Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 21:45   #1681
Čisto statički gledano veće šanse ima od Izetbegova nepostojećeg prijedloga ili Komšićeva neustavnog nazovi prijedloga, ustvari prijepisa neustavnog zakona.
zrimo is offline  
Old 11.11.2017., 21:58   #1682
Ja svoj prijedlog nemam i boli me qita za tu problematiku. Samo sam konstatovao činjenicu.
Istu stvar je vrlo dobro znao i Čović. A zašto je išao sa ti prijedlogom prije nego što ga je usaglasio sa bilo kim da bi mogao proći, to je zadatak za razmišljanje njegovim apologetima.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Old 11.11.2017., 22:35   #1683
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
U biti, kako ja vidim, Izetbegovićevci i pridružena ekipa se prave ludima i rastežu donošenje zakona čekajući na presudu Haaškog suda Praljku & Co.

Kako je sva prilika da će isti biti osuđeni, nakon toga će na valu optužbi na račun Hrvata i Hrvatske progurati na silu i uz pomoć "međunarodne zajednice" zakon koji će im ići na ruku i konačno majorizirati Hrvate u BiH. Zato im i jeste onaj tužitelj Keneth Scott dolazio neki dan.
Bit če opet "psi laju a karavane prolaze"
Neče nikakva presuda utjecati na izborni zakon kojeg je i ustavni sud proglasio neustavnim. Pri čemu su i strane sudije digle ruke da je zakon neustavan.

Niti više Izetbegović ima naklonost MZ a Hrvatske pogotovo. Niti ga netko zerezuje izašto više...npr. za Pelješki most, plinovod, optužnicu protiv Srbije...
Nije sposoban da riješi vodu u Sarajevu več godinama a kamoli štagod veće...
srednja_bosna is offline  
Old 11.11.2017., 22:48   #1684
Quote:
srednja_bosna kaže: Pogledaj post
Bit če opet "psi laju a karavane prolaze"
Neče nikakva presuda utjecati na izborni zakon kojeg je i ustavni sud proglasio neustavnim. Pri čemu su i strane sudije digle ruke da je zakon neustavan.

Niti više Izetbegović ima naklonost MZ a Hrvatske pogotovo. Niti ga netko zerezuje izašto više...npr. za Pelješki most, plinovod, optužnicu protiv Srbije...
Nije sposoban da riješi vodu u Sarajevu več godinama a kamoli štagod veće...
Izmena izbornog zakona može da se desi tako da ogovara i Bošnjacima, a da bude u skladu sa presudama, i sa Sejdić-Fincijem. A može da ima oblik koji odgovara Hrvatima. To što bi Hrvati sprečavali onaj zakon koji više odgovara Bošnjacima, isto je kao što se Bošnjaci protive HDZ-ovom predlogu. Dakle, nema tu strane koja je više kriva od one druge.
Računajući na to da će obe strane u nedonošenju zakona biti jednako odgovorne, Bošnjaci već pripremaju Komšića ili Kukića za izbore po aktuelnom zakonu. Stvar se lomi na tome hoće li stranci okrenuti glavu od toga kao i prošli put ili ne. A s druge strane, Hrvati pripremaju blokadu institucija - na šta je opegt neizvesno kako će stranci reagovati.
Ko u ovom trenutku bolje lobira, ima veće šanse da progura svoje interese.
aleksije radicevic is offline  
Old 11.11.2017., 22:50   #1685
Quote:
deder kaže: Pogledaj post
Izborni zakon će uskoro biti samo kap koja će preliti čašu
Nece, prag trpeljivosti je veci.
Pare su te gdje se casa prelijeva.

