Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 16:19   #2941
Nastavak...

U trenu očaja i jada, u mjesec sam dana izgubio sedam kila. Pao sam u depresiju iz koje se još uvijek izvlačim. Ljudi su me zaustavljali i pitali da kaj mi je da me nikad u životu takvoga nisu vidjeli. Imam li neku tešku bolest. Ja sam samo rekao da je stres od posla. Koliko sam bio slomljen, najviše su vidjele moja majka i sestra. Toliko sam bio shrvan što me čovjek kojeg volim svim svojim srcem jednostavno preskočio i otišao na druge frajere tako lako da više tu shrvanost nisam mogao skrivati. Stalno su me ispitivale da kaj mi je i tako je došao dan kada sam u trenutku totalne shrvanosti i totalne tuge i boli jednostavno skupio toliko hrabrosti i snage da sam ih jednostavno pogledao u oči i rekao što sam. Sve sam im rekao. Nisam štedio. Ukratko. I dalje su pod dojmom, ali su me prihvatile. To me je ojačalo i ohrabrilo i ubrzo sam rekao još nekim ljudima. Sad već imam malu vojsku ljudi koja me bodri, potiče, koja je uz mene i koja me je prihvatila i koja je tu za mene, ali i ja za njih kada god treba.

On je bio šokiran kad sam mu to rekao. Mislio je da ga zafrkavam. Nije mogao vjerovati da sam to sve napravio. Rekao sam mu da sam sad opušteniji i da sam nekako sretniji i da mogu dokazati sebi da se mogu promijeniti, ali i njemu. To njemu nažalost nije ništa značilo. Da sam se ja postavio na trepavice, nisam ga ničime mogao vratiti. Za promociju sam ga iznenadio predivnim darom koji sam izradio samo za njega. Toliko mi je stalo do njega da sam bio spreman na sve. No on je sve to vrijeme tipkao s frajerima na Grinderu, Romeu, Gay.hr-u, Instagramu, Facebooku i tko zna gdje još. On je dobio krila kad je shvatio da ima mesa i u drugim mesnicama. I tako se viđao i nije baš bio zadovoljan. U većini mi je slučajeva lagao da se dopisuje i sl. No stjerao sam ga pred zid i sve mi je priznao. No, u međuvremenu ga je osvojio jedan dečkić-manekenčić koji je opsjednut njime i to mu očito odgovara jer sam danas saznao da su zajedno. Bio sam shrvan, ali sam ubrzo postao sretan. Sad službeno znam da je on istinski sretan, a meni je njegova sreća i njegov osmijeh kao i njegove tamne oči boje kestena lijek za tugu. Tako da kad sad znam da je istinski sretan, nekako sam sretan i ja iako je dio mene i dalje shrvan.

Nažalost, vjerojatno više nikad nećemo otići do našega slapa, u toplice na wellness vikend, kuhat večeru i da ga učim nove engleske pojmove. Ostatak lekcija će ga naučiti netko drugi.

Volim ga i dalje. Pogriješio sam. Pogriješio je. Pogriješili smo. Htio sam šansu jer smo i on i ja nešto posebno. Netipični par, obični dečki, svaki spaljen u glavu na svoj način. Htio sam da nam pruži šansu da nastavimo i da stvarno probamo u novom stilu sve. On je mene izbrisao. Jednostavno mu ne dolazim u obzir. I pitao sam se onda... je li me ikad volio? Jedinu alternativu koju mi je omogućio je da budemo prijatelji. Pa kao prijatelj moram gledati kad sam se vidio na kavi s njim vrat pun ljubavnih ugriza koje mu je napravio neki frajer. A da se pritom ispred njega ne raskolim. Ne znam... dao sam mu do znanja da mi prijateljstvo ne dolazi u obzir, a i dalje ga ne želim pustiti. No nekako danas kad sam to saznao... mislim da je stvarno vrijeme.

Moji prijatelji su mi ogromna podrška i ljudi moji dragi, riječima vam ne mogu opisati koliko sam zapravo sretan što uz mene stoje divni ljudi koji su mi dijelili prekrasne savjete i koji su me, kad sam im rekao, samo zagrlili i rekli da sam i dalje ona stari njihov prijatelj. Samo znaju stvar više.

