Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2018., 11:58   #1
Prijava

Prijavio sam ovaj post prije nekoliko dana al još nema reakcije. Ovdje je direktno prekršeno pravilo iz uvodnog posta teme:

Quote:
Zabranjeno je vrijeđanje i provociranje, kao i nagađanje ili odavanje ostalih potencijalnih profila nekog forumaša, te zloupotrebljavanje topica i pravila na bilo koji drugi način.
Predlažem kaznu strožu od najblaže primjerene koja iznosi 30 bodova jer će se tako bolje prevenirati takvo ponašanje u budućnosti, a svi znamo da je prevencija najbolji lijek
jojo jojić is offline  
Old 14.01.2018., 12:04   #2
To nije krsenje pravila jer moderatorica zna da rass nije tvoj klon, ti znas da rass nije tvoj klon, ja znam da rass nije tvoj klon, cijeli forum zna da rass nije tvoj klon.

To je bila zezancija.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Old 14.01.2018., 12:32   #3
Možda nije moj klon, ali je potencijalno moj klon. Dakle, pravilo prekršeno. Dakle, kazna
jojo jojić is offline  
Old 14.01.2018., 13:08   #4
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
To nije krsenje pravila jer moderatorica zna da rass nije tvoj klon, ti znas da rass nije tvoj klon, ja znam da rass nije tvoj klon, cijeli forum zna da rass nije tvoj klon.

To je bila zezancija.
Ovo nije tocno, da si na offu duze od dva dana, znao bi. Vecina forumasa je uvjerena da je to istina, prema tome, tisi bi po tim vasim (meni besmislenim) pravilima zasluzila karton.

Ja sam dobila karton kada sam napisala "valjda neciji klon " a nisam ni znala da ste ubacili novo pravilo na pocetak teme.

A i argument "cijeli forum zna" ti i nije bas neki. Ako je zabranjeno, zabranjeno je.
Anida is offline  
Old 14.01.2018., 13:15   #5
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Ovo nije tocno, da si na offu duze od dva dana, znao bi. Vecina forumasa je uvjerena da je to istina, prema tome, tisi bi po tim vasim (meni besmislenim) pravilima zasluzila karton.

Ja sam dobila karton kada sam napisala "valjda neciji klon " a nisam ni znala da ste ubacili novo pravilo na pocetak teme.

A i argument "cijeli forum zna" ti i nije bas neki. Ako je zabranjeno, zabranjeno je.
Potpis od riječi do riječi.
Daario Nahar1s is offline  
Old 16.01.2018., 14:15   #6
Ima kakvih novosti? Mislim, situacija je 1/1, ne kužim kaj se čeka
jojo jojić is offline  
Old 21.01.2018., 22:26   #7
Očita zafrkancija u kojoj si i ti sudjelovao. Mi nećemo istraživati što ste vi mislili, ali nekad, kao ovdje, je jednostavno očito. A zabranjeno je zloupotrebljavanje pravila. Kao što ti sad zloupotrebljavaš ovaj pdf. Nemoj više, dobit ćeš karton.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.