Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2014., 20:01   #241
ma ljepim na sve što oće držat, pogledaj tu na temi vaši nokti šta cure sve rade s lakovima

dok je lak još mokar pomećem sve šta imam i čekam da se osuši i onda s top lakom pređem
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 23:27   #242
Pozdrav
Zna li netko dobar link za kupovinu akrilnih boja za nokte i kistova? Bas boje,jer ne koristim gelove. Ili ako znate za neku trgovinu u Hrvatskoj gdje se to moze nabaviti
Hvala
TSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 11:20   #243
Quote:
TSun kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Zna li netko dobar link za kupovinu akrilnih boja za nokte i kistova? Bas boje,jer ne koristim gelove. Ili ako znate za neku trgovinu u Hrvatskoj gdje se to moze nabaviti
Hvala
Imaš na ebayu ali i po trgovinama nail opreme - crystal nails, juliana nails itd.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 13:58   #244
malo je zamrla tema...
imam pitanjce; jel netko radi sa born pretty pločicama? škicam malo moyou i upikla bih koju, ali zapele su mi i born pretty samo nemam pojma valjaju li.. i još pitanje za koliko vam stigne moyou?
*Mare* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 19:44   #245
Born pretty su mi jednake MoYou pločicama ako ne čak i bolje, a za smiješnu cijenu te su jednako dobre i okrugle i velike četvrtaste. Je da Moyou ima daleko veći izbor motiva, ali to je već drugi par čarapa. Tko voli, neka izvoli. Ne znam koliko treba da MoYou stigne. Imam ih par, ali su kupljene na forumskoj prodaji.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 20:54   #246
Pozdrav, nova sam na forumu i trebam vaša mišljenja i savjete.

Sorry, moram skontat kako stavit sliku
wolfshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 21:17   #247



Zadnje uređivanje wolfshe : 10.02.2016. at 21:29.
wolfshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 09:44   #248
@wolfshe
lijepo si napravila marble
__________________
@studiomarijanis
Satine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.