Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2016., 22:14   #41
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Kao što si rekao, pobjeda nam je sutra najsigurnije rješenje. S porazom 3-0 sigurno ispadamo. Ako se stvori krug tri ekipe, cure moraju dobiti jedan meč, a u ostala dva uzeti još jedan set. Tada bi set količnik bio:

Hrvatska 8-7
Izrael 8-8
Turska 7-8
.
Ček, jel nije da sad Izraelke imaju 3-5, a naše 5-2, što znači da sutra možemo izgubiti jedan s 2-0, drugi s 2-1, i dobiti naš s 2-1 što bi nas dovelo na 8-7, a Izrael na 8-8. Dakle bitno je u dva izgubljena uzeti barem jedan set, a ovaj treći dobiti bilo kako. Ispravi me ako griješim, nabrzinu sam sračunao.
Luyindula is offline  
Old 04.02.2016., 22:42   #42
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Ček, jel nije da sad Izraelke imaju 3-5, a naše 5-2, što znači da sutra možemo izgubiti jedan s 2-0, drugi s 2-1, i dobiti naš s 2-1 što bi nas dovelo na 8-7, a Izrael na 8-8. Dakle bitno je u dva izgubljena uzeti barem jedan set, a ovaj treći dobiti bilo kako. Ispravi me ako griješim, nabrzinu sam sračunao.
Pa da, upravo tako, to sam i napisao
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 05.02.2016., 01:18   #43
Bit će da nisam pročitao s razumjevanjem prvi put, mislio sam da podrazumjevaš našu pobjedu od 2-0 u setovima. Nadam se da cure sutra mogu ostvariti to, ali s Ukrajinkama su male šanse, tko god da prođe.
Luyindula is offline  
Old 05.02.2016., 07:08   #44
Tena Luksa nas spašava
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Old 05.02.2016., 15:02   #45
Čitam po forumima da moramo pobjediti danas i da nas poraz izbacuje iz svih kombinacija. Bondarenko za sada lagano praši Šveđanku, znači Ukrajina osigurava broj jedan i čeka prvog iz naše grupe.
Luyindula is offline  
Old 05.02.2016., 15:58   #46
kako god završilo, teni svaka čast
safin is offline  
Old 05.02.2016., 15:59   #47
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Čitam po forumima da moramo pobjediti danas i da nas poraz izbacuje iz svih kombinacija. Bondarenko za sada lagano praši Šveđanku, znači Ukrajina osigurava broj jedan i čeka prvog iz naše grupe.
Zašto? Gledaju se i mečevi protiv Estonije?
Lukas dobila prvi set 6:3 protiv Peer
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 05.02.2016., 16:01   #48
Gdje pratite rezultate? Ima li kakvog stream-a?
perinjo is offline  
Old 05.02.2016., 17:27   #49
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Zašto? Gledaju se i mečevi protiv Estonije?
Lukas dobila prvi set 6:3 protiv Peer
Navodno da da.

Poraz Lukas, ali uzela je set, vidit ćemo znači li to što. Sada je red na Ani da napravi nešto u singlu.
Luyindula is offline  
Old 05.02.2016., 18:16   #50
Vjerovatno su u pravu. Jedino sam iskopao nešto s ovog njihovog Fed Cup bloga:

it'll be a three-way tie between the three teams, which will be resolved first by looking at number of rubbers won, then (if needed) percentage of sets won, then (if still needed) percentage of games won.

Nigdje ne piše da se računaju samo međusobni susreti, znači računaju se svi mečevi
Konjuh upravo ispustila servis za prvi set, trenutno je 5:5

edit
Konjuh opet uzima break i opet servira za set kod 6:5

edit 2
i još jedan break Glushko za 6:6

edit 3
Konjuh rutinski dobiva set 7:6(4)
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong

Zadnje uređivanje Bask : 05.02.2016. at 18:29.
Bask is offline  
Old 05.02.2016., 18:31   #51
gubila je 2-4 u tiebreak-u
volume3d is offline  
Old 05.02.2016., 19:10   #52
Konjuh dobila i drugi set 6:1. Sad je sve jasno. Jučerašnja matematika Luyindale i mene je bila suvišna. Računaje se svi mečevi tako da će cure morati dobiti i parove.

