Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2007., 11:04   #81
Quote:
Šeećeru! kaže: Pogledaj post
Slažem se sa većim dijelom posta,ali ovo boldano...
Iz koje p....m.... je ovo izvučeno?
Eunusi i uškopljenici naval'te gladna sam ljubavi...e....
Ti nisi baš pametna a?

Uškopljenicima i eunusima muda nisu prazna nego ih nemaju
Evo kopirano:
Eunusi su posebna duhovna kategorija muškog spola, to su kastrirani muškarci (bez jajaca) ili muškarci bez penisa i jajaca ili samo bez penisa

OT: Definicija i dalje stoji. Mi muški smo punih jaja zaljubljeni u cijeli ženski rod
Ali kad se to dobro isprazni onda ostane vrlo malo potencijalnih kandidatkinja.

__________________
Infinite Diversity in Infinite Combinations...
Suhi is offline  
Old 10.12.2007., 11:13   #82
Quote:
Suhi kaže: Pogledaj post
Ti nisi baš pametna a?

Uškopljenicima i eunusima muda nisu prazna nego ih nemaju
Evo kopirano:
Eunusi su posebna duhovna kategorija muškog spola, to su kastrirani muškarci (bez jajaca) ili muškarci bez penisa i jajaca ili samo bez penisa

OT: Definicija i dalje stoji. Mi muški smo punih jaja zaljubljeni u cijeli ženski rod
Ali kad se to dobro isprazni onda ostane vrlo malo potencijalnih kandidatkinja.

Nisam.
Zato i želim da me vole muškarci bez muda i penisa.Takvi su puni istinske ljubavi...
Seeceru! is offline  
Old 10.12.2007., 11:13   #83
i ja se sležem s večinom,ne radi nikakve gluposti..i sama sam njenih god.i vjerujem da bi te ubrzo nakon neceg viseg od samih pogleda utekla glavom bez obzira..a ti..e tebi bi doma ostala obitelj,a i velika griznja savjesti(???) koliko vidim jer si i sam u nedoumici...pa ono...razmisli...mada nemam i nis protiv izleta sa strane(ti si u braku s dijetetom,a ono samo u vezi...)pitanje je da li ti uopce volis suprugu??nigdje nisi naveo...samo da je ljepa..eh...razmisli glavom a ne k....
Deliceus-Ri is offline  
Old 10.12.2007., 13:58   #84
Jesi li i na trenutak pomislio na svoje dijete i mogucnost da ono u buducnosti postane dijete rastavljenih roditelja?
Kao otac ipak jesi odgovoran i nemas prava misliti samo na sebe. Jos pogotovo ako kazes da se sa zenom ok slazes i da ju volis. Razumjela bi, recimo, tvoju neodlucnost i potrebu da imas doma neku rospiju, premda ne odobravam prevare ni u kojem slucaju, ali to je samo moje misljenje koje je po ovome sto citam na forumu ocito u velikoj manjini.
Po meni, najbolje bi bilo da se ohladis jer je to najvjerijatnije samo prolazno odusevljenje koje se mnogima dogodi.
Zelim ti pametnu odluku!
-jigsaw- is offline  
Old 10.12.2007., 14:46   #85
sve ti je to isto.. tako si se zatelebao u svoju zenu i ozenio ju, sad ces ostati bez zene jer si se zatelebao u drugu. ozenit ces 22-godisnjakinju i za 5 godina kad i tu ljubav prodje naici ce opet nova npr.27.godisnjakinja pa ces se i u nju zatelebati i tako na vijeke
to je samo trenutno i prolazno, mala ti je digla ego i nista vise...
da si napisao da te pali i da je samo zelis prikucati negdje uz zid, podrzala bih te, ali zaljubljenost je preglupasta za tvojih 35 godina,posao, auto, stan, lijepu zenu i na kraju kcerkicu kojoj nikako nece biti jasno zasto tata vise ne vecera kod kuce,.....
hebi ga....
eberlin is offline  
Old 10.12.2007., 17:39   #86
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Naroljaj se rakije.
Meni pomaže .

Sretno.
i meni. što trijezan misli pjan radi, ako ne pomogne uzmi onaj godišnji il...
kosturko is offline  
Old 11.12.2007., 21:24   #87
Probaj svim silama odmaknut se od nje...ne bih sad o moralu, braku i sta ja znam...vec o tom,kako je osobama tesko kad saznaju da je netko zauzeo njihovo mjesto. To sam okusila i kao djevojka, a i kroz brak svojih roditelja--Nijednom nije bilo lako...Pa se ti zbog svoje djevojcice i lijepe zenice ostavi te krave kojoj izgleda nije stalo ni do osobe s kojom je pet godina,a ni do tebe, sigurno...zato plizzz, bjezi
__________________
13.06.2008.
monica_bellucci is offline  
Old 11.12.2007., 21:36   #88
Ako ti je žena dobra, druga ti ne treba.
Djuli is offline  
Old 11.12.2007., 21:37   #89
Dragi Owly..

Ja sam jednom prilikom na duze vrijeme bila razdvojena od svog dragog i k'o za vraga, na posao mi uleti tip kojeg sam vec davno prije bila upoznala i bio mi zanimljiv, ali tada se nista se izrealiziralo.
I kemija medju nama krene, svaki dan na poslu, sudaramo se na hodnicima, on pilji, ja se crvenim, ma prestrasno...Pekla me savjest za poludjeti, cak sam htjela reci svom dragom preko telefona jer sam se osjecala kao da ga varam...Onda sam shvatila da je meni ta fizicka privlacnost nametnuta, to je kemija koju ne mogu zanijekati i ponistiti, ali ostaje mi snaga volje i odluka da zaserem stvari ili ne. Kad sam osjetila tu snagu i da je zapravo sve u mojim rukama, odlucila sam da nema nista od toga i tad je cak i kemija pocela lagano splasnjavati. Nemas pojma koliko mi je drago da je to tako zavrsilo. Danas, kad vidim tog tipa, nije mi niti najmanje napet, a s dragim sve cvjeta.
Nadam se da si malo hladnije glave ovih dana....sretno!
__________________
Dragunlije
banana ikebana is offline  
Old 12.12.2007., 10:11   #90
e dragi pokretaču teme...
iskreno mislim da si došao ode da bi svoju situaciju podjelio s drugima pa ti je malo lakše i u neku ruku si očekivao da će masa ljudi odgovoritit kako su imali sličnu situaciju , pa su podvili rep i otišli kući ženici dobro nju izjebali misleći na studneticu i u miru legli i zaspali, ili oni koji su se odvažili i upustili se u aferu sa curom....

ako ti misliš da si jedan od onih koji mogu uživat u vatrenom sexu sa stuidenticom a potom doć doma mirne savjesti i pun ljubavi i nježnosti prema kćeri i ženi ja ti savjetujem da probaš....
jer što je-jest postoje ljudi koji varaju svoje žene, žene za to nikad ne saznaju i žive sretno a muž je takav tip da žena neće primjetit da on šara jer joj daje i pokazuje isto emocija, nježnosti kao i bez ljubavnice...dakle u njihovom braku s eniš nije promjenilo...

možda će sad većina skočit na mene kako to nije istina ali osobno poznajem dosta takvih muževa...

dakle ako možeš -probaj
ako znaš da češ bit u banani i da češ uništiti brak ja ti nebi to preporučila...sad ti odluči što ti je prioritete



ALI MENE VIŠE ZANIMA: kako to da razlika od 13 godina neigra nikakvu ulogu kod tebe?
pa tipovi sa 35 godina cure od 22 gledaju ko mulice, curice...
ja se iskreno neslažem s tom tezom, ali što je tu je....
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Old 17.12.2007., 22:50   #91
Jel poševio on studenticu il šta? E što ne volim kad tak nešto krene pa onda ne znam kraj. Ko da gledaš film, i nestane struje baš na raspletu!
zlato gogino is offline  
Old 23.12.2007., 08:19   #92
Quote:
zlato gogino kaže: Pogledaj post
Jel poševio on studenticu il šta?
Nije.
owly is offline  
Old 23.12.2007., 08:46   #93
Quote:
owly kaže: Pogledaj post
Moram ovo nekome reći, ili napisati... jer ću poludjeti!

Sa svojih 35g imam dobar posao, dobru plaću, stan, auto, lijepu ženu i s njom, predivnu petogodišnju curicu.

Tek sad kad pogledam što sam napisao vidim da mi baš ništa u životu ne fali...

Volim posao koji radim, na dosta sam visokoj poziciji, i moglo bi se reći ponekad workoholic...

I onda se dogodilo ono što nikad nisam mislio da će mi se dogodit...

Došla je kao studentica na praksu... u tih mjesec dana polako smo se zaljubljivali jedno u drugo... zanimljivo da su svi oko nas to prije primjetili nego nas dvoje...

I onda počinju problemi... ja sam star 35 a ona 22.... nemamo nikakvu budućnost (ili?!)...
Osim toga ja imam sređen život i ona se užasno boji da bi je se primila etiketa "rasturačice" brakova. A uz to ima i dečka... već 5 godina...

