Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2015., 14:29   #1
Radio Student

Ono kada je radio toliko dobar da razmišljaš "Još samo ovu stvar pa idem..."

Ugodno je čitati knjigu, raditi i pijuckati čaj uz njihov program, i često ambijetalnu opuštajuću glazbu. Navečer puste rock i sl.

Dajem im ocjenu odličan.

www.radiostudent.hr/
100,5 MHz
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 06:52   #2
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Ono kada je radio toliko dobar da razmišljaš "Još samo ovu stvar pa idem..."

Ugodno je čitati knjigu, raditi i pijuckati čaj uz njihov program, i često ambijetalnu opuštajuću glazbu. Navečer puste rock i sl.

Dajem im ocjenu odličan.

www.radiostudent.hr/
100,5 MHz
slažem se. baš dobru muziku puštaju, često ih slušam kad se spremam na posao, kad šećem po gradu i sl.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 14:47   #3
najjači radio.
studenti drž te se, volim vas, ja sam uz vas.
zeppa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 19:52   #4
Quote:
Ono kada je radio toliko dobar da razmišljaš "Još samo ovu stvar pa idem..."
Daaaa, prije formatiranja to je bio gotovo svakodnevni osjecaj, a danas ga najcesce dozivim uz splitski community,underground i skroz alternativni radio KLFM
__________________
~Ako drugog poštuješ, za sebe ne brini ~ Tvrdoglavost je pokazatelj manjka inteligencije ~ Najveci kultorocid u 21. stoljecu, nije Palmira: youtu.be/JZu2zqFE_gI
Hunter! is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 03:20   #5
Nema mu ravnog. Ni šire od Hrvatske.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 15:34   #6
ne hvatam ih stalno u autu ali zadnja tri puta kad jesam naletio sam na velvet underground, sonic youth (meni najdrazu eru benda) i burning spear. i nisu me udavili neduhovitim voditeljima/voditeljicama, glupavim komentarima aktualnih zbivanja, sponzorskim porukama i priglupim forama tipa zvanja ljudi na telefone i prodavanja spike.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 12:21   #7
Ja sam ih otkrila prije kojih mjesec dana... šta reći, mjuz fantastičn, jutro je započelo sa Gabi Novak, a sad evo već pola sata šilje samo Low, što se mene tiče trenutno prvi na sceni indie rocka.

A najjače su mi one njihove voditeljice koje kao da su naučile čitati prije tjedan dana... no to me ne smeta niti najmanje. Nekako od njih očekujem da stave nekog voditelja sa šprahfelerom, da barem jedan medij u Hr stane na kraj ovoj nepoštenoj diskriminaciji.
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 20:35   #8
Također organiziraju koncerte, a imaju i svoje branded rizle.

