Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2007., 19:06   #21
budi povrsna i jednostavna.

bez kompliciranja. To ne treba nikome nakon duge veze.

Vrijeme i hormoni ce uciniti svoje... mozda ti trud bude bogato nagradjen.
gandalf is offline  
Old 26.07.2007., 23:31   #22
ja imam sličan problem...zapravo lik je imao curu dosta dugo i svaki puta se vraca njoj...bojim se da nebi bila iskorištena ili da se zaljubim ko budala nakon nekog vremena,a on se onda opet vrati njoj...
gillera is offline  
Old 27.07.2007., 00:08   #23
Quote:
gillera kaže: Pogledaj post
ja imam sličan problem...zapravo lik je imao curu dosta dugo i svaki puta se vraca njoj...bojim se da nebi bila iskorištena ili da se zaljubim ko budala nakon nekog vremena,a on se onda opet vrati njoj...
Toga se i ja bojim... Iako mi je rekao da je to razdoblje zaista završeno, svejedno mi nekako nije svejedno, činjenicu da je jaaako dugo bio u vezi podmah povezujem sa činjenicom da ću biti uspoređivana sa njegovom bivšom, da nikad neću uspjet zauzeti mjesto koje je imala ona itd.
__________________
If there is a will, there is a way.
bitch_of_dreams is offline  
Old 27.07.2007., 00:08   #24
Quote:
gillera kaže: Pogledaj post
ja imam sličan problem...zapravo lik je imao curu dosta dugo i svaki puta se vraca njoj...bojim se da nebi bila iskorištena ili da se zaljubim ko budala nakon nekog vremena,a on se onda opet vrati njoj...
vjeruj svom osjećaju.
Still wonder is offline  
Old 27.07.2007., 02:04   #25
Quote:
bitch_of_dreams kaže: Pogledaj post
Kako doći do srca osobe koja je izašla iz duge veze?
Najsigurnije je klečeći.

Još nijednog nisam čuo da je odbio blow job.
Strahl is offline  
Old 27.07.2007., 11:07   #26
najbolje ti je da se ponašaš kao da ti ni u peti nije zajednička veza!!

to bi mene osvojilo
__________________
fensi šmensi
messed_up is offline  
Old 28.07.2007., 09:16   #27
ma nemoj uopće slušati ove proračunate savjete

ako u vezu uđeš proračunato, uvijek ćeš biti u njoj proračunata, a to onda ni nije veza, čovjek te neće upoznati tebe kakva jesi

oslobodi se, iako ako misliš da je potrebno, malo budi suzdržanija u nekim stvarima

to što je on imao dugu vezu, ne znači da tebe neće više voljeti.. pa koliko ljudi je izišlo iz duuuuge veze a onda se opet zaljubilo, i više nego prije

to je normalno u današnje vrijeme.. pa ljudi se rastaju. i što to znači, da nisu više sposobni voljeti??

osim toga, ja mislim da da bi bio sretan, svaku novu osobu moraš voljeti više od prethodne.. a ti ćeš sama vidjeti da li će on biti sretan,a samim time i ti

znaš onu, lakše je žaliti za nečim što je učinjeno, nego za nečime što nije
__________________
Dama je zena koja zna kad ne zna iako uvijek sve zna
ita is offline  
Old 08.08.2007., 16:04   #28
ama bas nikako
supher mali is offline  
Old 06.01.2008., 15:41   #29
Upravo prolazim sličnu situaciju s jednim dečkom. Izašao je iz duge veze prije dvije godine i još je u krizi. Možda sam luda, al ja ga čekam da se sredi. Previše me privlači da bi to tek tako pustila. Mislim da ako nešto želimo da trebamo dati sve od sebe i sve što je u našoj moći, pa čak i ako nam se snovi ne ostvare. Najgore je žaliti za nečim kasnije.....
artemidaa is offline  
Old 06.01.2008., 15:56   #30
Kako doći do srca osobe koja je izašla iz duge veze?

Vrlo lako!


Oštrim predmetom
__________________
Sredijo sam Bandu!
jebate led is offline  
Old 06.01.2008., 16:05   #31
Quote:
jebate led kaže: Pogledaj post
Vrlo lako!


