Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2007., 21:14   #41
Malo sam se i ja iskomirala sada kada sam ovo procitala,ali mi nije jasno,ustvari niko to od nas ne moze ni znat.Sta se desava sa dusom tih 40 dana?
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 21:50   #42
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Malo sam se i ja iskomirala sada kada sam ovo procitala,ali mi nije jasno,ustvari niko to od nas ne moze ni znat.Sta se desava sa dusom tih 40 dana?
Ako te zanima, uzmi Tibetansku knjigu o življenju i umiranju od Sogyal Rinpoche.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 22:30   #43
ovo mi je jako jezivo
i bojim se
uf. gadno
nadam se da crni nisu loši momci
oblak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 18:40   #44
Quote:
Rowan Sawyer kaže: Pogledaj post

Dakle, ovak. Prije mjesec dana imao sam priliku provesti zadnjih par dana s osobom koja umire.
Ono što je mene šokiralo bilo je to da mi je did pričao o ljudima koji dolaze po njega, da ih vidi u sobi te da ih otjeramo.
Naravno da nikog osim nas ukućana nije bilo.
Također rekao mi je da je jednu večer u sobu mu došlo malo janje.

Tjedan dana nakon toga did nas je napustio.
Jesu to duše dolazile po njega?
to se sad događa i mom djedu, on vidi neprijatelje po sobi. to mi je užasno, pod pretpostavkom da postoji zagrobni život, onda je puno lakše kad znaš da je netko umro u miru.
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 18:47   #45
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
a sta kad zivi vidi mrtve da dolaze po umiruceg? :
e to sam isto čula. pričala mi je jedna žena da je vidjela ,u trenu kad joj je svekar umro, da je kroz sobu prošao i izašao kroz zid čovjek obučen u crno. ;
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 18:48   #46
Jaaaaaako puno ljudi koji su bili na rubu smrti su ispričali da su vidli jedno te istu stvar (neda mi se sad pisat šta, čitajte knjige), i još ste vi imali takvih slučaja...
Nemoguće je da su svi halucinirali, postoji nešto...Recimo da je to ta 5. nedokazana dimenzija duša gdje nema vremena,a ima prostora
Omega Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 21:41   #47
hmmm
__________________
blue is the color
chazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 22:47   #48
Koja je ,točno, definicija smrti?
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 23:06   #49
Quote:
danaye kaže: Pogledaj post
Koja je ,točno, definicija smrti?
Smrt je vrijeme kad naše tijelo više ne funkcioniše,a naša duša se odvaja na ''drugi svijet'' te tada postajemo vječni.

Šteta što nema dovoljno jakog dokaza da je to istina, ali ja to vjerujem iz nekoliko razloga
Omega Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 23:12   #50
Ne znam zasto, ali verujem u taj nadgrobni zivot.Cak verujem i to da dobri idu u raj,eto tako...to je mnogo jace od mene,i ne mogu da poverujem u suprotno.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 23:27   #51
Quote:
danaye kaže: Pogledaj post
Koja je ,točno, definicija smrti?
ne postoji točna definicija smrti. postoje definicije smrti.
evo za Lutijenu bi smrt bila početak novog života, za nekoga drugoga "...ireverzibilni prestanak kompletne moždane funkcije i spontanog funkcioniranja respiratornog i cirkularnog sustava"
your point?
__________________
 Waspova mala škola pjevanja <- je, link je
dataX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 23:39   #52
Quote:
danaye kaže: Pogledaj post
Koja je ,točno, definicija smrti?
Smrt je kraj života.
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 23:44   #53
Ono kaj je smrt za gusjenicu, za leptira je rođenje.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 00:17   #54
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
a zamisli da su mrtvi ( i crni i bijeli) stalno oko nas samo ih ne vidis dok ne umires
ovo bi mogla biti istina
jovko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 20:56   #55
Quote:
dataX kaže: Pogledaj post
evo za Lutijenu bi smrt bila početak novog života, za nekoga drugoga "...ireverzibilni prestanak kompletne moždane funkcije i spontanog funkcioniranja respiratornog i cirkularnog sustava"
your point?
To je sve zato sto sam pocela da verujem u reinkarnaciju,pre nisam verovala,ali sam malo citala o tome,pa mi deluje kao pravo da dusa ne moze da "umre", vec samo fizicko telo...
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 20:26   #56
Par dana prije njene smrti,baka je pokazivala onima koji su bili s njom tada u sobi malo dijete u bijelom..kojeg naravno nije bilo tamo
A jedan sin joj je kao mali umro,pa tko zna...
__________________
''Ako nije istinito, dobro je smišljeno.''
BlackMagicWoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 21:38   #57
Quote:
BlackMagicWoman kaže: Pogledaj post
Par dana prije njene smrti,baka je pokazivala onima koji su bili s njom tada u sobi malo dijete u bijelom..kojeg naravno nije bilo tamo
A jedan sin joj je kao mali umro,pa tko zna...
Pa meni je to logicno,citajuci ovu temu videla sam da vise ljudi tvrdi isto,pa sada sve to ima smisla,ja nikada nisam cula,ali verujem da nesto postoji "iza" svega ovoga
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 22:36   #58
mene je strah to što ćemo svi to doživjeti. svi ćemo mi umrijeti i vidjeti "nešto", nama će se to isto desiti, anđeli, crni ljudi, bijela dijeca...

strašno .
Obješeni čovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 19:29   #59
Quote:
Obješeni čovjek kaže: Pogledaj post
mene je strah to što ćemo svi to doživjeti. svi ćemo mi umrijeti i vidjeti "nešto", nama će se to isto desiti, anđeli, crni ljudi, bijela dijeca
I ja se pomalo bojim,ali ipak verujem u raj i pakao,sto znaci da se dobri ljudi ne trebaju plasiti.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 01:00   #60
Question

jel poznaješ nekog toliko dobrog i bet grijeha da se ne mora bojat jer će sigurno u raj?
drnda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.