Quote:
njami njami kaže: Pogledaj post
gle ti si meni održao spiku kako poznaješ neke ljude koji sa puno mržnje govore o hrvatima i bošnjacima, ja poznajem ljude koji su rekli nešto ružno za srbe.

e sad ti očekuješ od takvih ljudi (kojij je podosta na sve tri strane), da idu graditi zajedničku budućnost i da glasaju za istu opciju, a ti se ljudi ne vole. I navedeni političari nsiu došli iz neke druge zemlje, svi oni su potekli iz ta tri naroda/nacije i govore što je narodu milo. Ta država BiH je upravo takva neuspješna, jer svaka nacija od tri konstituitvne trga komad zemlje, ekomonije, poslova sebi. Treba zaista nešto tektonsko što će iz temelja promjeniti način razmišljanja svih ljudi iz sve tri nacije, nekakvo pročišćenje, da više nikad niko nikome ne kaže ružnu riječ o dešavanjaima iz prošlosti a to je jako teško
Nije tesko.
Osnujes 3 narodne banke, ukines centralnu banku uz podjelu depozita u njemackoj, pocnes stampati 3 valute (moze i vise: nemam nista protiv da i sejdic i finci stampaju svoje). Zacas je nestao glavni izgovor za sve: krivi su oni drugi.
tihobl is offline  
Old 11.11.2017., 23:34   #1686
Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post
Izmena izbornog zakona može da se desi tako da ogovara i Bošnjacima, a da bude u skladu sa presudama, i sa Sejdić-Fincijem. A može da ima oblik koji odgovara Hrvatima. To što bi Hrvati sprečavali onaj zakon koji više odgovara Bošnjacima, isto je kao što se Bošnjaci protive HDZ-ovom predlogu. Dakle, nema tu strane koja je više kriva od one druge.
Ako zakon bude slijedio slovo ustava a i dejtona i riješi biranje Hrvatskog predstavnika od strane Hrvata, prijedlog je dobar.
Ali s obzirom da niti u Mostaru nema izbora več jako dugo mislim da niti cijela država nebi ništa izgubila "Mostarizacijom".



Quote:
Računajući na to da će obe strane u nedonošenju zakona biti jednako odgovorne, Bošnjaci već pripremaju Komšića ili Kukića za izbore po aktuelnom zakonu. Stvar se lomi na tome hoće li stranci okrenuti glavu od toga kao i prošli put ili ne. A s druge strane, Hrvati pripremaju blokadu institucija - na šta je opegt neizvesno kako će stranci reagovati.
Ko u ovom trenutku bolje lobira, ima veće šanse da progura svoje interese.
Mislim da je veča politička odgovornost na Bošnjačkim političarima jer predstavljaju oko 50% stanovništva. Opet s obzirom koliko im je stalo do naroda, nebi me začudilo da opet iskopaju još veču kaljužu i još veče dno.

Stavovi Amerike, EU a i Rusije su naravno zanimljivi. Mislim da vjetar puše na drugu stranu u odnosu od prije 10-15 godina.

Treba voditi računa i o tome da Hrvati nešto slično ovome nikada nebi potpisali u Dejtonu
srednja_bosna is offline  
Old 11.11.2017., 23:39   #1687
Quote:
deder kaže: Pogledaj post
RH treba sklopiti dogovor sa Republikom Srpskom o tužiteljstvu i nakon toga hrvatski kantoni u BiH trebaju skupa sa RH progoniti zločince iz islamističke Armije BiH, ionako i Sarajevo ne poštuje ni Ustav a ni državu.
Ovaj zločin mi je npr simboličan jer nitko nije odgovarao:
http://poskok.info/wp/jos-jedna-pric...isu-pronadeni/
Sramota, glavno da konstantno slušamo floskule jedino o Hrvatima kao zločincima i onima koji su problem a za daleko veće zločine nad istim Hrvatima nitko nije odgovarao.

__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 12.11.2017., 00:19   #1688
Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post
Izmena izbornog zakona može da se desi tako da ogovara i Bošnjacima, a da bude u skladu sa presudama, i sa Sejdić-Fincijem. A može da ima oblik koji odgovara Hrvatima. To što bi Hrvati sprečavali onaj zakon koji više odgovara Bošnjacima, isto je kao što se Bošnjaci protive HDZ-ovom predlogu. Dakle, nema tu strane koja je više kriva od one druge.
Računajući na to da će obe strane u nedonošenju zakona biti jednako odgovorne, Bošnjaci već pripremaju Komšića ili Kukića za izbore po aktuelnom zakonu. Stvar se lomi na tome hoće li stranci okrenuti glavu od toga kao i prošli put ili ne. A s druge strane, Hrvati pripremaju blokadu institucija - na šta je opegt neizvesno kako će stranci reagovati.
Ko u ovom trenutku bolje lobira, ima veće šanse da progura svoje interese.
ne. upecao si se na takiju

