Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2016., 23:03   #41
Nije meni dosadno dok uzivam u komicnim igrama Woz, Hsieh, Ivanovic, Genie

Moram priznat da iz trenutnog Topa 25 navijam samo za Simonu, ostale su mi sve nekako overranked

Mislim da je vrijeme za boom Slonice u New Yorku
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 02:51   #42
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post

Moram priznat da iz trenutnog Topa 25 navijam samo za Simonu, ostale su mi sve nekako overranked

Mislim da je vrijeme za boom Slonice u New Yorku
Volim i ja Simonu....ne mozes ju svrstat ni u koji tip, nit' je agresivna, nit' je pusherica, samo je svoja. Ali ima taj neki luzerski duh pa se trudim ne gotiviti je previse.

Za slonicu uredno navijam, ali ta nikad nece pravo boomirati, fali joj pressa. Njoj je isto gubila ili dobila, nazalost, a tako se ne stize do velikih trofeja.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 00:36   #43
Niti tjedan-dva nakon što su prekinule vrlo uspješno dubl partnerstvo, Hingis i Mirza na suprotnim stranama u finalu Cincinnatija. Martinina nova partnerica je Vandeweghe, a Mirzina Strycova.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 03:19   #44
Angie je definitivno broj 1 od ponedjeljka, nema sanse da popusi sutra od Pliskobota. Cestitke, zlatni retriveru! Jest da je bilo potrebno odigrati tri puta vise turnira od buduceg broja 2, al' konacno si stigla na svoje.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 08:28   #45
Naravno da ima sanse da izgubi od Pliskove. Ne daj da Keysove opservacije utjecu na tebe, nije ona tako losa.

Karolino, ne daj da Greco i ostali hejteri dodju na svoje.

Poslano sa mog SM-J100H koristeći Tapatalk
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 10:10   #46
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Angie je definitivno broj 1 od ponedjeljka, nema sanse da popusi sutra od Pliskobota. Cestitke, zlatni retriveru! Jest da je bilo potrebno odigrati tri puta vise turnira od buduceg broja 2, al' konacno si stigla na svoje.
Ne znam dali piliš naopako , ali ne bih rekao da je ovo sigurna pobjeda Kerber. Da, Njemica je favorit, ali igračice kao Pliskova su uvijek neugodne jer se ne prilagođavaju i protiv svakog igraju isto. Kad im ide, zapravo je nebitno tko je s druge strane, baš kao i kad im ne ide. S obzirom da je agresivnim igračima bitan momentum, te je on zapravo ključan u vidu samopouzdanja za egzekuciju igre, Pliskova je definitivno opasnija sad u finalu nego u prvom-drugom kolu...

Realno, Karolina svojim servisom i teškim udarcima sa osnovne može pobijediti Kerber, pogotovo ovdje u Cincinnatiju gdje su uvjeti brzi.

Što se tiče prvog mjesta, eventualnim penjanjem na pijadestal, ona može reći da je barem osvojila Grand Slam, za razliku od nekih koji su se tamo našli
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 13:49   #47
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
Naravno da ima sanse da izgubi od Pliskove. Ne daj da Keysove opservacije utjecu na tebe, nije ona tako losa.

Karolino, ne daj da Greco i ostali hejteri dodju na svoje.

Poslano sa mog SM-J100H koristeći Tapatalk
Ma ne, nisam to rekla jer mislim da je Pliskobot bezveze, nego je Anda bas u zoni. Trebala bi razina igre koju je Puig pokazala na Olimpijadi da je omete, a to se nece dogoditi, tj. tesko.

Kiseli, imas pravo, Pliskova nikad ne mijenja igru a i ovi brzi uvjeti joj pogoduju, no limitirana je opcenito, i jednostavno ne vidim kako danas moze uzeti Andu u zoni.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 14:09   #48
Ako Kerber osvoji ide na broj 1 i skida Serenu. Koliko je dugo Serena broj 1?
lukinjo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 16:06   #49
Quote:
lukinjo88 kaže: Pogledaj post
Ako Kerber osvoji ide na broj 1 i skida Serenu. Koliko je dugo Serena broj 1?
183. Taman ce je ova omesti da sustigne i prestigne Steffin rekord. Njemacka zavjera.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 21:13   #50
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 21:15   #51
Ahahahaha, mentalna patuljcica!!! 😂
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 21:19   #52
Kako ova AF zna zacoprat, to nije istina... Kad se samo sjetim copranja Đoksa na na Wimbliju... i sad ovo
__________________
Living Is A Problem Because Everything Dies.
foo_fighter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 21:28   #53
Pliskova prvo nekoliko puta spasila svijet od Ivanovićke, a sad nas sve spasila od najgore #1 ikad.

Kerber 22 turnira u zadnjih godinu dana, Serena 7. Ahahahaha
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 21:35   #54
Ocekivano izgubila novi bitan mec/ finale i to jos od Pliskomuga koja mislim da nema jos drugi tjedan GS-a (exTop7 i godinama Top18)

Ali ide Kerber po jedinicu u New Yorku
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Pliskova prvo nekoliko puta spasila svijet od Ivanovićke, a sad nas sve spasila od najgore #1 ikad.
Bolje bit najgori broj 1 nego Kvitova ili Li
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 21:55   #55
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Ocekivano izgubila novi bitan mec/ finale i to jos od Pliskomuga koja mislim da nema jos drugi tjedan GS-a (exTop7 i godinama Top18)

Ali ide Kerber po jedinicu u New Yorku

Bolje bit najgori broj 1 nego Kvitova ili Li
Nije. 1 GS + broj 1 na par tjedana < 2 GS.

Poslano sa mog SM-J100H koristeći Tapatalk
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 21:55   #56
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post

Bolje bit najgori broj 1 nego Kvitova ili Li
Slažem se.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 21:58   #57
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
Nije. 1 GS + broj 1 na par tjedana < 2 GS.
Nisam mislio na to da je ova bolja od ove dvije, vec da je bolje biti najgora jedinica nego najbolja dvica
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 23:54   #58
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Stvarno nisam pilila naopako, to je bilo moje iskreno misljenje....vidi moje postove prije W u odnosu na RG finale. U drugom sam prognozirala da Garbi uzima, al' u prvom bogme rekoh da to moze i mora uzeti Serena....nisam neiskrena.

Nisam mec gledala jer sam bila uvjerena u krajnji rezultat. Nek' mi netko pojasni sto se dogodilo, molim lijepo.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 23:56   #59
Čestitke Pliskovoj, valjda će sad proigrati i vratiti se u prvih deset
Žao mi Kerber, zaslužila je taj broj jedan, ove godine zaista igra odličan tenis.
perinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 01:09   #60
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Bolje bit najgori broj 1 nego Kvitova ili Li
Wozniacki i Safina() bi dale pikse Simonu i Stakhovskom odjednom za dva Slama.

Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Stvarno nisam pilila naopako, to je bilo moje iskreno misljenje....vidi moje postove prije W u odnosu na RG finale. U drugom sam prognozirala da Garbi uzima, al' u prvom bogme rekoh da to moze i mora uzeti Serena....nisam neiskrena.

Nisam mec gledala jer sam bila uvjerena u krajnji rezultat. Nek' mi netko pojasni sto se dogodilo, molim lijepo.
Daj, daj... Priznaj da si odrubila glavu kokoški u stanu, pozvala rumunjsku susjedu, ubacila glavu u crni kotao, promrljala neke latinske rečenice i odradila neku ceremoniju crne magije kako bi zaustavila nevino plavooko brdsko djevojče da zasluženo dođe do broja 1.
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:04.