Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2015., 19:09   #21
Uzela bih Brow Wiz, iako me Dip Brow isto mami, ali tek sam naučila obrve pristojno napravit s tim olovčicama, pa se držim onoga što znam

Soft Brown je topla il hladna smeđa?
deich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 19:34   #22
Meni osobno Soft brown izgleda dosta toplo, dok Medium Ash Brown izgleda dosta hladnije.

http://img.tarad.com/shop/f/freestyl...25141530_b.jpg


Btw, na net a porter je free shipping i koliko sam vidjela Dip Brow Pomade mi se čini jeftiniji nego na drugim stranicama.
mateas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 21:26   #23
dip brow je savrsen proizvod, toplo preporucam meksi i lakse se dozira od macovog istovrsnog proizvoda.
nisam od anastasie druge proizvode isprobala
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 22:38   #24
deich soft brown je topli
taupe ti je hladni
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 21:58   #25
Hej, cure koje koristite Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade, vidjela sam da je na beautybayu snižen pa sam mislila uzeti napokon jer nikako ne mogu pronaći odgovarajuću nijansu sjenila za obrve.

A trebala bi mi pomoć i oko odabire nijanse ovog dipbrow pomadea

Ovo je slika mojeg užasa od obrva (isprike radi ovih nepočupanih dlaka, ali stvarno sam lijena danas):



Gledajući swatcheve po internetu, nekako sam se dvoumila između nijansi dark brown i ebony (ali možda i u tome griješim) pa eto, svaka sugestija je dobrodošla
__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 22:11   #26
bitna je boja kose
auburn
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 22:21   #27
Trenutno imam svijetlo narančastu kosu, a prirodna mi je tamno smeđa. Misliš da mi ta nijansa neće odudarati od obrva?

I tenks na odgovoru
__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 22:39   #28
ja imam tamno smedju kosu s laganocrvenkastim odsjajem, auburn se da super dozirati i nije mi presvijetla a ove druge bi ti mogle biti pretamne koje si spomenula tako da ili auburn sto bih ja savjetovala ili nesto drugo svijetlije od te dvije, ja sam s auburn odusevljena, kupila sam prije mozda pol godine kad sam imala crveniju i svijetliju kosu od sadasnje i super je i onda i sad
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 18:36   #29
Evo ja danas pokupila paketić sa Beauty Baya, poslan prošli ponedjeljak, žuti papirić stigao jučer
Uzela sam na kraju Dip Brow u nijansi Soft Brown i super je, taman malo toplija od mog trenutnog Trish McEvoy Brow Precision Brow Shapera, a opet dovoljno blizu mojoj prirodnoj nijansi obrva koja je pepeljasta, tako da ne odskače. Obrve su mi ipak mrvu iscrtanije nego što ja to volim, ali mislim da se trebam naučiti još raditi s njime i naći kistić s kojim se najbolje nanosi. Uglavnom, dobro potrošeno novci, već razmišljam o tome da uzmem još i Auburn i mooooožda Caramel? Svim đinđericama toplo preporučam Soft Brown, stvarno odlična nijansa
deich is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 19:16   #30
deich njihov kosi kist je dusu dao za dipbrow

ja bi nesto svjetlije od soft browna ali da je toplo a nema toga
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 20:11   #31
Quote:
Bubek27 kaže: Pogledaj post
deich njihov kosi kist je dusu dao za dipbrow

ja bi nesto svjetlije od soft browna ali da je toplo a nema toga
Caramel?

Malo mi je skup njihov kosi kist, ali sasvim ok funkcionira Essenceov skroz tanki kosi kist za eyeliner za iscrtati i kistić za obrve da popunim malo difuznije. Vidjet ćemo hoće li me i dalje služiti dobro ili ću naći nešto bolje.
deich is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 20:19   #32
ja sam ga tu uzela kad su imali free shipping
i stvarno je super za te novce
http://www.net-a-porter.com/product/...etic-duo-brush
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 20:50   #33


http://i.imgur.com/7yFjl6h.jpg

http://i.imgur.com/5dRELPx.jpg

soft brown i auburn se cine dosta slicni, mozda soft brown ili cak crveniji caramel za svijetliju do srednje crvenu/smedju s crvenkastim odsjajem a auburn za srednje do tamnije
caramel je mislim izisao kad sam ja auburn vec kupila ali posto imam tamnu kosu meni je taman
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 21:13   #34
Auburn mi je na nekim swatchevima djelovao dosta crveniji, slično kao Illamasqua Peek, zato sam se odlučila za Soft Brown. Ovo je bila sigurnija varijanta, al sad bi ja i Auburn, i sve to u Brow Wiz varijanti i brow gel isto...

