Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2012., 21:30   #61
Kad si već odgovorio Ne znam, ja imam na PayPalu trenutno 30$ i neki dan mi nije htio platiti item od 3$ jer je pisalo da nemam dovoljno sredstava. Na kartici sam imao 4 kune pa sam ubacio 20-ak kuna i uspješno platio.
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 10:23   #62
Quote:
mekerica kaže: Pogledaj post
Kad si već odgovorio Ne znam, ja imam na PayPalu trenutno 30$ i neki dan mi nije htio platiti item od 3$ jer je pisalo da nemam dovoljno sredstava. Na kartici sam imao 4 kune pa sam ubacio 20-ak kuna i uspješno platio.
:O
tako valjda gleda za Hrvatsku :/
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 09:22   #63
Ja ne vjerujem, koji su to pacijenti, LOPOVI, ovi iz Level up ptc. Pazi, dok sam imao membership su mi dvaput odbili zahtjev za isplatu, i to ne odmah nego pustili onako 10 dana da prode, da mi sto prije istekne membership. Danas sam išao da ću pokušat opet, istekao mi je membership i dobijem poruku da za free membership ne možeš isplatiti odnosno moraš imat neki paket za zahtjevat isplatu.

A samo 5 minuta prije toga šok i na Profit Clickingu.

Ljudi, okanite se PTC-a, PC-a i ostalih gluposti. To su sve lopovi da veći ne mogu biti, muljatori! Samo su AdSense i Freelancing pouzadni, ostalo nula!
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 20:59   #64
nemoj tako, imaš legit ptc-ova milijune, samo gdje je visoka zarada bez puno truda moraš posumnjati pa tako i na levelupu..
ali eto ja nisam ni uplatio puno, samo 7$ ali sam digao 22 tako da je meni dobro
a jednu isplatu sam dobio jučer ali sada se isplata može tražiti samo jednom u 30 dana tako da sumnjam da će me isplatiti opet jer će mi isteći membership ali u payment proof su platili jednog lika 50$ tako da je sve moguće..
možda se dignem na level 5 samo da mogu zatražiti isplatu
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 22:37   #65
Quote:
elektroman kaže: Pogledaj post
Na ptc stranicam se moze solidno zaraditi ali treba biti domisljat i uporan...
Nakon godinu dana sam zaradio novi toshibin laptop ak da nije to za odbaciti...
Dragi moj, koliko si vremena proveo klikajući u toj "godini dana".
Sa toliko uloženog truda i vremena si trebao zaraditi min. 10 laptopa
__________________
Pomozite drugima - Zabranjeno je pomoći sebi
kluki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 16:12   #66
Pozdrav.

Pozdrav. Kao što sma napisao, bitno je imati puno referala i bitno je bit na stranicama koje imaju status. Ako su ljudi iza tebe i ako oni imaju referale, svi po redu će klikat a tako i radit krug zarade. Ptc-i mogu bit uspješni ako imaju u sebi i paid to sign up i slične stvari. Tada ljudi i bez jačeg engleskog mogu sudjelovat u tome. Što se level up ptc-a tiće taktički su dvaput odbili, namjerno stavili jednom u trideset dana i onda stavili smiješno niski prag. Da im nisam javio da imam previsok membership ne bi mi vratili ni ta dva dolara i isplatili u zadnjitren prije nego mi je istekao membership tako da sma završio u minusu od 6 dolara. Bilo kako bilo, napisao sam adminu da on moj novac vise vidjet nece, sto je i logika. Trebaš imat puno referala da bi bio u plusu od uloga. To je na svakom ptc-u tako. treba dobra taktika. Zato se treba imat krug ljudi s kojima kreneš u neki prjekat i koji čvrsto stoje iza tebe, pa oni trebaju imat skupinu iza sebe. Tako se jedino može u neki projekat. Sve ostalo je sitan novac. Al čujte neki zarađuju. Međutim pričam o neobuxu a ne o level up ptc i sličnima. Što se mene tiće treba ić samo na pouzdane stranice i ništa više. Ugodan dan.
MisterDD is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 15:02   #67
Ja sam krenia prije mjesec dana,
skupia uz pomoć minijobs nekoliko dolarčića i renta referrale.

U međuvremenu shvatia da je dosta teško naći referrale koji stalno klikaju.
Zbog toga sam mora usporit.

