Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2007., 16:58   #141
thanks, wheel smith.
florijana is offline  
Old 29.12.2007., 17:29   #142
Quote:
florijana kaže: Pogledaj post
thanks, wheel smith.
nikada ne bih prekinuo sa curom zbog neke bolesti.

To bi samo pokazalo kakav sam covijek
__________________
...uzas
sexan3 is offline  
Old 30.12.2007., 14:08   #143
Quote:
sexan3; kaže:
nikada ne bih prekinuo sa curom zbog neke bolesti.

To bi samo pokazalo kakav sam covijek
nije pitanje prekida zbog neke bolesti, nego početka veze s nekim tko ima takav problem.
prema dosadašnjim postovima, ispostavilo se da bi muškarci uglavnom pobjegli, a žene su nešto malo razumnije pa bi bar razmislile prije nego pobjegnu ko da ih sama smrt proganja...
florijana is offline  
Old 31.12.2007., 08:35   #144
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
aha. zao mi je. i razumijem te.

ali nemoj se tolko opterecivat time i pogotovo sebe pocet dozivljavat kao 'ostecenu'. tu se radi o neupucenosti. jos uvijek prevladava neko misljenje da si droljetina ako imas std. nazalost.
A nego kaj je? Osim što je i glupa jer u doba kada postoji hrpa načina kontracepcije ona ne koristi niti jedan? Mda, svi se trgamo za glupave droljetine. Može meni dvije za van, lijepo molim.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 31.12.2007., 10:13   #145
Quote:
florijana kaže: Pogledaj post
nije tako jednostavno. naravno da bi zaštita bila upotrijebljena (iako ne štiti sto posto ni od čega, i to je dobro poznato) - ali ako je posrijedi naširoko poznati i rasprostranjeni virusić (HPV), koji je tu da ostane, je li iluzorno očekivati da s nekim nešto započneš? šta čovjek treba učinit, maknut se od svih, započet život u samostanu ili što?
rekao bih da je čovjek time rekao 'ja sam ozbiljna osoba kojoj je stalo do tebe i do čistih ali i ozbiljnih odnosa i rekao sam ti to jer te poštujem i ti to trebaš znati'

što dalje učiniti? baš ništa, ako u njemu nisi prepoznala special one, osobu s kojom želiš nešto trajnije. ako jesi, sjeti se da većina nosioca HPV (čak niti žena) nikad neće imati problema s HPV makar u sebi ima virus. stvar imuniteta. stoga je i povezivanje s takvom osobom stvar vjere da će sve biti u redu. jednostavno, neke su osobe vrijedne tog rizika

dakle na tebi je da se odrediš je li i on
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 31.12.2007., 10:15   #146
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
A nego kaj je? Osim što je i glupa jer u doba kada postoji hrpa načina kontracepcije ona ne koristi niti jedan? Mda, svi se trgamo za glupave droljetine. Može meni dvije za van, lijepo molim.
nađi mi kontracepciju za HPV. osim coitusa non-existusa
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 31.12.2007., 11:08   #147
Iskreno.....nemam pojma...mislim da bih ostala..uz neizmjernu zahvalnost(ipak) što mi je to ta osoba rekla i to bi mi puno značilo.....možda bi i pokušaa ako bi mi ta osoba zaista značila...
arubi is offline  
Old 31.12.2007., 11:40   #148
Quote:
slafko; kaže:
A nego kaj je? Osim što je i glupa jer u doba kada postoji hrpa načina kontracepcije ona ne koristi niti jedan? Mda, svi se trgamo za glupave droljetine. Može meni dvije za van, lijepo molim.
slafko, stari, govorim ti u dobroj namjeri. vjerojatno ne znaš da je oko 80 posto žena, i muškaraca, prema tvojim mjerilima u kategoriji 'glupavih droljetina', s obzirom na raširenost virusa. sigurna sam da ne znaš ni da nema stopostotne zaštite ni od čega. sigurna sam i da misliš kako si ti stopostotno zdrav, ali da na pregledu nikad nisi bio.
najsigurnija sam da iz neznanja i neinformiranosti ljudi poput tebe neosnovano vrijeđaju one koji su daleko ispred njih u civiliziranosti, uljudbi i razumnosti.

