Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2012., 21:00   #1
Krenula sam s NeoBuxom... što sada?

OK, vidjeh nešto o ovome i pošto ljudi, iako ne zarađuju mnogo, potvrđuju da je sve legalno.. reko idem se registrirat.

To sam i napravila (stavila sam PayPal račun), i odmah vidjeh da imam 14 reklama za kliknut : 1 cent + 1 cent bonus pack.

Ajd mi sad malo to pojasnite :

1. Meni neće slučajno nitko ništa naplatit kad klikam to?

2. Što se tiče tih refferala, jel su to oni koji se registriraju na NeoBux i nevedu da si ih tih uputio tamo, tj. stave tvoj nickname u odgovarajuće polje?

3. Koliko vi zarađujete?

4. Vim da ima nekih membershipa... i da se debelo mjesečno plaćaju. Jel tko od vas to radi, i vratite li barem uloženo...?

5. Koji je najbolji način za nabavit refferale?

thnx
fE rencic iNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 23:48   #2
Ja sam isprobao Neobux pa ti mogu odgovorit na neka od pitanja. Nitko ti ništa neće naplatiti. Oni ti ne mogu sa PayPala vući novac kad se njima prohtje već si ti ta koja mora uplatiti. Drugo, od samog klikanja reklama nećeš nikada zaradit neki novac.

Što se refferala tiće, dobiješ link i banere kojima reklamiraš i kad se preko tog linka registriraju, oni su tvoji referali. Ali pazi, prvih mjesec dana i dok ne napraviš barem 100 klikova (ta dva uvjeta su bila dok sam ja još bio, ne znam da li su nešto mjenjali) ne možeš imati referale.

No ima još jedna zamka: ako ti danas ne poklikaš oglase, sutra nećeš dobiti ništa ni od referala. To je zaštita od onih koji skupe brdo referala i onda ne bi radili ništa već samo gledali kako lova teče. E ne može jer kad bi svatko tako pristupao, nitko ne bi klikao

Neobux je jedan od rijetkih takvih servisa koji su potpuno pouzdani. Od njih ćeš primit pare, ali se treba namučiti za zaraditi. Možeš ti i rentati refferale no treba dosta paziti na njih, gledati da li klikaju ili ne, pa u slučaju da ne klikaju, možeš ih mjenjati. Osim novca, dobivaju se i neki crediti za koje ne znam čemu služe.

Uglavnom, ja sam prestao klikati jer mi nije išlo i nisam imao dovoljno strpljenja. Bio sam uložio 5$ i rentao nešto referala. Ako dugo vremena ne klikaš, deaktiviraju ti account.
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 01:57   #3
ah, pa naravno. nisam ni mislila da nije sr*nje.
fE rencic iNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 21:43   #4
kakvo sranje O.o
ja ubacio 10$ i pare lijepo sjedale a onda ja budala napravio cashout na unverified paypal acc i sjebo pare
samo stoje tamo nemogu ništ s njima xD
ma nije sranje uopće, samo trebaš rentati puno reffova
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 20:33   #5
http://www.neobux.com/forum/?/4/1205...ted-referrals/
__________________
All the world's a stage, and all the men and women merely players
Charley is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 16:00   #6
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
kakvo sranje O.o
ja ubacio 10$ i pare lijepo sjedale a onda ja budala napravio cashout na unverified paypal acc i sjebo pare
samo stoje tamo nemogu ništ s njima xD
ma nije sranje uopće, samo trebaš rentati puno reffova
Neznam zašto ti je kako ti kažeš "unverified paypal acc" kad je to vrlo jednostavno promijeniti tj. verificirati

Meni lova svaki mjesec redovito sjeda na PayPal i oni mi svakog prvog u mjesecu prebacuju lovu na moj devizni račun
__________________
Pomozite drugima - Zabranjeno je pomoći sebi
kluki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 16:02   #7
Quote:
fE rencic iNa kaže: Pogledaj post
ah, pa naravno. nisam ni mislila da nije sr*nje.
Bježi od klikanja jer je gubljenje vremena a ako želiš zaraditi na netu, ništa bez uložene love i puno truda i učenja
__________________
Pomozite drugima - Zabranjeno je pomoći sebi
kluki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 17:08   #8
Quote:
kluki kaže: Pogledaj post
Neznam zašto ti je kako ti kažeš "unverified paypal acc" kad je to vrlo jednostavno promijeniti tj. verificirati

Meni lova svaki mjesec redovito sjeda na PayPal i oni mi svakog prvog u mjesecu prebacuju lovu na moj devizni račun
kako da ga verificiram bez kartice?
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 01:26   #9
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
kako da ga verificiram bez kartice?
Nemozes,mozes jedino staviti drugu drzavu tipa Australija da mozes primati novac ali kakve koristi kad ga onda ne mozes prebaciti ovdje
__________________
All the world's a stage, and all the men and women merely players
Charley is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 10:04   #10
mah, barem da mogu kupovati na ebayu..
ako stavim za državu australiju jel mi neće sjebat shipping adress?
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 13:05   #11
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
mah, barem da mogu kupovati na ebayu..
ako stavim za državu australiju jel mi neće sjebat shipping adress?
neće,samo stavi prave podatke na ebay acc
__________________
All the world's a stage, and all the men and women merely players
Charley is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 13:12   #12
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
kako da ga verificiram bez kartice?
Uffff
__________________
Pomozite drugima - Zabranjeno je pomoći sebi
kluki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 13:24   #13
na koju shemu to radi, zar australci nemoraju verificirat paypal karticom?
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 22:28   #14
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
na koju shemu to radi, zar australci nemoraju verificirat paypal karticom?
nisi me shvatio....ukoliko želiš prebaciti lovu sa nekog site-a na cro paypal bez kartice nećeš moći.Napravi si novi i stavi zemlju Australiju i moći češ primiti lovu bez kartice i trošit...limit ti je 100$ ako se nevaram.
__________________
All the world's a stage, and all the men and women merely players
Charley is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 09:50   #15
Quote:
Charley kaže: Pogledaj post
nisi me shvatio....ukoliko želiš prebaciti lovu sa nekog site-a na cro paypal bez kartice nećeš moći.Napravi si novi i stavi zemlju Australiju i moći češ primiti lovu bez kartice i trošit...limit ti je 100$ ako se nevaram.
ok, tnx
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 15:07   #16
Quote:
kluki kaže: Pogledaj post
Bježi od klikanja jer je gubljenje vremena a ako želiš zaraditi na netu, ništa bez uložene love i puno truda i učenja
Nije poanta u klikanju vec u dovodjenju referala!!!

Shvatite to po 1001. put!!!

Affiliate je vrlo mocna stvar i vecina poslova na netu radi na tu shemu.

Ja sam inace premium na neobuxu i debelo mi se isplatilo. Ali za one koji planiraju uloziti savjet da prvo rentaju referale i tek poslje toga uplate clanstvo. I vrlo je vazno da zaradu od referala donose narancaste reklame - standardne a sve ostale samo osobnu zaradu.

Na ptc stranicam se moze solidno zaraditi ali treba biti domisljat i uporan...
Nakon godinu dana sam zaradio novi toshibin laptop ak da nije to za odbaciti...
elektroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 18:26   #17
Takav je neki i moj plan, najbitnije je dnevno kliknut one 4 reklame ako imaš obićan account i mini jobove, rentaš referale ali ne previše nego toliko da za 30 dana skupiš za produženje od 240 dana gdje se najviše isplate i kad dodješ do velike cifre referala uzet premium account i eto. Ne uzima puno vremena i odlično
Livan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 09:50   #18
Quote:
Livan kaže: Pogledaj post
Takav je neki i moj plan, najbitnije je dnevno kliknut one 4 reklame ako imaš obićan account i mini jobove, rentaš referale ali ne previše nego toliko da za 30 dana skupiš za produženje od 240 dana gdje se najviše isplate i kad dodješ do velike cifre referala uzet premium account i eto. Ne uzima puno vremena i odlično
Ništa od neobuxa jer referali slabo klikaju. Krenuo sam ozbiljnije sa buxjunction. Savjet za sve ozbiljnije klikere!! Najvažnije da rentani referali klikaju svaki dan a ako ne klikaju recikliraju se vec nakon 3 dana!!

Poštovani korisnici neobuxa a i svi ostali!

Predlažem jednu provjerenu stranicu i veoma zanimljivu.
Ona je kombinacija standardnih PTC stranica i ex JBP a na tržištu je preko 3 godine u okviru mark & james mreže.

Zarađujete tako da dobivate dividendu svaki dan na vaš kapital u tvrtki.
Postoje istovremena 2 računa: jedan je u dolarima i svaki dan se pridodaje - dividenda, a drugi je u njihovim bj$ i on jako brzo raste ali taj novac ne možete isplatiti ali o njemu ovisi dnevna dividenda i možete ga koristiti za oglašavanje uz vrlo povoljne cijene ( npr. banersko oglašavanje 1 bj$ za 1000 prikaza a taj 1 bj$ praktički zaradim za 1 dan ).

Da biste dobivali dividendu trebate biti nadograđeni, a nadogradnja počinje već sa 10 $ po mjesecu. Prvi mjesec ćete normalno biti u minusu ali već u drugom mjesecu zarađujete. Gledanje reklama vam je najmanje 6.5 centi, a možete zarađivati i dobivanjem emailova - 3 centa.

Kao dobrodošlicu dobivate 5 bj$.

Jako dobra stvar je i rentanje referrala jer se mogu uzeti uz povoljnu ciijenu na 1 god. i za razliku od neobuxa vrlo su aktivni i klikaju svaki dan, a ako ne klikaju 3 dana sstem ih besplatno reciklira!!

Ako netko želi mogu mu screenshootove poslati na email.
Javite mi se na pm za više informacije, a tko se registrira ispod mene imat će svu moju podršku i još neke besplatne savjete i trikove kako povećati zaradu.
elektroman is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 30.09.2012., 10:23   #19
Razmišljam da završim i ja sa neobuxom. Dosta mi je tih klik gluposti. Referali su na 6o dana i čim izađu zbogom Neobux. Tip klika, klika i onda 11 dana ne klika da bi jučer opet kliknuo. Ma idiotizam i gubljenje vremena. Nemam baš povjerenja u sve te PTC gluposti. Razmišljam da se ozbiljno bacim na neke stvari kao adsense i slično. Znam da trebam još hrpu toga naučiti ali od ovog nema neke love.
Hudini is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 10:38   #20
e

http://www.turnkeycentral.com/scripts/bux-clone-script/
http://www.hotscripts.com/search/all-scripts/bux

Zar jos ima naivaca sa bux sranjima.Svaki seljak danas moze napraviti buxto stranicu ili bilo kakvu sa klikanjem,rentanjem.A isplatu cete vidjeti kao ja osamu bin ladena mrtvog hahahah
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.