Po meni Student je ono šta je 101 bio u devedesetima (iako ne toliko što se tiče kvalitetnog novinarstva). Čudi me šta se na ovoj temi ne piše više... Valjda ljudi slušaju komercijalu.
revelator is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 21:24   #9
Sviđa mi se što puštaju raznovrsnu indie glazbu a ne uvijek iste hitove od istih izvođača u isto vrijeme. Čak kada i puštaju etablirane izvođače, nisu fokusirani samo na jedan ili dva najveća hita već i na pjesme koje se nigdje drugdje ne mogu čuti.
Kolika je uopće slušanost Radio Studenta?
subito is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 01:17   #10
na podrucju zagreba i okolice bolja nego sto je bila.. rekao bi cist dovoljna, a ako ni to nije dovoljno ima stream pa se mogu slusati iz bilo kojeg kuta zemaljske kugle koji ima pristup internetu
karolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 20:57   #11
Mislio sam koliko ljudi sluša, budući da radio student nije komercijalni mainstream radio kao otvoreni ili antena. Nije se lako izboriti za svoju publiku.
subito is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 21:08   #12
Quote:
subito kaže: Pogledaj post
Mislio sam koliko ljudi sluša, budući da radio student nije komercijalni mainstream radio kao otvoreni ili antena. Nije se lako izboriti za svoju publiku.
Ta "slušanost" je samo rezultat nekakvih anketa, u kojima bude obuhvaćeno cca 200-300 ljudi, i to većinom istih, jer te agencije za istraživanja imaju svoj "patern", uzorak, koje uvijek zovu. Ta istraživanja koja naručuju "velike" radijske postaje apsolutno nisu mjerodavna......ako želiš nešto mjerodavno, pošteno, zovi npr 500 ljudi, brojeva, ali ne samo fiksnih nego i mobilnih, u različito doba dana. Od 6 ujutro .......do 3 ujutro idućeg dana. Pitaj objektivna pitanja, bez navlaćenja.....onda ćeš doć do neke približne slike slušanosti i slušateljstva. Naravno točnije bi bilo to isto napravit na uzorku od par tisuća ljudi, al ko ima vremena i sredstava za to....ako nemaju ovi "veliki" sumnjam da imaš ti, i oni "manji".....
__________________
Najsuncaniji na svitu i okolici
Radio_Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 14:23   #13
Quote:
Radio_Sunce kaže: Pogledaj post
Ta "slušanost" je samo rezultat nekakvih anketa, u kojima bude obuhvaćeno cca 200-300 ljudi, i to većinom istih, jer te agencije za istraživanja imaju svoj "patern", uzorak, koje uvijek zovu. Ta istraživanja koja naručuju "velike" radijske postaje apsolutno nisu mjerodavna......ako želiš nešto mjerodavno, pošteno, zovi npr 500 ljudi, brojeva, ali ne samo fiksnih nego i mobilnih, u različito doba dana. Od 6 ujutro .......do 3 ujutro idućeg dana. Pitaj objektivna pitanja, bez navlaćenja.....onda ćeš doć do neke približne slike slušanosti i slušateljstva. Naravno točnije bi bilo to isto napravit na uzorku od par tisuća ljudi, al ko ima vremena i sredstava za to....ako nemaju ovi "veliki" sumnjam da imaš ti, i oni "manji".....
Zovi ti u 3 ujutro, pa se čudi kad te stjeraju u tri...

Radio Student je sve slušaniji, koliko god drugi šutjeli o tome.
novinar69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 10:55   #14
Nije tema za to, al trebam pomoć ( jerbo ne mogu pogledati na njihovu stranicu)... može mi netko reći što je sviralo danas u 10:48, tako nekako...

Fala!
__________________
See ya :)
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 00:53   #15
Svaka čast onome tko upravo pušta.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2018., 16:45   #16
Radio student sam otkrio negdje krajem 90ih, jedina postaja na kojoj se mogla čuti prava alternativa. Radi njih sam otkrio gou i trance, a uši su mi ispale kad sam jednu nedjelju iza 22h naletio na Inner space (jel ima netko da se toga sjeća osim mene). Navuko se skroz naskroz na ambient, snimao sam jedno vrijeme svaku emisiju na kazete... Imali su jedno vrijeme jingl "radio koji nije za svakoga" i to je najbolji opis ove postaje.

Uz Yammat, student je po meni jedina postaja vrijedna slušanja.
ico001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2018., 17:47   #17
Uz pokoju emisiju na par drugih radija (101, HRT2 i sl.), potpuno se slažem. Yammat je komercijalan, ali i dalje miljama ispred ostalih komercijalnih radija, a Student nema konkurencije.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2019., 12:59   #18
najbolji radio
vijesti su ponekad malo bzvz producirane i voditelji/ice znaju biti neozbiljni kada čitaju ozbljne stvari
i ponekad im nestane program na par h jer nema nikoga dežurnog u studiju
ali osim toga meni najbolja glazba u domaćem eteru
Hidetoshi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2021., 19:08   #19
Zadnjih par mjeseci najradije slušam Student. Puno glazbe, gotovo ništa govorancije i reklama. Savršeno.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2021., 20:37   #20
Je, i ja na poslu. Baš znaju zasvirat ono što sam nekad davno slušao, a ne mogu se više natjerat da si to sam pustim. Ja zadovoljan.
__________________
Living Is A Problem Because Everything Dies.
foo_fighter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:24.