Napravio sam aplikacije za upoznavanje, Želim ga zaboraviti. Želim da mi netko zaokupira misli. Želim se maknuti. Tamo čega se nagledam i naslušam je strašno. Imam osjećaj da više nikad neću uopće naći nikoga, ali ne želim se time voditi. Nekako vjerujem da me neka osoba negdje čeka. Neka osoba koja će me opet osvojiti. Neka osoba zbog koje će mi srce doslovno početi ubrzano kucati kad ga vidim. Netko tko će mi najružniji i najtužniji dan uljepšati zagrljajem, poljubiti me, pogledat u oči i reći da bude sve u redu jer to on garantira. Vjerujem. Stvarno vjerujem. Dvadeset i nešto godina čekao sam na njega. Nadam se da neće opet toliko proći.

I tako danas pišem ovu objavu, nakon svega kaj sam doživio i proživio, a prije dvije godine sam plakao nad tipkovnicom jer sam bio tužan i zaključan u sebe i vapio sam za pomoći.

Nemojte da vas strah spriječi u nečemu. Ne živite od tuđih mišljenja. Pitajte se zbog koga ste sretni? Zbog čega živite. Strah će vam onemogućiti sreću, strah će vas pojesti. Nažalost, meni je strah odvukao bitnu osobu od mene zauvijek. Ali mi je nešto omogućio. Da upravo ovo danas napišem, i dvije godine nakon pokažem sebi kaj sam sve u dvije godine doživio. I naravno... da nekoga potaknem i da nekome pomognem i da mogu reći... dragi moj... prošao sam to. Ne radi to.

Sa suzama u očima se moram odjaviti. Nadam se da bude netko ovo pročitao. Znam... možda je priča negdje pročitana i viđena stotinu puta, ali ovo je moja priča. Priča za koju se nadam da će nekoga osloboditi straha, priča koja će nekoga potaknuti da napravi neki korak da mu se život u potpunosti izmijeni. Moja priča.

Volim te, sretno, spretno i uživaj u životu točno onako kako ti to najbolje znaš.

Tvoj Mulac
MrCravata is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 17:14   #2942
Ova priča je predivna mrCravata. Rasplakao si me. Sretno od srca.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 19:51   #2943
jel ima netko iz zagreba, vise dominantan, da je za pocetak za neobaveznu kavu ili setnju
ultraoptimizam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 21:10   #2944
nitko ti ovdje nažalost nema muda se naći s nekim
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 23:24   #2945
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
nitko ti ovdje nažalost nema muda se naći s nekim
Ozbac? Jesi ti za frendly kavu

Poslano sa mog U16 Max koristeći Tapatalk
ultraoptimizam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 00:24   #2946
Quote:
ultraoptimizam kaže: Pogledaj post
Ozbac? Jesi ti za frendly kavu

Poslano sa mog U16 Max koristeći Tapatalk
jesam, ali nisam dominantan
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 00:36   #2947
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
jesam, ali nisam dominantan
Haha skuzio sam to. Mozemo svejedno na kavu pa popricat ak si za

Poslano sa mog U16 Max koristeći Tapatalk
ultraoptimizam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 00:44   #2948
Quote:
ultraoptimizam kaže: Pogledaj post
Haha skuzio sam to. Mozemo svejedno na kavu pa popricat ak si za

Poslano sa mog U16 Max koristeći Tapatalk
naravno
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 01:02   #2949
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
naravno
Ok. Bacit cu ti mob u inbox

Poslano sa mog U16 Max koristeći Tapatalk
ultraoptimizam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:14   #2950
Quote:
ultraoptimizam kaže: Pogledaj post
Ok. Bacit cu ti mob u inbox

Poslano sa mog U16 Max koristeći Tapatalk
ja čekam
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 18:14   #2951
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
nitko ti ovdje nažalost nema muda se naći s nekim
evo samo da potvrdim da to stoji
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 19:38   #2952
manchild daj se strpi, pa ne vise svi ljudi na netu 24/7

btw. imao sam jako slično iskustvo kao i MrCravata. pisao sam post i ovdje, ali i otvorio nove teme o biseksualnosti i mnogi su mi se ljudi javili, s nekima sam i dalje u kontaktu, neke sam upoznao uživo i jako mi je drago. Tako da sam se mogao prepoznati u ovom velikom postu gore gospodina Kravate. jedino što nisam imao fatalno ljubavno iskustvo. još. I svi koji ovo samo čitate, a znate da imate gay porive, priznajte barem sebi i krenite se upoznavati i razmijenjivati iskustva. Neusporedivo je. Ne kažem da se morate autat cijelom svijetu. Autajte se sebi i krenite anonimno u taj svijet. Samo bez straha.
coconuteyed is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 20:49   #2953
Thumbs up

Quote:
MrCravata kaže: Pogledaj post
Nastavak...