presuda ustavnog suda traži legitimitet tj odredbe su izbrisane jer omogućuju zloupotrebu konstitutivnosti. hdz-ov prijedlog je u skladu sa ustavnim sudom i ustavni sud i venecijanska komisija su to potvrdili kad je taj, hdz-ov prijedlog sda dao na ocjenu ustavnosti radi ugrožavanja bošnjaka. inače radi se modelu koji broj stanovnika u federaciji određenog naroda dijeli sa brojem 17 (broj zastupnika u svakom od klubova doma naroda) i da zastupnici proporcionalno dolaze iz onih mjesta gjde su birani.

muslimani doslovno prepisali stari neustavni zakon.

i hrvati ne blokiraju institucije. ukoliko se ne donese novi zakon nema federalne vlade jer dom naroda imenuje vladu. trenutno nemamo izbornih pravila kako sastavit dom naroda.

imat ćemo tehničku vladu ali se ovlasti prebacuju na kantone što hdz-u još više odgovara od donošenja izbornog zakona + čović ima par ključnih pozicija u toj tehničkoj vladi.
imat ćemo predsjedništvo, rs i 10 kantona.

dobro je ovo hdz odigrao. odgovara im da se provede odluka ustavnog suda a još više da se ne provede jer tad dobijaju još više ovlasti, ovlasti s federalnih ministarstava se prebacuju na kantonalne, upravljanje državnom imovinom i firmama isto, neustavna ministarstva kulture i obrazovanja (koja traži ukidanje hrvatskoj jezika) postaju nebitna...bošnjacima je ostalo jedino da izvedu državni udar u sarajevu s tim da vojsku kontrolira hrvatica

inače iz hdz-a poručuju da će prihvatit svaki prijedlog koji garantira legitimitet. bošnjacima nikako ne odgavara da se odluka sporevede baš kao i u slučaju mostar. tu je sud jasno stao na stranu hrvata.

HDZ u oba slučaja traži provođenje odluka, muslimani glume gluhi telefon

Zadnje uređivanje Samo jako! 1994 : 12.11.2017. at 00:36.
Samo jako! 1994 is offline  
Old 12.11.2017., 02:12   #1689
Quote:
deder kaže: Pogledaj post
Neće ni vaš neustavni, šta radi taj Inzko?
Odbijate presudu i u Mostaru 10 godina, sada se pokušavate izvrtavati da bi cipelarili Hrvate i svi do zadnjega to podržavate dok on šuti i u UN-u priča protiv Dodika.
Mogao je pričati o nasilnom rušenju izbornog procesa u Stocu ili majorizaciji najmalobrojnijeg Hrvata kao i o islamističkim kampovima i naseljavanju Arapa.
Bošnjaci su očito trenutno u uvjerljivom vodstvu u fanatizmu, nacionalizmu, halucinacijama, nepristajanju na kompromis itd itd itd

jedino se pitam jesu li oduvijek takvi bili iako sam nekako mišljenja da su takvi postali zbog ratnih trauma
tronplayer is offline  
Old 12.11.2017., 09:09   #1690
Quote:
tronplayer kaže: Pogledaj post
Bošnjaci su očito trenutno u uvjerljivom vodstvu u fanatizmu, nacionalizmu, halucinacijama, nepristajanju na kompromis itd itd itd

jedino se pitam jesu li oduvijek takvi bili iako sam nekako mišljenja da su takvi postali zbog ratnih trauma
Jesu. Svi smo isti oduvijek, samo u datom trenutku pokažemo pravo lice.
dominik01 is offline  
Old 12.11.2017., 10:10   #1691
Muslimani se samo drže svoje tradicije, kad smo manjina ima da budemo ravnopravni, čim brojčano porastemo i kad smo približni s ostalima onda već počinje nametanje naše volje, kad postanemo većina ima da nam se svi potčine.
Tako je bilo i u bivšoj državi, dok ih je bilo manje od Srba uživali su u ravnopravnosti sa Srbima i Hrvatima, čim im je postotak porastao i kad su prestigli Srbe i postali najbrojniji narod počele su islamske deklaracije i zahtjevi da se BiH uredi po islamskim zakonima.
Sada kad su nakon rata i etničkog čišćenja 400 000 Hrvata i Srba postali malo iznad polovice stanovništva, barem na papiru s popisanih 200 000 Bošnjaka iz dijaspore, vidimo kakvi su postali.

