Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2015., 13:18   #21
Quote:
S'Sungassi kaže: Pogledaj post
Nitko ne spominje tamnoputog svedanina, etiopskog podrijetla, 19 godisnjeg Elias Ymera, koji biljezi sasvim solidne rezultate ove godine..
On bi lako mogao biti buduci top 10..
Bez uvrede, ali Ymerov talent i igra se ne mogu usporedit sa npr Rublevom....
Mislim da Ymer nema šanse ostvarit neki ozbiljniji rez u karijeri...
Isto tako, neko ga je spomenuo prije, Garin, taj je isto živi užas, al ajde ima vremena
__________________
“If I had to choose between dribbling past 5 players and scoring from 40 yards at Anfield or shagging Miss World, it’d be a hard choice. Thankfully, I’ve done both.”
George Best
palermo666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 18:37   #22
ymmeru se smijesi osvajanje 1. challengera u karijeri, upravo igra finale sa fratangelom

decko pomalo sazrijeva i pokazao ja fantastican tenis na turniru, dobio je medju ostalim i ramosa jucer u polufnalu

fratangelo takodjer odigrao izvanredno citav turnir, netipican amer koji vise voli zemlju, osvajac juniorskog RG,malo zastao u razvoju no i on je podigao igru (dodushe vise ne spada u ovu temu, ipak je 93. godiste)
soprano23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 01:03   #23
Zanimljivo, forumski fejv Hyeon Chung izvan turnira gdje pumpa ranking ne moze nikog dobit.

Discuss ...
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 01:23   #24
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Zanimljivo, forumski fejv Hyeon Chung izvan turnira gdje pumpa ranking ne moze nikog dobit.

Discuss ...
+1

Kaki forumski fejv...to san i ja reka da pumpa ranking na livim turnirima kod kuće.Doša skoro do TOP 70 a nije pravu pobjedu zabilježija.
Zbornaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 12:19   #25
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Zanimljivo, forumski fejv Hyeon Chung izvan turnira gdje pumpa ranking ne moze nikog dobit.

Discuss ...
mislim da je to malo prerano za tvrditi

decko do sada ima 2 nastupa na travi u zivotu, koja mu lezi otprilike koliko i borni, znaci katastrofalno...u 2. je barem uzeo set protiv solidnog JPM
soprano23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 23:21   #26
Evo tablica nadolazećih igrača do 21.godine
Borna i Nick su najuvjerljiviji.U prvim zagradama je njihov trenutni ranking,u drugim njihove godine.
Zbornaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 23:30   #27
Chung i Kyrgios bi trebali napraviti najvise...
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 23:39   #28
Coric da je imao malo srece na ljeto usao bi u TOP 27. Al odmah u prvom kolima isao je redom Bautista, Tsonga, Wawrinka, Anderson, Nadal.
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 00:02   #29
Thiem?
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 00:09   #30
Ima 22 godine. I problem jer na ostalim podlogama ne igra tako dobro kao na zemlji.
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 00:12   #31
mislim da 21. godisnjaci nebi trebali biti usporedjeni sa deckima od 17 18 ili cak 19 godina.

jedna godina u njihovim karijerama u namladjim seniorskim vodama znaci pravu malu vjecnost,u smislu razvoja i iskustva

sigurno da ce mnogi najmadji clanovi ove skupine biti poptuno drugaciji i igracki razvijeniji kada dosegnu 21. godinu, njima je svaki turnir nesto sto ih dodatno izgradjuje

i naravno tu je faktor fizike, sa 21 ce biti znacajno manji bebachi, snazniji i izdrzljiviji

ovdje navedeni 21 godisnjaci mahom su igraci koji su vec pomalo zapeli u prostoru i vremenu (i igrackom napredovanju)
soprano23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 00:14   #32
Sačuvaj me bože od rivalstva Kyrgios vs Kokkinakis. . Oko čega če se oni borit? Oko tenisa? Ili Donne Vekić? Ovakav debil ko Kyrgios se vec dugo nije pojavio u tenisu. Valjda če odustati od tenisa.. Isuse bože koja budučnost. Čorić bi mogao biti opak.
Travis Bickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 00:24   #33
Kyrgios je jako talentiran i karizmatican igrac.

