Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2013., 00:39   #61
meni je bash suprotno, jedini Whisper kod nas dostupan koji se pigmentiranoscu moze mjeriti s one 4 Caresse nijanse koje sam spomenula ranije je nijansa Who wore it red-er (i ajde, Mad for magenta moze proci), svi ostali su sheer. swatchala sam ih bash danas sve jedne do drugih na ruku i usporedivala (a pazila sam da mi premazi budu jaci)
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 01:00   #62
Od Caresse mi se najviše svidjeo Mauve Cherie, mada ima još nekoliko svjetlijih prozračnih nijansi koje bi mi dobro sjele :

Odustala sam već prije, jer sam na nekoliko mjesta na netu čitala da im je trajnost na usnama pol sata . Da, djeluje pretjerano, jel to točno ili nije , no ohladilo me naglo od tih ruževa.
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?
Qloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 10:14   #63
Ja imam 3 CW ruža, Faint for Fuchsia, Pink Possibilities i Coral Ambition. Najpigmenitraniji mi je Faint for Fuchsia, on se baš lijepo vidi na ustima. Pink Posib. se jedva vidi na mojim usnama, daje im samo nekakav lagani rozi sjaj, ista stvar i sa Coral Ambition, probala sam staviti mrvu pudera na usne čisto za podlogu i onda je to puno bolje. Ali možda je to samo do mojih usana

Znam samo da su mi ruževi super, baš za dnevni look, jako su hidratantni i meni je trajnost ok. Evo sad je 9h, stavila sam Coral Ambition u 7.30 i tek sam ga sad malo obnovila, s tim da nisam pila kavu, ne pušim, znači nije imalo šta obrisati ruž sa usana. Usne su mi hidratantne i imaju jednu zdravu boju, tako bi ja to opisala. Ja i inače svakih sat-dva obnovim ruž, to mi je navika, osim mat ruževa, s njima sam na miru i po nekoliko sati.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 11:38   #64
Julie, možda sam bila nejasna, čitam sada, ja sam ovih pola sata trajnosti napisala za Caresse.
Zanimalo bi me jel to približna istina ako ih netko ima.
Lijepi su i jedni i drugi, fina prozračnost, još samo kada bi se mogli isprobati . Caresse je prilično skup za to što daje, puna cijena, a da ga gotovo naslijepo kupujem. S tim da bi ih odmah nekoliko .
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?
Qloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 12:05   #65
ja imam dva caresse ruza (impulsive fuchsia i rock 'n mauve) i po meni se isto od maybelline cw jedino who wore it red-er moze mjeriti sa pigmentiranoscu caresse ruževa. probala sam cw ali na meni se oni uopce ne vide (osim ovog jednog koji mi je bas super) i doslovno moram prijeci 5 puta po usnici da bi mi ostalo nesto boje koja zapravo nakon toga izgleda kao labello u boji. jako sam htjela da mi se svide jer obozavam ta tip ruza, ali nazalost fali im pigmentacije (bar što se tice toga kako izgledaju na mojim usnama). caresse obozavam i sto se tice ovih koje imam - apsolutno nije istina da traju pola sata na usnama! traju bar 2,3 sata (ako ne jedem mozda i vise) - izgubi se sjaj, ali boja ostaje jer bas ostave stain na usnama. i dovoljan je jedan premaz i boja je vec tu (bar sto se tice tamnijih nijansi, mislim da je jedino ona najsvjetlija roza nepigmentirana)! i ravnomjerno gube boju sto mi je isto izuzetno bitno. i naisla sam na dosta recenzija koje ih preferiraju pred revlonovim butterima. revlonove nisam probala pa ne mogu suditi o tome, ali sto se tice cw i caresse ruzeva, po mome iskustvu su caresse ruzevi daleko bolji.