Na poslu stvari koje radimo zajedno redovito završavaju prepune grešaka, nemogu se koncentrirati na ništa... na kompu kliknem i ne znam u kojem sam folderu...

Ej, ljudi ne znam što da radim!!!! Ona je na praksi do 20.1. i ne znam što napraviti... več je predložila da prekine praksu jer bude mi uništila položaj na poslu i brak...

Mislim, ej, da mi je neko rekao da će mi se to dogoditi reako bih nu da je budala i da ja "nisam takav" ali tu jednostavno nema pomoći, srce će mi izletjet van a glava eksplodirati...

ŠTO DA RADIM?!?!?!?!?

POMOĆ!!!!
Nemoj učinit ništa šta nebi neki normalan Džo na tvom mjestu.

Dakle pojebi ju.

I ne seri.

Upropasti si brak, lijepo sve nek ode u đuture, ali onda si siguran da ti se ni ta studošica neće vraćat!

Ako budeš stvarno od mota, popušit ćeš i posao.

E to je poso! Onda dođi opet na forum pa da zadivanimo.

Prijatno
.keskin. is offline  
Old 23.12.2007., 10:50   #94
imaš dobru ženu i još i djecu i onda o tome razmišljaš?
__________________
pleši samnom...
mini hot is offline  
Old 23.12.2007., 10:53   #95
Quote:
owly kaže: Pogledaj post
Nije.
Čestitam!
zlato gogino is offline  
Old 23.12.2007., 18:50   #96
Quote:
owly kaže: Pogledaj post
Nije.
Sve sam pročitala od početka i znala sam da je tako i prije nego si to owly napisao.
I sigurna sam da će tako i ostati.
Meni se osobno ne sviđa što pojedini članovi govore ružno o studentici. Pa koliko sam shvatila ona nije nikakvo ''čudovište''. (Ne bi te inače privukla).

Ljubav se ne naručuje niti se može kontrolirati. Pojavljuje se kad se njoj to hoće bez obzira da li nama paše što je tu ili što je želimo, a nema je.

Ono što kontroliramo je naše ponašanje. E sad kako znati je li u pitanja baš prava ljubav ili samo prolazna privlačnost.

Mislim da ste se vas dvoje zbližili jer kako i sam kažeš ima među vama puno ''sitnica'' koje vas zbližavaju. Rade i hormoni i ego. Ali to će brzo proći, bar ja tako mislim.
Najgore je za vama, a proći će i ovih još tjedan, dva.
Kad ona ode iz firme ostat će ti sjećanje samo, još neko vrijeme osjećat ćeš leptiriće... ali to će biti samo tvoja tajna.
Jest da si je podijelio ovdje na forumu s nama, ali možda je najbolje da nikom drugom ne govoriš.

Ako je u pitanju prava velika ljubav s tom curom, onda će se to ipak pokazati,nakon što se raziđete, tj. nakon nekog razumnog vremena, svakako ne prije proljeća.
Daleko od oka daleko od srca.

Ako želiš stvari prejudicirati za svaku ćeš naći izgovor, pitanje je samo jesu li to pravi razlozi.

Što se tiče da ti se čini da sad nekako više voliš svoju ženu - to je apsolutno točno. Vaša veza se pomalo umrtvila, tvoji osjećaji lagano odrvenili. A onda, pojavljuje se ova cura i budi osjete. I to je ono dobro u svemu tome.
U svakom zlu - neko dobro.
ZEUSICA is offline  
Old 23.12.2007., 19:17   #97
Tebi je dosadno pa si bezveze kompliciraš život.


Odi brate skači s padobranom.
__________________
Sve je mračno, hladno; u prvom sutonu
Tek se slute ceste, dok ne utonu
U daljine slijepe ljudskih nemira.
Odette de Crecy is offline  
Old 23.12.2007., 23:33   #98
Quote:
owly kaže: Pogledaj post
Moram ovo nekome reći, ili napisati... jer ću poludjeti!

Sa svojih 35g imam dobar posao, dobru plaću, stan, auto, lijepu ženu i s njom, predivnu petogodišnju curicu.

Tek sad kad pogledam što sam napisao vidim da mi baš ništa u životu ne fali...

Volim posao koji radim, na dosta sam visokoj poziciji, i moglo bi se reći ponekad workoholic...

I onda se dogodilo ono što nikad nisam mislio da će mi se dogodit...

Došla je kao studentica na praksu... u tih mjesec dana polako smo se zaljubljivali jedno u drugo... zanimljivo da su svi oko nas to prije primjetili nego nas dvoje...

