Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2008., 10:23   #21
možda bi ti promjena dobro došla.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 06.01.2008., 11:25   #22
Quote:
miranda1410 kaže: Pogledaj post
kaze mi frendica da se upisemo u teretanu. a ne treba nam teretana (ni njoj ni meni). kaze ona: pa tamo cemo upoznati nove decke! koliko ima istine u tome, jel moguce u teretani upoznati nekog "kvalitetnog"? ili tamo idu samo narcisi?
sto se tice onog "uopcavanja" o dva tipa muskaraca koji dolaze u teretanu to su

1.) oni koji dolaze u teretanu radi vježbe, ne zato da bi se preseravali svojim misicima, vec jer vole taj sport iz nekog razloga, i nisu tamo da bare zenske

2.) pozeri koji dolaze "da se malo nabildaju prije ljeta, i usput zbare nekaj"
bluesshoes is offline  
Old 06.01.2008., 11:39   #23
kod nas u trertani ima dost malo ženski. Uglavnom se instaliraju na onaj orbitrek i gledaju tv.
mirkec_23 is offline  
Old 06.01.2008., 16:49   #24
Quote:
jebate led kaže: Pogledaj post
uvati se ti svoga lipog kompjutera,upali Warcraft,samo pazi da te iza kantuna(virtualnog naravno) ne zaskoče pohotne ženke(naravno,također virtualne)
zasto bi odmah morao biti warcraft? i sto molim te lijepo fali warcraftu? bas mi super dode to malo odigrat kad ne mogu spavat, a ne da mi se nest ekstra raditi,bas se ispucam u doti


khm ,al ak cu jebeno placat 300kn teretanu onda se definitvno mislim i uznojiti u njoj, a sad da cu bas pecat tamo, ne hvala, ne znaci da se ne moze dogoditi, ali sigurno necu ici tamo traziti decka..

ima ih na svakom koraku, radije odi u kino ili neki onak mirniji birc ili dodi na okupljanje forumasa, ima ih takoder normalnih
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Old 06.01.2008., 17:31   #25
Quote:
Plavi Vrag kaže: Pogledaj post
ja mislim da je teretana najgore mjesto za upoznavanje,jer tamo je malo normalnih dečkiju,svi su neki opsjednuti svojim mišićima i nasilnici
i ja sam takvog misljenja..al opet tko zna, mozda bas naletis na nekog dobrog decka
annelizabeth is offline  
Old 06.01.2008., 17:33   #26
Quote:
miranda1410 kaže: Pogledaj post
kaze mi frendica da se upisemo u teretanu. a ne treba nam teretana (ni njoj ni meni). kaze ona: pa tamo cemo upoznati nove decke! koliko ima istine u tome, jel moguce u teretani upoznati nekog "kvalitetnog"? ili tamo idu samo narcisi?
Pa uplatite si članarinu za jedan mjesec i vidite. Nemate što izgubiti osim 200-tinjak kn svaka. Ja sam upoznala par potencijalnih dečkiju (i zgodnih i normalnih) u teretani. Budemo vidjeli što će biti. No nije dobro ići tamo samo zbog upoznavanja dečkiju. Odete vježbati pa usput možda nekog zanimljivog i upoznate. A vi ćete u svakom slučaju vidjeti što se nudi. Nisu tamo samo narcisi. Zapravo, u mojoj nisu ni većinom narcisi. Ali nije sve bajno u upoznavanju dečkiju u teretani: neki su dosadnjakovići kojih se ne možeš riješiti, neki bleje u tebe dok vježbaš ko da nikad žensko vidjeli nisu...Sve ovisi...
crna ovnica is offline  
Old 06.01.2008., 17:37   #27
to je bullshit.......
Goran2@ is offline  
Old 06.01.2008., 17:43   #28
Quote:
Goran2@ kaže: Pogledaj post
to je bullshit.......
Jel ti to meni?
crna ovnica is offline  
Old 06.01.2008., 23:01   #29
odite u teretanu u španskom....nova je i odlicna je..ima jako puno djevojaka pa vam nece biti bed...decki su isto ok ..valjda hehe
__________________
nisam u điru
kinfa84 is offline  
Old 06.01.2008., 23:10   #30
Quote:
miranda1410 kaže: Pogledaj post
kaze mi frendica da se upisemo u teretanu. a ne treba nam teretana (ni njoj ni meni). kaze ona: pa tamo cemo upoznati nove decke! koliko ima istine u tome, jel moguce u teretani upoznati nekog "kvalitetnog"? ili tamo idu samo narcisi?
Da..to je tu bilo najpotrebnije naglasiti.
__________________
I believe in gremlins, fairy tales, good men and other mythical creatures...
naivna_budala is offline  
Old 06.01.2008., 23:30   #31
evo, ja idem u teretanu, a vi prosudite jel sam umišljen kreten ili šta.

