Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2018., 20:38   #4741
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
a što ti misliš da bi ona na primjer mogla pjevati s obzirom na glasovne (ne)mogućnosti?
Ja ne mislim ništa, meni se sviđa sve što ona otpjeva jer volim njenu boju glasa.

https://youtu.be/8u6WFjD_ftE

Mislim da je ovo odlično otpjevano.
Taliman is offline  
Old 24.02.2018., 20:49   #4742
Evo i tu hvale Terezinog kirurga

https://www.slobodnadalmacija.hr/sti...ign=midashanza
the redCat is offline  
Old 24.02.2018., 20:58   #4743
Quote:
lyrabelacqua kaže: Pogledaj post
Nije ovo prvi slučaj, a ja bih rekla da je možda i Sevkino ponašanje doprinjelo mišljenju centra. Možda su zaključili da u postojećem aranžmanu dijete naprosto ne bi imalo šansu da sa ocem razvije i održi odnos jer je majka posve nespremna na suradnju, štoviše pokazalo se da je pokušala svesti viđanje s ocem na minimum (vidi ostavljanje malog sa Kojićima i babom dok je bila u Americi). A bilo je i slučajeva kad je imala nastupe i opet nije javila ocu da dođe po malog. Jbg da sam socijalni radnik i da vidim da otac neće dobiti ni milimetar više od onog što je u presudi, štoviše, da se majka svjesno radi na tome da dobije i manje, i meni bi palo napamet da je onda najviše fer da malog imaju 50/50 pa da onda nitko ne ovisi o ničijoj milosti. Uzmite u obzir da je ovo presuda nakon što se godinama ne smiruju strasti i godinama nema dogovora.

Jer iako ne sporim činjenicu da sigurno puno očeva ni ne traži da provodi više vremena sa djecom od onog što im je propisano, iz prakse znam da majke uglavnom ne štopaju vrijeme provedeno s ocem, ostavljaju ih kod njih kad su na službenim ili privatnim putovanjima i da uglavnom očevi dobiju više od tih 75%, a neki koje znam de facto i 50% vremena. Ne treba im sudska odluka jer su se sve uspjeli dogovoriti, strasti su se smirile, a bogami u pravilu nitko ni nema baš love na bacanje da se sudi da bi stvari imali "crno na bijelo".

A što se tiče intervjua, Milan je Sevku po nastupima daleko prešišao i vidi se da poznaje materiju o kojoj priča. Mislim da bi Sevki bilo pametno angažirati nekog tko je profi PR i tko razumije pravnu stranu priče, jer Tomica stvarno lupeta i vrijeđa sve živo čim otvori usta. A Sevka kad se i pojavila kod Šprajca iskoristila je odmah priliku da popljuje bivšeg kao psihološkog zlostavljača ("ali ne zna ona jadna jel to bilo to, drugi su joj poslije rekli da je bila zlostavljana ), spomene spontani i optuži za to tog istog bivšeg, i ostavi video dokaz - izjavusvome sinu da ga tata zapravo ne voli, nego se inati njoj. Joj joj joj. Ne znam tko ju savjetuje, ali stvarno vrlo nepametno. Milan o njoj nije rekao jednu ružnu riječ a bogami se i u intervjuima drži ugl teme skrbništva i ne širi puno priču.

Nije mi jasno da jedna imućna i inače marketinški pametna estradna zvijezda nije u stanju naći normalnu osobu da ju predstavlja ako već ne želi sama istupati. Kužim ja da je njoj Petrović doslovno desna ruka, ali ukazivati mu baš toliko povjerenje bez pokrića je blesavo.
da, što se tiče njenog 'doprinosa' dobro si to opisala. to bi bilo to.

ono kod šprajca je bila teška preseračina....
drugi su joj rekli da je to bilo zlostavljanje, ona nije znala što je to. jao, ne paše joj da u njenim godinama i nakon svog životnog puta glumi nevinašce. ta taktika joj je bila jako loš odabir.
aryna is offline  
Old 24.02.2018., 21:01   #4744
ja bih počupala brkove prije slikanja

https://scontent.fbud2-1.fna.fbcdn.n...c7&oe=5B1966D0
My Name Is... is offline  
Old 24.02.2018., 21:21   #4745
Quote:
Taliman kaže: Pogledaj post
Tijekom ljeta nastupa oko 2 puta tjedno, ovako nastupa na nekim festivalima, u klubovima (ali ne rupčagama nego samo najpoznatiji klubovi tih mjesta gdje nastupa).

U arenama nastupa kad izda album, jedina je hrvatska pjevačica koja je napunila sve velike dvorane u Hrvatskoj i regiji, ponekad dođe i u Lisinski, Sava centar i u neke "srednje" dvorane u Sloveniji.

Nastupi su rasprodani i potražnja za njima je često veća nego kod kolegica iako je cijena veća (npr. krajem prošle godine u Vanilli u Splitu je karta za njen nastup bila 30 kuna skuplja nego kod Rozge, ali je potražnja bila oko 20% veća)...

Cijene su različite, ovise o tome gdje nastupa, u klubovima je obično od 100 do 130 kn, nekad i 150 kuna, a u inozemstvu nekad i više od toga. (Iznimka je Vanilla Split kad je bila 80 kuna, ali za Novu godinu je bila mislim skupa u hotelu Splendid kod Budve). Cijene ulaznica na festivalima su isto jako različite, ali maksimalno je 150 kuna što je i rijetko s obzirom da na tim nastupima dođe više ljudi.

Njen honorar po festivalima ovisi o dogovoru s organizatorima festivala, a o klubovima o vlasnicima (šefovima) klubova i mislim da joj je cijena nastupa oko 15000 eura, na većim festivalima je 20000 eura i više, a za Novu godinu je navodno dobila 70000 eura. Ovako kad nastupa u dvoranama ovisi o prodaji ulaznica.

Činjenica je da je i dalje najpopularnija hrvatska pjevačica od Vardara do Triglava.
Nisam toliko dobro upućena kao ti, ali slažem se da je definitivno najveća naša zvijezda, iako joj konkurencija i nije Bog zna kakva, pjeva onu muziku koju vole mase jer joj je na njoj veća zarada a i s njom se širi na veće tržište,čitav Balkan. To joj je super odluka i protiv te glazbe nemam ništa, dapače jako pametan poslovni potez, žena je u svom poslu pravi profesionalac. Samo je žalosno što je u ovom slučaju sa Milanom pokazala da da nije velik i mudar čovjek jer se prepustila niskim strastima. Smatram da joj je to za jednu zvijezdu tog kalibra i ženu u njenim godinama veliki minus.
LunaLoca is offline  
Old 24.02.2018., 21:30   #4746
Zanimljivo je kako jedan Srbin ukazuje na greške hrvatskog sudstva i czss i razbucava odluke ako ima argumente
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 24.02.2018., 21:31   #4747
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
ja bih počupala brkove prije slikanja

https://scontent.fbud2-1.fna.fbcdn.n...c7&oe=5B1966D0
Tko je to?
blarney is offline  
Old 24.02.2018., 22:06   #4748
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post

Znamo li tko je u pitanju? :
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Old 24.02.2018., 22:10   #4749
Quote:
blarney kaže: Pogledaj post
Tko je to?
Tina nisam više s Rajićem Vukov.
My Name Is... is offline  
Old 24.02.2018., 23:16   #4750
Quote:
Taliman kaže: Pogledaj post
Tomislav Petrović nije klasičan menadžer, on obavlja sve vezano za Severinu, pa je tako i njen glasnogovornik u medijima i ima pravo davati izjave vezane za nju ako medije neštp zanima, a osim toga on je i njen najbolji prijatelj.
to kakav je on njoj menadžer i frend je totalno nebitno u odnosu na činjenicu da gura nos di mu nije mjesto i javno komentira presude vezane uz tuđe dijete
s razlogom je zakonom propisano da su takve parnice zatvorene za javnost, a nijedan od tih razloga nije da bi nečiji menadžer mogao razvalčiti to isti dijete po medijima

Quote:
noaccount kaže: Pogledaj post
Razapnite me koliko hocete ali i dalje, imho, djetetu treba sigurna i ugodna sredina a ne izivlhavanje bioloskog oca
U ovom slucaju, aco mora imati sredjen zivot i rutinu sa mamom i drugim tatom. Mora znati da postoji i drugi M u njegovom zivotu ali mislim da bi mu Igor trebao biti muskarac uz kojeg ce odrastati i koji ce ga odgajati
isuse mili i dragi, pa ja ne vjerujem šta čitam... znači zahtjev oca da mu se dosudi njegovo zakonsko pravo da učestvuje ravnopravno u odgoju svog djeteta je iživljavanje? o jebemte živote
i mamin novi muž je taj koji bi trebao zauzeti njegovo mjesto i to bi bilo jedino ispravno?
mogu samo ponoviti.. isuse mili i dragi

Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Jer nema nijansi izmedju toga da dijete mijenja dom svakih 7 dana i toga da otac uopce ne vidja dijete, nista izmedju. Nema drugih rjesenja. Crno bijelo, amen
čovjek na to ima zakonsko pravo. zakon to propisuje. da ne velim da se svi "navijači" Sevke prave mutavi i slijepi na činjenicu da je upravo ona ta koja je prekršila ono što zakon propisuje - a to je da ima dužnost i odgovornost poticati održavanje odnosa djeteta sa drugim roditeljem
ona je to krasno demonstrirala kad je mjesec i pol otperjala preko bare i ostavila dijete mami, sestri, dadiljama.. uglavnom svima, samo ne njegovom rođenom ocu
ne kužim zašto se neko čudi presudi suda nakon ovakvog njenog poteza

Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
I ja tebe volim. I kiss isto.
-------------------
Severino, ako mi ne posvetis pjesmu, dzaba sam krecila.
pih, pa neće nas neka pevaljka zavaditi.. jače smo mi od toga

e ako ti jedan privatni koncert ne napravi, onda je stvarno pi..
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 24.02.2018., 23:40   #4751
Quote:
Zrikavica kaže: Pogledaj post
Ako se Kojici razvedu sto onda????
Uz koga ce se onda vezati?
Pa nije da on nema zivog oca koji se ne zeli brinuti o njemu,pa onda nek se brine mamin trenutni muz!

Mozda bi bilo bolje da se brine Milann i nova mu jer tako ce Avo imati i polubrata blizu, a Severinu maknimo skroz.
Ako ako ako
Mali trenutno odrsta uz tatu i mamu i stalno mu se petja bioloski otac
Koji je ...bioloski otac
Malom treba Tata.
Imam u obitelji slicnu situaciju i vidim koliko to razjebava djete
Dajte mu mir
Trenutni muz mu daje dorucak, rucak, veceru, vodi ga u vrtic i slaze legice
noaccount is offline  
Old 24.02.2018., 23:45   #4752
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
t

isuse mili i dragi, pa ja ne vjerujem šta čitam... znači zahtjev oca da mu se dosudi njegovo zakonsko pravo da učestvuje ravnopravno u odgoju svog djeteta je iživljavanje? o jebemte živote
i mamin novi muž je taj koji bi trebao zauzeti njegovo mjesto i to bi bilo jedino ispravno?
mogu samo ponoviti.. isuse mili i dragi

a
Zakonsko pravo ga cini ocem, ne tatom
Zasto ih ne pusti da djete odrasta u mirnom okruzenju
Neka bude dio njegovog zivota, ofkors, nitko to ne osporava, ali on razjebava mir djeteta
noaccount is offline  
Old 25.02.2018., 00:13   #4753
Quote:
LunaLoca kaže: Pogledaj post
Praksa da dijete živi pola-pola odavno se primjenjuje u svijetu. :
Kojem
Daj argument iz real life poznatih tebi samohranih majki
Ja imam eto , tri oko sebe u razvijenoj njemackoj pa te demantiram.
noaccount is offline  
Old 25.02.2018., 00:28   #4754
Quote:
noaccount kaže: Pogledaj post
Ako ako ako
Mali trenutno odrsta uz tatu i mamu i stalno mu se petja bioloski otac
Koji je ...bioloski otac
Malom treba Tata.
Imam u obitelji slicnu situaciju i vidim koliko to razjebava djete
Dajte mu mir
Trenutni muz mu daje dorucak, rucak, veceru, vodi ga u vrtic i slaze legice
u jebote, čak ni ja ovo nemrem svariti

onak, mali ima živog oca. i MORAŠ mu dati oca. ok, ja mu ne bi dala malog pola-pola, ali Isuse...ne možeš mu oduzet oca. kojeg pozna. i vjerojatno voli. i koji ima pravo i želju bit mu otac (sjetio se, al nećemo sitničariti).

bez obzira što mali živi s igorom koji zbog količine vremena kojeg provede s njim vjerojatno ima bliži odnos s njim. sad kad mali bude živio s ćaćom jednako kao i s mamom, neminovno će stvoriti bliskiji odnos s njim ako ovaj bude pravi ćaća. igor tu doista jest samo majčin partner.

bila bi druga stvar da ga ćaća ne želi. onda igor nek bude ćaća2.

ali milan je rekao sudu da ga hoće. i ima prednost pred bilo kim.
My Name Is... is offline  
Old 25.02.2018., 00:45   #4755
Quote:
noaccount kaže: Pogledaj post
Ako ako ako
Mali trenutno odrsta uz tatu i mamu i stalno mu se petja bioloski otac
Koji je ...bioloski otac
Malom treba Tata.
Imam u obitelji slicnu situaciju i vidim koliko to razjebava djete
Dajte mu mir
Trenutni muz mu daje dorucak, rucak, veceru, vodi ga u vrtic i slaze legice

Ti si rekla bih subjektivna zbog svog obiteljskog slucaja, pa mi se ne raspravlja.
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Old 25.02.2018., 01:16   #4756
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Tina nisam više s Rajićem Vukov.


Hahaha. Kaj se s njom desilo da je tako propala? Je l’ pjeva još? Pa sjećam se da je bila čist fajn.. prije deset godina A ovo kriminalno kadriranje i bad wannabe look je čisti spektakl.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Depeche E. is offline  
Old 25.02.2018., 01:34   #4757
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
A kako bi ga Milan vidjao da je islo po planu i da je mali zavrsio u internatu u Svicarskoj sa 6 godina?
O kakvoj Švicarskoj ti briješ?

Milan je rekao da želi da mali ide u privatnu školi i ponavljao je: Zagreb, Zagreb, Zagreb. Budući da mu je kuća na Horvatovcu, vjerojatno je planirao Međunarodnu američku školu na Šalati, u koju idu djeca priličnog broja boljestojećih Zagrepčana. (Jedino kaj će mu se ta škola uskoro preseliti negdje dalje. )


Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
sevka se zaribala, trebala je s nekim siromaškom napravit dijete koji ne bi imao toliko love da se sudi i koji bi otplovio nekud u suton i pustio da dijete bude samo njeno.
Njezin dišpet je počeo tek nakon što je Milan uspio sudski dokazati da nije bilo vanbračne zajednice i kad je postalo jasno da neće dobiti pola njegove love. Sjetimo se da joj je lik htio otplatiti dugove (nekih 800 000, skoro milijun eura, ako dobro pamtim), pa je ona bahato odbila, jer je mislila da će dobiti puno više. U to vrijeme joj je i samoinicijativno plaćao deset somova eura (eura, ne kuna) mjesečno.


Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Tomice, nadjemo se veceras u Jabuci pa ces mi sve ispricat!


Napiši nam kaj ti je rekao pa da imamo informaciju iz prve ruke

Što je najgore, sjećam ga se baš iz Jabuke i trebalo mi je dugo da povežem da je menadžer najcajke Balkana onaj frajer iz Jabuke.



Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Andjin sin se nedavno odlucio da ce zivjeti kod tate, izmedju ostalog i zbog faksa u Ljubljani.
Kaj nema njezin sin nekih 13-14 godina? Kakav sad faks?


Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Ja sam za ovu praksu svakako, ali samo ako svi tako zele.
Pa, eto, Milan želi. Ne vjerujem da će ijedan sudac prisiliti nezainteresiranog oca na takav aranžman, ako on to ne želi.


Quote:
lyrabelacqua kaže: Pogledaj post
Tomica stvarno lupeta i vrijeđa sve živo čim otvori usta.
Ja iskreno mislim da taj Tomica ne smije ni na zahod ako mu Severina to ne odobri, tako da to što on lupeta, lupeta točno ono što mu ona naredi.

A ona, koliko vidimo, stalno mijenja odvjetnike. Znamo li nešto o tome? Da li je među njima bio netko tko ju je pokušao urazumiti i malo razboritije savjetovati?
zelena truba is offline  
Old 25.02.2018., 02:25   #4758
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
e pa to me najviše zanima: kako klinci to doživljavaju, dvije kuće, dvije sobe, dva radna stola, dva režima života? nemaju bazu. jel to klincima manje više ok ili?

pokušavam sebe staviti u tu situaciju. da se selim svaki tjedan. ne zvuči mi privlačno ni najmanje.
Ni meni.

Prije nekih godinu dana je bio slučaj (u Zagrebu) u kojem je sud odredio da dijete živi dva dana sa majkom pa dva dana sa ocem!
Kaj je najbolje, dijete je autistično.

Tako sjebavat rutinu bolesnom djetetu - za to stvarno moraš biti poseban pacijent.
listen21 is offline  
Old 25.02.2018., 07:50   #4759
Tina vukov blago nadrogirano izgleda.
mari_2011 is offline  
Old 25.02.2018., 09:46   #4760
Quote:
listen21 kaže: Pogledaj post

Ni meni.

Prije nekih godinu dana je bio slučaj (u Zagrebu) u kojem je sud odredio da dijete živi dva dana sa majkom pa dva dana sa ocem!
Kaj je najbolje, dijete je autistično.

Tako sjebavat rutinu bolesnom djetetu - za to stvarno moraš biti poseban pacijent.
E i? Moj ex je dobio dijete upravo s tim rasporedom i dijete je sretno i zadovoljno. Zive u istom kvartu zbog toga, dijete ide u skolu u kvartu i cak se on i bivsa jako dobro oko toga dogovaraju pa to i nije tako fiksno, ako netko od njih dvoje ima neki put ili obaveze. Dijete je cak cesce kod njega jer ona zivi drugu mladost. Poanta je da se moze ako su roditelji razumni, a ako nisu zivot im je shit kako god okrenes.
Chloe k is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:23.