Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2006., 13:13   #1
Cool Novi val

mene taj novi val fascinira..al ono skroz....cijela ekipa je tad furala neki svoj film, svoju furku....bash bih se htjela vratit u to vrijeme....tad je balkanom vladala prava zika...čisti r´n´r´......jebenooooooo ekipa je izlazila na tzv.duhanskom putu....svuda se pjevalo i sviralo...azra i film su svirali u kulušiću....u rijeci je počeo prvi ri-rock festival...ona je tad imala jaku glazbenu scenu..pankrti su došli u zagreb....to je bio raspašoj loodnica....da...to je bilo vrijeme...vrijeme koje je bilo savršeno....i tada su se cijenile neke vrijednosti....
__________________
behind blue eyes
matejchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 13:27   #2
Ma i danas imaš isti raspašoj svagdje, pa mislim da se vremena nisu baš toliko promijenila. Istina da je tada duh bio malo drugačiji, no jebi ga...sve što dođe, to i prođe.
Nego zašto me želiš baciti u depresiju?
__________________
giving into the nightime ain't no cure for the pain,
you gotta wade into the water, you gotta learn to live again
Cijanid is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 13:44   #3
Quote:
matejchi kaže:
mene taj novi val fascinira..al ono skroz....cijela ekipa je tad furala neki svoj film, svoju furku....bash bih se htjela vratit u to vrijeme....tad je balkanom vladala prava zika...čisti r´n´r´......jebenooooooo ekipa je izlazila na tzv.duhanskom putu....svuda se pjevalo i sviralo...azra i film su svirali u kulušiću....u rijeci je počeo prvi ri-rock festival...ona je tad imala jaku glazbenu scenu..pankrti su došli u zagreb....to je bio raspašoj loodnica....da...to je bilo vrijeme...vrijeme koje je bilo savršeno....i tada su se cijenile neke vrijednosti....
uh, što volim ovakve entuzijastičke postove...
 
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 15:42   #4
sretno dijete
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 15:47   #5
sutra garant stiže tema woodstock da se vidi da su i oni sretni bili
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 15:51   #6
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 17:21   #7
Quote:
Narantxa kaže:
sretno dijete
ja sam stvarno sretno dijete.....
__________________
behind blue eyes
matejchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 17:25   #8
jooooooj..zaboravih spomenuti atomsko(ja ih jako, jako volim)...., haustor,leb i sol..pa ekv.....električni orgazam, parafi, idoli, prljavci...svi oni su nastali u vrijeme novog valaaaa.....
__________________
behind blue eyes
matejchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 17:27   #9
jebački bendovi
__________________
behind blue eyes
matejchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 17:52   #10
ja mislim da si se ti napušila.
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 18:01   #11
nezgoda je samo kad zivis to vrijeme onda ti uopce ne pada na pamet da ga dozivljavas savrsenim...
ne sjecam se da je itko ikada rekao- uuuuu,jbte u kojem savrsenom vremenu zivimo!!! uuu, ludilo!!!

stovise, sjecam se kako je masa mislila - uuuu woodstock!!! uuu koje je ludilo to moralo biti....e, to su bila vremena...
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 18:09   #12
garant će nas za 20 godina pucat nostalgija za death discom
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 18:51   #13
Quote:
Cerberus kaže:
ja mislim da si se ti napušila.
ma nisam..ja sam samo malo vesela....
__________________
behind blue eyes
matejchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 22:17   #14
Quote:
Mr. Wrong kaže:
garant će nas za 20 godina pucat nostalgija za death discom
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 14:21   #15
ana nirvana, doci cu ti u snovima, lijepo, lijepo, neopisivo, mi nismo sami, neprilagodjen..lijepe pjesme i uvijek djeluju bas sjetno i sva se raznjezim dakle stublic i film i haustor
converse is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 21:14   #16
Quote:
matejchi kaže:
mene taj novi val fascinira..al ono skroz....cijela ekipa je tad furala neki svoj film, svoju furku....bash bih se htjela vratit u to vrijeme....tad je balkanom vladala prava zika...čisti r´n´r´......jebenooooooo ekipa je izlazila na tzv.duhanskom putu....svuda se pjevalo i sviralo...azra i film su svirali u kulušiću....u rijeci je počeo prvi ri-rock festival...ona je tad imala jaku glazbenu scenu..pankrti su došli u zagreb....to je bio raspašoj loodnica....da...to je bilo vrijeme...vrijeme koje je bilo savršeno....i tada su se cijenile neke vrijednosti....
Svaka čast novom valu al ima i danas hrpa dobrih bandova,
samo treba malo potažiti.
Ne kužim ljude, uvijek plaču za onim što nemaju a ne vide ništa dobro u onome što imaju.
Dobro ti kaže Wrong, za 10-20 godina ćeš plakat za ovim što imaš danas.
thunderstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 21:51   #17
Quote:
converse kaže:
ana nirvana, doci cu ti u snovima, lijepo, lijepo, neopisivo, mi nismo sami, neprilagodjen..lijepe pjesme i uvijek djeluju bas sjetno i sva se raznjezim dakle stublic i film i haustor
ma ja bih tu strpala i azru, i idole..i sve ostale novovalne bendove..ja ih sve volim...
__________________
behind blue eyes
matejchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 21:53   #18
Quote:
thunderstorm kaže:
Svaka čast novom valu al ima i danas hrpa dobrih bandova,
samo treba malo potažiti.
Ne kužim ljude, uvijek plaču za onim što nemaju a ne vide ništa dobro u onome što imaju.
Dobro ti kaže Wrong, za 10-20 godina ćeš plakat za ovim što imaš danas.
ja se u potpunosti slažem da danas ima masa dobrih bendova..ne slušam ja sam novi val...ja recimo volim poslušat queen, doorse, gunse, floyde, metallicu,zeppeline, scorpionse, ac/dc...svi odlični bendovi...
__________________
behind blue eyes
matejchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 21:56   #19
Quote:
thunderstorm kaže:
Svaka čast novom valu al ima i danas hrpa dobrih bandova,
samo treba malo potažiti.
Ne kužim ljude, uvijek plaču za onim što nemaju a ne vide ništa dobro u onome što imaju.
Dobro ti kaže Wrong, za 10-20 godina ćeš plakat za ovim što imaš danas.

slažem se, ima i danas odličnih bendova,samo ljudi vide ono što im ponude mediji,što je u "trendu", i misle da je to to,
al treba malo potražit i kladim se da bi svatko našao bend za sebe,problem je što ti bendovi nisu medijski eksponirani,nisu komercijala,
i za ovim vremenom će netko žaliti!
gratefull death is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 22:21   #20
Quote:
gratefull death kaže:
slažem se, ima i danas odličnih bendova,samo ljudi vide ono što im ponude mediji,što je u "trendu", i misle da je to to,
al treba malo potražit i kladim se da bi svatko našao bend za sebe,problem je što ti bendovi nisu medijski eksponirani,nisu komercijala,
i za ovim vremenom će netko žaliti!
a danas je većina bendova iskomercijalizirana...
__________________
behind blue eyes
matejchi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:40.