Oštrim predmetom
Goran2@ is offline  
Old 06.01.2008., 16:17   #32
nikako. jedino ako se jenifer lopez

(ili ako je uhvatis dok mastrubira)
supher mali is offline  
Old 06.01.2008., 22:03   #33
Nekim ljudima treba jedno vrijeme da se srede, a neki uđu u drugu vezu gotovo odmah sljedeći dan!!
Ukoliko se on još nije sredio znači da mu je još uvijek stalo do te cure; ako ga i dobiješ sad vrlo je vjerojatno da bi veza mogla puknuti samo tako (dosta je da samo vidi svoju bivšu)!!
Možda se pak boji uplesti u novu vezu jer ne želi opet biti povrijeđen ili slično...u svakom slučaju pokušaj, ali na lagan i fin način...daj mu vremena da razmisli o svemu...
Ali nedaj mu previše vremena, ako on bude s time duljio lagano se udalji i kreni dalje...
__________________
Dobre odluke dolaze s dobrim iskustvom! Dobro iskustvo stječemo lošim iskustvima, a loša iskustva dobivamo lošim odlukama!!
Soltek is offline  
Old 06.01.2008., 23:01   #34
Quote:
bitch_of_dreams kaže: Pogledaj post
U nadi da ćete mi dati koji savjet, postavljam temicu...
Oko godinu dana gledanja sa jednim tipom, nabavila sam njegov broj, pisala mu, i reagirao je pozitivno... Par dana se dopisujemo, rekla sam mu iskreno da mi se sviđa, da bi ga htjela upoznati kako treba,itd.
Iskreno, bojala sam se da je maybe oženjen ili nešto slično, budući da je dosta stariji(14 godina), pa sam ga direktno sve pitala, napisao mi je da mu godine nisu bitne, da djelujem ozbiljno, da mu je super to što sam ja nabavila broj, da me želi upoznat itd., samo da je nedavno izašao iz veze u kojoj je bio jako dugo, te da čeka da se stvari smjeste kako treba...
I da ćemo se vidjet sigurno... Stvarno mi se jaaako dugo nije desilo ništa slično-jednostavno ga uopće nemogu izbiti iz glave! Zainteresirao me skroz!
E sad, moje pitanje: koji je najpametniji način da ˝dođem do njega˝?
Čekati da se on skroz sredi(iako mi je to jako teško), ili mu pisati tu i tamo, zvat da se nađemo, itd...?
Smiješno možda zvuči ako kažem da sam se već zaljubila, al čudno mi je sve ovo što mi se događa...
O.K. ja necu moralizirati jer mi je tak svejedno kolika je razlika u godinama i jel tip emocionalno sjeban ili nije.

Ukratko, ako imas srece onda je njegova bivsa .... (ubaci rijec) njega odvojila od drustva i od svih prijateljica, a zene to rade vrlo, vrlo cesto. To je genijalna situacija za tebe jer to znaci da on nema sa kime izlaziti van niti se druziti a poslije prekida (svi znamo) je najvaznije druziti se sa ljudima i raditi nesto a ne sjediti u kuci.
E, sad ti upadas u igru i pomudis mu (naravno, cisto na prijateljskoj bazi) da ces ga odvesti na neku zanimljivu sportsku aktivnost, izlet, druzenje .........(ono, kontas poantu, ti mu zamjenis frendove kojih nema).

Naravno u tom druzenju on moze ispasti papak kojeg ne mozes podnjeti pa iz toga razloga imas druzenja na razini "prijateljstva" dok ne procjenis da se on sa tobom toliko dobro zabavlja i provodi sa tobom vecinu svog slobodnog vremena. I onda jednostavno promjenis vezu iz "prijateljstva" u vezu i to je to.

