Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2014., 22:53   #61
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
I kakve veze ova besmislena tirada ima s temom?
Ako mogu ja dati svoje mišljenje u vezi ove teme.

Mislim da je MOGUĆE, da su ljudi i dinosauri živjeli u ISTO VRIJEME na Zemlji, makar to bilo i kratkog vijeka, ako su nas kao i dinosaure napravili Vanzemaljci.

Dakle neka puno naprenija i superiornija Inteligencija od nas ljudi.

Recimo uzmi ovu našu planetu Zemlju kao neki "njihov laboratorij", u kojemu su sve živo i mrtvo isprobavali.

Pa možda su onda u nekom trenutku i ljudi i dinosauri bili kratko zajedno ,u nekom "eksperimentu), ali su ih onda poslije Vanzemalci "razdvojili", tako da sada tih dinosaura više nema. Šteta. Baš bi lijepo bilo vidjeti pravoga živoga dinosaura. Barem meni .Naravno ne mesoždera. Pozdrav
civilizacija I is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 23:06   #62
Dokumentarac: Zabranjena povijest – Dinosauri



http://youtu.be/2kpqMdqIOso

http://youtu.be/ZLgtnCW5Hi4
__________________
"Mnogi ljudi izgube zdravlje da bi stekli bogatstvo, a zatim izgube bogatstvo da bi vratili zdravlje." - A.J. Materi
“Kad bi ljudi očistili unutarnje zagađenje, tada bi prestali stvarati ono vanjsko.” Eckhart Tolle
"Istina je čudnija od fikcije, jer fikcija mora imati smisla" Mark Twain
L U N is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 04:49   #63
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Imaš pravo.

Samo mi ljudi smo i duhovna bića, pa je neznanstveno govoriti samo sa materijalističke perspektive.

To ti je isti kao kada bi ja na magarcu proučavao samo njegove uši. Istina da se to na njemu nabolje vidi, ali ima još toga na njemu što treba istražiti, na to sam mislio.

Ali poštujem ja i drugačija mišljenja, pa bila ona samo i jedino iz materijalističke perspektive.

Ljudi koji RAZLIČITO misle moraju međusobno razgovarati, inače nikada neće doći do onoga što svi traže, do one prave istine o svima nama. U to sam siguran. Uostalom istina mora vrijediti za sve ljude inače to onda ona ni nije. Pozdrav
Po meni, duhovnost je ono što proizilazi iz nečije individualne percepcije i emotivnog svijeta, dakle razlikuje se od osobe do osobe. Prema tome, besmisleno ju je koristiti kao nekakav univerzalni alat za pronalaženje istine o materijalnim stvarima, jer na taj način svatko ima svoju istinu koja vrijedi jedino za njega. Jedini pravi alat za dolaženje do objektivne istine je znanstvena metoda.



Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Ako mogu ja dati svoje mišljenje u vezi ove teme.

Mislim da je MOGUĆE, da su ljudi i dinosauri živjeli u ISTO VRIJEME na Zemlji, makar to bilo i kratkog vijeka, ako su nas kao i dinosaure napravili Vanzemaljci.

Dakle neka puno naprenija i superiornija Inteligencija od nas ljudi.

Recimo uzmi ovu našu planetu Zemlju kao neki "njihov laboratorij", u kojemu su sve živo i mrtvo isprobavali.

Pa možda su onda u nekom trenutku i ljudi i dinosauri bili kratko zajedno ,u nekom "eksperimentu), ali su ih onda poslije Vanzemalci "razdvojili", tako da sada tih dinosaura više nema. Šteta. Baš bi lijepo bilo vidjeti pravoga živoga dinosaura. Barem meni .Naravno ne mesoždera. Pozdrav
Rekao bih da si ti tu hipotezu o vanzemaljskim tvorcima svega pretvorio u svojevrsnu religiju, a niti jedna religija ništa ne objašnjava, ona objašnjenja samo postavlja u drugu, nama nedodirljivu i nepojmljivu sferu. Religija je zaključak za koji se traže dokazi, dok znanstvena metoda ide obrnutim putem: iz dokaza se izvode zaključci. Nema nikakvog valjanog dokaza da su dinosauri i ljudi živjeli istovremeno. Ako misliš da ima, pokaži ga da o njemu prodiskutiramo.