Trenutno sam na 30 stabilnih referrala koji klikaju, i dosta sam uložia dok nisam naša stabilne.

Zasada se polako nakupi sa strane dolara, tako da ću uskoro krenit u lov na 60.

Uglavnom, nije teško, ali nije ni jednostavno. Ali za ulog od 2$ bi trebao potrošiti još toliko da bi naša pravi ref.

Je li održivo? možda, ali ionako ne radim ništa pametnije, a ovo mi oduzme 5-7 minuti dnevno.
Olio FTL is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 14:44   #68
http://tinyurl.com/qz3uszh
ivek1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 01:14   #69
Joj kad čitam ovakve razgovore po netu od 2009 godine,ajd ovo je bilo 2012,ali kad ih citam i pomislim da sam bar ja to vidio prije par godina i krenio di bi mi kraj bio...sad bi živio od PTC sto mnogi smatraju bullshitom...ako itko ima ikakva pitanja o ptc stranicama i pomoć u vezi svega nek mi se javi u inbox stranice na fejsu Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 12:41   #70
moram priznati da sam se i ja upecao u ovih 3 godine šta sam proučavao ptc-stranice, ali sad mi je smiješno kad još uvijek vidim da ljudi nasjedaju na neke stvari na koje sam ja nasjeo prije 3 godine.. ukratko nitko se na ptc stranicama neće obogatiti, može se zaraditi ali trebate imati jako dobru strategiju.. ovo iznajmljivanje botova, kupovanje premiera i slično zaboravite.. izgledati će vam na početku da lagano napredujete, ali u biti kad prođe mjesec-dva nažalost nekad i više ljudi shvate da su novac koji imaju na računu uz više ili manje rentanih botova mogli i sami zaraditi. uglavnom onima koji kupe premier članstvo i masu referala u trenutku kad zaustavite rentanje i počnete skupljati novac naravno s namjerom da ga isplatite refferali će prestati klikati.. nećete ni malo zaraditi vjerujte mi.. ljudi sakupljaju referale po godinu-dvije i tek onda shvate da su prevareni.. s druge strane na tim ptc se može zaraditi uz dosta truda na početku i s dobrom strategijom.. neću ništa ovdje pisati jer ne volim da netko pljuje po tuđim idejama ali upozoravam vas da to što radite s rentanim referalima i kupovanjem članstva ne vodi nigdje i stranice žive od vas.. ja vam mogu iz iskustva objasniti kako ptc stranice funkcioniraju i u koje sve zamke ljudi upadaju, a također vam mogu ako ste ozbiljni i strpljivi te planirate malo zagrijati stolicu dati konkretne upute što i kako bi trebali raditi s ptc stranicama da vam iste budu solidan izvor prihoda, ili da vam iste budu sakupljanje novaca za druge projekte da nemorate sami ulagati.. ako nekog zanima nešto može mi se javiti u sandučić pošto nemam namjere ovdje slušati gluposti, ja sam prošao sve vezano za te stranice i mogu govoriti iz iskustva, a to što neki i dalje sanjaju da će se obogatiti bez rada i kupovanjem referala i ulaganjem njihov problem.. ps nije mi namjera sakupljanje raferala i nitko ko želi upute i savjete ne mora se registrirat sa mojim linkom nigdje, ja radim druge stvari, a ptc stranice su mi samo vjetar u leđa jer je svaki početak težak ako nemaš novca za ulagati.. zz
zaradionline is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 23:08   #71
Ja sam se regao na pet drugih PTC stranica, došao na svakoj od tih do praga isplate. isplatio na Payza i sve uplatio na Neobux. Iznajmio 30 refferala i produžio ih na 240 dana. Al kad neće klikati đžaba sva strategija. 50 klikova dnevno je jako malo.
__________________
Recommended by 4 out of 5 people that recommend things. Big Barca and Ferrari FAN.
a-vatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 14:18   #72
@davomar
dobro jutro
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 11:52   #73
Ja sam na Neobux-u i Clixsens-u evo puna dva mjeseca.
Zaradio sam nešto preko 100$. Ako nekog interesuje može pogledati ovdje http://mikrozadaci.blog.hr/
Imam jednog referala, moju suprugu

Lagano tražim nove izvore prihoda preko net-a.

Pozdrav svima
mikrozadatak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:20.