vjeverica_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 12:27   #66
@Qloe-baš sam maloprije listala blog od naše anaviglam i vidila sam da je dosta pisala o Loreal Caresse ruževima, nisam detaljno čitala,ali čini mi se da je zadovoljna, čak je nekoliko nijansi uzela.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 13:16   #67
Ja sam danas uzela coral ambition i predivan mi je . Nemam jako pigmemtirane usne tako da se boja bas vidi. A hidratacijs je odlicna. Sigurno cu kupiti barem jos jedan whisper.
__________________
Cause you are my heaven.
malečka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 13:27   #68
Quote:
vjeverica_7 kaže: Pogledaj post
ja imam dva caresse ruza (impulsive fuchsia i rock 'n mauve) i po meni se isto od maybelline cw jedino who wore it red-er moze mjeriti sa pigmentiranoscu caresse ruževa. probala sam cw ali na meni se oni uopce ne vide (osim ovog jednog koji mi je bas super) i doslovno moram prijeci 5 puta po usnici da bi mi ostalo nesto boje koja zapravo nakon toga izgleda kao labello u boji. jako sam htjela da mi se svide jer obozavam ta tip ruza, ali nazalost fali im pigmentacije (bar što se tice toga kako izgledaju na mojim usnama). caresse obozavam i sto se tice ovih koje imam - apsolutno nije istina da traju pola sata na usnama! traju bar 2,3 sata (ako ne jedem mozda i vise) - izgubi se sjaj, ali boja ostaje jer bas ostave stain na usnama. i dovoljan je jedan premaz i boja je vec tu (bar sto se tice tamnijih nijansi, mislim da je jedino ona najsvjetlija roza nepigmentirana)! i ravnomjerno gube boju sto mi je isto izuzetno bitno. i naisla sam na dosta recenzija koje ih preferiraju pred revlonovim butterima. revlonove nisam probala pa ne mogu suditi o tome, ali sto se tice cw i caresse ruzeva, po mome iskustvu su caresse ruzevi daleko bolji.
moram potpisati vjevericu7, sve isto bi i ja napisala, samo sto meni, s izgubljenim sjajem, Caresse ruzevi koje imam traju dugo, nisam sad bash pazila sate, ali imam ih na usnicama jos u vrijeme kad dodem doma, a nisam sklona popravljanju. (mozda je do toga da sam ipak birala pigmentiranije nijanse?). vidim da se u prosjeku i za Caresse i za Whisper po blogovima spominje trajnost od 3h, sto je u redu, ako se uzme u obzir da je to zapravo neki hibrid ruza, labella i sjajila, a zadnja dva smo ionako sklonije popravljati.
meni su ovakvi ruzevi spas u vrijeme kad mi usnice nisu u najboljem stanju, a htjela bi nositi ruz ili u prigodama koje zahtijevaju decentniji/pristojniji/konzervativniji make up. zapravo se uhvatim kako dosta cesto posezem za njima!

