Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2014., 03:45   #81
Quote:
keisuke kaže: Pogledaj post
Joj mama sve je to pet, ali dajte si vi koji spamate s tim sfi-em napravite grupu pa tamo tražite refferale, a ne uletjeti u temu ko propuh puknut link i otići.
Ja bih komentirao blog.
Pošto si učiteljica, ocijena je labava dvojka.
Zašto ? Boje kako tako, preglednost bloga užasna, sortirano nikako, tekstovi su ono manje više svi na istu tematiku, a to je samo registriraj se preko mene i to je to.
Zar je teško otići na btemplates.com ili allblogtools.com i skinuti neki ljepši dizajn, postaviti ga, napraviti kategorije i sve to ljepše posložiti i pisati normalne tekstove.
Uglavnom STOP SPAMU S SFI-em !

btw.
svejedno sretno u zaradi i sretno s malim bebačem !
svjesna sam ja da blog ne liči na ništa, a što ćeš..tek sam krenula učiti hvala na prijedlozima za blog. dobronamjerne kritike su uvijek dobro došle..bar kod mene

a normalni tekstovi, hm..ne znam kako..uglavnom pišem iskustveno..pogotovo onaj zadnji post jer mi je život preletio pred očima u trenutku prometne nesreće.

a što se tiče stop spamu, pa onda svatko u biti na forumu spama iznoseći svoja mišljenja i poslove..

i hvala na lijepim željama glede bebača i zarade naravno
vpaunica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 03:49   #82
Quote:
vrageczg kaže: Pogledaj post
ja ti iskreno drzim fige da uspijes u svemu tome .
vec sam spomen tri klinca je dovoljan za ovu želju :-)

treba poduzeti sve sto se moze , i sve je bolje od neaktivnosti i ne pokusaja
ak nist drugo bar si kazes " gle pokusao sam , nije islo , hebi ga al nisam ostao na praznim samouvjeravanjima kak ja znam mogu al eto nemam srece pa bolje nist ne pokusati"

pa da, zbog klinaca i ovo radim..želim da vide da se mama trudi, da nije samo ono tipa peri, kuhaj, čisti...mame mogu sve samo naravno za sve treba vremena i strpljenja. Vremena ću imati tri godine pa ćemo vidjeti javim Vam se ovdje jesam li uspjela
vpaunica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 03:58   #83
Ma nitko se nije sjetio otvoriti temu o SFI biznisu, i onda dolaze likovi u razno razne teme i samo pucaju ono c/p doslovno.
I to doslovno dopi*di
Ja znam da je cilj svima imati što više refferala, no ovaj forum je toliko prenatrpan spamerima da to nisu istine nažalost.

Zašto sam ti rekao za blog, zato jer je to ogledalo tvojeg posla, ako je sve na brzinu raštrkano i razbacano nitko te neće shvatiti ozbiljno.
Uzmeš si fino par sati, promjeniš dizajn na blogu, sve fino urediš da ima preglednost i poradiš na optimizaciji bloga, jer vjeruj mi više ćeš refferala pokupiti preko googlea nego preko ovog foruma.
Zato jedan savjet prije nego što kreneš u aktivnu potragu za refferalima, napravi temelje i vjeruj mi imati ćeš više učinka.
Ako kažeš da imaš 3 duge godine i ako si se baš odlučila na SFI, zakupi domenu, spoji ju s bloggerom jer je najlakše za početnike s njim baratati i gradi online posao.
Domena izgleda profesionalnije i čovjek kojeg google dovede na tvoju stranicu, kad vidi da pišeš kako što, svojim riječima, unijet će povjerenje i sigurno će se registrirati preko tebe.

Tekstove tipa, tu se morate registrirati i 300 puta naglasiti da se mora baš tu i nigdje drugdje i 500 riječi kako je to najbolja zarada je glupost. Internet je pun spama i to sve manje pali kako je prije palilo.
Ljudi koji idu u ozbiljniji internet posao sve prije dobro debelo prouče.
Znači ako te stranica predstavlja u najboljem svijetlu uspjeti ćeš =) Naravno uz trud i zalaganje.

