Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2015., 13:41   #1
Ljuti sosevi, umaci, začini i ljuta hrana općenito

Tražio sam unatarag nekoliko stranica topic, ali koliko vidim nema ni jednog o ljutoj hrani


Obzirom da ima tema o uzgoju ljutih papričica, da ju ne odvlačimo ovdje možemo pisati recepte, iskustva i druge vezano za ljute proizvode, gdje smo što dobrog ljutog pojeli, kupili...

Otprilike u ovo vrijeme kad ima friških čili papričica puno upita bude o tome kako ih koristiti, preraditi, kako napraviti sos i sl.

Pa za početak evo recept za jedan ljuti sos kojeg uvijek imam u fridžu, moja verzija poznatog indonezijskog sambal oeleka. Može ga se koristiti praktički u svemu što se želi zaljutiti, od umaka, variva, uz meso i krumpir i sl.

Sambal oelek
- 500 grama chili papričica (ne trebaju biti očišćene od sjemenki)
- 150 grama češnjaka
- 100 grama đumbira
- 2 stabljike limunske trave (samo bijeli dio), ako nema friške može i sušena
- 150 ml jabučnog octa
- 200 grama šećera
- soli po želji
- sok jedne limete

Chili, češnjak i đumbir usitniti u blenderu. Dodati ocat u smjesu i još jednom dobro usitnit.
Smjesu staviti u lonac na srednje jaku vatru dok ne provre. Vatru smanjiti na najmanju, lagano miješati minutu dvije.
Nakon toga dodati šećer, sol, sok od limete i miješati dok se šećer i sol ne otope i prožmu s ostalim sastojcima. Sos uliti u sterilizirane staklenke.

Ovako pripremljen sos može stajati jako dugo. Čak i kad se otvori i bude u frižideru, godinu dana se neće pokvariti, ja sam upravo ovih dana potošio prošlogodišnji.

Ukoliko radite manju količinu koja će se odmah koristiti i neće dugo stajati, može se jesti sirova varijanta, da se svi sastojci samo pomiješaju u blenderu i stave u flašu.

Zadnje uređivanje MisterNo007 : 19.08.2015. at 14:20.
MisterNo007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 14:34   #2
meni je problem kod tih umaka što ne volim miris i okus octa pa si ih moram doma sam radit, a oni onda ne mogu stajojat dugo :/
ne znam recept jer to uvijek radim odokativno al za zadnju turu je to bilo ovak nekak:
circa kila papričica(ja koristim mađarice ili habanerice - da ljudi slabije izdržljivosti ne umru )
3-4 granny smith jabuke
čajna žlica cimeta i pimentona
100 grama smeđeg šećera, naribanog đumbira i naribanog češnjaka
sok i korica 2 limuna i 2 naranče
soli po ukusu

ispadne odlično i meni osobno najbolji mogući umak uz bilo koji roštilj
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 14:40   #3
Quote:
Levistej kaže: Pogledaj post
meni je problem kod tih umaka što ne volim miris i okus octa pa si ih moram doma sam radit, a oni onda ne mogu stajojat dugo :/
ne znam recept jer to uvijek radim odokativno al za zadnju turu je to bilo ovak nekak:
circa kila papričica(ja koristim mađarice ili habanerice - da ljudi slabije izdržljivosti ne umru )
3-4 granny smith jabuke
čajna žlica cimeta i pimentona
100 grama smeđeg šećera, naribanog đumbira i naribanog češnjaka
sok i korica 2 limuna i 2 naranče
soli po ukusu

ispadne odlično i meni osobno najbolji mogući umak uz bilo koji roštilj
Dobra kombinacija


I ja uglavnom radim odokativno, ali za kombinacije koje volim i radim redovito imam barem okvirne mjere. Ocat se može maskirati dodavanjem veće količine šećera, kečapa, ili većom količinom soka od limuna ili limete.

Možeš jače zasoliti pa da ocat uopće ne stavljaš, vjerujem da se ne bi brzo pokvario.
MisterNo007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 14:48   #4
probao sam s više limuna al mi se onda okus nakon stajanja nekako promjeni, dobi neku gorčinu...
više šećera apsolutno ne bih jer mi jednostavno ne paše pošto više volim da ta nota od voća dolazi; s kečapom bih doduše mogao probati, taj dio bi mi trebao odgovarati
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 15:11   #5
pisali smo na temi "zimnica" o ljutim papričicama i slično. Ja sam stavio par recepata!

inače probao sam kombinirati s jabukom. meni to ne paše!
Što se octa tiče, koristim, nježnije varijante jabučnog, eventualno bijeli vinski (skupo).
Prošle godine sam radio sa onim octem od slada(mislim) iz lidla, bila nekakva akcija. Vrlo dobro!
Inače ja obožavam ocat, fala bogu!
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 15:17   #6
jabuke, kruške, mango, breskve, marelice, sve vrste cirusa - super mi sve ide uz ljutinu al mi kisele jabuke ipak najviše odgovaraju
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 15:19   #7
Da, i ja sam taj ocat od slada iz lidla uzeo i često ga koristim. Šteta što ga nema u stalnoj ponudi.
Dobro paše s ljutim.
I ne ''udara'' jako kiselost iz njega pa bi mogao pasati i onima koji baš ne ljube ocat.