U trenu očaja i jada, u mjesec sam dana izgubio sedam kila. Pao sam u depresiju iz koje se još uvijek izvlačim. Ljudi su me zaustavljali i pitali da kaj mi je da me nikad u životu takvoga nisu vidjeli. Imam li neku tešku bolest. Ja sam samo rekao da je stres od posla. Koliko sam bio slomljen, najviše su vidjele moja majka i sestra. Toliko sam bio shrvan što me čovjek kojeg volim svim svojim srcem jednostavno preskočio i otišao na druge frajere tako lako da više tu shrvanost nisam mogao skrivati. Stalno su me ispitivale da kaj mi je i tako je došao dan kada sam u trenutku totalne shrvanosti i totalne tuge i boli jednostavno skupio toliko hrabrosti i snage da sam ih jednostavno pogledao u oči i rekao što sam. Sve sam im rekao. Nisam štedio. Ukratko. I dalje su pod dojmom, ali su me prihvatile. To me je ojačalo i ohrabrilo i ubrzo sam rekao još nekim ljudima. Sad već imam malu vojsku ljudi koja me bodri, potiče, koja je uz mene i koja me je prihvatila i koja je tu za mene, ali i ja za njih kada god treba.

On je bio šokiran kad sam mu to rekao. Mislio je da ga zafrkavam. Nije mogao vjerovati da sam to sve napravio. Rekao sam mu da sam sad opušteniji i da sam nekako sretniji i da mogu dokazati sebi da se mogu promijeniti, ali i njemu. To njemu nažalost nije ništa značilo. Da sam se ja postavio na trepavice, nisam ga ničime mogao vratiti. Za promociju sam ga iznenadio predivnim darom koji sam izradio samo za njega. Toliko mi je stalo do njega da sam bio spreman na sve. No on je sve to vrijeme tipkao s frajerima na Grinderu, Romeu, Gay.hr-u, Instagramu, Facebooku i tko zna gdje još. On je dobio krila kad je shvatio da ima mesa i u drugim mesnicama. I tako se viđao i nije baš bio zadovoljan. U većini mi je slučajeva lagao da se dopisuje i sl. No stjerao sam ga pred zid i sve mi je priznao. No, u međuvremenu ga je osvojio jedan dečkić-manekenčić koji je opsjednut njime i to mu očito odgovara jer sam danas saznao da su zajedno. Bio sam shrvan, ali sam ubrzo postao sretan. Sad službeno znam da je on istinski sretan, a meni je njegova sreća i njegov osmijeh kao i njegove tamne oči boje kestena lijek za tugu. Tako da kad sad znam da je istinski sretan, nekako sam sretan i ja iako je dio mene i dalje shrvan.

Nažalost, vjerojatno više nikad nećemo otići do našega slapa, u toplice na wellness vikend, kuhat večeru i da ga učim nove engleske pojmove. Ostatak lekcija će ga naučiti netko drugi.

Volim ga i dalje. Pogriješio sam. Pogriješio je. Pogriješili smo. Htio sam šansu jer smo i on i ja nešto posebno. Netipični par, obični dečki, svaki spaljen u glavu na svoj način. Htio sam da nam pruži šansu da nastavimo i da stvarno probamo u novom stilu sve. On je mene izbrisao. Jednostavno mu ne dolazim u obzir. I pitao sam se onda... je li me ikad volio? Jedinu alternativu koju mi je omogućio je da budemo prijatelji. Pa kao prijatelj moram gledati kad sam se vidio na kavi s njim vrat pun ljubavnih ugriza koje mu je napravio neki frajer. A da se pritom ispred njega ne raskolim. Ne znam... dao sam mu do znanja da mi prijateljstvo ne dolazi u obzir, a i dalje ga ne želim pustiti. No nekako danas kad sam to saznao... mislim da je stvarno vrijeme.

Moji prijatelji su mi ogromna podrška i ljudi moji dragi, riječima vam ne mogu opisati koliko sam zapravo sretan što uz mene stoje divni ljudi koji su mi dijelili prekrasne savjete i koji su me, kad sam im rekao, samo zagrlili i rekli da sam i dalje ona stari njihov prijatelj. Samo znaju stvar više.

Napravio sam aplikacije za upoznavanje, Želim ga zaboraviti. Želim da mi netko zaokupira misli. Želim se maknuti. Tamo čega se nagledam i naslušam je strašno. Imam osjećaj da više nikad neću uopće naći nikoga, ali ne želim se time voditi. Nekako vjerujem da me neka osoba negdje čeka. Neka osoba koja će me opet osvojiti. Neka osoba zbog koje će mi srce doslovno početi ubrzano kucati kad ga vidim. Netko tko će mi najružniji i najtužniji dan uljepšati zagrljajem, poljubiti me, pogledat u oči i reći da bude sve u redu jer to on garantira. Vjerujem. Stvarno vjerujem. Dvadeset i nešto godina čekao sam na njega. Nadam se da neće opet toliko proći.

I tako danas pišem ovu objavu, nakon svega kaj sam doživio i proživio, a prije dvije godine sam plakao nad tipkovnicom jer sam bio tužan i zaključan u sebe i vapio sam za pomoći.

Nemojte da vas strah spriječi u nečemu. Ne živite od tuđih mišljenja. Pitajte se zbog koga ste sretni? Zbog čega živite. Strah će vam onemogućiti sreću, strah će vas pojesti. Nažalost, meni je strah odvukao bitnu osobu od mene zauvijek. Ali mi je nešto omogućio. Da upravo ovo danas napišem, i dvije godine nakon pokažem sebi kaj sam sve u dvije godine doživio. I naravno... da nekoga potaknem i da nekome pomognem i da mogu reći... dragi moj... prošao sam to. Ne radi to.

Sa suzama u očima se moram odjaviti. Nadam se da bude netko ovo pročitao. Znam... možda je priča negdje pročitana i viđena stotinu puta, ali ovo je moja priča. Priča za koju se nadam da će nekoga osloboditi straha, priča koja će nekoga potaknuti da napravi neki korak da mu se život u potpunosti izmijeni. Moja priča.

Volim te, sretno, spretno i uživaj u životu točno onako kako ti to najbolje znaš.

Tvoj Mulac
Šteta što priča nema sretan kraj! Ali nikad se ne zna... Trebaš biti spreman jer će ljubav opet pokucati na vrata.
Evo zbog ljubavi se isplati riskirati i izaći iz ormara. :klap:
diskretno is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:47   #2954
Nadam se da primate nove članove u kutak (no pun intended).

Čitam vas neko vrijeme pa reko da se pridružim vama ovdje. Zanimljivi ste mi, posebno ove Kravatine priče.
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 19:04   #2955
Poz svima. Evo da pitam vas za savjet i mišljenje..

Jedan moj frend, nazovimo ga Joško, je preko mene se počeo družit s mojim drugim frendom Hrvojem. Hrvoje ima veliko društvo, i nije Joška baš doživljavao kao bliskog frenda, više se viđao s njim zbog mene. Uglavnom nekih godinu dana ima da taj moj frend Joško i Hrvoje se viđaju skupa sa mnom i nekim drugima na kavi, pizzi, večera za rođendan i slično. Nije neko tijesno druženje ali ipak je neki odnos ostvaren. I sad na zabavi kod Hrvoja Joško upozna bivšeg dugogodišnjeg dečka od Hrvoja. Dakle, ne bi ga ni upoznao, da nije bio na zabavi i da mu nije bilo rečeno da je to Hrvojev bivši.
Hrvoje i njegov bivši dečko su u prijateljskim odnosima, ali imaju odvojeno društvo i ne miješaju prijatelje.

I sad Joško upozna bivšeg dečka od Hrvoja i s njim se dopisuje i odluče se naći na večeri. Kad je Joško to rekao Hrvoju, Hrvoje popizidio..