Stanje će samo biti gore s vremenom, BiH jedino može spasiti ubrzani ulazak u EU preko reda.
Otvaranje granica i manje usijanih glava je jedina nada za ovu državu.
zrimo is offline  
Old 12.11.2017., 10:46   #1692
Hrvati nikada nisu bili ravnopravan narod u Yu. Slovenci, Srbi i Crnogorci su privilegirani bili. Albanci i Hrvati uveliko diskriminirani zbog snage (posebno mi Hrvati) oduprijeti se Velikosrpskoj ideji. Bošnjacima sloboda nacionalnog izjašnjavanja uskraćena. Mislim da sada u krivu stranu prst upiru. Rekoh, 'mislim'!
dominik01 is offline  
Old 12.11.2017., 12:11   #1693
Govorim o BiH, jedino područje i stanovništvo SR BiH za koje se sasvim sigurno može reći da je bilo diskriminirano u Jugoslaviji je zapadna Hercegovina pogotovo ali i Hrvati u BiH u cijelini, sada netko po starim običajima to želi provesti i u maloj Jugi, neće proći.

Muslimani su bili konstitutivna narodnost Jugoslavije sa svim pravima i kad ih je bilo 5% i bili su to cijelo postojanje Jugoslavije u kojoj nikada nisu bili više od 10% stanovništva.
A vidimo ovdje da ti isti svako malo prijete da Hrvatima žele ukinuti konstitutivnost i svesti ih na manjinu jer ih nema dovoljno.
zrimo is offline  
Old 12.11.2017., 12:34   #1694
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
Hrvati nikada nisu bili ravnopravan narod u Yu. Slovenci, Srbi i Crnogorci su privilegirani bili. Albanci i Hrvati uveliko diskriminirani zbog snage (posebno mi Hrvati) oduprijeti se Velikosrpskoj ideji. Bošnjacima sloboda nacionalnog izjašnjavanja uskraćena. Mislim da sada u krivu stranu prst upiru. Rekoh, 'mislim'!
Prst je najlakše uprijeti u najmanjeg i najslabijeg. Isto kao što je najlakše politički obespravljivati slabijeg, istu liniju najmanjeg otpora primjenjuje i MZ u BiH ugađajući većim nacionalizmima.

Bosanski muslimani su se slobodno nacionalno mogli izjasniti od 1968. kada su od komunista i službeno priznati kao konstitutivan narod Muslimani a i prije toga su bili priznati kao konstitutivna vjerska narodnost muslimani.
Unatoč tome na svim sljedećim popisima samo nekoliko stotina muslimana izjasnilo da su Bošnjaci, bajke muslimanske propagande da im je netko branio da se izjasne Bošnjacima.
zrimo is offline  
Old 12.11.2017., 12:46   #1695
Quote:
zrimo kaže: Pogledaj post
Govorim o BiH, jedino područje i stanovništvo SR BiH za koje se sasvim sigurno može reći da je bilo diskriminirano u Jugoslaviji je zapadna Hercegovina pogotovo ali i Hrvati u BiH u cijelini, sada netko po starim običajima to želi provesti i u maloj Jugi, neće proći.

Muslimani su bili konstitutivna narodnost Jugoslavije sa svim pravima i kad ih je bilo 5% i bili su to cijelo postojanje Jugoslavije u kojoj nikada nisu bili više od 10% stanovništva.
A vidimo ovdje da ti isti svako malo prijete da Hrvatima žele ukinuti konstitutivnost i svesti ih na manjinu jer ih nema dovoljno.
Nisu Hrvati najslabiji. Hrvatska je još uvijek najjača. Pusti rolandusove priče. Ako bude trebalo tu je HV prije svih. Pogledaj kartu
dominik01 is offline  
Old 12.11.2017., 12:51   #1696
Quote:
zrimo kaže: Pogledaj post
Prst je najlakše uprijeti u najmanjeg i najslabijeg. Isto kao što je najlakše politički obespravljivati slabijeg, istu liniju najmanjeg otpora primjenjuje i MZ u BiH ugađajući većim nacionalizmima.