Da, mora da je bio veličanstven prizor krdo 100-tonskih sauropoda u pokretu ili na ispaši, ali naše oči to na žalost nikada neće vidjeti, jer njihovo vrijeme je davno prošlo. Osim ako znanstvenici ne iskemijaju nešto stvarno.

Pozdrav i tebi.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 05:05   #64
Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
Dokumentarac: Zabranjena povijest – Dinosauri



http://youtu.be/2kpqMdqIOso

http://youtu.be/ZLgtnCW5Hi4
Ne da mi se gledati, hajde molim te napiši kakvi dokazi o suživotu ljudi i dinosaura su tu izneseni, jer ti si, naravno, dubokomisleno samosvjesno logičko biće, a ne tamo neki linker-blinker.

A mogao bi usput objasniti i što zapravo misliš kad tvrdiš da su ljudi i dinosauri živjeli zajedno...

... jel pod a)
dinosauri i ljudi živjeli su zajedno od prije 230 miliona godina pa do prije 65 miliona godina

... ili pod b)
dinosauri i ljudi živjeli su zajedno prije par tisuća godina


Sigurno ti to tako dubokomislećem i pronicljivom, sa tim plagiranim citatom u potpisu, koji je jedan kvaziistočnjački šarlatan prisvojio od jednog istinskog antičkog mudraca, neće biti problem objasniti.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 09:04   #65
pridruzujem se haramovoj molbi, mozes li nam ukratko, svojim rijecima, podastrijeti dokaze o suzivotu dinosaura i ljudi.
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 18:10   #66
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
]Osim ako znanstvenici ne iskemijaju nešto stvarno.[/URL]

Pozdrav i tebi.
Ili pak Vanzemaljci PONOVE svoj eksperiment sa dinosaurima, i to je moguće.

Kada je Vanzemaljska inteligencija u pitanju stvarno je SVE MOGUĆE.

Naravno ne mislim da se tu radi o čudima, već o tehnologiji koja je dovedena pa skoro do savršenstva.

Ako bi bila istina da su nas Vanzemaljci napravili, onda ne bi njima bilo teško opet "dizajnirati" dinosaure, recimo isto kao nama ljudima da sada opet "pravimo" recimo goleme jedrenjake kao nekada.

Pitanje je to ZNANJA i vještine dakako. Naravno to mi sada ne možemo dokazati da je to moglo tako biti, ali na su sve mogu uvjeriti Vanzemaljci ako oni to HOĆE. U to sam siguran. Naprotiv!
civilizacija I is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 18:52   #67
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Ne da mi se gledati, hajde molim te napiši kakvi dokazi o suživotu ljudi i dinosaura su tu izneseni, jer ti si, naravno, dubokomisleno samosvjesno logičko biće, a ne tamo neki linker-blinker.

A mogao bi usput objasniti i što zapravo misliš kad tvrdiš da su ljudi i dinosauri živjeli zajedno...

... jel pod a)
dinosauri i ljudi živjeli su zajedno od prije 230 miliona godina pa do prije 65 miliona godina

... ili pod b)
dinosauri i ljudi živjeli su zajedno prije par tisuća godina


Sigurno ti to tako dubokomislećem i pronicljivom, sa tim plagiranim citatom u potpisu, koji je jedan kvaziistočnjački šarlatan prisvojio od jednog istinskog antičkog mudraca, neće biti problem objasniti.
Ne da mi se odgovarati na pitanja o temi koju smatrate nevaznom i ne znam sto tu i trazite !
__________________
"Mnogi ljudi izgube zdravlje da bi stekli bogatstvo, a zatim izgube bogatstvo da bi vratili zdravlje." - A.J. Materi
“Kad bi ljudi očistili unutarnje zagađenje, tada bi prestali stvarati ono vanjsko.” Eckhart Tolle
"Istina je čudnija od fikcije, jer fikcija mora imati smisla" Mark Twain
L U N is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 20:54   #68
Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
Ne da mi se odgovarati na pitanja o temi koju smatrate nevaznom i ne znam sto tu i trazite !
ovakav odgovor unosi sumnju svekolikog citateljstva u tvoje znanje...
ja sam tu jer me vuce znatizelja kakav je bio suzivot njih i nas.
osim toga, mi smo te lijepo zamolili da nam svojim rijecima pojasnis sto se to događalo, je li to ostavilo ikakve tragove na covjecanstvo...naravno, zanimaju nas i tvoji stavovi
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 21:31   #69
http://dlarson.hubpages.com/hub/Dragons-and-Dinosaurs
__________________
"Mnogi ljudi izgube zdravlje da bi stekli bogatstvo, a zatim izgube bogatstvo da bi vratili zdravlje." - A.J. Materi
“Kad bi ljudi očistili unutarnje zagađenje, tada bi prestali stvarati ono vanjsko.” Eckhart Tolle
"Istina je čudnija od fikcije, jer fikcija mora imati smisla" Mark Twain
L U N is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 17:10   #70
Ovo vrijedi procitati, sam ne znam jel se lik zajebava

