Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2009., 23:00   #81
Curkeeee...
Evo i mene... 2. dan sam odradila. I to vrlo uspješno!! Moram se do ljeta stesat i ne smijem u svoj Split doći nespremna.. kaj će ljudi reć??
Miss_perfect is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 11:02   #82
A ja opet od danas pocinjem.Skinula sam 4 kg.Imam ja do cilja jos13 kg.Al bicu za pocetak zadovoljna da skinem jos 6 kg!!!
Al moram priznat da mi dijeta ide vrlo uspjesno.Uopce mi se nejede vise,cak nekad preskocim i veceru jer nemam apetita.Ako ovako nastavim ici ce to i brze.
Juce sam pauzirala,al isto nisam jela nist pretjerano.Rucala kuhanu piletinu i rizu bez ikakve masnoce,samo zacini i puuuno salate zelene.
Drzim nam svima rucnonozne!!!
Ja sam visoka 172 i idealno bi bilo 65-68 kg.
Trenutno imam 84 kg,a kad sam krenula imala sam 88 kg.
Al ja cu prvo da doguram na 75 kg,a onda cu vidit dalje.
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 11:08   #83
E da,ja pijem i neke vitamincice,kupila sam ih u dm-u
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 14:10   #84
I ja pijem vitamine... svoje standardne koje uvije pijem... A što se tiće salate za ručak i večeru, jel smije biti začinjena? Maslinovo, ocat, malo soli?
Miss_perfect is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 16:56   #85
mafri imas pm....

Cure nove pozdrav dobro nam došle idemo zajedno u nove pobjede...
evo ja danas bila na sistematskom nakon 2,5 tj dijete i krva slika super...tako da ova dijeta nije opasna po zdravlje....

Cula sam neke kolegice kako pricaju o kapsulama
smeđe morske algue fucus vesiculosus (mjehurasti bračić)..
Kaze da ubrzava rad stitnjace i brze mrsavljenje...cula sam na par mjesta..
jel netko probao???

pusss
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 19:46   #86
Quote:
Miss_perfect kaže: Pogledaj post
I ja pijem vitamine... svoje standardne koje uvije pijem... A što se tiće salate za ručak i večeru, jel smije biti začinjena? Maslinovo, ocat, malo soli?
Ja je zacinim obavezno sa malo maslinova ulja i balzamico ocat.E i soli,da!
Osim kad jaje jedem tad samo stavim malo ulja.
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 19:49   #87
Da,neko je spominjao one neke kapsule turbo slank od Bozen i ja se raspitivala i kazu da su super.Malo zeznute jer se cesto ide na wc al da su super i da se mrsavi od njih.
Sad kad budem isla u BiH kupicu ih sebi.
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 20:11   #88
heej ljudi! evo da vam se pohvalim da sam na toj dijeti bila svih 15 dana i ukupno smrsavila 6kg. Super sam zadovoljna zato sto mi je tijelo napokon poprimilo neki "bolji" oblik!:-) dakle, bila sam na dijeti tih 15 dana i odlučila ostati još 15 dana ne bi li smrsavila još koji kilogramčić...međutim..nista se nije dogodilo...danas mi je 24 dan dijete i ukupno sam smrsavila tih 6 kg...bed je tu tome sta sam nakon 14 dana to izgubila i ni grama vise...nije mi jasno....da li da nastavim još tih 6 dana? ili da odustanem i malo se odmorim pa ponovno...ne znam... ah, da...dijeta je bila onako...laganini..uopće se nisam mučila...i ne mogu se sjetiti ni jednog dana kada sam bila gladna...inače naranče sam mrzila ali u ovoj dijeti su mi baš "njami" :-)
boksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 09:39   #89
Quote:
boksa kaže: Pogledaj post
heej ljudi! evo da vam se pohvalim da sam na toj dijeti bila svih 15 dana i ukupno smrsavila 6kg. Super sam zadovoljna zato sto mi je tijelo napokon poprimilo neki "bolji" oblik!:-) dakle, bila sam na dijeti tih 15 dana i odlučila ostati još 15 dana ne bi li smrsavila još koji kilogramčić...međutim..nista se nije dogodilo...danas mi je 24 dan dijete i ukupno sam smrsavila tih 6 kg...bed je tu tome sta sam nakon 14 dana to izgubila i ni grama vise...nije mi jasno....da li da nastavim još tih 6 dana? ili da odustanem i malo se odmorim pa ponovno...ne znam... ah, da...dijeta je bila onako...laganini..uopće se nisam mučila...i ne mogu se sjetiti ni jednog dana kada sam bila gladna...inače naranče sam mrzila ali u ovoj dijeti su mi baš "njami" :-)

ej...

mislim da sam negdje cula citala....da se mora napraviti pauza prije drugog ciklusa dijete....probaj pa nam javi

i nitko nista nije cuo za smede alge???
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 10:27   #90
ja danas opet krecem.Dva dana pauze.
Nisam cula za smedje alge.Sad cu u google ukucat pa vidit imal sta.
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 10:53   #91
Ja sinoć zabrljala.. ali danas se pravimo ko da ništa nije bilo i nastavljamo!! Ja prvi put čujem za te smeđe alge.. jel neko našao nešto o tome? Čestitam crkama koje su skinle kile!!
Miss_perfect is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 15:03   #92
Ja evo dva dana pauzirala i jela normalno i jutros se izvagala i -4 kg i jos za vrijeme dijete brljala i brljala(taman mi bio rođkas pa sam pravila tortu i jela,jbga)
Danas opet krecem al strozije!!
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 15:07   #93
Quote:
Miss_perfect kaže: Pogledaj post
Ja sinoć zabrljala.. ali danas se pravimo ko da ništa nije bilo i nastavljamo!! Ja prvi put čujem za te smeđe alge.. jel neko našao nešto o tome? Čestitam crkama koje su skinle kile!!
Ma nema veze.Danas samo nastavi dalje koji dan ide.Bice to ok!
Ja sam nakon poroda sa ovom dijetom pala na 77 kg.
Godinu i pol sam odrzavala i to jela sam sve,samo ne kruha puno i trudila sam se da nejedem nist iza 8 sati navece.A onda sam poludila i uz muza pocela jest navece u 11 sati i dosla na 88 kg.Sad imam 84 kg
Kako god da skines kile moras pazit.I ako si mrsav i nikad nisi bio debel moras pazit.
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 15:09   #94
Quote:
boksa kaže: Pogledaj post
heej ljudi! evo da vam se pohvalim da sam na toj dijeti bila svih 15 dana i ukupno smrsavila 6kg. Super sam zadovoljna zato sto mi je tijelo napokon poprimilo neki "bolji" oblik!:-) dakle, bila sam na dijeti tih 15 dana i odlučila ostati još 15 dana ne bi li smrsavila još koji kilogramčić...međutim..nista se nije dogodilo...danas mi je 24 dan dijete i ukupno sam smrsavila tih 6 kg...bed je tu tome sta sam nakon 14 dana to izgubila i ni grama vise...nije mi jasno....da li da nastavim još tih 6 dana? ili da odustanem i malo se odmorim pa ponovno...ne znam... ah, da...dijeta je bila onako...laganini..uopće se nisam mučila...i ne mogu se sjetiti ni jednog dana kada sam bila gladna...inače naranče sam mrzila ali u ovoj dijeti su mi baš "njami" :-)
problem je u tome što nisi radila pauze, idealno bi bilo za vikend jest normalno, isto laganu spizu i ne kasno navečer, ali opet više nego na djeti jer ti se u protivnom uspori metabolizam i ništa ne skidaš.. to se garant tebi desilo. bilo bi dobro i da se malo bavis sportom, a ako ti je to tlaka mozes i duge šetnje, glavno da se krećeš po ure dnevno.
cula sam od cura da više kila izgube kad rade pauze pa makar jedan dan nakon svakog 5todnevnog izgladnjivanja. probaj, gud lak pa javi jel krenulo.
ankabu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 15:13   #95
Mene malo bilo strah stat na vagu jutros!I bas sam se ugodno iznenadila.
ankabu moguce je zaista da su pauze u pitanju.Jer kad sam prije bila na djeti pravila sam pauze i vise izgubila kg za krace vrijeme.
Al problem je to sto se bojim da se necu moc natjerat opet
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 16:54   #96
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Mene malo bilo strah stat na vagu jutros!I bas sam se ugodno iznenadila.
ankabu moguce je zaista da su pauze u pitanju.Jer kad sam prije bila na djeti pravila sam pauze i vise izgubila kg za krace vrijeme.
Al problem je to sto se bojim da se necu moc natjerat opet

Mafri mi memjo te natjerati...
za druge neznam ali ja sigurno[
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 19:41   #97
Jo beautiful people! I? Kakvo je stanje? Meni je prosa 3. dan i zasad je sve o.k., ali vagat se ne smin. Nigdi nisan citala tu opciju sa pauzama, ali mozda stvarno pali? Pitan, jer san prosli put izgubila "samo" 5kg. Jeste svi radili pauze? Upomoc!
bibitutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 20:22   #98
ljudovi, naravno javim kako je sve prošlo...napravit ću pauzicu od nekih 5-10 dana i onda ću ponovno probati...hvala na savjetima :-)
boksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 23:48   #99
Ma nepravis pauzu od 10 dana neg samo od dva dana!
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 23:49   #100
Quote:
NikolinicaR kaže: Pogledaj post
Mafri mi memjo te natjerati...
za druge neznam ali ja sigurno[
Nisam danas isla na dijetu
Budem sutra
Eto o tom ti pricam.Sad nemogu se natjerat,
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.