Bosanski muslimani su se slobodno nacionalno mogli izjasniti od 1968. kada su od komunista i službeno priznati kao konstitutivan narod Muslimani a i prije toga su bili priznati kao konstitutivna vjerska narodnost muslimani.
Unatoč tome na svim sljedećim popisima samo nekoliko stotina muslimana izjasnilo da su Bošnjaci, bajke muslimanske propagande da im je netko branio da se izjasne Bošnjacima.
Zanimljvo je da se kunu u antifašizam i Tita a odbacili se ime koje im je nadjenuto od antifašista i uzeli drugo koje je posmatrano iz ugla antifašizma, vrlo sumnjivo.To je rekao bih, drastičan primjer skretanja sa Titovog puta.Nažalost nema ni inicijativa da se to da kažem antifašističko ime vrati čak ni od stranaka bh ljevice SDP i dr.
Pućko is offline  
Old 12.11.2017., 13:07   #1697
Quote:
njami njami kaže: Pogledaj post
gle ti si meni održao spiku kako poznaješ neke ljude koji sa puno mržnje govore o hrvatima i bošnjacima, ja poznajem ljude koji su rekli nešto ružno za srbe.

e sad ti očekuješ od takvih ljudi (kojij je podosta na sve tri strane), da idu graditi zajedničku budućnost i da glasaju za istu opciju, a ti se ljudi ne vole. I navedeni političari nsiu došli iz neke druge zemlje, svi oni su potekli iz ta tri naroda/nacije i govore što je narodu milo. Ta država BiH je upravo takva neuspješna, jer svaka nacija od tri konstituitvne trga komad zemlje, ekomonije, poslova sebi. Treba zaista nešto tektonsko što će iz temelja promjeniti način razmišljanja svih ljudi iz sve tri nacije, nekakvo pročišćenje, da više nikad niko nikome ne kaže ružnu riječ o dešavanjaima iz prošlosti a to je jako teško
Prva stvar....sve su to predrasude i stereotipi na osnovu kojih masa formira svoje OSJECAJE. Niko nije cijepljen od toga, niti ja, ali ja mislim da sam vremenom dosegao nivo u kom vidim jasno da je problem sto politicka elita surfa na toj mrznji koje ima. Neko je krije a neko ispoljava otvoreno. Surfaju na njoj jer nemaju sto drugo ponuditi niti zele po liniji manjeg otpora- nista lakse od toga. S druge strane mislim da cak i ne smiju da okrenu plocu jer onda im se nece oprostiti pljacka koja im se za sad tolerira jer "stite" svoje stado.
Drugi put trazi nove ljude koni su spremni na mukotrpan rad.
Morten is offline  
Old 12.11.2017., 13:30   #1698
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Pazi što će se tek desiti kad haški sud donese odluku o Praljku i šestorci. Ovo je samo uvod.
Stvarno nisam upoznat sa detaljima desavanja zato i pisem ovako sirokopotezno. Govorim o situaciji generalno. Ne znam sta se desava pojedinacno u kojoj opstini ili entitetu. Ako si primjetio nisam nikom od vas hrvata rekao da lazete samo mislim da se taj otpor majorizaciji naslanja, bar dijelom na truo stub bez temelja. Mile je "doveden" da preuzme RS da se ocisti ratni SDS sa pol scene i da se smire tenzije.
Pisao sam da je rat nezavrsen i rezultat su frustracije zbog nastanka rs. Guverneri bosne, svjesni toga, su vremenom gasili jednu za drugom institucije rs pocevsi od vojske. Na nezadovoljstvu srba ovakvim razvojem dogadjaja mile je razvio od razumna i tolerantna covjeka imidz zastitnika rs veceg od karadzica mladica i plavsicke zajedno.
Itd....mislim, jedna suplja prica koja se svodi na nadjebavanje sa sarajevom, sa pravim gazdama i slicno dom narod odlazi.
Tako imas apsurd da se nekim cudom i odrzi status qo...to ce ostati prazno...sada je vec poluprazno. Ja ne vidim promjene na bolje bez tektonskih poremecaja.
Morten is offline  
Old 12.11.2017., 15:38   #1699
Quote:
Morten kaže: Pogledaj post
Prva stvar....sve su to predrasude i stereotipi na osnovu kojih masa formira svoje OSJECAJE. Niko nije cijepljen od toga, niti ja, ali ja mislim da sam vremenom dosegao nivo u kom vidim jasno da je problem sto politicka elita surfa na toj mrznji koje ima. Neko je krije a neko ispoljava otvoreno. Surfaju na njoj jer nemaju sto drugo ponuditi niti zele po liniji manjeg otpora- nista lakse od toga. S druge strane mislim da cak i ne smiju da okrenu plocu jer onda im se nece oprostiti pljacka koja im se za sad tolerira jer "stite" svoje stado.
Drugi put trazi nove ljude koni su spremni na mukotrpan rad.
ajd sad svrati na klix i pročitaj članak o tome kako je neki srbin potrovao 10 krava Bošnjačkim povratnicima u Podrinje, pa onda pročitaj top komentare a i ostale komentare, kako bi ti se taj mjehurić idealizma raspao u komade. I onda bi ti da 3 naroda idu zajedno da grade državu.