Ja mu nisam toliko zamjerio to sto je rekao Wawrinki, Vekicka je sama kriva sto je jeftinija od vrecice frank cipsa.
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 00:28   #34


SNEC

Ma Corna Boric i Andrey Andreyevich Rublev su budućnost.Meni Ymer isto drag
Zbornaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 00:37   #35
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Kyrgios je jako talentiran i karizmatican igrac.

Ja mu nisam toliko zamjerio to sto je rekao Wawrinki, Vekicka je sama kriva sto je jeftinija od vrecice frank cipsa.
Slažem se.Izuzetbo talentiran,samo da posloži redove.Mogao bi uzet koji GS u budučnosti. Sad sa 20 god. ima pobjede protiv Nadala i Federera


Ali gdje češ to ili na sav glas govorit pred cijelim svijetom?! Mislim,vjerovatno to svi znaju, jer na tom ATP I WTA jebe ko kog stigne ,budimo realni, ali ipak se šuti o tome. Ipak takvim izjavama baca se ljiga na sport, al bar je tenis zadnjih 15-20 god. čist sport.
Travis Bickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 01:13   #36
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Ima 22 godine. I problem jer na ostalim podlogama ne igra tako dobro kao na zemlji.
Eh, da, naravno da se nisam sjetio provjeriti. Ostalo mi bilo u glavi da ima 21.

Ma dobro, nije baš katastrofalan. I na USO-u je igrao solidno, prošao dva kola i ispao od red hot Andersona. Veći je problem što je stariji od ostalih.


Quote:
soprano23 kaže: Pogledaj post
mislim da 21. godisnjaci nebi trebali biti usporedjeni sa deckima od 17 18 ili cak 19 godina.

jedna godina u njihovim karijerama u namladjim seniorskim vodama znaci pravu malu vjecnost,u smislu razvoja i iskustva

sigurno da ce mnogi najmadji clanovi ove skupine biti poptuno drugaciji i igracki razvijeniji kada dosegnu 21. godinu, njima je svaki turnir nesto sto ih dodatno izgradjuje

i naravno tu je faktor fizike, sa 21 ce biti znacajno manji bebachi, snazniji i izdrzljiviji

ovdje navedeni 21 godisnjaci mahom su igraci koji su vec pomalo zapeli u prostoru i vremenu (i igrackom napredovanju)
Definitivno se slažem, a čak se možda ne bi trebali uspoređivati niti igrači istih godina, odnosno možda nam ta usporedba ne govori puno. Nadal je s 19 godina uzeo slam, a Federer plakao nakon poraza od Squillarija.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 01:21   #37
Quote:
Pangloss kaže: Pogledaj post
Nadal je s 19 godina uzeo slam, a Federer plakao nakon poraza od Squillarija.
Plakala je Suzana i 2009. isto
Zbornaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 01:40   #38
Quote:
ZbornajaKomanda kaže: Pogledaj post
Plakala je Suzana i 2009. isto
E da je samo 2009. Ne može to iz njega.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 20:29   #39
u kvalifikacijama memphisa, upravo sada, dobru priliku za izlazak na veliku pozornicu ima jos jedna mlada nada americkog tenisa, Michael Mmoh, sjajan mladi igrac, 98. godiste. igrac izrazitih fizickih predispozicija i brzine...u posljednje je vrijeme eksplodirao na futuresima, a pitanje je trenutka kada ce poceti ostavljati i malo jaci trag

jucer je dobio novikova, a sada igra protiv fratangela koji u posljednje vrijeme i nije u nekoj formi ( i inace mu je draza zemlja od ovih hard brzanaca), tako da je ovo prilika koju nebi smio ispustiti iz ruku
soprano23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 01:26   #40
Chung i Coric.
Svidja mi se i Mott
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:01.