slafko, puno uspjeha ti želim u čitanju, informiranju i učenju osnova bontona.
florijana is offline  
Old 31.12.2007., 11:52   #149
Quote:
florijana kaže: Pogledaj post
slafko, stari, govorim ti u dobroj namjeri. vjerojatno ne znaš da je oko 80 posto žena, i muškaraca, prema tvojim mjerilima u kategoriji 'glupavih droljetina', s obzirom na raširenost virusa. sigurna sam da ne znaš ni da nema stopostotne zaštite ni od čega. sigurna sam i da misliš kako si ti stopostotno zdrav, ali da na pregledu nikad nisi bio.
najsigurnija sam da iz neznanja i neinformiranosti ljudi poput tebe neosnovano vrijeđaju one koji su daleko ispred njih u civiliziranosti, uljudbi i razumnosti.

slafko, puno uspjeha ti želim u čitanju, informiranju i učenju osnova bontona.
Pretpostavka je majka svih zajeba.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 31.12.2007., 15:53   #150
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
nađi mi kontracepciju za HPV. osim coitusa non-existusa
Baš sam to krenula napisat.

Slafko...ako si našao kontracepcije koje štiti od bolesti (dakle, osim kondoma, a i to je kod HPV-a ne 100%) savjetujem da odeš što prije to odobrit,patentirat i krenut u proizvodnju. Zgrnut ćeš dobre pare.
Elaine123 is offline  
Old 31.12.2007., 16:12   #151
Quote:
slafko; kaže:
Pretpostavka je majka svih zajeba.
da, vjerojatno si pod pretpostavkom da su ti testovi posve pouzdani i obavio pregled. no činjenica je da testovi za vas muškiće nisu posve pouzdani i da ti mogu lagati kak si zdrav
florijana is offline  
Old 31.12.2007., 17:29   #152
Tko kaze da je HPV pljuga neka se poklopi po glavi. Prije godinu dana sam saznala da ga imam, potrosila novaca da ni sama ne znam koliko, stanje i dalje koma i ide na gore, tak da khmh..nema tog kondoma koji bi zastitio. Nekome virus ne radi probleme, ali eto ima nas patnika koji potvrduju da bolest nije bez vragova.

Pitam se uopce kako cu naci decka, a ne zelim da ga nekome prenesem, a taj decko moze nekoj drugoj neduznoj curi napraviti sranje kakvo ja imam ni kriva ni duzna. Nit sam flundra, samo sam glupa jer sam vjerovala kretenu. Dobila ga u duugoj vezi, decko je svrljao okolo i bolilo ga briga kome ce ga sve pokloniti.

Ovo sto citam nimalo ne ohrabruje. Katafakinstrofa.
Lisa26 is offline  
Old 31.12.2007., 18:24   #153
Quote:
florijana kaže: Pogledaj post
ako sve krene ok, divni ste si i krasni, počnete se zaljubljivat, zovete se i pišete porukice svaki dan za dobro jutro, dobro poslijepodne i laku noć, nastojite što češće pronaći vrijeme koje ćete provoditi zajedno - biste li, kada slijedom toga dođe do proširivanja dimenzije odnosa, odnosno prije nego stupite u seksualni odnos, pobjegli ako jedno od vas prizna da ima spolno prenosivu bolest? ili biste odlučili ostati i riskirati, budući da ste počeli osjećati ono nešto? je li glupo uopće očekivati da se započne veza ako imate takav problem?
glavom bez obzira
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Old 02.01.2008., 09:37   #154
Quote:
florijana kaže: Pogledaj post
da, vjerojatno si pod pretpostavkom da su ti testovi posve pouzdani i obavio pregled. no činjenica je da testovi za vas muškiće nisu posve pouzdani i da ti mogu lagati kak si zdrav
Isto kako i vi žene lažete da ste zdrave. Mislim, one koje znaju da nisu. 90% ostalih koje ni pojma nemaju da nisu, idu okolo i jebu se s nama i zaražuju nas. Ali da, bitno je da su muškarci krivi.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger