Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2014., 16:34   #81
kako je krenulo s ozljedama,valjda će se imati s kim odigrati tri utakmice u grupi
d2267 is offline  
Old 28.05.2014., 16:35   #82
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Kako je odigrao?
Odlično.
Woodgate is offline  
Old 28.05.2014., 16:40   #83
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
i ja kažem preofenzivno

vuk umjesto kove, perišić i pranja zamjenit mjesta, i ola u napad umjesto dudua (radi kontri, pritiska i krumpiranja). Olić je idealan za velike utakmice, bio je bitan u svim našim velikim pobjedama
Bilo bi zanimljivo i visuljka na srnino mjesto, a srna naprijed
ma kuratz moj preofanzivno. sve polivalentni igrači osim dudua.
štos je samo u preuzimanju.

pranju namjerno na desnu a periškiča na lijevu da si namještaju na jaču nogu i da peru po golu. dudu visuljak između dva stopera.
Ajutokintumi is offline  
Old 28.05.2014., 16:45   #84
Schifo je bio nas najbolji igrac protiv Spanjolske
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 28.05.2014., 17:16   #85
Thiago Šifla. Ne budite smiješni, obrana nam je daleko najslabiji dio momčadi, a isti Šifo je promijenio više klubova nego Nicolas Anelka. Sigurno zato jer je velika klasa. Nemam ja ništa protiv njega, svatko zarađuje svoj kruh. Samo treba imati realna očekivanja.
Grupa Queen is offline  
Old 28.05.2014., 17:17   #86
Tom logikom je Asanović trebao opadati kad bi se širi popis smanjivo na popis putnika. Šifu opisuješ kao da se radi o HNL igraču.
Woodgate is offline  
Old 28.05.2014., 17:33   #87
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Thiago Šifla. Ne budite smiješni, obrana nam je daleko najslabiji dio momčadi, a isti Šifo je promijenio više klubova nego Nicolas Anelka. Sigurno zato jer je velika klasa. Nemam ja ništa protiv njega, svatko zarađuje svoj kruh. Samo treba imati realna očekivanja.
To se pričalo i prije zadnjeg EP, pa je na kraju bio najbolji dio momčadi...
Kad je bilo najpotrebnije Šifo i strina bili na visokoj razini...
Nebi se začudio da toliko prozivana obrana bude ok, a nahvaljena veza puna "virtuoza" zakaže u stvaranju igre i prilika...

Doduše problem ljevog beka je opet tu

Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
ma kuratz moj preofanzivno. sve polivalentni igrači osim dudua.
štos je samo u preuzimanju.

pranju namjerno na desnu a periškiča na lijevu da si namještaju na jaču nogu i da peru po golu. dudu visuljak između dva stopera.
Mislim da nemogu igrat zajedno u sredini lukica, kova i rakitić, treba jedan mesar. Ovako će se barem jedan od ta tri playa žrvovat (to uglavnom lukica) i postat vodonoša - primat prvi loptu od obrane odmah kod šesnajst i onda dodati prvom ispred sebe. Jebeš to. Nek vuk to radi.

Njih 3 u sredini mogu igrati protiv malte i takvih, kao i pranjić na beku, a protiv ozbiljnijih je to kocka. Jedino da jedan ide na krilo (raketa kao prije ili kovačić), u sredinu defanzivac uz lukicu, i jedan (kova ili raketa) na polušpic.

http://bleacherreport.com/articles/2...-the-world-cup

Ako budemo sa jednim napadačem igrali, tu eduardo nema šta tražit. Olića naprijed prvu, a kasnije manđu. Gurati olića ili dudua po krilima je bezveze.

BTW. kupio ulaznicu za mali, jug, sjever i istok skroz rasprodani. Zapad gore samo ćoškovi ostali...
__________________
Don't shoot the messenger

Zadnje uređivanje The New Guy : 28.05.2014. at 17:45.
The New Guy is offline  
Old 28.05.2014., 18:12   #88
stavi ogija i nemaš igru, a čvrstu obranu ionako moraju svi igrat, toga su valjda svjesni.
trebaju nam plemeniti igrači koji znaju igrat s loptom a ne panjevi kao ogi.
i dudu neće biti sam, pa ima ovu trojicu za suradnju, sasvim dovoljno.
Ajutokintumi is offline  
Old 28.05.2014., 18:18   #89
Šifo je u reprezentaciji uvijek igrao dosta dobro, uopće ne bi bila pogreška kad bi bio u prvih 11.


Btw Hrvatska ima navijača i među američkim reperima: Dr. Dre poslao poklone i podršku u Bad Tatzmannsdorf
Mr. Jigsaw is offline  
Old 28.05.2014., 18:21   #90
Dudu je jedini sposoban da bude sam u napadu pitanje je samo njegove kondicije ima li je dovoljno, mandzukic je malo nezgrapan i visok dobar za igrat glavom iz kornera i nabacivanja a ola ima brzinu ali nije bas na Ti sa loptom kao ni mandzo...

preko Tapa
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Old 28.05.2014., 18:26   #91
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
stavi ogija i nemaš igru, a čvrstu obranu ionako moraju svi igrat, toga su valjda svjesni.
trebaju nam plemeniti igrači koji znaju igrat s loptom a ne panjevi kao ogi.
i dudu neće biti sam, pa ima ovu trojicu za suradnju, sasvim dovoljno.
Ne kažem da kovač neće igrat tako (koliko je lud mogao bi), ali u nekoliko utakmica u sredini rakitić-modrić (i pod bilićem i štitzom), modrić-kovačić (hrv-srb) i sva 3 protiv islanda i uvjek je izgledalo loše. Nit smo se dobro branili, nit smo imali dobre akcije/prilike. Ni jedno ni drugo. Od plemenitosti ni P. Ono kad je kovačić divljao protiv islanda je bilo nakon crvenog i rotacija po momčadi, kada je praktično prešao na krilo. Uostalom repki tipa islanda na SP nema, tako da jebeš to. Njih 3 su u najboljem slučaju deep playevi, al nijedan od njih nije pravi defanzivac (mada znaju oduzet loptu solidno, uznapredovali su sva 3 u tome u zadnjih godinu-dvije).

Također bi radije olića stavio, pogotovo u takvoj utakmici. Pa jebemu to mu je specijalitet. Što se tiče eduarda kad god je sam igrao naprijed nije se vidio u igri. Sa 1 napadačem - to treba biti igrač koji može kod kontri pobjeć, krumpirat (ola), ili se hrvat se s stoperima + igra glavom (manđo i možda jelavić) -važno kod postavljene obrane ili kod igre na duge ubačaje. Eduardo ima realizaciju, i možda pas, ali nit je brz, nit je jak u duelu, skoku... Drugo je da ima nekog uz sebe u napadu
__________________
Don't shoot the messenger

Zadnje uređivanje The New Guy : 28.05.2014. at 18:41.
The New Guy is offline  
Old 28.05.2014., 18:36   #92
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Eduardo ima realizaciju, i možda pas, ali nit je brz, nit je jak u duelu, skoku... Drugo je da ima nekog uz sebe u napadu
Pa to je i najvaznije upravo realizacija zatim ide mandzo pa tek onda olic po meni...

Mandzo i dudu skupa cine dosta dobar napad...
preko Tapa
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Old 28.05.2014., 18:42   #93
Ma nema šanse da Niko postavi onako momcad protiv Brazila.Previše je to ofanzivno orijentiranih igraca.Ovako možemo igrati jedino kada stižemo rezultat.Vukojević treba igrati da lomi otraga,kad smo igrali 2006.taj defanzivni vezni nam je bio glavni igrac,do izlaska Nike,Brazil nam ništa nije mogao.

Možda i stavi Jelu naprijed,on ponajbolje igra leđima prema golu,a takav nam treba,da primi,zagradi loptu,ili nešto prosljedi u skoku.
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Old 28.05.2014., 18:48   #94
Quote:
Dr. Božo kaže: Pogledaj post
Pa to je i najvaznije upravo realizacija zatim ide mandzo pa tek onda olic po meni...

Mandzo i dudu skupa cine dosta dobar napad...
preko Tapa
Mi neko vrijeme ne igramo sa 2 napadača...
Manđo je prvi izbor 100%, olić je sigurno ispred dudua, barem protiv brazila

Niko će 99% igrat sa jednim napadaćem, 2 nekakava krila i 1 poulšpic tj. CAM neki
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Old 28.05.2014., 18:57   #95
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
olić je sigurno ispred dudua, barem protiv brazila
Nazalost...


preko Tapa
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Old 28.05.2014., 19:16   #96
Quote:
Dr. Božo kaže: Pogledaj post
Nazalost...


preko Tapa
Nije nažalost, stilom je jednostavno bolji za tu utakmicu. I imao je jednu od najboljih sezona u svojoj karijeri, u formi je.
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Old 28.05.2014., 19:24   #97
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Nije nažalost, stilom je jednostavno bolji za tu utakmicu. I imao je jednu od najboljih sezona u svojoj karijeri, u formi je.
Sta mu vrijedi forma kad nezna igrat trebao je trenirat 100 m sprint atletiku...

preko Tapa
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Old 28.05.2014., 19:37   #98
Hoće li igrat Štimac?
diko is offline  
Old 28.05.2014., 19:40   #99
Obrana na papiru i je najslabiji dio i dosta je spora ali nikad se ne zna, Šifo je zadnje EP bio jako dobar.
Dok se na vezu svršava a u praksi je kurac i ništa nije nikad pokazala (partije igrača u reprezentaciji naravno).
janick gers is offline  
Old 28.05.2014., 19:52   #100
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Mislim da nemogu igrat zajedno u sredini lukica, kova i rakitić, treba jedan mesar. Ovako će se barem jedan od ta tri playa žrvovat (to uglavnom lukica) i postat vodonoša - primat prvi loptu od obrane odmah kod šesnajst i onda dodati prvom ispred sebe. Jebeš to. Nek vuk to radi.
Je li Vuk sposoban to odigrat? Ja mislim da nije. U biti Lukica bi po meni triba biti što je Alonso Realu, spona veze sa obranom, glavni distributer. Tu me jedino straj Lukine nizine i volija bi kada bi moga reć da Kitić to može igrat. Naravno Kovačić bu tu bija divljak, onaj koji može nizat igrače driblinzima ka Di Maria u Reala, pitanje samo je li to ta klasa al je najbliže što imamo. Sa tim se nameće logičnih 4-3-3. Mišljenja sam da nam ne paše sada već polako arhaičnih 4-2-3-1 jer sa tim gubimo jednog igrača u samom srcu veze.
Bara is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.