Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2005., 12:23   #1
Kmeee Kmeeee!!!!

Britanci hoce deportirati Omara Bakrija, a njemu se najednom veliki sotona omilio...

kmeee kmeeee samo sam kesirao 300 000 funti socijalne pomoci

kmee kmeee imam nekoliko zena i djecu

kmeee kmeeee zivim u polutesici od 200 000 funti

kmeee kmeee homoseksualce treba baciti sa big bena

kmeee kmeee drzava mi je kupila auto od 31 000 funti

kmeee kmeee 9/11 je bio divan

kmeee kmeee britanija je mali sotona

kmeee kmeee mali sotona me izbacuje iz cjafirskog pakla i salje nazad u islamski raj

kmeeee kmeeee dobijam samo 300 funti dzeparca tjedno

kmeee kmeee ako me izbace necu svoje ovce moc nagovarat da ubijaju cjafire kada god mogu i gdje god mogu

kmeee kmeee



http://www.dailymail.co.uk/pages/liv...e_id=1770&ct=5
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2005., 12:28   #2
Re: Kmeee Kmeeee!!!!

Quote:
UmpaUmpa kaže:
Britanci hoce deportirati Omara Bakrija, a njemu se najednom veliki sotona omilio...

kmeee kmeeee samo sam kesirao 300 000 funti socijalne pomoci

kmee kmeee imam nekoliko zena i djecu

kmeee kmeeee zivim u polutesici od 200 000 funti

kmeee kmeee homoseksualce treba baciti sa big bena

kmeee kmeee drzava mi je kupila auto od 31 000 funti

kmeee kmeee 9/11 je bio divan

kmeee kmeee britanija je mali sotona

kmeee kmeee mali sotona me izbacuje iz cjafirskog pakla i salje nazad u islamski raj

kmeeee kmeeee dobijam samo 300 funti dzeparca tjedno

kmeee kmeee ako me izbace necu svoje ovce moc nagovarat da ubijaju cjafire kada god mogu i gdje god mogu

kmeee kmeee



http://www.dailymail.co.uk/pages/liv...e_id=1770&ct=5
jadan čovjek.
što će biti s njim sada?
i njegovom nevinom dječicom...

(kako se kaže traktorijada na engleskom?)
leclerq is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2005., 12:33   #3
Re: Re: Kmeee Kmeeee!!!!

Quote:
leclerq kaže:
jadan čovjek.
što će biti s njim sada?
i njegovom nevinom dječicom...

(kako se kaže traktorijada na engleskom?)
Morat ce nazad u dar al islam. Katastrofa. Bas je taj Blair stoka.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2005., 12:41   #4
Strasno, jadni covjek
Vanja oko panja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2005., 12:55   #5
Ja ne znam koji klinac hrle u nase nevjernicke zemlje. Te stalno sise na televiziji te pederi te cjafiri te nezakonito imat cetri zene te hladno kad se ogrnes onom plahtom i nataknes sandale te parlament te sekularno sve te podrzavaju Zidove.

Ja da sam na njihovom mjestu ja bih trkom zbriso u Saudiju ili odakle se vec ti smradovi naseljavaju.......
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2005., 13:12   #6
Omar Bakri na putu za aerodrom
leclerq is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2005., 13:19   #7
Quote:
leclerq kaže:
Omar Bakri na putu za aerodrom
__________________
Captain's Blog (Reloaded)
Captain Nemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2005., 13:20   #8
Definitivno ce dio muslimana zavrsiti u nekoj vrsti logora, a dio biti iseljen. To je sad vrlo jasno. Mislim na Britaniju. Inace greska je po meni napravljena kod dobivanja statusa za boravak u UK. Ne znam zasto se nije moglo svakome staviti pred nos lista lista pitanja na koja moraju odgovoriti i potpisati da ce biti u roku 24h deportirani ako prekrse potpisano.
Vjerojatno je sad i prekasno o tome razmisljati pa ce se stvari rijesavati od oka.
U svakom slucaju mi trebamo ocekivati veci broj turista iz Britanije, jer ce ovdje osjecati sigurnije, nego u vecini vaneuropskih zemalja osim par iznimaka.

Hugo_Chavez is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2005., 13:51   #9
Koji logori? Pa na neki način i do sada su u ovom slučaju Muslimani, živjeli zatvoreno u svojem svijetu, usprkos toj "multikulturalnoj politici".

UK, kao i Nizozemska napokon otkriva da "multikulturalnost" kakvu su zagovarali, nije ništa drugo do trpljenja onih drugih i guranja stvari pod tepih..."ne talasaj previše" politika.
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2005., 08:39   #10
Nisu zivjeli zatvoreno 'usprkos' multikulturalne politike nego 'zbog' multikulturalne politike.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2005., 08:46   #11
Quote:
Phil Lynott kaže:
Nisu zivjeli zatvoreno 'usprkos' multikulturalne politike nego 'zbog' multikulturalne politike.
Mislis da im je multikulturalna politika dopustala da zive zatvoreno u svojim zajednicama?
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2005., 08:47   #12
Bas tako. I dopustala im je da zive u europskim drzavama a bez da prihvate kulturne i ine vrijednote.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2005., 08:53   #13
Sto se mene tice, ja bi to sve mars kuci, kada ti ne valja.

Ako se neces integrirati, i ako ti se gadi sve ostalo osim para. Mars vani.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2005., 09:21   #14
Quote:
crtica kaže:
Koji logori? Pa na neki način i do sada su u ovom slučaju Muslimani, živjeli zatvoreno u svojem svijetu, usprkos toj "multikulturalnoj politici".
Zivjeli su zatvoreno svojom greskom.
Kod njih ti je smrtni grijeh da se djevojka samo vidi u drustvu sa krscaninom,a pogotovo da imaju neku vezu.

Samo jedan primjer.Nista ne zele prihvatiti od vrijednosti te zemlje u koju su dosli osim novca.
HappyZvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2005., 09:39   #15
Izgleda da je Bakri upravo otisao dobrovoljno prije nego sto podignu optuznicu protiv njega zbog incitmenta za terorizam.

Britanci su sad krenuli na fundamenaliste, ali koliko emigranata ima koji su isti takvi sto se tice uzimanja socijale i mrznje prema zemlji koja ju daje. To je psiholoski fenomen, cinjenica da daju emigrantima socijalu je osnovni razlog za mrznju, emigranti osjecaju kao da ih britanci patroniziraju, kao da gledaju na njih s visoka (sto je istina, na one koji su na socijali). Bilo bi daleko konstuktivnije emigrantima dati ogranicenu socijalnu pomoc (recimo pola godine ili godinu), a kasnije mozda koji beskamatni kredit (ali koji moraju vratiti). Tada bi morali izac iz svog geta, nac posao i stvoriti zivot. Mrznja prema dobrocinitelju (suprotno od stockholmskog sindroma, koji je isto vidljiv, ti emigranti su zaljubljeni u diktatore od kojih su pobjegli na zapad, bilo zbog ekonomskih bilo zbog politickih razloga) je poznat psiholoski fenomen.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2005., 09:46   #16
Ali što se postiže sa takvim deportacijama? Uzmimo da se doista radi o osobama koje podržavaju na ovaj ili onaj način teroriste, te ih se onda pošalje u matičnu zemlju u kojoj oni i dalje mogu nastaviti podržavati "borbu"?
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2005., 09:50   #17
Quote:
crtica kaže:
Ali što se postiže sa takvim deportacijama? Uzmimo da se doista radi o osobama koje podržavaju na ovaj ili onaj način teroriste, te ih se onda pošalje u matičnu zemlju u kojoj oni i dalje mogu nastaviti podržavati "borbu"?
Postize se to da dajes poruku da drukanje za terorizam se nece tolerirati, pa bi onim sejhovima kojima se ostaje u britaniji bilo pametnije da se bave drugom problematikom na predavanjima.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2005., 09:51   #18
Quote:
ADEX kaže:
Sto se mene tice, ja bi to sve mars kuci, kada ti ne valja.