Hrvoje je reko Jošku diplomatski da ne ide na dejt s njegovim bivšim jer ne želi da se stvaraju nekakvi krugovi oko njega s njegovim društvom i bivšim dečkom.

Joško se oglušio i opet otišao, prije toga je još rekao da on i Hrvojev bivši planiraju ići vani u izlazak sutradan i zove Hrvoja također vani s njima ??!!! Na to mu je Hrvoje rekao da on to stvarno ne bi htio, i dao do znanja Jošku da to ne radi..
Joško je rekao: neću ići onda vani s njim, da bi danas opet ispalo da će Joško vani s Hrvojevim bivšim..

Činjenica je da su Hrvoje i njegov bivši raskinuli prije 5 godina i u međuvremenu imali druge veze, ali bili su dugo skupa prije raskida, nekih 9 godina.. S tim da je Hrvojev bivši rekao Hrvoju da ne želi da se viđaju njihovi prijatelji otkad su raskinuli. Dakle, odvojili su društvo i nemaju zajedničke prijatelje.

I šta sad. Hrvoje je uvrijeđen i ljut.. Mene je isto iznenadio Joškov postupak, iako mi se činio kao dobar dečko..

Šta mislite o tome? Je li to korektno bilo od Joška?
goldentip is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 00:53   #2956
Manchild, da ti odgovorim na poruku s obzirom da ti ne mogu slat (valjda pun inbox?) - nisam u zgu a zasto ne isprobas gay dating aplikacije? nije da su svi za bacit a naslo bi se ljudi koji bi pristali na kavu, ako nece ovi s foruma.

Goldentip, pa gle očito se jošku jako sviđa hrvojev bivši, pa se vodi onom, potrudi se da dobiješ ono što želiš. S tim da ovisi od osobe do osobe koliko je spreman svoje želje (digresija: napisao sam zelje bez ž pa sam skužio da zvuči jako retardirano ahah) staviti na više ili niže mjesto. Koliko sam skužio Joško i Hrvoje si nisu previše nešto bliski i Jošku nije toliko stalo do kvalitetnog prijateljstva s Hrvojem, pogotovo ne da bi zbog njega išao protiv svojih poriva.

Da sam na Joškovom mjestu, nastojao bih objasniti Hrvoju na najljepši mogući način da mi se njegov bivši sviđa i da mislim da je stvarno nešto moguće između nas i da to proba razumjeti. Vjerujem da bi Hrvoje shvatio situaciju i naposljetku mu dozvolio. Ali i to opet ovisi do osobe i koliko je Hrvoju stalo da Joško dobije ono što želi.

Druga je stvar ako se Jošku Hrvojev bivši ne sviđa toliko, nego se samo bahati i inati, ali to mi nema smisla.

Ti ćeš to bolje znati procijeniti kad ih znaš uživo, teško ovako.
coconuteyed is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 03:03   #2957
Quote:
AlphabetBoy kaže: Pogledaj post
Nadam se da primate nove članove u kutak (no pun intended).

Čitam vas neko vrijeme pa reko da se pridružim vama ovdje. Zanimljivi ste mi, posebno ove Kravatine priče.
Bok i tebi! Super ti je slika na avataru
5rush is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 05:00   #2958
Quote:
5rush kaže: Pogledaj post
Bok i tebi! Super ti je slika na avataru
Hvala ti.

To je inace jedna nova, mlada glazbenica Rina Sawayama. Istazi joj malo pjesme na YouTubeu. Nisu lose.

Budem se predstavio malo vise ujutro kad budem imao snage, da ne pisem litanije u 5 ujutro.
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 14:17   #2959
Pozdrav svima. Ako je netko sutra možda za kino...navečer... ? Thx.
Webeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 16:06   #2960
Quote:
goldentip kaže: Pogledaj post
Poz svima. Evo da pitam vas za savjet i mišljenje..



Šta mislite o tome? Je li to korektno bilo od Joška?
Zašto je Hrvoje zvao bivšeg na to druženje ako ne želi mješati ekipe?
I pitanje je sljedeće: Je li se Joško zatelebao u Hrvojevog bivšeg ili jednostavno nije izgrađena osoba pa voli sve što drugi imaju ili su imali? Hm..
diskretno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger