Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2009., 17:27   #81
Quote:
COLLINA kaže: Pogledaj post
Ne na upis nego na prijamni...cuo sam da to mogu obavit tamo na jarunu kod crkve neka poliklinika...ali da kosta 500 kn?? Ne kreatina,,prije proteina
neznam za jarun ali npr. u sarengradskoj mozes sigurno i da kosta 500kn.

Quote:
COLLINA kaže: Pogledaj post
Zanima me ovaj lijecnicki, di ga mogu obavit u ZG=? Jel se to obavlja di i kad idemo na lijecnicki za neki klub? Jer tamo traze i urin i kaj sve ne, hvala
gdje god rade preglede za vozacki, oruzni list i slicno trebala bi moci i ovo obavit. urin, krv i svasta nesta. koliko se sjecam dobijes karton koji moras popunit na pregledu i njega nosis na faks, tamo ti i pise sta moras napravit.

Quote:
COLLINA kaže: Pogledaj post
Cek pa jel moze npr nogometni klub? Ili sudacka organizacija?
nk moze 100% ali za sudacku neznam. mislim da moras dvjie godine biti clan
RYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 19:57   #82
Quote:
R051 kaže: Pogledaj post
Bok,imam par pitanja pa ako netko zna...Zna možda netko da li će biti ove godine natječaj u Rijeci i da li će biti uopće?I kakva je mogućnost ići dalje odnosno na visoku?
Odgovaram na tvoje drugo pitanje!!! Ja sam završila trenerski studij 2007. i već dvije godine pratim odluke i oglase fakulteta i NEMA ŠANSE da odobre nastavka studija na Kineziološkom fakultetu(sveučilišnom studiju). Kad završiš veleučilišni studij shavtiš da je sve velika navlakuša. Treba razlikovat Društveno Veleučilište i Kineziološki fakultet!!!
Nakon toliko godina studiranja žalosno je to kaj ljudi koji se žele dalje školovat (recimo za prof. tjelesne i nastavne kulture) nemaju tu mogućnost nego smisle kakti specijalistički studij koji samo služi kao i ova Viša za prikupljanje financijskih sredstava Kineziolškog fakulteta i opremanje dvorana studentima sveučilišnog studija....
__________________
*07.05.2010.*
nana1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 14:10   #83
ekipa, jel ima netko primjerak seminarskog rada iz metodike I. i II. iz bilo kojeg sporta?
Pipunka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 16:26   #84
DAjte mi recite jel na visoj ima prakticni dio ispita? Ili samo ono knjige i uci? Za kondicijsku pitam
COLLINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 14:18   #85
Ima i prakticni dio ispita!
Pipunka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 01:03   #86
Bok, imam pitanje. U subotu je prijemni XD, zanima me od cega se sve sastoji prijemni za trenera fitnesa? Koliko sam do sada saznao ukljuceno je plivanje i pokazivanje vjezbi u gymu. Da li ima aerobika? Hvala
exit49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 21:10   #87
Jel zna netko sto je na pijmanom za kondicijsku? Jebu me ovi zgibovi, mogu ih samo 6. Znam da je trcanje i plivanje, sto je ostalo?
COLLINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 11:22   #88
idem sada jos malo na anatomiju
cuo sam da se trazi zglobovi, kosti i misici i da je test na zaokruzivanje
dali netko mozda zna koje pitanje ili bilo kakvo usmjerenje na sta obratit paznju
hvala unaprijed
__________________
pete sampras
markiiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 00:30   #89
pozdrav svima..jedno pitanje za početak.. kada je točno prijemni a kada 2. rok??
stifmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 14:55   #90
kolko je meni poznato nema 2. rok...a prvi upravo proso...cak ako si bio na kifu i proso prag ni prijemni nisi trebao...
hondastreet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 11:50   #91
I kakvo je to famozno plivanje, šta sve treba donest i kak to zgleda??
B-Link is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 11:58   #92
KIF i godine

Bok svima,

Imam jedno pitanje za vas... da li je to vanredni studiji i da li ima neki dobni limit

za upis (imam puno godina, jedan faks iza sebe, a zanima me to sto zbog mojih treninga sto kao dodatni posao)...


Hvala
marinheiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 03:02   #93
pozdrav !! koliko ja znam nema dobni limit... uglavnom na ovoj stranici piše sve pa prouči malo http://oit.kif.hr/ ... ali požuri jer 23.01. je 2. rok (dopunski) a treba sredit lječnički i ostale detlje.. sretno )
stifmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 18:41   #94
Koji su uvejti za upis 3 semestra( kolko ispita treba rijesit)? I sto ak neispunim uvjete, kako dalje?!!
Znatiželjan! is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 20:16   #95
evo da i ja nesto kazem, posto je i mene to zanimalo i pretrgao sam se naci info o upisu na visu trenersku

za kondicijsku pripremu sportasa, sto sam ja sada upisao, prijemni je izgledao ovako:

skok u vis
abc trbusnjaci
test agilnosti
trcanje 300 jardi
bip test
bench(samo sipka)
cucanj(samo sipka)
plivanje

to je sve sta je bilo na prijemnom.


sad mene zanima dali netko zna ili ima mozda pitanja za ispit iz osnovne sistematske kineziologije?
lozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 22:30   #96
mislim upisati fitness
koje su perspektive zapošljavanja?
čitam u novinama da su traženi. navodno.
kako funkcionira kad se zaposliš? radno vrijeme, uvjeti rada i sve što ide uz to?
cijenio bih što više odgovora i što više detalja, planiram si budućnost.
unaprijed hvala
cretino is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 01:31   #97
pitanje

Naime zanima me ove godine .... mislio sam se opet pripremati za kif i ubiti se od priprema no nadu mi je ubila drzavna matura , pa me zanima znate li treba li polagati drzavnu maturu za visu trenersku ?
i ta drzavna matura ako ju polozim trebam li ja ici na prijemni ? (mislim da bi logicno bilo da da ) no onda cemu uopce drzavna matura ?
alessandro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 03:31   #98
Quote:
alessandro kaže: Pogledaj post
Naime zanima me ove godine .... mislio sam se opet pripremati za kif i ubiti se od priprema no nadu mi je ubila drzavna matura , pa me zanima znate li treba li polagati drzavnu maturu za visu trenersku ?
i ta drzavna matura ako ju polozim trebam li ja ici na prijemni ? (mislim da bi logicno bilo da da ) no onda cemu uopce drzavna matura ?
e vidiš i mene zanima treba li državna matura, prošle godine sam završio srednju a nisam upisao ništa, a trenutno razmišljam o višoj trenerskoj...
legionnaire is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 11:07   #99
eto i mene zanima da li treba drzavna matura posto sam srednju zavrsila prije 2 godine?
jopa_tkd is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 11:36   #100
e da i koliko i kako se placa?
jopa_tkd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:45.