Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Turnir osvaja?
Nadal 12 33.33%
Đoković 17 47.22%
Federer 1 2.78%
Murray 0 0%
Wawrinka 2 5.56%
Ferrer 0 0%
Nishikori 0 0%
Tsonga 0 0%
Čilić 1 2.78%
netko drugi 3 8.33%
Glasovatelji: 36. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2016., 18:28   #81
Quote:
BornaVeliki kaže: Pogledaj post
zeus ima tenis, ali nema glava, kad god gubi postane previše nervozan, tu je Borna puno bolji od njega ali je teniski limitiraniji trenutno pa to čini razliku. u svakom slučaju misilm da je pred zeusom velika karijera, ako nastavi ovako.

Rafa nakon prvog seta postao UE mašina, ko da gledam Čilića.

po meni Novak već sad djeluje puno bolje, puno manje griješi, a do finala će još značajno dići nivo svoje igre, Rafa će za njega morat značajno podić nivo igre, ako želi pobjedit.
pratim i volim malog ćorića, al od tvojih "analiza" mi se sere više. čak sam i volio ponekad čitat ovaj thread dok se ti nisi pojavio sa "borna ovo borna ono". uzmi si ga doma, prestani tlačit ljude sa 3 kilometra najgoreg teksta i nauči pravopis. a sad primam kazne.
esseh is offline  
Old 06.05.2016., 19:02   #82
Quote:
esseh kaže: Pogledaj post
pratim i volim malog ćorića, al od tvojih "analiza" mi se sere više. čak sam i volio ponekad čitat ovaj thread dok se ti nisi pojavio sa "borna ovo borna ono". uzmi si ga doma, prestani tlačit ljude sa 3 kilometra najgoreg teksta i nauči pravopis. a sad primam kazne.
s kim bih to trebao uspoređivat bornu, možda s tobom koji ni ne igraš profesionalni tenis, naravno da ću ga usporedit s Kyrgosom kad su ista generacija. i bit će rivali jednog dana. to što tebe smeta i tlači što ja napišem tenisko mišljenje o teniskim igračima, ne razumjem što onda uopće dolaziš na ovaj topic jer je topic o tenisu i igračima. od tebe još nisam ništa pametnog pročitao ovdje, dok od nekih drugih jesam. ali si zato brže bolje odreagirao na moj komentar ničim prozvan. borna mora radit na tenisu, glavu ima, Kyrgios nema glavu ali ima tenis, jel problem ako ja to kažem ili to imaš pravo samo ti reći ? svatko ima pravo iznosit svoje mišljenje, a to što tebe žulja moje, to je vidiš samo tvoj problem. ako ja civilizirano diskutiram, tko si ti da mi ovako nadobudno upadaš ovdje i soliš pamet oko nečega što nema uopće veze s tenisom, već tvojim nakaradnim mišljenjem o meni i mojim "analizama". ajde sad još reci da ne znam pričat, vidim tko ne zna pričat, uspio si čak dvije rečenice sastavit o meni, svaka čast potrudi se još malo pa ćeš uspjet i tri. pametnjakoviću zaobiđi me.

i bez brige, znam kakvih pacijenata i frustrianih ljudi sve ima, 80 posto ljudi su obični kompleksaši i svoje frustracije lječe na drugima, tako da me ti uopće ne iznenađuješ s svojom reakcijom. jedino što me iznenađuje je to da se netko na potpuno praznim temama, gdje se treba raspravljat o tenisu ljuti na mene što raspravljam o tenisu. možda bih trebao raspravljat o tebi i tvojoj frusraciji, koja nastaje kad ja "analiziram" tenis ????