Ja od kad sam na ovom forumu imam "grube" ako ih tako mogu nazvati komentare, odnosno ono što mislim to i kažem.
Glupo mi je na zaobilazan način nekome reći da nešto ne valja, fino direktno, ako se razljutiš što bi ti ja

Toliko od mene
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 04:14   #84
Quote:
keisuke kaže: Pogledaj post
Ma nitko se nije sjetio otvoriti temu o SFI biznisu, i onda dolaze likovi u razno razne teme i samo pucaju ono c/p doslovno.
I to doslovno dopi*di
Ja znam da je cilj svima imati što više refferala, no ovaj forum je toliko prenatrpan spamerima da to nisu istine nažalost.

Zašto sam ti rekao za blog, zato jer je to ogledalo tvojeg posla, ako je sve na brzinu raštrkano i razbacano nitko te neće shvatiti ozbiljno.
Uzmeš si fino par sati, promjeniš dizajn na blogu, sve fino urediš da ima preglednost i poradiš na optimizaciji bloga, jer vjeruj mi više ćeš refferala pokupiti preko googlea nego preko ovog foruma.
Zato jedan savjet prije nego što kreneš u aktivnu potragu za refferalima, napravi temelje i vjeruj mi imati ćeš više učinka.
Ako kažeš da imaš 3 duge godine i ako si se baš odlučila na SFI, zakupi domenu, spoji ju s bloggerom jer je najlakše za početnike s njim baratati i gradi online posao.
Domena izgleda profesionalnije i čovjek kojeg google dovede na tvoju stranicu, kad vidi da pišeš kako što, svojim riječima, unijet će povjerenje i sigurno će se registrirati preko tebe.

Tekstove tipa, tu se morate registrirati i 300 puta naglasiti da se mora baš tu i nigdje drugdje i 500 riječi kako je to najbolja zarada je glupost. Internet je pun spama i to sve manje pali kako je prije palilo.
Ljudi koji idu u ozbiljniji internet posao sve prije dobro debelo prouče.
Znači ako te stranica predstavlja u najboljem svijetlu uspjeti ćeš =) Naravno uz trud i zalaganje.

Ja od kad sam na ovom forumu imam "grube" ako ih tako mogu nazvati komentare, odnosno ono što mislim to i kažem.
Glupo mi je na zaobilazan način nekome reći da nešto ne valja, fino direktno, ako se razljutiš što bi ti ja

Toliko od mene
Ništa nema "gruboga" u tvojim komentarima, bar ne u ovom.. stvarno ti hvala na konstruktivnim prijedlozima.. i od sada ću samo na kraju članaka napisati jednom "ovdje se možete registrirati " i pokušat ću biti profesionalnija, samo malo je teže kad se radi u školi sa klincima i doma imam klince..hm..možda i zbog toga previše ponavljam za registraciju na postovima

onda bih možda ja mogla otvoriti novu temu o SFI-u ovdje na forumu..samo ne znam kako da ju nazovem..možda isto kao blog "Mama zarađuje online" ili naprosto SFI posao....što ti misliš?

hvala još jednom na savjetima
vpaunica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 04:26   #85
Nema na čemu, tu smo da si pomognemo međusobno.
Poznato mi je da se je teško koncentrirati na online posao kada netko non stop oko tebe skače i prekida te.
Zato ja volim najviše raditi u gluho doba noći kad normalni ljudi spavaju, pa imam svoj mir. Da jasno mi je pošto si učiteljica, završio sam ja svoje škole, pa moraš 200x jedno te isto ponavljati i uđe u rutinu.
Što se tiče profesionalnosti govorim iz vlastitog iskustva, pa znam i vidim u statistikama stranice što ljudi vole, što ne, a i gledam po sebi kada tražim nešto što me interesira. Profesionalnost mora biti na prvom mjestu, barem u ovakvim poslovima, gdje moraš ljude navesti da baš preko tebe uđu.
Pa bilo bi super da postoji jedna tema o SFI-u i da se ne miješa SFI u teme gdje je recimo adsense ili neki drugi biznis.
Naziv teme ovisi o onome što ćeš u njoj predstavljati. Ukoliko misliš nazvati "Mama zarađuje online" po meni bi tema te teme bila, kako si krenula, što radiš, što čemu služi, što se dešava iz dana u dan u tvojem svijetu internet zarade, kako napreduješ, gdje su greške na što treba paziti, a tema koja se bazira općenito na SFI, bi bila gdje ti u uvodu teme odnosno prvom postu, detaljno opišeš kakav je to posao, na što se bazira, kako uspjeti brže od drugih, na što treba paziti, što treba izbjegavati, odnosno opisati svoj posao.

No pošto je tebi bitno da dobiješ čim više refferala trebala bi u kratkim crtama opisati SFI i za više detalja kako krenuti i sve ovo što sam prije napisao, staviti link na svoju stranicu, jer su na forumu refferal linkovi zabranjeni.
Naravno pri tome opet trebaš voditi brigu na ovaj moj post prije da sve na blogu/stranici izgleda profesionalno, tako da onaj tko dođe, bez imalo muke dođe do informacija koje ga interesiraju, a ne da izgubi pola sata tražeći kako krenuti jer sve samo titra da nek se registrira.

Ukoliko otvaraš temu tvoj je izbor što ćeš izabrati i na što se bazirati, a nakon toga dolazi horda ljudi poput mene koja će napisati svoje (ne)stručno mišljenje o svemu što si iznijela i još veća horda ljudi koja će spamati svojim refferal linkovima. Moderatori slabo ovo moderiraju, no trebalo bi takve članove odma banirati, jer ako je tema o SFI nemam ja što doći pljuvati istu i spamati ju svojom internet zaradom, već striktno komentirati i pomagati ukoliko mogu u okviru teme.

Hebemti tako pišem kao da sam pokupio svu mudrost svijeta, hahahahahaha
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 13:05   #86
Quote:
keisuke kaže: Pogledaj post
Nema na čemu, tu smo da si pomognemo međusobno.
Poznato mi je da se je teško koncentrirati na online posao kada netko non stop oko tebe skače i prekida te.
Zato ja volim najviše raditi u gluho doba noći kad normalni ljudi spavaju, pa imam svoj mir. Da jasno mi je pošto si učiteljica, završio sam ja svoje škole, pa moraš 200x jedno te isto ponavljati i uđe u rutinu.
Što se tiče profesionalnosti govorim iz vlastitog iskustva, pa znam i vidim u statistikama stranice što ljudi vole, što ne, a i gledam po sebi kada tražim nešto što me interesira. Profesionalnost mora biti na prvom mjestu, barem u ovakvim poslovima, gdje moraš ljude navesti da baš preko tebe uđu.
Pa bilo bi super da postoji jedna tema o SFI-u i da se ne miješa SFI u teme gdje je recimo adsense ili neki drugi biznis.
Naziv teme ovisi o onome što ćeš u njoj predstavljati. Ukoliko misliš nazvati "Mama zarađuje online" po meni bi tema te teme bila, kako si krenula, što radiš, što čemu služi, što se dešava iz dana u dan u tvojem svijetu internet zarade, kako napreduješ, gdje su greške na što treba paziti, a tema koja se bazira općenito na SFI, bi bila gdje ti u uvodu teme odnosno prvom postu, detaljno opišeš kakav je to posao, na što se bazira, kako uspjeti brže od drugih, na što treba paziti, što treba izbjegavati, odnosno opisati svoj posao.

No pošto je tebi bitno da dobiješ čim više refferala trebala bi u kratkim crtama opisati SFI i za više detalja kako krenuti i sve ovo što sam prije napisao, staviti link na svoju stranicu, jer su na forumu refferal linkovi zabranjeni.
Naravno pri tome opet trebaš voditi brigu na ovaj moj post prije da sve na blogu/stranici izgleda profesionalno, tako da onaj tko dođe, bez imalo muke dođe do informacija koje ga interesiraju, a ne da izgubi pola sata tražeći kako krenuti jer sve samo titra da nek se registrira.

Ukoliko otvaraš temu tvoj je izbor što ćeš izabrati i na što se bazirati, a nakon toga dolazi horda ljudi poput mene koja će napisati svoje (ne)stručno mišljenje o svemu što si iznijela i još veća horda ljudi koja će spamati svojim refferal linkovima. Moderatori slabo ovo moderiraju, no trebalo bi takve članove odma banirati, jer ako je tema o SFI nemam ja što doći pljuvati istu i spamati ju svojom internet zaradom, već striktno komentirati i pomagati ukoliko mogu u okviru teme.