ne znam ako se tko sjeca, ali puno prije nego sto su ovi ruzevi uopce postojali L'Oreal je imao mali odabir ruzeva koji su u nijansi imali naziv Transparent i oni su bili preteca danasnjim Caresse (razlika je bila u tome sto su ti stariji bili manje masniji/hidratantniji, manje nalik labellu, ali svejedno vise njegujuci i ugodniji od obicnih, pigmentiranijih ruzeva iz ponude), jos uvijek imam i uzivam u Transparent Blackcurrant

Qloe, moja preporuka bi ti bila da se odvazis uzeti jedan od tih ruzeva u pigmentiranijoj nijansi, cisto zato sto one puno vise stainaju usnice pa ako ti se i obrisu, nece biti toliko primjetno
dakle, baci oko i napravi swatch od Caresse Rock'n'mauve, Mauve cherie, Dating coral, Impulsive Fushia i od Whisper Who wore it red-er, Mad for magenta i Faint for fuchsia.
jedino sto moras uzeti u obzir da, bez obzira na njihovu pigmentiranost, isplativost boje na usnicama i trajnost, oni se dosta brzo trose jer im je tekstura masnija.
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 13:41   #69
Ima li neki ruz koji jee isti kao Rimmel Vintage Pink, u svakom DM-u i CM-u u kom sam bila, bas tu nijansu nemaju.. nigdje..
http://2.bp.blogspot.com/_-xvs_zl4YN...age+Pink+2.jpg
Hello is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 15:50   #70
Quote:
malečka kaže: Pogledaj post
Ja sam danas uzela coral ambition i predivan mi je . Nemam jako pigmemtirane usne tako da se boja bas vidi. A hidratacijs je odlicna. Sigurno cu kupiti barem jos jedan whisper.
isto je kod mene, ali ja i dalje držim da su oni sasvim pristojno pigmentirani za taj tip proizvoda, bez obzira na blijede usne.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 19:26   #71
Pozdrav cure!
Imate možda preporuku za crveni ruž plavog podtona drogerijskog ranga?
Hvala!
__________________
"I never argue, I explain."
Anairda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 20:20   #72
dark star, ima li u coral ambitionu malo vise zivota nego u obeyu?
dvoumim se oko kupnje jer mi obey bas i ne stoji.
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 20:26   #73
Quote:
Anairda kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure!
Imate možda preporuku za crveni ruž plavog podtona drogerijskog ranga?
Hvala!
Max Factor Colour Elixir u nijansi Ruby Tuseday.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 01:15   #74
ja imam 4 maybelline whisper ruža i to 120, 130, 150 i 720! zadovoljna sam sa svima,jako!
u zadnje vrime sam stalno nosila mat i pigmentirane, kremaste ruževe pa će mi ovo bit super osvježenje! nisam ih puno nosila, tek sam ih kupila pa baš i ne mogu reći kakva je trajnost, al za sada znam da me ne isušuju, ugodni su na usnama i ne razlijevaju se.
120 je nježna, mliječno roza boja koja mi lagano istakne usne i dobro mi stoji baš zato sto je sheer, inače mi takve nijanse očajno stoje. 130 je na meni više breskvasta, nego roza, rekla bi sheer verzija catrice matt about pink. 150 je najpigmentiranija,i baš je prava osvježavajuća ljetna boja. oko 720 sam se baš mislila pa sam na kraju probala tester i osuševila se! jedan je od rijetkih nude ruževa koji me ne isperu,taman nijansa!
a super se daju i međusobno kombinirati, npr. 150 i 720 daju baš veselu pink bojicu!

P.S. ovi ruževi su mi puno, puno bolji od L'oreal caresse. oni mi se razijevaju i neravnomjerno se nanose, nisam bila zadovoljna pa sam ga dala mami,njoj je ok za sjaj preko nekog drugog ruža
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 04:07   #75
I meni su bolji jer se Caresse zna razlijevati a atraktivnije su mi boje u CW-u.

Nego, koji je po tebi podton 130 ? napravit ću anketu ovdje nervira me što je u tubici puno ljepša a na usnama hladnija boja

Quote:
monama kaže: Pogledaj post
dark star, ima li u coral ambitionu malo vise zivota nego u obeyu?
dvoumim se oko kupnje jer mi obey bas i ne stoji.
Hm...Ako pod tim misliš na kričavost, Obey je milijardu puta kričaviji, a CA je nekako...društveno prihvatljiviji na način da se neće svi osvrtati za tobom jer nosiš neonski ruž koji se vidi iz aviona (ne znam jel to dobro ili loše ).

U osnovi je to nježna peach-koraljna boja, ali ima živosti i kričavosti, definitivno. Onaj tip boje koji je teško naći u d/s rangu.

Ovo je totalno realan swatch.
http://2.bp.blogspot.com/-WuSkAHXzOV...2+11.26.40.jpg

(A Plum Prospect, Oh La Lilac, Berry Ready, Coral Ambition, Faint for Fuchsia)
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 12:27   #76
Joj kako mi vadite mast sa tim CW a u Banja Luku jos nisu dosli
Barem ih ja nisam nigdje nasla
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 12:54   #77
Meni je ovaj swatch od Coral Ambitiona najrealniji, takav odsjaj da mojim usnama - http://s1273.photobucket.com/user/be...59b83.jpg.html
Nije baš kričav, ali podigne te baš
Baš sam ga danas ujutro stavila, izdržao je glasovanje, odlazak u dućan i još uvijek mi se blago vidi na usnama
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 13:37   #78
jel taj coral ambition dobar za zuti podton?
ekonomisticaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 13:50   #79
Naravno
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 14:23   #80
VOLIM SVOJU SESTRU!

veli da mi neki dan u LIDLU () kupila ruž za - 14 (slovima: ČETRNAEST) kuna i da je dobar. Rekoh si "moš si mislit, to sigurno neko smeće" , al ne - eto jučer ga probala i ODLIČAN JE. Ne skida se tako lako...... čak su mi usta ostala malo crvenkasta jutros kad sam se probudila iako sam ruž ofkors skinula prije spavanja....

hvala sister
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.