PS. i kad si se već uhvatio pravopisa, morao bi znati da se početno slovo piše velikim slovom, eto malo edukacije pravopisa za tebe, iako si mogao već skužit da mene nije briga za pravopis. i što tu i tamo pogriješim poneko slovo, jer me to niti najmanje ne žulja kao tebe.
a sad moje mišljenje o tebi i tebi sličnima, više bih volio kad bi takvi ko ti svoju frustraciju životnu usmjerili na nešto pozitivno, nego za solonje pameti nepoznatim ljudima na forumu. više bih volio kad bi ovdje diskutirali o tenisu, a ne o meni i mojim velikim 3km(tro kilometarskim) "analizama" tenisa, jer su sve teme praktički prazne pa ispada da samo ja diskutiram, ali to nije zato jer ja tako želim već zato jer vi ostali ne želite sudjelovat u raspravi, i tko je za to kriv onda ? ja koji raspravljam o tenisu, na temi o tenisu, ili vi koji dolazite solit pamet drugima za nešto što nema nikakve veze s tenisom ? eto, još malo moje analize samo za tebe, vidiš kako sam ja dobar u analizama, puno bolji od tebe to je sigurno.

bez brige, tebi više ništa neću replicirat, tvoja nesretna duša je dovoljna pokora za tebe.

Zadnje uređivanje BornaVeliki : 06.05.2016. at 19:17.
BornaVeliki is offline  
Old 06.05.2016., 19:25   #83
https://twitter.com/BreatheSport/sta...92792256045058

:klap:

Potez turnira se zaboravi vec u toku dana, pobednik se ipak pamti malo duze. Kirgios nema psihu, a posebno fizikalije da postane neko bitan u tenisu. Sve u svemu, sjajna vest za Djokovica.
[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)]


evo još jednog frustriranog lika, koji ne zna uživat u lijepom tenisu, ali zato zna uživat u svooj frusraciji. jedan aplauz i za njega. :klap:
BornaVeliki is offline  
Old 06.05.2016., 19:51   #84
Edmund je skoro dvije godine stariji od Ćorića, 3 cm viši od Ćorića i ima svjetliju kosu od Ćorića, ima jaču servu od Ćorića i bolji forhend ali je rođen u Južnoafričkoj republici blablablabla
Darkhero is offline  
Old 06.05.2016., 22:16   #85
Quote:
Darkhero kaže: Pogledaj post
Edmund je skoro dvije godine stariji od Ćorića, 3 cm viši od Ćorića i ima svjetliju kosu od Ćorića, ima jaču servu od Ćorića i bolji forhend ali je rođen u Južnoafričkoj republici blablablabla


Rising Star i predvodnik nove strong ere Milos opet nemocan protiv Djokovica, lovi Cilicev negativni h2h rekord
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 06.05.2016., 22:24   #86
Borna ima bolji bekend od njega.

Kiseli is offline  
Old 06.05.2016., 22:25   #87
Ma ko je taj Edmund .. ne pratim vise Challengere
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 06.05.2016., 22:30   #88
Ma od Raonica. Pokušaj šale, očito neuspješan

Digo si love i love na Edmundu...
Kiseli is offline  
Old 06.05.2016., 22:37   #89
srbijanski crnogorac, apsolutno dominira i kanadskom crnogorcu ne da ni da prodiše ko čovjek a kamoli da zaigra tenis.

koji presing ovaj Đoković nabija, nije on toliko dobar u tom svom tenisu koliko zna psihički maltretirat protivnike.
BornaVeliki is offline  
Old 06.05.2016., 22:39   #90
A mislio sam da se referiras na trenutni forumski hot topic "hejtamo Bokija" Cool šala A Milos, ocekivao sam suprajs veceras, Madrid brz ovo-ono ... pogotovo jer sam vidio da je u Rimu i RG-u `14 pruzio (rezultatski) sasvim solidan otpor ... al nista

A Edmund, znam ga, ali dajte dragi ljudi kakve usporedbe BorneVelikog i njega, 7 ATP pobjeda, nije vidio TOP 81


Recimo Pouille se lagano budi, a ima bolji servis, igru na mrezi i FH od Britanca, godinu dana je stariji, ima 19 ATP pobjeda vise i ljepsi je od Britanca
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 06.05.2016., 22:51   #91
Jao Barbara, kako si spora veceras.