Nekako sam zapamtila kistić kao skuplji, možda ga onda i uzmem kad neke pare sjednu, hmm.
deich is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 21:30   #35
Ja razmišljam o kupovini ABH, ali pojma ne znam koju nijansu uzeti. Mislila sam možda Ebony jer imam tamnu kosu, ali ne znam hoće li mi to biti prejako? Ostale nijanse mi se čine ili tople ili previše pepeljaste :/
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 21:53   #36
vjerojatno dark brown ili ebony, imas ih gdje probati?
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 22:02   #37
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ja razmišljam o kupovini ABH, ali pojma ne znam koju nijansu uzeti. Mislila sam možda Ebony jer imam tamnu kosu, ali ne znam hoće li mi to biti prejako? Ostale nijanse mi se čine ili tople ili previše pepeljaste :/
Nema prejakog ako je kosa tamna, ove obrve što je mirela linkala na ruževima su mi taaako krasne... http://www.dolcegabbana.com/beauty/m...atte-lipstick/.. Ebony mi ljepsa od dark brown..ali ti si roza pa bi ti dark brown zbog tog hladnijeg bolje išla kao i uz oci.. moje mišljenje.
__________________
Amor Vincit Omnia
LadyDanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 22:10   #38
Quote:
LadyDanger kaže: Pogledaj post
Nema prejakog ako je kosa tamna, ove obrve što je mirela linkala na ruževima su mi taaako krasne... http://www.dolcegabbana.com/beauty/m...atte-lipstick/.. Ebony mi ljepsa od dark brown..ali ti si roza pa bi ti dark brown zbog tog hladnijeg bolje išla kao i uz oci.. moje mišljenje.
Moja kosa je farbana tamna, ali su mi obrve svijetle jer mi je kosa prirodno svijetla Pa zbog toga nisam pametna. Trenutno koristim Illamasqua Gaze sjenilo, ali želim nešto drugo, nakon tri godine (i više) malo sam se zasitila tog sjenila, a nema naznake ikakve potrošnje

@chiasm imam ih ovdje, ali je stalak uvijek toliko raskupusan da mi se gadi prilazit blizu
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 23:55   #39
Quote:
deich kaže: Pogledaj post
Caramel?

Malo mi je skup njihov kosi kist, ali sasvim ok funkcionira Essenceov skroz tanki kosi kist za eyeliner za iscrtati i kistić za obrve da popunim malo difuznije. Vidjet ćemo hoće li me i dalje služiti dobro ili ću naći nešto bolje.
Ja preporucam Caramel, ja ga imam i trosim. Postavit cu svoje swatcheve za koji dan, malo mi je sad ludnica.


Isto ga nanosim kosim najtanjim kistom od essencea, i super uspijem iscrtati obrve.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 07:54   #40
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Moja kosa je farbana tamna, ali su mi obrve svijetle jer mi je kosa prirodno svijetla Pa zbog toga nisam pametna. Trenutno koristim Illamasqua Gaze sjenilo, ali želim nešto drugo, nakon tri godine (i više) malo sam se zasitila tog sjenila, a nema naznake ikakve potrošnje

@chiasm imam ih ovdje, ali je stalak uvijek toliko raskupusan da mi se gadi prilazit blizu
U tom slucaju jedino mi pada na pamet da pofarbas svoje obrve i onda moze neka fina hladnija smedja... Imaju bas one male farbice za obrve...dobije se i neki stapic, da ne mazes po kozi, nego samo dlacice..bude jako lijepo i prirodno...mozda ti vise nece ni trebati sjenilo, tek ponekad..
__________________
Amor Vincit Omnia
LadyDanger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.