Quote:
Hence, if the rotation of earth is slowing down, then it used be a faster than it is now. Evolutionism hypotheses that the dinosaurs lived about 200 million years ago, thus basic mathematics tells us quite plainly what happened to the dinosaurs of evolution. Centrifugal force threw them into space, obviously!
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 04:49   #71
Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
Ne da mi se odgovarati na pitanja o temi koju smatrate nevaznom i ne znam sto tu i trazite !
Mi smo tu da učimo od tebe, o Premudri.

Dakle, što "misliš", u koje vrijeme su dinosauri i ljudi živjeli zajedno?
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 10:54   #72
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
http://www.betanija.hr/showarticle.aspx?articleid=12

neki kažu DA.
Ja mislim pa, možda...sjećam se stripa Rahan.. Raha živio u doba dinosaura...od kuda autoru stripa ta ideja...bujna mašta ili ipak?
rahan je izmiljeni lik, ali postoje indicije da su zivili.
SelmerGrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 04:23   #73
A kada su to dinosauri i ljudi živili zajedno?
Schlitzie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 11:31   #74
Quote:
Schlitzie kaže: Pogledaj post
A kada su to dinosauri i ljudi živili zajedno?
A pa davno !
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 13:52   #75
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
A pa davno !
A pa dobro onda !
Schlitzie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 22:40   #76
Quote:
Schlitzie kaže: Pogledaj post
A pa dobro onda !
27min pa odlucite sami

https://www.youtube.com/watch?v=z_Z4s63pmaw
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 23:32   #77
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
27min su živili zajedno??
Schlitzie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 23:56   #78
Quote:
Schlitzie kaže: Pogledaj post
27min su živili zajedno??
Ma ne ..pogledaj i poslusaj sta kazu u videu koji sam postavio od 27minuta pa jos par minuta nadalje i razmisl kako bi odlucio jel verujes tim ljudima tamo sto pricaju.. imas pravo ne verovati im ali mnogi ovde postavljaju video zapise kako bi podporili receno snecim.. mnogo nisam pisao ali izgleda ce nekima dobro pasti
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 00:01   #79
Takve stvari govore i stavljaju ljudi kojima je znanje prirode u rangu poznavanja prišta na vlastitoj guzici. Čuli su nešto o tome pa ajmo sad teorije. Jer ako u dječjim crtićima to ima, mora da je ideja došla iz stvarnosti.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 00:05   #80
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Takve stvari govore i stavljaju ljudi kojima je znanje prirode u rangu poznavanja prišta na vlastitoj guzici. Čuli su nešto o tome pa ajmo sad teorije. Jer ako u dječjim crtićima to ima, mora da je ideja došla iz stvarnosti.
Hoces da kazes da ne verujes prikazanim dokazima vec nekom sto je nesto pricao i crtao..

E evolucija mora da je istina jer su nam puno puta pokazali crteze ( cak i sam Morgan Freeman voli da pokazuje 3d animacije i prica bajku o evoluciji bez ijednog cvstog dokaza) gde su skeleti!? cvrsti dokazi!?

Tu su prikazani dokazi a ti se cekicaj po glavi kolko hoces :P

Evolucija da je ikad dokazana crkva bi prestala postojati..jednostavno nije dokazana.. to je stara teorija koja je davno trebala i pasti vec u zaborav prakticno samo se velikim finansiranjima tovi mozak ljudima bajkama i ljudi se zaslepe tim bajkama jel su ih pisali strucnjaci koji su opet verujem u druzbi sVatikancima joj zamrseno je vec to ..tesko cete to tu mnogi uvideti.
__________________
end

Zadnje uređivanje iormas : 27.01.2016. at 00:23.
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:21.