Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2016., 12:22   #1
Praktičan savjet forumašima

naime učestalost brisanja postova koji ne krše nijedno pravilo navela me je da kopiram sve što objavim.

to bi preporučio i drugima jer kada vam netko obriše objavu iz nekih vlastitih razloga, iako ne krši nijedno pravilo, imate kopiju i samo ga ponovo postate.
zna biti iritantno kada vam samovoljno obrišu post bez traga da su ikad postojali a vi se pokušavate sjetiti što je i kako točno pisalo pogotovo ako je bio duži post.

nadam se da će vam ovaj savjet biti praktičan.
2+2=3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 12:26   #2
Da, a budete li to činili, sasvim sigurno ćete vrlo uskoro biti banirani, pa nećete imati više apsolutno nikakvih problema s forumom
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 12:28   #3
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Da, a budete li to činili, sasvim sigurno ćete vrlo uskoro biti banirani, pa nećete imati više apsolutno nikakvih problema s forumom
ne vidim zašto ne bih postao nešto što ne krši nikakva pravila.
po meni pravila krši onaj tko briše postove bez valjanog razloga i bez traga da je taj post ikad postojao.
u ovom slučaju barem imam dokumentirano da je post ipak postojao, kršio on pravila ili ne.
2+2=3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 12:39   #4
Forum.hr je privatno vlasništvo tvrtke Internet Monitor. Većina uredništva Foruma su volonteri koji su odabrani da rade taj posao. Oni imaju pravo brisati, promijeniti, premjestiti ili izbrisati svaki post ili temu za koju smatraju da krši pravila ili je zbog nekog drugog razloga suvišna. Vaš korisnički račun može biti promijenjen ili uklonjen s Foruma ako uredništvo Foruma odluči da je takva akcija opravdana. Ova se pravila mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave.

Ako se slažete s ovim pravilima, možete nastaviti s registracijom. Ukoliko vam ona nisu prihvatljiva i ne želite ih poštivati, klikom na ovaj link vraćate se na naslovnu stranicu Foruma. Zahvaljujemo Vam na pažnji i želimo vam ugodan boravak na Forum.hru!

https://www.forum.hr/showthread.php?t=415879

niti jedan post se ne briše "bez traga da je ikad postojao" (a sigurno i ne bez ikakvog razloga). supermoderatori i admini vide i obrisane postove. kao što vidiš po boldanom dijelu uvjeta korištenja na koje si pristao registracijom na forum, ponovnim postanjem obrisanog posta itekako kršiš pravila. za pritužbe na moderatorske postupke imaš PŽK pa se tamo obrati s konkretnom žalbom.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 12:53   #5
sve je to super i sve to stoji, ali ja prilikom registracije nisam pristao na ništa tipa:
"moderator je tvoj bog i ne propituje ga se, on ima pravo samovoljno brisati i editirati postove, te neopravdano kažnjavati članove foruma. on također ima pravo zatvarati teme te cenzurirati slobodu govora bez da odgovara ikome i bez prilike za dijalog. on ima pravo za moderatore postavjati svoje prijatelje, bez ikakvog natječaja bili oni kompetentni ili ne."

ja razumijem da su tim "pravilima" moderatorima dane neograničene ovlasti.
ali očekuje se i od njih da poštuju nekakva pravila.
ali tih pravila nema.

ali da se vratimo na temu, ja sam samo podjelio s ostalima praktičan savjet da bi im olakšao diskusiju na forumu, ugodan dan.
2+2=3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:03.