Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2016., 17:41   #1
Brisanje starog facebook profila

Pozz . Zanima je li moguće obrisati stari facebook profil na kojem sam zaboravio lozinku, te se ne mogu prijaviti već dosta dugo. Hoće li se on sam ikada (nakon nekog određenog vremena) sam ugasiti ako se nitko ne bude prijavljivo ? Ja mislim da ne al' eto da pitam Hvala unaprijed.
vida0704 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 18:45   #2
Nebude ti se ništa automatski obrisalo jer profil nije aktivan, fejsa boli ona stvar jer sto vise ljudi su reg na njemu to imaju vecu zaradu. Probaj saznati lozinku od starog profila putem mail-a, ako ne znas niti koji si mail koristiom prilikom otvaranje profila ili ne znas niti njegovu lozinku onda si stvarno u banani tj u vrlo teskoj misiji da obrises stari profil zauvijek.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 10:24   #3
Oke. Hvala. Moze lock ��
vida0704 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 18:03   #4
Svejedno je postoji li još jedan tvoj profil.
E-Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2019., 18:44   #5
Mene zanima kako zatvorit profil otvoren na nadimak i blokiran sve dok ne skeniram svoje dokumente i pošaljem ih nekom da digne u moje ime kredit s počekom od 5 godina u nekoj banci u Singapuru...
I zašto policija i državno odvjetništvo, ne reagira na ovakav način prikupljanja podataka??
Dokumenti koje traže nisu tribali, kad je profil otvaran, niti je profil morao bit otvoren na službeno ime i prezime!!!
etona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2023., 11:58   #6
Imam isti problem. Ne znam e-mail adresu, niti zaporku, a broj mobitela koji je unesen po registraciji je u međuvremenu istekao. Što se može napraviti, ima neki haker tu?
rogue.one is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:48.