Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Tko ce, umjesto Rosberga, sjesti u Mercedes 2017.
Alonso 6 17.14%
Button 5 14.29%
Massa 1 2.86%
Wehrlein 14 40.00%
Ocon 2 5.71%
Niko od navedenih (neko deseti) 7 20.00%
Glasovatelji: 35. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2016., 12:45   #61
http://www.grandprix247.com/2016/12/...in-australia/?

Maldonado veli da se nada povratku u F1

Bem mu sve ak se Maldonado nada povratku u F1 to bi reklo da pregovara s nekom ekipom
onda mi to miriši na Bottasa u Mečki, a Maldonada u Williamsu
Jadni i siroti Williams ak si to dozvole
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 12:58   #62
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
http://www.grandprix247.com/2016/12/...in-australia/?

Maldonado veli da se nada povratku u F1

Bem mu sve ak se Maldonado nada povratku u F1 to bi reklo da pregovara s nekom ekipom
onda mi to miriši na Bottasa u Mečki, a Maldonada u Williamsu
Jadni i siroti Williams ak si to dozvole
Maldonado je jako dobar vozac, samo kaj je preagresivan, ako bi to uspio rijestiti nebi bio losa opcija.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 13:36   #63
prvi koji je ovde spominja mladonalda dok je još bio nepoznanica je maminjo, a ak maminjo nezna nanjušit talent onda neznam ko zna
aleale is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 13:44   #64
Ma neće Mercedes vraćati ni Maldonada, ni Massu, što vam je... Imaju najatraktivnije sjedalo u F1 cirkusu, vjerojatno postoje redovi vozača koji bi vozili za njih. Neki su slobodni, neki nisu ali su oslobodivi (poput Bottasa), neki nisu ni oslobodivi pa na njih ne treba računati. Ali svakako ne vidim zašto bi iz naftalina izvlačili vozače čije vrijeme je prošlo ili čije prilike su prokockane. Čudno da se još ime Jacquesa Villeneuvea još nije pojavilo.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 13:44   #65
Ma neće Mercedes vraćati ni Maldonada, ni Massu, što vam je... Imaju najatraktivnije sjedalo u F1 cirkusu, vjerojatno postoje redovi vozača koji bi vozili za njih. Neki su slobodni, neki nisu ali su oslobodivi (poput Bottasa), neki nisu ni oslobodivi pa na njih ne treba računati. Ali svakako ne vidim zašto bi iz naftalina izvlačili vozače čije vrijeme je prošlo ili čije prilike su prokockane. Čudno da se još ime Jacquesa Villeneuvea još nije pojavilo.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 13:51   #66
a montoya?
aleale is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 13:58   #67
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Ma neće Mercedes vraćati ni Maldonada, ni Massu, što vam je... Imaju najatraktivnije sjedalo u F1 cirkusu, vjerojatno postoje redovi vozača koji bi vozili za njih. Neki su slobodni, neki nisu ali su oslobodivi (poput Bottasa), neki nisu ni oslobodivi pa na njih ne treba računati. Ali svakako ne vidim zašto bi iz naftalina izvlačili vozače čije vrijeme je prošlo ili čije prilike su prokockane. Čudno da se još ime Jacquesa Villeneuvea još nije pojavilo.
Ne izvlačit na način Maldonado/Massa u Mercedes, al da bi itekak mogli izvest foru Bottas u Mercedes, a Maldonado/Massa u Williams (i to u režiji Mečke i uz plaćanje Mečke) to itekak bi

Jer recimo ponuda koju Williams nikak nebi mogel odbit...

1. Bottas u Mercedes

Za uzvrat:
1. Lowe u Williams bez ikakvog čekanja
2. Motori za 2017 jeftiniji 10 milja eura
3. Massa/Maldonado u Williams uz to da Mercedes plaća prvu godinu ugovora

I u konačnici Williams je itekak na dobitku, baš i ne vidim po čemu je to Bottas bil tak silno bolji od Masse/Maldonada, a da istu razliku nebi kompenziralo nekoliko milja više + Lowe...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 13:59   #68
Quote:
aleale kaže: Pogledaj post
a montoya?
Eno vozi jednu trku u Indiju
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 14:12   #69
Stigao i službeni demant-ALONSO NE IDE NIKUD!

Steta velika prilika propustena jer sa Mclarenom ko zna kad ce biti spreman.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 14:17   #70
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ne izvlačit na način Maldonado/Massa u Mercedes, al da bi itekak mogli izvest foru Bottas u Mercedes, a Maldonado/Massa u Williams (i to u režiji Mečke i uz plaćanje Mečke) to itekak bi

Jer recimo ponuda koju Williams nikak nebi mogel odbit...

1. Bottas u Mercedes

Za uzvrat:
1. Lowe u Williams bez ikakvog čekanja
2. Motori za 2017 jeftiniji 10 milja eura
3. Massa/Maldonado u Williams uz to da Mercedes plaća prvu godinu ugovora

I u konačnici Williams je itekak na dobitku, baš i ne vidim po čemu je to Bottas bil tak silno bolji od Masse/Maldonada, a da istu razliku nebi kompenziralo nekoliko milja više + Lowe...
Kod Williamsa su svakakve kombinacije moguće. Uostalom, već desetljećima je poznato da oni više cijene svoju inžinjersku pamet nego vozače i ne sumnjam da su uz određene ustupke voljni predati Bottasa (Lowe, lova...).

Ono što ja ne vidim je za koju bi se kitu Mercedes na ikoji način uplitao u Williamsonov izbor vozača, osim ako bi htjeli osigurati mjesto Pascalu. Šta ih briga za Massu i Maldonada? Po meni, Pascal bi bio dobar izbor i, kao ni Mariu, ni meni nije jasno zašto preferiraju Bottasa, ali valjda ljudi znaju nešto što mi ne znamo (negdje tu na forumu sam pročitao da ovaj ima tešku narav pa je možda do toga, ili žele iskusnijeg vozača u sezoni kad se mijenjaju tehnička pravila...). Sa Williamsonove točke gledišta, ako žele nekog iskusnog, valjda će uzeti Buttona koji je iznimno dobar razvojni vozač, a ne Crasholnada.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 22:32   #71
http://www.pitpass.com/58073/Hamilto...rg-replacement

Znači Hamilton ima u ugovoru klauzulu da i on odlučuje o tome ko mu je momčadski kolega...

Dakle zato je odmah bilo jasno da Vettel i Alonso sasvim sigurno neće ić u Mečku
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 23:13   #72
Talking

Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
http://www.pitpass.com/58073/Hamilto...rg-replacement

Znači Hamilton ima u ugovoru klauzulu da i on odlučuje o tome ko mu je momčadski kolega...

Dakle zato je odmah bilo jasno da Vettel i Alonso sasvim sigurno neće ić u Mečku

Ja sam procitao da mu je svejedno tko mu je Team mate ali da dovodenje Alonso i Vettela nije dobra ideja
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 23:32   #73
A ja sam procito da i Alonso i Fetel nemaju klauzulu iz kojih se mogu iscupati iz Mclarena odnosno Ferarija.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 00:15   #74
Massa razmišlja o povratku.
Franem is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 01:56   #75
Ma Bottas ide u Mercedes a Massa u Williams
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 13:48   #76
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
http://www.pitpass.com/58073/Hamilto...rg-replacement

Znači Hamilton ima u ugovoru klauzulu da i on odlučuje o tome ko mu je momčadski kolega...

Dakle zato je odmah bilo jasno da Vettel i Alonso sasvim sigurno neće ić u Mečku
Quote:
LH: "Mercedes može da dovede koga god želi. Ako dovedu Vettela ili Alonsa ja se njih ne plašim, čak sam Fernanda pobedio u mojoj prvoj sezoni u Formuli 1.”
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 14:38   #77
šta mislite oće li se tata rosberg jednog dana izlanit ko šta je tata piquet to učinio nakon nekog vrimena?
aleale is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 14:41   #78
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Eno vozi jednu trku u Indiju
taman za vratit se u f1
aleale is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 16:36   #79
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Ja sam procitao da mu je svejedno tko mu je Team mate ali da dovodenje Alonso i Vettela nije dobra ideja
Nebitno sad jel njemu svejedno, kaj je ili nije dobra ideja...No Lujo se uredno zakapa sa svojim izjavama u zadnje vrijeme
prije nekoliko dana je tvrdil kak on za razliku od nekih drugih nema u ugovoru klauzule o tome da ima pravo glasa oko izbora 2 vozača, a sad eto ipak i on ima nekaj u ugovoru po tom pitanju...

Još malo i počel bu izjavljivat da je spriječil dolazak pol grida u Mercedes
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 17:10   #80



Jenson Button dolazi u Mercedes. Lewis i on bili su kao prst i nokat u McLarenu. Dakle, to je - to. Amen.

http://maxf1.net/mercedes-ce-novog-v...vnu-atmosferu/

OTROVNA ATMOSMERA ne smije biti:

"Vidjeli smo da u nekim momčadima suparništvo između vozača može izazvati otrovan učinak."


__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:16.