I onda počinju problemi... ja sam star 35 a ona 22.... nemamo nikakvu budućnost (ili?!)...
Osim toga ja imam sređen život i ona se užasno boji da bi je se primila etiketa "rasturačice" brakova. A uz to ima i dečka... već 5 godina...

Na poslu stvari koje radimo zajedno redovito završavaju prepune grešaka, nemogu se koncentrirati na ništa... na kompu kliknem i ne znam u kojem sam folderu...

Ej, ljudi ne znam što da radim!!!! Ona je na praksi do 20.1. i ne znam što napraviti... več je predložila da prekine praksu jer bude mi uništila položaj na poslu i brak...

Mislim, ej, da mi je neko rekao da će mi se to dogoditi reako bih nu da je budala i da ja "nisam takav" ali tu jednostavno nema pomoći, srce će mi izletjet van a glava eksplodirati...

ŠTO DA RADIM?!?!?!?!?

POMOĆ!!!!

nakon ovakvog posta sam cvrsto odlucila da se nikad necu udat.
jos da naletima na ovakvu budalu.
a covjek ima 35 godina i ti si mislis,pa ajde..ima valjda nekaj u glavi i zivotnog iskustva.
mislim,tupni glavom u zid i zapitaj se dal si covjek ili zivotinja da nagon upravlja time.
stani i pogledaj se u ogledalo te pitaj : "je li moguce da tijelo ima kontrolu nad umom,a ne um nad tijelom ?!?!?"
rijesenje tvog problema je najjednostavnije moguce. makni se od toga, izbij iz glave i nastavi zivot sa svojom zenom i djetetom.
vjeruj, jednostavnije je to izbit iz glave,samo teba pronaci pravi nacin
ili mozda zelis zadat NEIZBRISIVU ranu na srcu i dusi svojoj zeni koja te voli a da ne govorim DJETETU?!radi koga ?!?! nekog ko ti se sasvim slucajno pojavio u zivotu?nekih sisa i guzice?
ma daj molim te...
gotovo,ja se ne udajem.
tocka
ovo je postalo precesto
__________________
Yeah, here come the rooster, yeah
You know he ain't gonna die
rusterka is offline  
Old 23.12.2007., 23:37   #99
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Ne, neću reć da se šalim jer se ne šalim. Oprosti, osoba koja ti je životni partner bi prva trebala znat ako nekaj ne štima i trebala bi biti prva osoba kojoj ćeš se obratiti u slučaju da nemaš pojma kaj bi sa sobom, čak i u ovakvoj situaciji.

To bi svakako bio napad na njen ego i nije jednostavno čut tak nekaj, baš tog ega poradi, ali bi time pokazao da ju voli i respektira njeno mišljenje te njihov odnos. Nemam se kaj jebeno šalit.

Ti bi išla razgovarat s najboljom prijateljicom prije nego osobom koju situacija koja te muči direktno dotiče?
savrseno se slazem s ovim.
zeljela bi imat odnos s nekim da mu velim,slusaj stari..ja sam ti se zaljubila..pomozi mi da se maknem i izvucem i da tebe nastavim volit dalje isto.
tocka,koji je tu jeben problem?? sami sebi stvaramo probleme
__________________
Yeah, here come the rooster, yeah
You know he ain't gonna die
rusterka is offline  
Old 23.12.2007., 23:48   #100
Quote:
rusterka kaže: Pogledaj post
savrseno se slazem s ovim.
zeljela bi imat odnos s nekim da mu velim,slusaj stari..ja sam ti se zaljubila..pomozi mi da se maknem i izvucem i da tebe nastavim volit dalje isto.
tocka,koji je tu jeben problem?? sami sebi stvaramo probleme
Taj da čovjek treba sam rješavati svoje probleme, a ne druge činiti nesretnima da bi riješio svoje tjeskobe i zato što se svi volimo zavaravati kako smo jedini i zato ne želimo znati neke stvari, jednostavno ne hoda i zato jer će i onda nama partner povjeriti svoje dileme tipa svrbi me palim se na ovu il onu što su daleko manji problemi, jednostavno ne hoda, jedino da postanete najbolji prijatelji koji žive zajedno to ćete postati ako to probate ili neprijatelji koji žive zajedno, šutnja je zlato.
Sve što možete tražiti od partnera u takvoj situaciji je da vas nekamo odvede i posveti vam više vremena, a zato mu netreba nabijati na nos da ste se zaljubili u nekoga drugoga, stisneš i čekaš da prođe i kloniš se iskušenja, ili podlegneš ali dobro to sakriješ stvar izbora. I tako posrćući i griješeći dođe i starost kad sve to postane nevažno.
fukmondo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger