Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2013., 10:11   #21
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
U Berlinu isto tako, za razliku od zg, žive čisti, pristojni i kulturni ljudi. Nemoj tu malu činjenicu smetnuti s uma.
U ZET-u je 30% zaposlenih viska koji imaju placu i povlastice kao skoro nitko u Hrvatskoj.
Kako stvari stoje u berlinskom javnom prijevozu,koliko je tamo uhljeba?
__________________
Jeste, FAŠISTI ste. ~ klonka. Prvo polje hrvatskog grba i povijesne cinjenice
U Njemačkoj lustracija još uvijek 2017.godine traje, u Hrvatskoj nikad nije ni započela!
plus.nesto is offline  
Old 04.05.2013., 12:36   #22
Vjerovatno bi se dalo riješiti ovih kancelarijskih uhljeba koji nista ne rade a beru plaće. Tamo sigurno ima viska. U pogonima gdje se tesko radi ima manjka ljudi jer nitko nece u 3 smjene delati i znojiti se na +40 ljeti i smrzavati se zimi.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Quote:
Flipi kaže: Pogledaj post
U svim klimatiziranim vozilima treba održavati klime pa bi bile i ispravnije nego sada .
Klime se održavaju redovno...to znam iz prve ruke.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 04.05.2013. at 15:09. Reason: nije korišten multi-quote
zrixy is offline  
Old 04.05.2013., 14:09   #23
Netko je na fejsu objavio onaj stari članak iz Globusa pa evo, čitajte na što ide naš novac i uživajte.

Klik na sliku i povećat će se.







__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Old 05.05.2013., 02:26   #24
Quote:
konkordsky kaže: Pogledaj post
ovo produženje linije 279 do Dupca nije za pohvalu, ZET-u će izbiti dodatne kune iz onako tankog budžeta koji ima.
od ponedjeljka se znači ubacuje još jedan dodatan autobus na ionako zagušenu dionicu Sesvete-Dubec.
ovo produženje linije 279 nije bilo potrebno, putnici koji žele do Dupca mogli su nastaviti sa sesvetskog terminala linijama 261,262,263,270,271,272,273,274 ili do centra grada ići vlakom.
vjerojatno ni sami stanovnici koji koriste navedenu liniju neće biti zadovoljni jer žele izravno do Dupca a ne kružiti po Sesvetama.
točno, mi smo tražili izravnu liniju za centar grada.
poskupljenje hž-a,njihovo smanjivanje vlakova i prorijeđivanje voznog reda te najgore od svega, opasnost koju mogu prouzročiti njihovi neispravni vlakovi, ne idu na ruku stanovnicima novog jelkovca.
miana2 is offline  
Old 05.05.2013., 19:03   #25
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...na-dnevno.html
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Old 06.05.2013., 01:50   #26
http://www.youtube.com/watch?v=183q0MvRCRA

evo što "veliki radnici" rade za vrijeme trajanja svoje smjene
__________________
Jeste, FAŠISTI ste. ~ klonka. Prvo polje hrvatskog grba i povijesne cinjenice
U Njemačkoj lustracija još uvijek 2017.godine traje, u Hrvatskoj nikad nije ni započela!
plus.nesto is offline  
Old 06.05.2013., 02:14   #27
Nema smisla okarakterizirati sve radnike ZET-a kao ovog "gospodina". Ja znam hrpu vozača koji profesionalno obavljaju svoj posao.

Uostalom, autor ovog videa jer zaboravio najvažnije redni broj linije tramvaja i njegov garažni broj. Tako bi možda ovo dospjelo do nadležnih, i moglo bi se nešto poduzeti. Ovako će samo ostati još jedan u nizu videa na Youtubu.
Exion is offline  
Old 06.05.2013., 02:28   #28
ja ovo gore "veliki radnici" nisam shvatio kao uopćavanje svih zetovaca pod jedan zajednički (neradnički) nazivnik, već baš kao "u svakom žitu kukolja" pa tako i u vrlom zetu. ne znam, ne bih se uopće sjetio tako pomisliti da ti to nisi napisao.
DeeJay Dee is offline  
Old 06.05.2013., 16:34   #29
Quote:
miana2 kaže: Pogledaj post
točno, mi smo tražili izravnu liniju za centar grada.
poskupljenje hž-a,njihovo smanjivanje vlakova i prorijeđivanje voznog reda te najgore od svega, opasnost koju mogu prouzročiti njihovi neispravni vlakovi, ne idu na ruku stanovnicima novog jelkovca.
znam traženje i očekivanje stanovnika i putnika linije 279 ali Zagreb i gradonačelnik ne misle tako već ovako kako su napravili.
srećom tu su izbori svi nezadovoljni mogu glasati za one koji će ispunjavati želje.
Novi Jelkovec promašeno naselje zagrebačkog modela stanogradnje.
konkordsky is offline  
Old 06.05.2013., 22:36   #30
malo sam vas pomeo s kanadom i općenitim usporedbama životnih (ne)prilika i primanja, a sad back on track.
DeeJay Dee is offline  
Old 07.05.2013., 12:38   #31
Netko na fejsu napisao da su uveli u Pravilnik da onaj broj koji dođe SMS-om mora biti tajan. Ništa, nema više dijeljenja karata, idem odmah po pokaz.