Hebemti tako pišem kao da sam pokupio svu mudrost svijeta, hahahahahaha
Hvala ti na svim savjetima drago mi je vidjeti da ima i normalnih ljudi na forumu spremnih pomoći, a ne samo odmah početi napadati.. u biti vjerojatno ovisi od teme do teme..

isprike što sam ovdje bezveze banula ali eto nešto sam naučila..

nitko nije pokupio svu mudrost svijeta, već je svatko dobar u nekom području, pa zašto onda to ne bi podijelio sa drugima da i drugi znaju.. to je i smisao foruma.. pomoći jedan drugome ako možemo, bar tako bi trebalo biti.. ima nas svakakvih..

lijepi pozdrav svima na ovoj temi
vpaunica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 14:45   #87
zaradi kod kuce nikad lakse!!

zaradi preko interneta be ulaganja novca nikad lakse registriraj se na http://cashtorefer.com/Default.aspx?Refer=167922 i odmah dobijes 20 USD nagradu pozz!
canko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 19:57   #88
Malo offtopic, ali ako zanima koga kako zaraditi putem interneta ispunjavanjem anketi neka mi se javi ..
vedvedved is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 23:17   #89
Thumbs up

Potrebni suradnici za rad u pouzdanoj Americkoj kompaniji preko interneta.Ovaj posao je kao i svaki drugi,NIJE PREVARA i moze se lepo zaraditi!Registracija http://www.sfi4.com/13825860.13/FREE Za vise informacija posetite http://najbolji-posao-na-netu.webs.com/
markof89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:21   #90
ankete

Ja klikam vec duze vrijeme na jednoj stranici,ankete su u pitanju.
Ankete su na hrvatskom jeziku,sve sto ''zaradim'' prebacim si na ''skrill'' (moneybookers)
ne zaradim bogzna koliko,ali se nakupi.
Ankete su o hrani i picu,odjeci,raznim markama itd....
Dobije se nesto u samom startu,ako se ukljucis preko nekoga,ako sam ukljucis nekoga i tak...
Cak su i jedne dnevne novine u Hrvatskoj objavile tu stranicu kao dodatnu zaradu.
Ne mozes zaraditi milione,ali moze se nakupiti nesto novca,sve ovisi u kojem gradu zivite,koliko se obrazovani,itd.
ok je.
Pa ako nekog zanima nek mi se javi porukom
pozdrav
marko24cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 22:29   #91
Smile

Quote:
marko24cro kaže: Pogledaj post
Ja klikam vec duze vrijeme na jednoj stranici,ankete su u pitanju.
Ankete su na hrvatskom jeziku,sve sto ''zaradim'' prebacim si na ''skrill'' (moneybookers)
ne zaradim bogzna koliko,ali se nakupi.
Ankete su o hrani i picu,odjeci,raznim markama itd....
Dobije se nesto u samom startu,ako se ukljucis preko nekoga,ako sam ukljucis nekoga i tak...
Cak su i jedne dnevne novine u Hrvatskoj objavile tu stranicu kao dodatnu zaradu.
Ne mozes zaraditi milione,ali moze se nakupiti nesto novca,sve ovisi u kojem gradu zivite,koliko se obrazovani,itd.
ok je.
Pa ako nekog zanima nek mi se javi porukom
pozdrav

Hey mene zanimaju te ankete
jasamtara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 15:43   #92
Pozdrav ja radim preko neta i odlicno zaradjujem, nista se ne ulaze, imate besplatan trening, lekcije, podrsku, a uskoro kao clanovi mog tima imacete i pravu Internet skolu, naravno besplatnu.. Registracija je besplatna i odmah nakon registracije stize vam mail sa uputstvom i materijalom u video i pisanoj formi http://lidija-internetzarada.blogspot.com/

Zadnje uređivanje iliana4 : 20.07.2014. at 15:44. Reason: izmena
iliana4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 17:14   #93
Zaspi zauvijek.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 17:37   #94
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Zaspi zauvijek.
iliana4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 18:18   #95
Quote:
iliana4 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ja radim preko neta i odlicno zaradjujem, nista se ne ulaze, imate besplatan trening, lekcije, podrsku, a uskoro kao clanovi mog tima imacete i pravu Internet skolu, naravno besplatnu.. Registracija je besplatna i odmah nakon registracije stize vam mail sa uputstvom i materijalom u video i pisanoj formi http://lidija-internetzarada.blogspot.com/
Moze jedno pitanje i stvarno ne pitam na posprdan nacin, nego me bas zanima. Ako je istina to sto si rekla da odlicno zaradjujes, dajes treninge, lekcije, a uskoro ce biti i prava internet skola...zasto nemas pravu web stranicu nego preko blogspota radis? Već u startu izgleda neprofesionalno i kada mi netko takav kaže da će mi objasniti kako raditi preko interneta, ništa više ne vjerujem. Znaci ovo je dobronamjerno pitanje, ali isto tako i savjet
facebookpage is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 18:54   #96
Quote:
facebookpage kaže: Pogledaj post
Moze jedno pitanje i stvarno ne pitam na posprdan nacin, nego me bas zanima. Ako je istina to sto si rekla da odlicno zaradjujes, dajes treninge, lekcije, a uskoro ce biti i prava internet skola...zasto nemas pravu web stranicu nego preko blogspota radis? Već u startu izgleda neprofesionalno i kada mi netko takav kaže da će mi objasniti kako raditi preko interneta, ništa više ne vjerujem. Znaci ovo je dobronamjerno pitanje, ali isto tako i savjet

+1
svi stotine tisuće dolara zarađuju a nemaju 10 eura za domenu, 20 eura za host...
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 17:54   #97
Quote:
facebookpage kaže: Pogledaj post
Moze jedno pitanje i stvarno ne pitam na posprdan nacin, nego me bas zanima. Ako je istina to sto si rekla da odlicno zaradjujes, dajes treninge, lekcije, a uskoro ce biti i prava internet skola...zasto nemas pravu web stranicu nego preko blogspota radis? Već u startu izgleda neprofesionalno i kada mi netko takav kaže da će mi objasniti kako raditi preko interneta, ništa više ne vjerujem. Znaci ovo je dobronamjerno pitanje, ali isto tako i savjet
Potpuno si u pravu, jedini problem je u vremenu, jer imam i onaj posao od 8 do 16h, dvoje male dece i ne stizem. U pripremi je web stranica, hvala na sugestijama i savetu.
iliana4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 00:29   #98
Jedan od najboljih nacina internet zarade je resavanje minijobova. Posten posao. Odradis zadatak i za to budes adekvatno placen. Nema nikakvih ulaganja i ne iziskuje preveliko znanje i vreme.
Ukoiko ste zainteresovani ovde mozete saznati nesto vise o ovom nacinu zarade: http://posaoprekointernetaneobux.blogspot.com/

Dobrodosli...
vucha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 13:23   #99
Na internetu se svakako može zaraditi međutim prvo se rješite tih blogova na blogspotu - totalno neatraktivno i amaterski.

I sam imam blog i nemam domenu - još, ali bar nije taj isfurani blogspot.

Druga stvar, trebate malo detaljnije o tim poslovima, uputiti ljude iznutra.

Jako puno ima stranica danas, istina neke odu u scam ali ako na vrijeme uđete velika je šansa da ćete uspijeti nešto izvući.

Što se tiče sfi kompanije na koju sam se uključio prije cca 25 dana nije ona tako loša. Veći je problem što većina ljudi nema neka veća znanja pa spamaju na facebooku. Činjenica da se kompanija toliko dugo održala i stalno se širi članstvo govori dosta. Super je zabavno i igranje igrica, mogućnost dobivanja na aukciji dosta ispod cijene itd.

Sve u svemu ima tu prostora za zaradu ako ništa onda nekog solidnog džeparca premda nije laka lova ima tu rada.

Još je vrlo važna stvar autoresponder i da se povežete sa pravim ljudima i što prije doznate za neke stranice.

Evo podjelit ću a Vama i svoj blog koji je još u začeću ali stalno dodajem nove stvari...

Blog o internet zaradi
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 11:43   #100
Ako je netko zainteresiran, jako dobra, provjerena i što je najbolje već jako dugo prisutna stranica za dodatnu zaradu.
http://www.adclickxpress.com/?r=jrh6ach5h&p=w2
Renchy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:24.