Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Turnir osvaja?
Nadal 12 33.33%
Đoković 17 47.22%
Federer 1 2.78%
Murray 0 0%
Wawrinka 2 5.56%
Ferrer 0 0%
Nishikori 0 0%
Tsonga 0 0%
Čilić 1 2.78%
netko drugi 3 8.33%
Glasovatelji: 36. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2016., 12:34   #41
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
a kaj bi ti dao da si na njegovom mjestu, i s njegovom karijerom i uspjesima (i zarađenom lovom)?
Kakav ti je to argument?

Onda nijedna kritika upucena sportasu, glumcu, pjevacu, politicaru... nema smisla jer su svi oni, vise manje, uspjesniji i bogatiji od nas.

Ugasimo forum, otvorimo fan club i divimo se.
Solna Kiselina is offline  
Old 04.05.2016., 15:28   #42
i sad se ljudi čude kako je Borna izgubio od Kyrgiosa, trenutno jedan od najboljih igrača na touru, to što je 20 na svijetu ne znači ništa uskoro će biti u top 10 sigurno.

dobio prvi set u tie breaku, i u drugom izborio tie break protiv stankeca.
BornaVeliki is offline  
Old 04.05.2016., 15:35   #43
GSM Kyrgios, TB naizgled lagano otišao na njegovu stranu, ali bilo je i malo sreće. Međusobni omjer Stan-Nick 2:2.
Luyindula is offline  
Old 04.05.2016., 15:44   #44
ovo mu je 4 top 10 pobjeda ove godine, gasguea je u marseillu počistio 6-0 u prvom setu, kako to nazvat "duplo" bolje ili ?

Berdycha pobjedio dva puta, i sad Wawrinku. isto tako morate znati da je Kyrgios top 10 igrače počeo pobjeđivat nakon 20 navršenih godina. Borna ima 19.

jedino je Nadala dobio s 19. dok Borna do 19 ima Nadala i Murrya, tako da polako ljudi s zaključcima ko je bolji, vrijeme će najbolje pokazat za sad Nick igra opasno dobar tenis i meni ga je gušt gledat.

a to što se glupira tu i tamo, to mu je u naravi i to mogu shvatit, posebice je to primjetno kad gubi jer očito ne voli gubit. kao ni ostali ali on malo više pati od poraza pa zna izvodit scene, ali kažem to mi je i razumljivo kad se sjetim MCenroa i šta je taj sve radio a sada se na svaku sitnicu reagira, neki su uvijek imali bolji tretman za iste stvari, da je Nick amerikanac vjeorjatno ga ne bi toliko kritizirali zbog ponašanja u pojedinim mečevima.

uglavnom Stenkec ima velike probleme na zemlji, i mislim da će ove godine teško do finala RG a kamoli do pobjede. ali zato se Nadal vratio, i mislim da će s njim svi imat problema pa i Đoković.
BornaVeliki is offline  
Old 04.05.2016., 15:49   #45
Quote:
BornaVeliki kaže: Pogledaj post
i sad se ljudi čude kako je Borna izgubio od Kyrgiosa
Da, ljudi su bili u šoku od kojeg su i dalje nestabilni na nogama.

Nije bilo niti jednog čovjeka na forumu i šire koji je bio u nekom čudu. Čak su i kladionice ponudile visokih 1,35-1,40 na Kyrgiosa.

Pazi ovo Borna, Vesely je rastužio Novaka, a Borna Veselog rastužio u oba njihova H2H. Mirišem ovdje nešto.
Kiseli is offline  
Old 04.05.2016., 15:57   #46
Eto,sad bumo gledali najboljeg na planeti, kontra budućeg najboljeg na planeti?! Ili možda najboljeg hrvatskog tenisača svih vremena?! Ili,najboljeg hrv.pimplera svih vremena ?! Osobno,volio bih da bude ono prvo...

ps. SK 1.TV RTS 1
oxydant is offline  
Old 04.05.2016., 16:01   #47
https://www.youtube.com/watch?v=OYwcZkgiNS8
Kiseli is offline  
Old 04.05.2016., 16:23   #48
Jedini matchup za Vamos Borna!

Sta ucini Lepi Fabio.
Solna Kiselina is offline  
Old 04.05.2016., 16:32   #49
hahaha koji luzer ovaj fabio, ali ni on ne može parirat dimitrovu u tome.

imao je 5-4 i servis za meč, i opet ćorak. nevjerojatno, kako ljudi uspiju ovo prosut meni to ne ide u glavu, pa nije on neki mulac ko Borna da mu se ovakav obrat dogodi, ipak ima i određenu kvalitetu tenisa, i onda ovakav preokret dozvoli.

no šta je tu je, sad ide okršaj najboljih.
BornaVeliki is offline  
Old 04.05.2016., 16:36   #50
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Da, ljudi su bili u šoku od kojeg su i dalje nestabilni na nogama.

Nije bilo niti jednog čovjeka na forumu i šire koji je bio u nekom čudu. Čak su i kladionice ponudile visokih 1,35-1,40 na Kyrgiosa.

Pazi ovo Borna, Vesely je rastužio Novaka, a Borna Veselog rastužio u oba njihova H2H. Mirišem ovdje nešto.
ja sam govorio o svim onima što su govorili da je duplo bolji Kyrgios i slično, i praktički su se čudili kako to da Borna ne može ništa ovo ono, kao da je Kyrgios neki amater a tip s 21 godinom ima 8 pobjeda nad top 10 igračima. 20 je na svijetu, i oni se čude kako to da Borna izgubi 6-4, 6-4 od njega, poanvljam što bi tek rekli za Gasguea kojeg je razvalio 6-0 u prvom setu u marseillu, i 6-4 u drugom ?

edit: predobar Đoković. ne može mu Borna ničime napravit štetu, na ofenzivi mora puno radit, previše griješi i nije dovoljno agresivan. iako se trudi biti agresivan, ne radi to konformno i griješi konstantno. no to je razumljivo, Đoković je ovdje došao totalno nabrijan ako je sudit po ovom meču, jer mogao je i labavije ući u meč ali drži ritam i ne daje Borni puno prostora za nadu u bilo šta.

Zadnje uređivanje BornaVeliki : 04.05.2016. at 17:19.
BornaVeliki is offline  
Old 04.05.2016., 18:01   #51
Solidan otpor Ćorne.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Old 04.05.2016., 18:06   #52
da solidan otpor, a za nešto više protiv Novaka će morat još puno znoja prolit.

u svakom slučaju Novak je ovdje odigrao prvi meč na visokoj razini, i mislim da će ako zadrži ovaj nivo ili još bolje podigne ga još malo biti papren za sve pa i za Nadala.

ne sumnjam da želi pobjedit Nadala, jer to bi psihološki značilo puno za njega uoči RG. ali vidjet ćemo sve uskoro, uglavnom nadam se zanimljivom turniru.
BornaVeliki is offline  
Old 04.05.2016., 18:28   #53
Ovaj fabio je najveći kralj ikad...
Kad se šeće sa onom škembom po terenu, mrmlja u bradu i razbija reket svaka mu čast.
Jutros kad sam gledao ponudu kladionica vidio sam koef 4 na Fabia protivi Nišikore i baš sam si mislio kako bi mogao iznenadit, što se skoro i desilo imao je meč ili dvije vezane meč lopet i to je uspio spizdit...
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Old 04.05.2016., 19:06   #54
Rutinski Novak to iz prve brzine. Sad pojesti koju bananu da se malo napune baterije, odradi jedan trening i u šoping Madridom.
Darjan is offline  
Old 04.05.2016., 19:33   #55
Fakat je Fognini nabio škembu, nikad nije ovakvu imao :-), baš ona prava pivska, još ju ističe, haha
Darkhero is offline  
Old 04.05.2016., 20:31   #56
Mora Ćorić još puno raditi,forhend mu je loš i nema dubinu uopće.Ali neću ga osuđivati previše jer je mlad još,iduće sezone bi se trebao vidjeti osjetniji napredak ako ga bude.
naturelover is offline  
Old 04.05.2016., 23:42   #57
^

ima dubine, popravio ga je ali nije konstantno dubok forehand, a mora doći do toga da ga moež konstantno iz svih pozicija bacat duboko.

https://youtu.be/_wJ3B46VJfc?t=357

ali protiv broja jedan kao što vidimo u ovom videu, ni to nije dovoljno.



http://live-tennis.eu/rankings_under_21

broj jedan je na U21 listi, ali Zver mu opasno prijeti da mu preuzme tu poziciju, Zver ne igra masterse pa je uspjela nadoknadit taj zaostatak od 140 bodova od početka godine. igra 250,500 turnire uglavnom i GS. ovdje u madridu uopće nije igrao, tako i radi razliku između njega i Borne. lakše doći do četvrtfinala 250 serije, nego do 3 kola u madridu.


EDIT: http://www.scoreboard.com/hr/utakmic...zhL6R/#detalji Del potro nije uspio, američka čarapa je bila bolja s 6-4, 7-6.

Zadnje uređivanje BornaVeliki : 05.05.2016. at 00:41.
BornaVeliki is offline  
Old 05.05.2016., 10:11   #58
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
a kaj bi ti dao da si na njegovom mjestu, i s njegovom karijerom i uspjesima (i zarađenom lovom)?
Neverovatno, ali tako rezonuju i pojedini igrači.Tomić, na primer.
http://sport.blic.rs/tenis/neverovat...eketom/b52nrc6

Citat iz novinskog teksta:

"...suočen sa porazom od Italijana, koji je u tom trenutku vodio sa 6:2, 5:4 i servirao pri vođstvu od 40:0, 23-godišnji Tomić je okrenuo reket naopačke, kao da je drškom želeo da udari lopticu. Nije se mnogo ni potrudio da dođe do nje, pa je usledio as za trijumf Fonjinija nad 22. igračem sveta.
Upitan dan kasnije šta misli o toj meč-lopti australijski teniser odgovorio je sledeće:
"Ne zanima me ta meč lopta. Mislim, da li bi vas zanimala da imate 23 godine i da ste zaradili preko deset miliona dolara?", rekao je neverovatni Bernard Tomić, očigledno ne hajući za duh igre, niti za dostojanstvo na koje je pozvan da podiže u svetu sporta."
Jocuska is offline  
Old 05.05.2016., 10:47   #59
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Kakav ti je to argument?

Onda nijedna kritika upucena sportasu, glumcu, pjevacu, politicaru... nema smisla jer su svi oni, vise manje, uspjesniji i bogatiji od nas.

Ugasimo forum, otvorimo fan club i divimo se.
govoriti 'drvo' za igrača svjetske klase nije kritika, nego proljev koji dolazi od govana iz vlastite glave
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 05.05.2016., 12:49   #60
Quote:
BornaVeliki kaže: Pogledaj post

broj jedan je na U21 listi, ali Zver mu opasno prijeti da mu preuzme tu poziciju, Zver ne igra masterse pa je uspjela nadoknadit taj zaostatak od 140 bodova od početka godine. igra 250,500 turnire uglavnom i GS. ovdje u madridu uopće nije igrao, tako i radi razliku između njega i Borne. lakše doći do četvrtfinala 250 serije, nego do 3 kola u madridu.
Igra Zverev Masterse (sva tri do Madrida), samo u Madridu nije upao u glavni turnir, a na kvalifikacije je zakasnio zbog 1/2 Münchena
Quote:
Jocuska kaže: Pogledaj post
Mislim, da li bi vas zanimala da imate 23 godine i da ste zaradili preko deset miliona dolara?




Ne bih bas u isti kos stavljao FF i BT, Fogna je simpaticni klaun, Tomik tipicni bahati hrvatina u inozemstvu
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.