Over in Israel, the hosts are into a deciding doubles rubber after Croatia's Ana Konjuh defeats Julia Glushko 76(4) 61 in one hour 20 minutes. It's now a simple case of winner takes all as Pool C comes down to the doubles rubber between these two nations. Game. On.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 05.02.2016., 19:57   #53
cure vode 3*-1...samo jakooo

ode prvi set,4-6...Izraelke na drugi servis 7/7

Zadnje uređivanje Ssung : 05.02.2016. at 20:23.
Ssung is offline  
Old 05.02.2016., 20:28   #54
Sa 4-1* na 4-6, 0-2 ... bye bye Fed Cup 2016

Al u kakvom smo sastavu igrali i ovo je ok bilo, 2 pobjede i tijesan poraz.
__________________
Del Potro,Konjuh,Juventus,Hajduk
Gibbs,Azarenka,Federer,Coric-New York Knicks
DelPotro is offline  
Old 05.02.2016., 20:55   #55
evo vratile su break,4-4 i trenutno 30-0

edit: gotovo,tie break 7-2 puno bolje izraelke...šteta prvog seta i 3-0 +break lopta...

Zadnje uređivanje Ssung : 05.02.2016. at 21:16.
Ssung is offline  
Old 05.02.2016., 21:17   #56
Kakva šteta

Igra se izgleda i za peto mjesto, tu ćemo prvo s Portugalom, pa ako dobijemo s Bugarskom ili Gruzijom. Bilo bi dobro zbog bodova, pa da nagodinu opet budemo nositelji. Također bi bilo dobro da Ukrajina i Britanija odu dalje jer su oni ispred nas.
Luyindula is offline  
Old 05.02.2016., 23:04   #57
Fejl, samo je VB ispred nas pa treba navijati da se oni probiju u viši rang. Igraju protiv Belgije, da se to proć. Sad je pitanje hoće li nas tko stići, mogao bi Izrael i možda Ukrajina, ali jedna od te dvije će svakako gore. Treba vidjeti za vikend tko će izgubiti u 1. kolu Svjetske skupine II te tko će igrati s poraženima.

U Svj. skupini 2 igraju:
Srbija-Španjolska
Australija-Slovačka
USA-Poljska
Kanada-Bjelorusija

Poraženi će igrati sa zonalnim pobjednicima, odnosno najboljima iz ovog našeg dijela. To će biti Ukrajina/Izrael, VB/Belgija, Japan/Tajpeh, Paragvaj/Argentina/Brazil. Znači, treba navijati za Europljane u 2. svjetskoj skupini, te nakon toga opet za Europljane u tom doigravanju kako bi ih što manje ispalo, jer svaki koji ispadne je bolji od nas.

Nije nerealno da Hrvatska nagodinu opet bude nositelj. Ako se kockice poslože, konačno bi ekipa morala ostvariti plasman u viši rang. Konjuh će valjda pronaći formu, a osim nje, valjda će netko iz trojca Vekić-Martić-Fett biti na visokoj razini. Iz zonalne grupe 2 nitko ne prijeti, najveći protivnici će biti ovi što ispadnu iz Svj. grupe II. Na kraju možda bude važno dobiti ove dvoboje za 5.-8. mjesto.
Luyindula is offline  
Old 06.02.2016., 12:45   #58
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Nije nerealno da Hrvatska nagodinu opet bude nositelj. Ako se kockice poslože, konačno bi ekipa morala ostvariti plasman u viši rang. Konjuh će valjda pronaći formu, a osim nje, valjda će netko iz trojca Vekić-Martić-Fett biti na visokoj razini. Iz zonalne grupe 2 nitko ne prijeti, najveći protivnici će biti ovi što ispadnu iz Svj. grupe II. Na kraju možda bude važno dobiti ove dvoboje za 5.-8. mjesto.
To je dobra stvar u vezi sporta. Uvijek postoji nada da će sljedeća sezona biti bolja od ove

Sve u svemu, OK nastup cura. Poslije svih povreda i otkaza, bili smo u igri za prvo mjesto u grupi do zadnjeg meča. Ali sve je to nekako nedorečeno. Vekić je otkrila druge užitke u životu osim tenisa. Martić je od top 50 igračice postala top 150 igračica. Konjuh isto pomalo stagnira. Ova grupa nam je trenutno realnost. Male su razlike između reprezentacija, jedan otkaz sve mijenja. Evo npr., Estonke su s Kanepi mogli biti kandidati za 1. mjesto, bez nje su se borile za ostanak. Ili u našoj grupi, u 1. kolu su Turkinje tukle Izraelke. Na kraju, Izrael 1. u grupi, Turkinje zadnje i igraju za ostanak u zoni.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 06.02.2016., 14:57   #59
Što ove Ruskinje izvode
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Old 06.02.2016., 15:43   #60
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Što ove Ruskinje izvode
U čemu je problem..Nizozemke uvik peakaju,Bertens 18-2 u fed cupu....Makarova u 16 mečeva u dvorani 14 poraza u zadnjih 6,7 godina To ti je isto ko da kažeš:"vidi sliceulescu dobila kvitty ", što neće bit neko iznenađenje.

Čudi me kako Rus fed cup GOAT ne igra 2.meč....mislim da bi mogla sutra ako izgubi hogenkamp ovo.
blackkeys18 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:30.