Vamos Đole, ugazi prevaru!
Solna Kiselina is offline  
Old 06.05.2016., 23:00   #92
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Recimo Pouille se lagano budi, a ima bolji servis, igru na mrezi i FH od Britanca, godinu dana je stariji, ima 19 ATP pobjeda vise i ljepsi je od Britanca
Ali Borna ima bolji FH od Pouillea. Servis doduše ne, ali ako u idućih godinu dana poradi na tome, imat će i servis bolji. Sve je do njega, glavu ima, ali mora tenis poboljšati. Kod Kyrgiosa je obrnuto. Ali to ništa ne znači, sve se idućih godina može promijeniti, Nick je ipak godinu i pol stariji. Borna samo treba puno raditi na servisu, forhendu, returnu i malo na agresivnosti i bit će bolji od Nicka. Ili mu barem ravnopravan.

I Sousa je danas izgubio od Nadala. A Borna je dobio Nadala, i to prije godinu i pol, kad je Nadal bio godinu i pol mlađi. A i Borna. Tad je Kyrgios imao godina kao sad Borna.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Old 06.05.2016., 23:05   #93
Ovo je Đokovićev najlepši tenis od pitaj Boga još od kad.
out of space is offline  
Old 06.05.2016., 23:08   #94
Dva sina hrvatske majke i crnogorskog oca. Miloš ima jasne limite, kao što je svojedono roddick samo slučajno dobivao federera.
jpm is offline  
Old 07.05.2016., 00:42   #95
Quote:
Darkhero kaže: Pogledaj post
Edmund je skoro dvije godine stariji od Ćorića, 3 cm viši od Ćorića i ima svjetliju kosu od Ćorića, ima jaču servu od Ćorića i bolji forhend ali je rođen u Južnoafričkoj republici blablablabla
točno, i što ti to govori ? Edmund neće biti ni sjena igrača kao što je Kyrgios i Borna, već sad je jasno da će njih dva žarit i palit u toj generaciji, a ovi ostali što se ovako sporo ko taj Edmund probijaju prema vrhu, od njih stvarno ništa. to što on ima neke dobre strane svog tenisa nije dovoljno, gledo sam juniorsku karijeru Kyrgiosa na početku je dosta često gubio, a kasnije kad se ispraksirao čovjek je postao zvijer i stalno pobjeđuje, samo ga puno stariji i iskusniji od njega pobjeđuju. to je predznak velike karijere, to ne vidim kod Edmunda. boli me briga gdje je rođen, samo govorim da tip nije mentalno na razini, da je već bi bio u prvih 60-70 sigurno. ni na jednom turniru nisam vidio neku njegovu bajnu igru, forehand je Borni najslabiji dio igre trenutno uz return, ali na tome treba radit on ne mora imat forehand ala Federer i Nadal iz najboljih dana da osvaja važne turnire, dovoljno je da ga digne na nivo više da može parirat svim ovim jakim forehandašima, posebice Kyrgiosu. koji baš forehandom ubija u pojam. uglavnom, trenutno su Kyrgios Zverev i Borna najviše napravili najbolje rezultate bilježe, ovi ostali iz njihove generacije nisu za usporedbu s njima, tako da tog Edmunda dok ne uđe u top 50 više ne spominji.

Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
Ali Borna ima bolji FH od Pouillea. Servis doduše ne, ali ako u idućih godinu dana poradi na tome, imat će i servis bolji. Sve je do njega, glavu ima, ali mora tenis poboljšati. Kod Kyrgiosa je obrnuto. Ali to ništa ne znači, sve se idućih godina može promijeniti, Nick je ipak godinu i pol stariji. Borna samo treba puno raditi na servisu, forhendu, returnu i malo na agresivnosti i bit će bolji od Nicka. Ili mu barem ravnopravan.

I Sousa je danas izgubio od Nadala. A Borna je dobio Nadala, i to prije godinu i pol, kad je Nadal bio godinu i pol mlađi. A i Borna. Tad je Kyrgios imao godina kao sad Borna.

http://www.tudou.com/programs/view/bgpIf9_m0Lo/

Pouille je dobio po tamburi u IWelsu, iako taj Pouille mi se čini ko dobar igrač, a i relativno je još mlad.

gledo sam taj meč u baselu, ali treba biti realan da Nadal tada stvarno nije bio na ovoj razini na kojoj je sad, da je ne bi ga Borna dobio, ali iskoristio je tu situaciju koja je bila loša za Nadala i koga briga, mogo je Nadal otkazat turnir ako se loše osjećao i bio ozljeđen, ako nisi otkazao koga briga što ti imaš neke probleme, Borna je znao iskoristit svoje prednosti i njegove mane, nije ni to baš lako kako neki misle. i to s 17 godina.

https://www.youtube.com/watch?v=n4LnzVIOuEw

ispričavam se, ali moja opsjednutost prema Borni Velikom nije opisiva riječima. jednostavno volim ga ko vlastitog nerođenog sina.


Borna mora još puno radit na svom tenisu, ali je na dobrom putu, činjenično je manji talent od Kyrgiosa, ali radom i predanošću sve se da nadoknadit, talent sam po sebi nije dovoljan ako ne radiš i nisi predan onome što radiš, sport svaki sport zahtjeva posvećenost, dovoljno je da Kyrgios ili Zverev malo popuste i Borna će ih prestić, jednostavno jer Borna je posvećen tenisu, to što ima onu curu s napumpanim usnicama ne znači ništa, njegov fokus na tenis je neupitan. a to će mu u budućnosti donesti i vrlo dobre rezultate, mislim da neće biti još jedan Dimitrov, jer Dimitrov je imao talent ali nedovoljnu posvećenost, upravo je Dimitrov pokazatelj da nije dovoljno samo biti talentiran već i predan sportu kojim se baviš, posvećenost je ključ uspjeha. Đoković nikad ne bi napraivo ovavku karijeru, da nije posvećen tenisu, i da djelom u njemu nema i hrvatske krvi.

ja više neću o Borni, vidim da ljude to smeta ali mene uzbuđuje činjenica da ćemo imat jednog od najboljih igrača svijeta u bliskoj budućnosti, u to ne sumnjam niti najmanje. ne mogu pričat o tome hoće li osvajat GS i tome slično, to je još rano za progonizirat ali ako nastavi ovako, sve je moguće. do tada, uživam u tenisu ovih ostalih koji su trenutno bolji tenisači od Borne, i razumljivo puno stariji pa i pružaju više za gledatelje.

ps- Đoković ovo osvaja, ako ne ugane trepavicu prije finala. by Rafa fAn.

Zadnje uređivanje BornaVeliki : 07.05.2016. at 01:07.
BornaVeliki is offline  
Old 07.05.2016., 12:43   #96
Taylor Fritz je skoro godinu dana mlađi od orne, a svi znamo koliko znači godinu dana u svijetu tenisa. Ako malo zapne, malo pojača treninge, malo popravi tenis i prestane gledati netflix možda jednog dana bude kao veliki Borna, ali to je veliko možda.....

E da, moram dodati još jednu bitnu stvar, mora nabaviti stariju curu, kao što je Borna nabavio jer tek tada mu je krenulo za prav...

Zadnje uređivanje Darkhero : 07.05.2016. at 13:03.
Darkhero is offline  
Old 07.05.2016., 12:46   #97
Kakva bi to očajna era bila ako borna i kirgios budu najbolji teniseri sveta
Darjan is offline  
Old 07.05.2016., 13:39   #98
Quote:
Darkhero kaže: Pogledaj post
Taylor Fritz je skoro godinu dana mlađi od orne, a svi znamo koliko znači godinu dana u svijetu tenisa. Ako malo zapne, malo pojača treninge, malo popravi tenis i prestane gledati netflix možda jednog dana bude kao veliki Borna, ali to je veliko možda.....

E da, moram dodati još jednu bitnu stvar, mora nabaviti stariju curu, kao što je Borna nabavio jer tek tada mu je krenulo za prav...
Al tko zna šta može bit za godinu dana.
Kiseli is offline  
Old 07.05.2016., 14:09   #99
Kako Andrija danas igra napadački

Dobar meč,ali okrećemo ovo sada
Zbornaja is offline  
Old 07.05.2016., 14:56   #100
Kolko je nadal dignuo igru u 2. setu... odlican tenis se igra.
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:34.