Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2014., 22:09   #2561
Quote:
Gucci girl kaže: Pogledaj post
upoznala mušku djevicu koja me oborila s nogu, klik na prvu... na kraju se pokazao kao čista suprotnost meni. Lažov, manipulator, dvoličan... gledao samo na sebe i svoju korist
ne mogu se sjetiti ni jedne dobre muške djevice.
ženske su mi većinom sve ok
dobre su prijateljice, nisu zle, znaju kad treba stati, taktične, pametne, ugodne, pristojne, znaju biti čangrizave, al ništa strašno. tihe, nenametljive, humoristične, maštovite. super su ženske djevice. muški su isto tu s inteligencijom i humorom i logikom, ali jednostavno emotivno su užas. pretjerana emotivnost ih stalno odvodi po nekim crnim putevima
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 22:38   #2562
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
nisam dosta dugo bio na forumu, ali sve mi nekako dođe toplo oko (rekao bih srca ali ovo je preciznije) mozga kad dođem na temu djevice i vidim druge ljude koji razmišljaju kao ja i imaju iste probleme kao ja. Svijet se ne čini tako usamljen tada

Na nedavnu temu, kako ne postoje dobre djevice, mislim da postoje, ali istina je stvarno da se djevici morate stvarno svidjeti i morate zaslužiti njeno odobrenje, tek tada će se djevica otvoriti i pokazati svoje ideje, mišljenja i stavove.

Kao što je netko drugi vrlo precizno rekao: djevica neće pokazati da je emotivna jer je za djevicu emotivna=slaba, pa ne otkriva svoje pravo ja bilo kome jer uvijek računa na izdaju. Tek kad se uvjeri u neku osobu osobno da je zaslužna povjerenja, ta osoba dobiva uvid u pravo JA te djevice.

ps: emotivna=slaba vrijedi samo kad samu sebe karakterizira djevica, druge ljude ne vidi tako. Štoviše, djevice se dive slobodnoj emotivnosti koju vide kod drugih ljudi, samo u samoj sebi emotivnost doživljava kao slabost
kao djevica moram ovo potvrdit.
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 01:23   #2563
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
kao djevica moram ovo potvrdit.
+1
Emocije jesu slabost. Suosjećanje je pak drugi par postola. Ali emocijama se ni pod razno razbacivat.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 01:39   #2564
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
+1
Emocije jesu slabost. Suosjećanje je pak drugi par postola. Ali emocijama se ni pod razno razbacivat.
Ja se mogu sjetit mozda 3-4 kada sam pokazao svoje prave emocije pred nekom osobom, zbilja trebam prvo steci povjerenje u tu neku osobu da ono pravo JA. A to su rijetke osobe koje to saznaju.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 01:56   #2565
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ja se mogu sjetit mozda 3-4 kada sam pokazao svoje prave emocije pred nekom osobom, zbilja trebam prvo steci povjerenje u tu neku osobu da ono pravo JA. A to su rijetke osobe koje to saznaju.
Isto je kod mene.
U vezi se raspustim i raspekmezim, ali sve ostalo je
Nerijetko mi i bližnji znaju reći da sam bezosjećajna, što baš i nije lipo čut.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 02:15   #2566
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Isto je kod mene.
U vezi se raspustim i raspekmezim, ali sve ostalo je
Nerijetko mi i bližnji znaju reći da sam bezosjećajna, što baš i nije lipo čut.
A nije lijepo cuti, no eto, neki od nas tako funkcioniramo. Ja si nemrem dopustiti tako lako i da mi emocije preuzmu cijelog mene, pa ih pokusavam iskontrolirati i u tome vecinom uspjevam. Zato rijetki vide pravog mene.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 20:44   #2567
Osjećate li već miris našeg nadolazećeg Sunca?

Ja da. I svake godine tako. Istovremeno osjećam ushit i smiraj pred kraj 8.mjeseca i cijeli 9...možda je do toga što mi je nadolazeće razdoblje najdraže u godini zbog vremena i kupanja, ko zna, ali baš mu se veselim
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 02:27   #2568
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
+1
Emocije jesu slabost. Suosjećanje je pak drugi par postola. Ali emocijama se ni pod razno razbacivat.
veliko povjerenje moram imat da bih izrekla što osjećam nekome. ja se čak ni ne grlim, ništa, najbolja mi prija kaže da sam prehladna, ništa mi na licu ne more pročitati suosjećanje imam, ali isto rezervirano samo za neke ljude

Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Osjećate li već miris našeg nadolazećeg Sunca?

Ja da. I svake godine tako. Istovremeno osjećam ushit i smiraj pred kraj 8.mjeseca i cijeli 9...možda je do toga što mi je nadolazeće razdoblje najdraže u godini zbog vremena i kupanja, ko zna, ali baš mu se veselim
počeo je naš mjesec uskoro i rođendan ne znam šta da mislim povodom istoga, godinu dana starija, ništa pametnija.
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 23:53   #2569
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
veliko povjerenje moram imat da bih izrekla što osjećam nekome. ja se čak ni ne grlim, ništa, najbolja mi prija kaže da sam prehladna, ništa mi na licu ne more pročitati suosjećanje imam, ali isto rezervirano samo za neke ljude



počeo je naš mjesec uskoro i rođendan ne znam šta da mislim povodom istoga, godinu dana starija, ništa pametnija.

Ne sekiraj se, nije zato što si Djevica, nego što je prija slab psiholog.....
ovo zadnje o rođendanu, nisi starija godinu dana, nego jedan dan.
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 00:52   #2570
Quote:
nan kaže: Pogledaj post
Ne sekiraj se, nije zato što si Djevica, nego što je prija slab psiholog.....
ovo zadnje o rođendanu, nisi starija godinu dana, nego jedan dan.
a ne bih ja rekla da je slab psiholog, čak i odličan.

nećemo cjepidlačit sada
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 11:05   #2571
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
a ne bih ja rekla da je slab psiholog, čak i odličan.

nećemo cjepidlačit sada



nećemo
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 13:30   #2572
slaganje Djevica i Riba

Heei..Kako se slazu Djevice i Ribe, osobito muskarac Djevica i žena Riba,da li se razumiju.ima ko kakvo iskustvo
miha18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 13:55   #2573
jok
djevice se bolje slazu sa bikicama nego sa ribama
a za ribe i je bik puno bolje nego djevica
BlackAndYello is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 14:14   #2574
Quote:
miha18 kaže: Pogledaj post
Heei..Kako se slazu Djevice i Ribe, osobito muskarac Djevica i žena Riba,da li se razumiju.ima ko kakvo iskustvo
Znaci suprotnosti,nadopunjuju se,pa ili se jako dobro slazu,ili prekinu svaku mogucu saradnju(poslovnu,emotivnu,prijateljsku),ali zavisi sve od citave sinastrije,to sto je neko Djevica i neko Riba,ne mora nista da znaci.

Znam jako mnogo tih parova,mnogo cesce su muskarci Djevice i zene Ribe u vezi ili braku,nego obratno.

Djevice se najcesce vezuju za Jarceve,mada je to promjenjivi znak,sklon prilalagodjavanju,pa mogu sa svakim.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 14:56   #2575
Quote:
miha18 kaže: Pogledaj post
Heei..Kako se slazu Djevice i Ribe, osobito muskarac Djevica i žena Riba,da li se razumiju.ima ko kakvo iskustvo
Imao sam ja i to je bilo ok par mjeseci dok nije došlo do prekida. Treba samo puno strpljenja i razumijevanja za drugu stranu.
Quote:
BlackAndYello kaže: Pogledaj post
jok
djevice se bolje slazu sa bikicama nego sa ribama
a za ribe i je bik puno bolje nego djevica
Ovo definitivno mogu potvrditi.
Predivno iskustvo s jednom Bikicom sam imao.
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Znaci suprotnosti,nadopunjuju se,pa ili se jako dobro slazu,ili prekinu svaku mogucu saradnju(poslovnu,emotivnu,prijateljsku),ali zavisi sve od citave sinastrije,to sto je neko Djevica i neko Riba,ne mora nista da znaci.

Znam jako mnogo tih parova,mnogo cesce su muskarci Djevice i zene Ribe u vezi ili braku,nego obratno.

Djevice se najcesce vezuju za Jarceve,mada je to promjenjivi znak,sklon prilalagodjavanju,pa mogu sa svakim.
Sve

A ovo zadnje, da su Djevice sklone prilagođavanju, to je barem istina što se mene tiče jer sa svakom curom u različitim znakovima (Blizanac, Bik, Lav, Djevica, Škorpion i Riba) sam mogao imati dobar odnos (s nekima i dalje imam) i lako sam se mogao njima prilagoditi.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 16:23   #2576
Quote:
miha18 kaže: Pogledaj post
Heei..Kako se slazu Djevice i Ribe, osobito muskarac Djevica i žena Riba,da li se razumiju.ima ko kakvo iskustvo
Kao žena Riba s muškarcem Djevicom iz vlastitog iskustva mogu reći: slažu se super AKO su oboje spremni uložiti puno truda i strpljenje u razumjevanje drugoga. Ako nisu, slijedi hrpa nesporazuma i krivog razumijevanja koje vode do antagonizma. Kako netko reče, ili se nadopunjavaju odlično ili su neprijatelji.

Ok, istina, ovo je generaliziranje, puno ovisi o aspektima u sinastriji, ali uzmi ovo kao neki general rule.

Možda neki savjet iz mog iskustva: Djevice, ne muljajte i ne komplicirajte; Ribe, uozbiljite se i shvatite već jednom što hoćete.
__________________
Don't submit to stupid rules, Be yourself and not a fool
Don't accept average habits
Open your heart And push the limits
Tritogeneia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 16:43   #2577
Slazem se za ovo iznad,samo bih ja naglasio obratno, da Ribe treba da gledaju ne muljaju mnogo,a Djevice da budu malo tolerantnije,popustljivije i opustenije nego sto jesu
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 16:59   #2578
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Slazem se za ovo iznad,samo bih ja naglasio obratno, da Ribe treba da gledaju ne muljaju mnogo,a Djevice da budu malo tolerantnije,popustljivije i opustenije nego sto jesu
Može i tako.
__________________
Don't submit to stupid rules, Be yourself and not a fool
Don't accept average habits
Open your heart And push the limits
Tritogeneia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 17:28   #2579
Evo divan visegodisnji odnos muskarca Djevice i zene Ribe

https://www.youtube.com/watch?v=bBc0am1CXPY

Ujak mi je takodjer Djevica,zena mu Riba,slazu se idealno,preko 30 g braka.

Ali eto znam i kontra primjera,valjda treba pogledati tu citavu sinastriju.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 11:34   #2580
Decko djevica

Eh vidim dosta se pisalo o djevicama, ali mene i dalje muci svasta nesto...
Moj decko je djevica. Nikada nisam prije njega cak ni upoznala djevicu niti musku niti zensku. O njima znam samo da su pedantni. Sad ja moram priznati da nikada nisam imala u isto vrijeme divnijeg i cudnijeg decka. Ponasa se odgovorno, zastitnicki, uredan je, voli svoju porodicu... Sve sto ja zelim nakon groznih iskustava u zivotu... Medjutim on i emocije su dva razlicita svijeta. Jedina recenica koju sam dobila od njega vezana za nasu vezu je da mu je lijepo samnom. O njemu od njega nisam znala apsolutno nista prvih mjesec dana, ma mozda i vise, iako insistira da se stalno vidjamo i provodimo vrijeme skupa, pa mi se ponekad cini da smo u vezi godinama. Ono sto sam znala sam saznala od zajednickih poznanika, a to je skoro nista. Jednu vecer mi se otvorio i ispricao svoj zivot. Ostala sam sokirana, jer nisam se bas susretala sa tako teskim i tuznim zivotnim pricama. Rekao mi je da to o njemu zna samo jos jedan prijatelj. Uopce nisam znala kako reagovati, pa sam samo rekla zao mi je, na sto je on cudno odreagovao kao ne zelim da me zalis to je proslo... Nastavila sam da ga slusam i sutim. Nikome bas nikome nisam rekla sta mi je ispricao... Jednu vecer mi je rekao: "pustio sam te u svoj zivot, sada je sve na tebi" i to nekad na pocetku veze... To je sve. Ne znam da li je uopste zagrijan jer svima govori kako se ne volimo i nismo zaljubljeni, ljudi nas cudno gledaju jer smo svaki dan skupa... S druge strane stalno me ljubi grli, ponasa se zastitnicki... i da poklonio mi je cetkicu za zube (da imam kod njega)... Zelim takvog decka pored sebe, ali ne znam kako da se ponasam pored njega i strah me da cu napraviti nesto da ga izgubim, jer je zaista divan... Po forumu vidim da su djevice malo na svoju ruku, pa mozda neki savjet, nesto, jer stvarno ne znam kako s njim...
marsy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:19.