Meni jabuke također baš ne pašu.
MisterNo007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 16:21   #8
Tabasco je uvijek fin, a bogami ni Vrabasco nije loš.
Inače najbolji ljuti sos mi je od Healthy boy branda Chilly sauce, ali ga ima samo u Grazu u malom pakiranju..a i to je pitanje jer u Grazu nisam bio 5 godina...
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 16:33   #9
Probao sam neki Vrabascov i nije me se naročito dojmio, prekiseo i gorak, fali arome. Ne znam koji točno je bio.

Dobri su inače i Heinzovi habanero sosevi, ali isto ih kod nas nigdje nisam vidio.

Blair's sosevi su mi među boljima u kategoriji jako ljutih.
Koga zanima tako nešto, ovdje se mogu kupiti razni brandovi (dostavljaju u RH) i sve moguće razine ljutine, sve do ekstrakta čilija. Probao, zanimljivo iskustvo

Bacite malo oko na nazive
MisterNo007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 16:35   #10
Ja sam ovu godinu posadio čili papričicu, htio ljute feferone ali mi susjeda dala čili jer na poslu nemam s čime zaljutiti fileke i slična pikantna jela( živjela javna nabava) . jučer sam ubrao prve tri i stavio danas u fileke(25 l) . mogu reći da su baš ljepo zaljutili fileke
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 17:31   #11
Quote:
Levistej kaže: Pogledaj post
meni je problem kod tih umaka što ne volim miris i okus octa pa si ih moram doma sam radit, a oni onda ne mogu stajojat dugo :/
ne znam recept jer to uvijek radim odokativno al za zadnju turu je to bilo ovak nekak:
circa kila papričica(ja koristim mađarice ili habanerice - da ljudi slabije izdržljivosti ne umru )
3-4 granny smith jabuke
čajna žlica cimeta i pimentona
100 grama smeđeg šećera, naribanog đumbira i naribanog češnjaka
sok i korica 2 limuna i 2 naranče
soli po ukusu

ispadne odlično i meni osobno najbolji mogući umak uz bilo koji roštilj
levistej, ovo kuhaš? koliko dugo, da bude kao chutney ili?
ja isto obožavam ljuto, a ne mogu smisliti ocat, pa mi se ovo čini kao nešto za mene
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 17:36   #12
kuham dok ne dobim konzistenciju koju žeim, al da, nešto između chutneya i pekmeza ispadne
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 17:41   #13
sriracha iz pekinške patke <3

nego, sjetili ste me da moram napravit chutney od marelica
__________________
olee
ilaary is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 17:49   #14
Quote:
Levistej kaže: Pogledaj post
kuham dok ne dobim konzistenciju koju žeim, al da, nešto između chutneya i pekmeza ispadne
thankyouthankyou, probat će se
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 12:41   #15
Do nedugo sam koristio Insanity (crni) umak. Ima ocjenu ljutine 10+ suicidal. Doslovno tako piše
Inače imaju 3 etikete: crvena, smeđa i crna. Brutalno je ljut. Ponekad ubije svaki okus hrane i to mi je postalo previše pa sad derem isključivo ljute papričice i doziram si po potrebi...od Insanitya sam potpuno odustao i zadnju sam flašicu dao frendu, a ostalo je preko 70% u njoj.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 21:25   #16
Je, dobar je. Makar ima sad i puno ljućih.

Takvi sosevi i chili ekstrakti meni nisu za zaljutit variva i sl., jer sadrže koncentrirani okus i ljutinu, i jedna ili dve kapi mogu preuzeti okus.

Čak i iz domaće uporabe - prošle godine sam radio paradajz sos i na cca 6 kila paradajza stavio jednu čili papričicu, dorset naga čini mi se.

Ispalo je toliko ljuto da sam morao napraviti još paradajz sosa od još 6 kila, i pomiješati ih da bih dobio podnošljivo ljut pradajz sos

Prilično je individualno kolik onetko ljutog može podnijeti a da mu ne ubije okus jela, ali isto tako ovisi i o količini i koncentraciji ljutog.

Zadnji čili kestarkt koji sam uzeo koristio sam uglavnom uz druga jela, a ne variva.
Recimo, uz neku tjesteninu s bijelim umakom kapnoo bi par kapi na tanjur i lagano utunkao tjeesteninu prije zalogaja. savršen kick da pri prvom dodiru s okusnim pupoljcima, pravi rush of blood to the head
MisterNo007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 22:44   #17
Je...al je Naga poznata kao brutalna al opet..na 6 kila
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 23:00   #18
Jest da sam ja to ukuhao na 2,7kg sosa, ali i mene je iznenadilo

Obzirom da na jednoj biljci plodovi mogu dosta varirati u ljutini, i nije tako rijetko da pokoji primjerak iznenadi
MisterNo007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 10:41   #19
Ja vako napravijo, imao sam hrpu onih sitnih suhih ljutih papričica. Nalio u punu manju staklenku preko njih maslinovo ulje, sad nakon bar mjeseci iman jaaako ljuto maslinovo (ekstradjevičansko dašta kao da neko drugo postoji ). Na nekoliko žlica tog ulja sam prepržio sitno narezan luk i dodao 3-4 dcl paradajz sosa, malu žlicu šečera, tri žlice jabučnog octa, jednu žlicu chilli paprike i to lagano kuhao jedno 15 minuta. Sos je bio taman ljut, nisam trebao dodavati ništ drugo. Odličan za napraviti svaku put svježi.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 10:44   #20
Zvuči odlično, ali bez šećera
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.