Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2010., 16:04   #1
Dar za djecu (od firme)

Ispričavam se jer nisam pronašla sličnu temu

Jeste li dobili dar za djecu povodom Sv Nikole (ako vam firma to daje ove godine). Ja sam u državnoj firmi i još ništa nije došlo, obično je dolazilo par dana prije Nikole. Jedne godine mi nije ni došlo, nego puno kasnije, jer su nešto zeznuli u računovodstvu , tako da sad jako pazim
Daisity is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 16:08   #2
evo mi bas dosli sa sv.nikole iz firme od muza, ne dobivamo nikakve novce nego su im organizirali djecju predstavu i dijeljenje poklona.
a uskoro idemo na djeda mraza tj. bozicnjaka ili kako vec u moju firmu!
moj malac bio najmladji
mybabyborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 16:24   #3
Mi smo danas bili na Djedu mrazu kod MM-a u firmi. pokloni su super kao i uvijek ( vrijednost 400-450 kn ). Kod njih nema recesije.

Stariji je dobio Gormite ( nekoliko figurica u pakiranju ), Ben 10 sat, Ben 10 lizaljku-ventilator, ( takve igračke mu mi u životu nismo kupili - s tim "opakim" likovima iz crtića, mi smo pitomiji ) slikovnicu Roary, društvenu igru Beans i neku društvenu s pingvinom ( slažu se neki ledeni blokovi a pingvin vibrira, tak nešto, nismo još proučili ). Uglavnom, rekao je da je zadovoljan iako je zaželio kamion i bager.

Mlađi je dobio onog interaktivnog Bumbu, DVD bumba, slikovnicu Disney, ruksak Bob graditelj i didaktički kamion u koji se ubacuju oblici.
Bila je mala "predstava" a okolo na stolovima slatkiši ( bananko, tortice, Mars, Twiks, lizaljke, bomboni - natrpala svega po malo za doma tj. za u čizmicu ) i štapići, čips i sokići u tetrapaku.
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 16:32   #4
Javna ustanova. Jučer sjelo 500 kn.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 16:34   #5
Dobili od moje firme 600 kuna.Muž bi dobio 200,ali je kod njih uvjet da je dijete prijavljeno na njega,tako da ništa.Ali ja prezadovoljna.
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 16:38   #6
dobili od obje firme, ukupno 1000 Kn
i jos idemo i na predstavu
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 16:39   #7
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
Javna ustanova. Jučer sjelo 500 kn.
Preko koje banke? Ja sam u PBZ
Daisity is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 16:42   #8
Quote:
Daisity kaže: Pogledaj post
Preko koje banke? Ja sam u PBZ
Zaba. Ali svima je sjelo, neovisno o banci.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 16:58   #9
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
Zaba. Ali svima je sjelo, neovisno o banci.
Pitam za banku jer znam da porodiljne naknade različito sjedaju u različitim bankama, pa se nadam da je to razlog što meni još nije ovaj dar za djecu stigao

Zadnje uređivanje Daisity : 04.12.2010. at 17:12.
Daisity is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 17:09   #10
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
Zaba. Ali svima je sjelo, neovisno o banci.
neki još čekaju. državna firma.
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 17:12   #11
Quote:
zaručena kaže: Pogledaj post
neki još čekaju. državna firma.
Govorim za svoju ustanovu. Za druge ne znam.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 17:20   #12
evo mi danas bili na podjeli od suprugove firme.. bili u kazalištu, predstava, koju smo pol odgledali ali je super za starije klince...
poklon je 6ookn i paketić milka čokoladica (to bilo mojeeeee.. pa ipak je još premala beba)
__________________
13.04.2010. F... 7.08.2013. još jedno srčeko
spocky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 17:23   #13
Ja još nisam dobila, državna firma. I kod nas je prije bilo pravilo da novci sjednu najkasnije na sv. Nikolu. Tako je propisano i kolektivnim ugovorom. Zvala sam računovodstvo u petak i rekli su mi da državna riznica još nije otvorena tako da ne računam na novce prije utorka. Iznos je 500 kn po djetetu.
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 18:47   #14
Mi idemo u kazaliste na predstavu, nakon toga Nikola dijeli darove. Firma jos daje 600 kn za dijete + slatki poklon paket od krasa! To je sve preko muza, privatna firma!
__________________
A&N
Clicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 19:06   #15
Baš sam jučer čekirala račun (zaba) jer mi je kolegica rekla da bi trebalo od države sjesti do sv. Nikole, ali ništa, nadamo se idući tjedan...
Osim toga, imamo organizirano slikanje s djedom Mrazom par dana prije Božića, poklon prošle godine su bili slatkiši u vrijednosti 100 kuna - to organizira sindikat, ove godine još ne znam što će biti za poklon.
__________________
...draga, ljubavi jedina, s koje si planete..dopusti mi da malo i ja s tobom budem dijete...
disident is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 19:52   #16
kolko znam moja firma daje uvijek poklon u vrijednosti 400 kn i mislim da su pare u pitanju. još nisam dobila ništa, tj. nisu me zvali da dodjem po lovu - ide na ruke kao i božićnica. kod mm su uvijek imali poklon (drž. služba) ali mislim da su to sad ukinuli.
__________________
povoljna robica i cipelice od br. 50-80! link na albume saljem na pp!
Jules76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 20:12   #17
Ljubomorna sam, i ja i mm u privatnika dobili jedno veliko ništa, a sve mi se čini da će i od božićnica biti nula bodova.
__________________
Sara 14.10.2007,Petra 4.7.2011.
sara_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 20:17   #18
MM dobio za klince 800 kn ( za svakog 400) na plaći od 10 mj koja sjeda u 11. Recimo državna firma! Bar nešto jer su im smanjili plaću 30%

Kod mene možda Božićnica
__________________
.
damafia25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 20:18   #19
Privatna firma (obiteljska) mm 600 kn.
Ja sam studentica pa ništa od mene.
Pink touch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 20:42   #20
Privatnik-veliko ništa, a Božićnicu možemo samo sanjati
nika3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:56.