U kojo svi vi fantaziji živite, jedna Hrvatska nije uspjela izgraditi uspješnu državu, Srbija, Bugarska, Rumunjska, Makedonija, Albanija, pa čak i Grčka, nikad pod ovim sustavom te države bez mozga neće biti konkuretne, bogate, uspješne, uvijeke će biti i ostati ispostava jeftine radne snage za uzvišene Zapadne Europljane. Jednostavno sve dok Zapadna Europa kroji pravila, Istok je uvijek biti prljava zabit.

Idemo se ujediniti. zaboraviti na sve podjele i jeeeee sve će biti super, nema šta, to je baš funkcioniralo sa Jugoslavijom, a evo baš funkcionira sa mini Jugoslavijom. Sve dok se ne riješe nacionalna pitanja, ovo će biti sve gore i gore za sve tri strane.
njami njami is offline  
Old 12.11.2017., 16:22   #1700
Quote:
Morten kaže: Pogledaj post
Stvarno nisam upoznat sa detaljima desavanja zato i pisem ovako sirokopotezno. Govorim o situaciji generalno. Ne znam sta se desava pojedinacno u kojoj opstini ili entitetu. Ako si primjetio nisam nikom od vas hrvata rekao da lazete samo mislim da se taj otpor majorizaciji naslanja, bar dijelom na truo stub bez temelja. Mile je "doveden" da preuzme RS da se ocisti ratni SDS sa pol scene i da se smire tenzije.
Pisao sam da je rat nezavrsen i rezultat su frustracije zbog nastanka rs. Guverneri bosne, svjesni toga, su vremenom gasili jednu za drugom institucije rs pocevsi od vojske. Na nezadovoljstvu srba ovakvim razvojem dogadjaja mile je razvio od razumna i tolerantna covjeka imidz zastitnika rs veceg od karadzica mladica i plavsicke zajedno.
Itd....mislim, jedna suplja prica koja se svodi na nadjebavanje sa sarajevom, sa pravim gazdama i slicno dom narod odlazi.
Tako imas apsurd da se nekim cudom i odrzi status qo...to ce ostati prazno...sada je vec poluprazno. Ja ne vidim promjene na bolje bez tektonskih poremecaja.
Kako ja vidim, Muslimani u BiH su u potpunosti na tragu velikosrpskih aspiracija s kraja 1980tih koje su dovele do potpunog rasapa bivše države. Čak je praktički identičan mehanizam podjarivanja.

Muslimani BiH sami moraju demontirati cijelu tu strukturu lokalnih "šerifa" koja diktira tu samoubilačku politiku. Dok se oni sami ne probude iz te nacionalističke nebuloze, svi mi ostali smo samo prijetnja.

Muslimani BiH su sada u fazi Srba u Hr negdje u 2mj 1990te.

Što, opet moraju Hrvati uvjeriti nekoga da igra đonom ne ide?
ruka-slave is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.