a i malo samoreklame mi neće škoditi
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 07.01.2008., 00:52   #32
Nisan zna da pice imaju takve probleme........
spalato78 is offline  
Old 07.01.2008., 00:56   #33
Quote:
Plavi Vrag kaže: Pogledaj post
nisu ti tamo baš neki dečki,odi rađe u knjižnicu ili negdje drugdje,di su pristojni i dobri
poput tebe, a?
kokoshka is offline  
Old 07.01.2008., 00:58   #34
Kakva teretana, u crkvu treba ić
keana is offline  
Old 07.01.2008., 01:02   #35
ja sam išla godinama u teretanu i nikad mi nije palo na pamet tamo nkog upoznavat za frenda, kamoli za neš više...dođem, odvježbam svoje, ako nešto ne znam pitam nekog za pomoć, odem i to je to. iako sam primjetila da dečki tamo više gledaju cure koje fakat vježbaju, neg one koje se dolaze tamo pokazivati...bar je tak u mojoj teretani bilo....čak sam i Gopca jednom tam vidila da "vježba"
kokoshka is offline  
Old 07.01.2008., 01:03   #36
Quote:
keana kaže: Pogledaj post
Kakva teretana, u crkvu treba ić
i naletit na zaluđenog frika koji se poslije nadojebavanja moli jedno pol sata klečeći na kukuruzu i moli za oprost grijeha?
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 07.01.2008., 01:08   #37
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
i naletit na zaluđenog frika koji se poslije nadojebavanja moli jedno pol sata klečeći na kukuruzu i moli za oprost grijeha?
To je moguće jedino ako ste u braku
keana is offline  
Old 07.01.2008., 01:10   #38
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
poput tebe, a?
da,kao mene ....pametna si kad oćeš
Plavi Vrag is offline  
Old 07.01.2008., 14:05   #39
Quote:
miranda1410 kaže: Pogledaj post
kaze mi frendica da se upisemo u teretanu. a ne treba nam teretana (ni njoj ni meni). kaze ona: pa tamo cemo upoznati nove decke! koliko ima istine u tome, jel moguce u teretani upoznati nekog "kvalitetnog"? ili tamo idu samo narcisi?
Odeš sa frendicom u neki zatvor gdje ima puno crnaca tamo imaš dobrih dečkiju kolko hoćeš. Kad buš se vraćala doma nebuš mogla hodati kolko ćeš se izvježbati s njima i ti i frendica.
crazy_mustang is offline  
Old 07.01.2008., 16:45   #40
Quote:
Plavi Vrag kaže: Pogledaj post
ja mislim da je teretana najgore mjesto za upoznavanje,jer tamo je malo normalnih dečkiju,svi su neki opsjednuti svojim mišićima i nasilnici
je, prosjecan nasilnik provodi veceri u teretani... djevojko znas li ti koliko treba odricanja i truda za izgraditi tijelo?
mmmila is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger