Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2014., 01:15   #121
ponekad se smatram groznom majkom djevojcice, jer mi dijete, izuzev ljetnih haljina (prakticnosti poradi) u ormaru nema ni jendu haljinu, ni jednu suknju..
'pace, masu majica (ili pidzama) ima s "odjela za decke" (a stacu, voli bagere i vlakice)..

i onda naleti povremeno tema, ili clanak poput ove, pa sam si malo mirnija

moja je jos, doduse, mala, 3 godine, pa mislim da nam faza njenog biranja i izvoljevanja odredjene odjece tek predstoji; al mi apsolutno ne pada na um kupovati joj cipelice na peticu ili kopije "odrasle" odjece. nek hoda s 3 tone roze na sebi ak' oce, sve dok je to odjeca za djecu.
mislim, moze se ona obuc' u nesto takvo; ali samo u svrhu igre (preodjevanja) i u svrhu maskara (mada cu i tu poticati drugaciju kreativnost).

srecom, za sada i ona sama shvaca prednost praktocnosti povrh "sminke", prilicno je aktivna pa joj je najudobnije u trenirkama i tajicama. cak ni traperice ne voli previse.


kao odgojitelj, moram reci da izrazito ne volim kad mi u vrtic dodju curice od 3 godine (ili mladje) nakundjurene s kojekakvim ogrlicama, ili obucene u sto slojeva suknjica, vestica, gumbica i sl.. kako ces, pobogu, djetetetu poticati samostalnost pri odjevanju, razodjevanju i higijeni kad mu treba pomoc edabi se uopce skinulo za otic pisat iz pet slojeva "fensi" odjece
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 20:46   #122
Eto, nisam znala da se balerinke broje pod neprimjerenu ("seksi") obuću za male curice
Moja uredno nosi balerinke i u njima se na igralištu penje po užadi i ostalim spravama. Naravno, postoje one s gumenim đonom i remenčićem/lastikom da ne spadaju. Nosi sve, od kroksica, sandala, gumenih čizmi, tenisica, japanki. Nešto naslijedi od brata i nosi bez zadrške. Ako joj je nešto na nekom drugom lijepo, udijeli kompliment i to je sve od komentara. Nikad nema negativni komentar ni za koga. Valjda je tako naučila od roditelja.
Tajice s tigrastim uzorkom su baš dječje. Ne znam normalnu odraslu osobu koja bi to nosila, ali na maloj djeci (1-3 godine) su ti šašavi uzorci slatki i zaigrani. To je sve tak minijaturno da je politika: što šarenije, to veselije. Lepršave suknjice, zašto ne? Ne treba djevojčicu tjerati da se oblači ozbiljno, kao što ne treba ni patiti ako radije obuče trenirku nego vrti haljinom. Nek nose ogrlice od šarenih plastičnih perlica ako žele. Ljepše je vidjeti to nego zlato na njima.
Hello kitty i tipično dječje šarenilo su daleko od umjetnih noktiju, grudnjaka, tangi, umetaka za kosu i umjetnog tena.
SlyCarlaMarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 21:19   #123
Tko voli Honey Boo Boo voljet će i ovo: http://www.youtube.com/watch?v=4quQJfdy8og
ecc01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 00:12   #124
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ja sam nekidan saznala da postoji pole dance za djecu. to je sve sto cu reci.
Dooms day
Isss pa kaj to je majku im njihovu...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
dafuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 00:14   #125
Quote:
Marakuya kaže: Pogledaj post
Đizs, bolesno.

Gledala sam nedavno emisiju o curičicima od 6-7 godina kaj se kinđure, oblače visoke pete i šminkaju, pa tak "zrihtane" u vrtić, na sladoled itd. Roditelji ne da odobravaju, nego potiču djecu da se "izraze". Liberalna jesam, al to mi je fakat too much.
Brijem da su to one toddlers&tiaras retardirani show-ovi,to treba bit zabranjeno

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
dafuck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.