered na profilu pa sam se odlučila na jednu stranicu sa fotkama koje radim...
I naravno stranica je bolji izbor jer ipak je vidljivija svima, a ne želim svoj profil ostaviti otključan za sve, jer ima tu sveg...

Pa evo link na moju stranicu: https://www.facebook.com/angelascepanovic
Tko voli nek pogleda... Nakon ove stranice sam već dobila jednu ponudu, pa zašto ne onda proširiti svoje lajkove

Hvala svima koji lajkaju
Angie88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 20:52   #17
Friško napravljena stranica www.facebook.com/Butik.Diva.Plaza , radila sam je u svrhu promocije novog butika Diva u Kvaternik Plazi.

Zamišljena je kao katalog s cijenama kojim se potencijalnim kupcima predstavlja povoljna trgovina modernom odjećom. Ujedno se članovima nude posebni popusti i pogodnosti, naručivanje pouzećem i predblagdanske nagradne igre. Nadam se da će zaživjeti jer ima potencijala postati mjesto povoljne kupovine.
Pozvani ste.

BTW, Zmayina stranica mi se jako sviđa, pratim blog već duže i drago mi je da postoje entuzijasti koji vole ovaj grad i njeguju uspomene na njegovu povijest.
mishevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2012., 14:03   #18
Stranica posvečena kuhanju i receptima Domaći recepti sa slikama
Brankica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 16:40   #19
Pozdrav svima...

Pozivam sve one koje zele da razmenju linkove sajtova kako bi povecali smo PAGE RANK, da se prikljuce FB grupi.
WebCaffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 18:58   #20
trenutna stranica na kojoj se aktivno radi je Softwa.org
__________________
Hottrip.net - mjesto gdje putovanje počinje
đezzba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:39.