Možeš misliti! Sad više neću kupovati niti one dvije karte tjedno na koje sam se obvezala jer mi je bilo neugodno samo uzimati bez davanja. Budale.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Old 07.05.2013., 14:23   #32
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Netko na fejsu napisao da su uveli u Pravilnik da onaj broj koji dođe SMS-om mora biti tajan
Kako onda oni misle provjeriti valjanost karte?
Pablo is offline  
Old 07.05.2013., 23:27   #33
vjerovatno se misli na to ako je taj broj negdje javno objavljen da neće vrijediti... čak i za onog koji ju je kupio
"Kupili ste kartu za javni prijevoz br. 13506, ZG-zona 1. 12.00 kn. Vrijedi do: 17:41, 07.05.13. Naknada za platnu uslugu iznosi 0,65kn. "

znači ti si objavio ovaj 13056 i ta karta postaje nevažeća....al opet ak nemaju policajca u pratnji može pjevat borbene....
magjar07 is offline  
Old 08.05.2013., 02:13   #34
a što znači to "javna" karta? to nije nikako i ne može biti nikako definirano jer se bez problema nađe rupa u zakonu u tom slučaju...

to je još jedna laž puštena iz ozaljske...ništa novo uglavnom...slično kao ono da od 1.1. pa od 1.4. će biti one kartice za sms kartu i evo danas je 8.5. i dalje ničega nema...što je najžalosnije to nije zato što oni ne žele to uvesti, nego ne znaju
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 08.05.2013., 17:58   #35
Zamislite da nekoga optuže za objavu tajnog broja iz karte , a ovaj negira da je to učinio. Pa se odmah pokrene kazneni postupak protiv nepoznatog počinitelja, krenu se provoditi istrage i ispitivati putevi komunikacije kojima je stigla karta, je li je tko presreo i objavio tajni broj. Možda je neki bezobraznik na tramvajskoj stanici virio preko ramena kupcu m-prijevozne karte i drsko zabilježio broj. Da nije ZET-ovac kontrolor počinio sabotažu i, pošto on jedini ima pravo uvida u tajni broj, sam objavio predmetni broj da zgrne novac u ime kazne.

Što im sve neće pasti na pamet, bože mili.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Old 09.05.2013., 09:06   #36
Prvi autobusi Autotroleja na plin danas stižu u Rijeku
Da li su to ZET-ovi plinski autobusi koju su nabavljeni prije par godina ili Autotrolej dobiva skroz nove? Čak se i u tekstu spominje da su autobusi plave boje, a ne karakteristične naranđasto-žute.
C-blok is offline  
Old 09.05.2013., 09:49   #37
Kad će biti ovo kod nas?
marijanica 11 is offline  
Old 09.05.2013., 14:57   #38
Quote:
C-blok kaže: Pogledaj post
Da li su to ZET-ovi plinski autobusi koju su nabavljeni prije par godina ili Autotrolej dobiva skroz nove?
Autotrolej dobiva skroz nove buseve koji će biti plavi (valjda da se izdaleka vidi da su na plin)
STIB is offline  
Old 09.05.2013., 17:38   #39
Quote:
miana2 kaže: Pogledaj post
točno, mi smo tražili izravnu liniju za centar grada.
poskupljenje hž-a,njihovo smanjivanje vlakova i prorijeđivanje voznog reda te najgore od svega, opasnost koju mogu prouzročiti njihovi neispravni vlakovi, ne idu na ruku stanovnicima novog jelkovca.
možda će netko imati sluha pa malo bolje organizira javni prijevoz na istoku grada.
predlažem liniju 279 Novi Jelkovec-Dubec-Borongaj (spojiti 231 i 279), staje na svim stanicama;
269 Sesvetski Kraljevec-Dubec, staje na svim stanicama;
ukinut liniju 212 a po jedan autobus s te linije dati za liniju 263,269,279.
Linije 261,262,270,273,278 skratiti do sesvetskog terminala.
konkordsky is offline  
Old 09.05.2013., 17:58   #40
Quote:
STIB kaže: Pogledaj post
Autotrolej dobiva skroz nove buseve koji će biti plavi (valjda da se izdaleka vidi da su na plin)
Hvala, mislio sam da se možda rješavate plinskih buseva jer je cijena ovih riječkih niža od cijene po kojoj ih je ZET kupio (ZET - 250.000 eura/komad, Autotrolej - cca 225.000 eura/komad), a vaši se baš i nisu navozili po gradu.
C-blok is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.