Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2014., 20:33   #1
Provjera

Dal ko zna šta je ovo i šta oni to mute?
Ja mislim da će pokupit lovu od prvih uplata i nestat jer se spominje nekih 50$ na startu...
https://www.facebook.com/MLMBalkanTeam
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 20:36   #2
Svaka firma koja traži da joj uplatiš novce kako bi radio za nju totalno legitimna
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 22:57   #3
Cim vidim .ws domena dodje mi da povratim,da cim ja moram placati za nesto odmah znaj da je fake drugo nemaju nikakav web tako da osim onog gdje je sigurno ali sigurno
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 08:17   #4
Koliko ja vidim imaju web...progooglajte prije nego pišete. I koliko ja vidim radi se o GDI gdje je zakup domene 50$. Ali ideja nije loša,ako kao pojedinac uđeš u GDI možeš se slikat ali ako si u timu sa 5000 članova situacija se bitno mjenja. Nebih to odmah markirao kao fejk no priroda nam je takva da smo sumnjičavi,no ovo po meni ima smisla,ali vidjet ćemo,vrijeme će pokazati.
garavi75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 08:25   #5
u piramidama, ma kako one bilo "sofisticirane" i zamuljane, uvijek dobiju najvise oni na vrhu, dok "raja" pobere kikiriki i sretni sa time

a to što su odradili, često marketinški, posao kamo biš profesionalca morao puno više platiti + zakinuli državu za porez i doprinose, nikom ništa
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 11:39   #6
Da ali šta je taj GDI ,prodaja domena,kome će ti ljudi prodavat domene? 1$ je po domeni...nije valjda da se samo treba registrirat i pare svima sjedaju...
i kako će ako krene od početka i prvi dobije 5 članova pa 5 novih 25 po 5 i tako dalje i kako ce razvrstat po 5 onim 3000 kasnije? da ne kazem novi level od 15 000
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 12:02   #7
Nakon što se prvi upišu i uplate domenu te počnu dobivat lovu od članova koje dobiju ispod sebe, poslije će dolazit novi članovi za taj novi level kao što kažeš,osobito kad budu neki dokazi isplate postani nedje...bar si mislim da je tako nekako.
garavi75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 14:06   #8
Ok,neko ce imat jako puno posla...i ok to je taj prvi Val ali kako dalje kasnije,to ide do 5 levela svako dobiva 5 članova...No sto i kako mi zaradjujemo firmi? sta rade članovi uopce na tom GDI? kuzis?
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 15:54   #9
Kužim.Koliko sam ja,i ako sam dobro shvatio,jedini posao je reklama...reklamirati BalkanTeam.Znači zarađuješ firmi tako što joj dovedeš kupca za domenu,hosting il kako se već zove i od toga i ti dobivaš dio...Ako dobiješ 5 referala uplatom od 50$ već djelom koji dobivaš od njihovih uplata vraćaš uloženo i u plusu si. Znači samo reklama da dođe sve više članova,dok krenu isplate bit će lakše jer če se ljudi radije priključiti.U biti,ne ako dobiješ 5 referala,dobijaš ih sigurno jer se ne kreće sa uplatama dok se ne skupi dovoljan broj članova.Moram još malo pregledat videa na njihovoj stranici da pohvatam sve.
garavi75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 17:55   #10
Da i dobijes od vala ljudi koji dodje i sta onda...a to se i mora plaćat nesto bas svaki mjesec provjerio sam taj GDI...ajd javi ako nađeš kakvih detalja
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 18:51   #11
Molim sve koji su zainteresirani da se prebace na temu i posjete linkove (nisu referali) te pročitaju i preslušaju sve prije nego komentiraju!

https://www.forum.hr/showthread.php?t=830562
Tetak00 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.