Wicked
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Old 07.01.2008., 00:48   #35
Quote:
suzy kaže: Pogledaj post
u potpunosti se slažem!!! BJEŽI OD TAKVOG!!!NEMA TU SREĆE!!!BITI NEKOME RAME ZA PLAKANJE!!! koliko brzo možeš trčati na 100 m..e pa trči i brže od toga!
ja trcin 10.8 se... svjetski rekord je 9.7 .... ti trci barem 10.5
__________________
Prilikom oralnog sexa teško je ostat bez dlake na jeziku :D
zavodnik_st is offline  
Old 07.01.2008., 08:16   #36
Quote:
bitch_of_dreams kaže: Pogledaj post
U nadi da ćete mi dati koji savjet, postavljam temicu...
Oko godinu dana gledanja sa jednim tipom, nabavila sam njegov broj, pisala mu, i reagirao je pozitivno... Par dana se dopisujemo, rekla sam mu iskreno da mi se sviđa, da bi ga htjela upoznati kako treba,itd.
Iskreno, bojala sam se da je maybe oženjen ili nešto slično, budući da je dosta stariji(14 godina), pa sam ga direktno sve pitala, napisao mi je da mu godine nisu bitne, da djelujem ozbiljno, da mu je super to što sam ja nabavila broj, da me želi upoznat itd., samo da je nedavno izašao iz veze u kojoj je bio jako dugo, te da čeka da se stvari smjeste kako treba...
I da ćemo se vidjet sigurno... Stvarno mi se jaaako dugo nije desilo ništa slično-jednostavno ga uopće nemogu izbiti iz glave! Zainteresirao me skroz!
E sad, moje pitanje: koji je najpametniji način da ˝dođem do njega˝?
Čekati da se on skroz sredi(iako mi je to jako teško), ili mu pisati tu i tamo, zvat da se nađemo, itd...?
Smiješno možda zvuči ako kažem da sam se već zaljubila, al čudno mi je sve ovo što mi se događa...
Nista od toga, zao mi je.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 08.01.2008., 20:15   #37
ne pilanjem..ne forosiranjem..i ne inzistiranjem na necemu,..sto mozda on jos nije spreman..
samo strpljenje i vrijeme ce pokazati svoje
Brinettaa is offline  
Old 09.01.2008., 00:04   #38
Quote:
bitch_of_dreams kaže: Pogledaj post
U nadi da ćete mi dati koji savjet, postavljam temicu...
Oko godinu dana gledanja sa jednim tipom, nabavila sam njegov broj, pisala mu, i reagirao je pozitivno... Par dana se dopisujemo, rekla sam mu iskreno da mi se sviđa, da bi ga htjela upoznati kako treba,itd.
Iskreno, bojala sam se da je maybe oženjen ili nešto slično, budući da je dosta stariji(14 godina), pa sam ga direktno sve pitala, napisao mi je da mu godine nisu bitne, da djelujem ozbiljno, da mu je super to što sam ja nabavila broj, da me želi upoznat itd., samo da je nedavno izašao iz veze u kojoj je bio jako dugo, te da čeka da se stvari smjeste kako treba...
I da ćemo se vidjet sigurno... Stvarno mi se jaaako dugo nije desilo ništa slično-jednostavno ga uopće nemogu izbiti iz glave! Zainteresirao me skroz!
E sad, moje pitanje: koji je najpametniji način da ˝dođem do njega˝?
Čekati da se on skroz sredi(iako mi je to jako teško), ili mu pisati tu i tamo, zvat da se nađemo, itd...?
Smiješno možda zvuči ako kažem da sam se već zaljubila, al čudno mi je sve ovo što mi se događa...
Budući da imam vlastito iskustvo one druge strane, čovjeka koji je dugih 6 godina bio u vezi (zajednički život; srećom ne i brak), mogu ti napisati svoja iskustva:

- iz veze sam izišao u vrlo lošem stanju: gotovo 20 kg viška, materijalno iskorišten, totalno frustriran i ponižen - bivša me prevarila s vodoinstalaterom fušerom koji je kod nas radio kupaonu.

Međutim, bila je to ujedno i velika prilika za mene - opet sam dobio priliku da svoj život organiziram na način kako meni odgovara. Da nije bilo prijevare, teško da bi se, barem još neko vrijeme, odlučio na raskid veze, jer sam na neki način bio ucijenjen: ona nije imala kud otići, odnosno, ja sam tada tako mislio. Osim toga, problem je bio i u tome da, kad sviraš u orkestru, posle nekog vremena misliš više ne možeš odsvirati ništa samostalno - veza je prešla u naviku.

Stvarno je to bilo razdoblje kad sam se ponajviše želio posvetiti sebi, zato mislim da ti ovaj čovjek ništa ne laže kad ti kaže da mu treba malo vremena. U vezi s tim je jedna vrlo zanimljiva stvar:

- nikad u životu nisam u stekao toliko ženskih poznanstava kao u tom razdoblju! Prije te duge veze trudio sam se jako, izgledao po vlastitom uvjerenju prilično dobro, ali ništa nije pomagalo - poznanstva su se teško sklapala i još se brže raspadala, a u tu nesretnu vezu sam ušao skoro iz očaja.
No, posle raskida veze, iz nekog neobjašnjivog razloga, odjednom su se žene počele pojavljivati sa svih strana... Dobro, nisu se baš sve nudile za vezu, neke su više bile za druženje uz kavu i sl., ali svejedno. U sljedećih godinu - godinu i pol sam zapravo izbjegavao neko ozbiljnije vezivanje, sve dok se nije pojavila djevojka iz snova - 100 puta kvalitetnija osoba od one s kojom sam proveo dugih 6 godina.

Pretpostavljam da se tip kojeg si upoznala u svojoj vezi "opekao" i sada je nepovjerljiv. On se vjerojatno želi uvjeriti da je nova poznanica stvarno bitno, bitno kvalitetnija osoba od one s kojom je prije bio u vezi. Kod njega sad nema žurbe, razmotrit će sve "ponude", svjestan da se ne mora odlučiti ni za jednu. Nekakvo zaljubljivanje na brzinu više ne prolazi.
Trazim_auto is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger