Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2010., 23:14   #481
Da, i ove 5-minuta izbjeljuju, Javi pliz kakvi su ti rezultati

@Eyedetox - trebala bi ih vidjeti odmah nakon par dana
Ne mogu vjerovati da si ih naručila
(nemoj mene kriviti, ja bi sve dala za bijele zube )
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 13:59   #482
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Da, i ove 5-minuta izbjeljuju, Javi pliz kakvi su ti rezultati

@Eyedetox - trebala bi ih vidjeti odmah nakon par dana
Ne mogu vjerovati da si ih naručila
(nemoj mene kriviti, ja bi sve dala za bijele zube )
koristim ih 6 dana nekih samo navečer 5 min i sad neznam izgleda da su bjelji al pretpostavljam da su bolji za održavanje poslije izbjeljivanja sa ovima od pola sata. ako netko naruči veći paket možemo se mijenjat ja njemu ove za održavanje on meni ove bar za 7 dana
bobanzvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 21:45   #483
Stigle su mi napokon trakice VIVID crest, oni kaj se drže 30 min, danas sam tek drugi put stavila i zubi su fakat bjeliji ali su jako osjetljivi i onak kao da me svrbe i stežu. Jel to normalno kod njih?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 23:33   #484
Tako nekad dobijem želju za izbjeljivanjem zuba i onda pročitam ovako nešto da me obeshrabrim. Držim fige da brzo prođe.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 18:21   #485
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Stigle su mi napokon trakice VIVID crest, oni kaj se drže 30 min, danas sam tek drugi put stavila i zubi su fakat bjeliji ali su jako osjetljivi i onak kao da me svrbe i stežu. Jel to normalno kod njih?
i meni su danas stigle nakon mjesec dana čekanja
bobanzvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 22:12   #486
Bok, imam par pitanja u vezi tih crest whitestripes trakica.. Imam prirodno "zute" zube, da li je itko s takvim problemom koristio te trakice i da li mu je pomoglo? Koliko otprilike traje efekt? I postoji li neka hrv stranica sa koje se moze naruciti, nemam kreditnu karticu. Hvala puno na odgovorima
Procella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 15:42   #487
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Stigle su mi napokon trakice VIVID crest, oni kaj se drže 30 min, danas sam tek drugi put stavila i zubi su fakat bjeliji ali su jako osjetljivi i onak kao da me svrbe i stežu. Jel to normalno kod njih?
jel koristiš sensodyne? meni je pomagala dok sam bila u procesu izbjeljivanja, zubi su mi bili osjetljivi jedno mj.dana.
flyingappletree is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 15:44   #488
Quote:
flyingappletree kaže: Pogledaj post
jel koristiš sensodyne? meni je pomagala dok sam bila u procesu izbjeljivanja, zubi su mi bili osjetljivi jedno mj.dana.
Da, onaj sensodyne rapid mi je najbolja pasta IKAD
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 16:58   #489
mislim da je sasvim normalno da su osjetljivi, meni je bilo tako i prošlo
flyingappletree is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 17:23   #490
koji seller je najbolji? otkud naručit
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 19:48   #491
Quote:
flyingappletree kaže: Pogledaj post
mislim da je sasvim normalno da su osjetljivi, meni je bilo tako i prošlo
Sa čime si ti izbjeljivala?

Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
koji seller je najbolji? otkud naručit
Ja sam od ovog naručila al mislim da ću sad od drugog jer sam čekala 4 tjedna i ovaj put duplu količinu, stvarno djeluju

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...=STRK:MEWNX:IT
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 20:09   #492
ja sam izbjeljivala peroksidom (onaj sistem s udlagam koje se nose preko noći u koje se stavlja gel), došlo me 1200kn taj prvi put (jer treba izraditi udlage), a kasnije se može uzimati samo gel 1x godišnje ili rijeđe, tubica je 200kn, to su cijene u splitu. rezultati su bili odlični, oštećenja nikakva, i efekt još traje (2,5g)

ali mislim da svaki proces izbjeljivanja uzrokuje osjetljivost, jer caklina je ipak porozna, tako mi je bar rekla moja zubarica.
flyingappletree is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 20:47   #493
hm tu meni svašta izbaci al ok
a kaj znači ovaj nib?
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 21:31   #494
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
hm tu meni svašta izbaci al ok
a kaj znači ovaj nib?
Nemam pojma šta znači NIB al te moje se zovu Crest 3D White Whitestrips Vivid. Samo nikako ne staviti iza pranja zubi, danas sam se zaboravila pa stavila nakon pranja ša me zub bolio iza toga
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 22:43   #495
Quote:
Procella kaže: Pogledaj post
Bok, imam par pitanja u vezi tih crest whitestripes trakica.. Imam prirodno "zute" zube, da li je itko s takvim problemom koristio te trakice i da li mu je pomoglo? Koliko otprilike traje efekt? I postoji li neka hrv stranica sa koje se moze naruciti, nemam kreditnu karticu. Hvala puno na odgovorima
Kad sam razgovarala s zubarom, rekao mi je da ti "žući" zubi bolje posvjetle od onih "sivih", tako da nemaš brige ja sam izbjeljivala zube trakicama, meni drži već godinu dana, nije kao na početku, ali su bjelji od perioda prije korištenja trakica. ja sam naručila s ebaya, a za hr
Skvrlana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 00:07   #496
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
a kaj znači ovaj nib?
New in box
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 01:02   #497
Jel itko koristio idol white whitening pens?
missldb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 07:35   #498
može li mi itko objasniti koja je razlika između laserskog i uv izbjeljivanja?

malčice su mi krivi dojnji zubi pa bi stavila aparatić ali ne fiksni ako je ikako moguće, koliko se kreću cijene za sve to trenutno
i možda je još netko imao moj problem,pa mi može pomoć - naime gornja trica mi je skroz gore (nije imala mjesta) i prelazi preko dvice (kad se smijem i usne mi izgledaju deformirano, užas) sad se mislim da izvadim dvicu i spustim tricu dolje,jeli itko to radio,imaju li aparatić za to,cijena i koliko vremena treba da se spusti?
ima li neka metoda izbjeljivanja nakon kojeg nije potrebno mijenjat plombe,mislim da se i one izbijele? Hvala puno
Nefiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 22:31   #499
Quote:
Skvrlana kaže: Pogledaj post
Kad sam razgovarala s zubarom, rekao mi je da ti "žući" zubi bolje posvjetle od onih "sivih", tako da nemaš brige ja sam izbjeljivala zube trakicama, meni drži već godinu dana, nije kao na početku, ali su bjelji od perioda prije korištenja trakica. ja sam naručila s ebaya, a za hr
ja imam 1 sivi iz kojeg je živac izvađen,počeo je tamnit i na njega izbjeljivanje ne djeluje, dok su ostali al dok je god nevalja, pa moram tražit rješenje za taj sivi da svi budu
Quote:
Nefiri kaže: Pogledaj post
može li mi itko objasniti koja je razlika između laserskog i uv izbjeljivanja?

malčice su mi krivi dojnji zubi pa bi stavila aparatić ali ne fiksni ako je ikako moguće, koliko se kreću cijene za sve to trenutno
i možda je još netko imao moj problem,pa mi može pomoć - naime gornja trica mi je skroz gore (nije imala mjesta) i prelazi preko dvice (kad se smijem i usne mi izgledaju deformirano, užas) sad se mislim da izvadim dvicu i spustim tricu dolje,jeli itko to radio,imaju li aparatić za to,cijena i koliko vremena treba da se spusti?
ima li neka metoda izbjeljivanja nakon kojeg nije potrebno mijenjat plombe,mislim da se i one izbijele? Hvala puno
pa nemaš ti što mislit a još manje vadit bolje posjeti par ordinacija i poslušaj savjete
bobanzvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 23:31   #500
Quote:
bobanzvone kaže: Pogledaj post
ja imam 1 sivi iz kojeg je živac izvađen,počeo je tamnit i na njega izbjeljivanje ne djeluje, dok su ostali al dok je god nevalja, pa moram tražit rješenje za taj sivi da svi budu
Ako na njemu nema više od 20% plombe, onda stavi ljuskicu
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:18.