Ako se neces integrirati, i ako ti se gadi sve ostalo osim para. Mars vani.
Ma problem je u tome sto su Europljani prihvatili model u kojem su se odrekli svojih vlastitih nacionalnih vrijednosti i nisu u imigrante pokusavali ugraditi britanske ili nizozemske vrijednosti. Naravno da su se ovi u potrazi za identifikacijom okrenuli drugdje.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2005., 09:55   #19
Quote:
UmpaUmpa kaže:
Postize se to da dajes poruku da drukanje za terorizam se nece tolerirati, pa bi onim sejhovima kojima se ostaje u britaniji bilo pametnije da se bave drugom problematikom na predavanjima.
Meni se pak čini da je to "Brigo moja, pređi na drugoga" politika. Taj isti će tamo negdje opet sijati svoju mržnju i slati neke druge klince da se raznose po podzemnim željeznicama. Da ne spominjem kako takav čovjek nakon 30 godina života u UK ima dobre veze.

Zar ne bi bilo efikasnije imati takvog lika na oku u UK? Socijalna pomoć mu se u tom slučaju može i uskratiti, te ga se natjerati da prestane gristi ruku koja ga hrani.

Puno mi je efikasnije ono što je Pakistan počeo raditi, a to je zabrana dolaska strancima u medrese.
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2005., 10:03   #20
Deportacija nije pravedna jer krivica nije dokazana.
Da je kriv za bilo sta, ne bi bio protjeran nego zatvoren. Ovo je jos jedno od mmnogobrojnih rasistickih izljeva licemjerja.
Muslimani nece biti protjerani iz Evrope jer nisu oni ti koji trebaju Evropu nego obrnuto. Samo 7 miliona muslimana je doslo sa Bliskog Istoka u Evropu a to je manje od promila muslimana u svijetu. S druge strane, Evropa je ostarila i APSOLUTNO gubi tlo pod nogama a svi ti uvezeni radnici su nuzno zlo a ne ljubav. Evropa je stara i umire i nema joj spasa. Ksenofobicne hijene ne mogu apsorbirati ni jednu kulturu na planeti a svoju dekadentnu i loosersku bi da namecu drugim. Muslimani imaju pravo na Evropu i USA isto kao i krscani na USA zadnjih 300 godina. Zadatak Islama je da se siri i on ce se siriti ovako ili onako. Sve prazne teritorije nakon izumiranja krscana treba naseliti i tu sansu nece propustiti. Krscani su ksenofobicni a sad su upregnuti u zidovska kola i rigaju svoje zadnje trzaje mrznje. Za par godina kad , insallah, Kina potpuno unisti EU privredu i dobro uzdrma USA...zapadna bagra vise nece imati snage ni za mrznju.
Vrijeme bijelih krscana i podlih zidova se blizi kraju i proces je nezaustavljiv.
Za 30 godina Njemacka ce biti siromasna i gubava vise nego npr. Egipat danas.
Proces sadasnje antiislamske kampanje je muzika za moje usi. Bitno je samo da se Turska ne privuce Zapadu nego da se napokon okrene Istoku, dakle Iranu (novoj sili u dolasku) i okrene svoje cijevi na Tel Aviv a ne na Kurde.
Na trenutak sam se prepao da ce Turci uci u EU i tako zadati tezak udarac Islamu....srecom prateci novonastalu situaciju a i ove fasisticke komentare, vidim da je moj strah bezrazlozan.
Mrznja ishlapljele Evrope prema muslimanima je muzika za moje usi. Bitno je da se Turska ponovo okrene svom svijetu i napokon pocme sira blokada nacionisticke tvorevine. Tu je Pakistan da sve to budno drzi pod A-kontrolom...a zatim gric-gric polagano i nepovratno.
Kad fasisticka tvorevina nestane i kad se uspostavi partnerstvo sa Kinom (koja ce traziti nova i dinamicna trzista) niko se stare krscanske kurve Evrope nece ni sjecati. Odumrijet ce kao Mongolija i ostati na periferiji zbivanja.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.