Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2017., 19:11   #1
Exclamation Pixel Sorter za Adobe AfterEffects - savjet?

Već jako dugo me kopka želja da naučim glitch art, točnije, pixel sorting.

Budući da u paketu (iz meni nepoznatih razloga) nemam Adobe After Effects, skinula sam free trial s neta. I skinula sam i Pixel Sorter.

U PDF-u s uputama za instaliranje stoji:

"Installation
Registration
Windows:

Place the file AEPixelSorter.aex in the Plugins folder of After Effects. For example:

C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects CC 2015\Support Files\Plug-ins"

Problem je u tome što sam downloada Adobe AfterEffects CC 2017. Kopirala sam i pasteala spomenuti PlugIn u sugerirani folder, međutim on se ne pojavljuje nigdje kad otvorim Adobe AE. Je li to zbog nekompatibilnosti godina? Zar Adobe zbilja mora biti iz 2015 da bi primio taj određeni Pixel Sorting PlugIn? Ali ipak mislim da ne, jer naveli su samo primjer.

Što još moram napraviti, osim dodati AEPixelSorter.aex u C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects CC 2015\Support Files\Plug-ins da bi se on pojavio u programu i da bih ga mogla početi koristiti? To je sve što su naveli u uputama.

I daa, pišu da, kad se PlugIn pojavi u Effectsima, moram se registrirati, no ja još niti nisam došla do tog koraka.


I da, možete li mi sugerirati najbolje linkovlje za skidanje i jednog i drugog programa?

Hvala.

---------------

Edit: pokušala sam opciju importiranja AEPixelSorter.aex direktno u Adobe AfterEffects, ali ne da.
Veronica Lux is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 14:56   #2
Exclamation

Može li mi netko odgovoriti na pitanje? Free trial Adobe After Effectsa traje mi još pet dana.
Veronica Lux is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:41.